Youtube Kullanıcı Kimliği ve Kanal Kimliği Nerede?

/ 25 Ocak 2020 / 511 / yorumsuz
Youtube Kullanıcı Kimliği ve Kanal Kimliği Nerede?

Selamlar bugün sizlere Youtube’da kullanıcı ve kanal kimliğini nasıl öğrenebileceğinizi anlatacağız. İşte detaylar…

Youtube’da sizlerinde bildiği gibi her kanalın kendine ait bir kimlik numarası bulunuyor. Bunlar aslında her kanala özel ve 1 adet olarak karşımıza çıkar. Bazı uygulamalarda ise kanalları belirtmek için kullanırız. Peki sizler kullanıcı kimliği ve kanal kimliğinin nereden görülebileceğini merak ediyor musunuz?

Youtube Kullanıcı ve Kanal Kimliğini Öğrenme İşlemi

İlk olarak kullanıcı kimliğini ve kanal kimliğini öğrenmek için Youtube’a gmail hesabınız ile girip, daha sonra sağ üst kısımdan youtube logosuna basın ve “ayarlar” kısmına tıklayın.

Ardından “Gelişmiş Ayarlar” kısmına basın.

Şimdi ise kanala kullanıcı kimliği ve kanal kimliklerimizi yazalım. Sağ kısımda “kopyala” butonuna basalım ve kimlik kodlarımızı kopyalayın.

Son olarak dilediğiniz kısımda bu numaraları kullanabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular olursa yorum kısmından sorabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.