Youtube kullanıcı kimliği ve kanal kimliğini öğrenme!

/ 19 Şubat 2020 / 360 / yorumsuz
Youtube kullanıcı kimliği ve kanal kimliğini öğrenme!

Selamlar bugün sizlere Youtube’da kullanıcı ve kanal kimliğinin nerede yazdığını ve nasıl öğrenebileceğinizden bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Youtube’da her kanala ayrı bir kullanıcı adı ve kimlik verilir. Bunlar ise kanallara özel bir adet olup bazı sebeplerden dolayı değiştirilebilir. Peki bu kullanıcı kimlikleri nerede yazıyor nasıl görebiliriz? Size lafı fazla uzatmadan bu işlemden bahsedelim.

Youtube Kullanıcı ve Kanal Kimliğini Öğrenme

İlk olarak kullanıcı kimliğinizi ve kanal kimliğini görmek için gmail hesabı ile Youtube platformuna giriş yapın ve sağ üst kısımdan YT logonuza basın. Açılan ekranda ise “Ayarlar” arayüzüne basın.

Şimdi ise sol menü kısmından “Gelişmiş Ayarlar” kısmına dokunun.

Ardından kullanıcı kimliği ve kanal kimliği görünecektir. Sağ kısımdan “kopyala” seçeneğine basın ve bilgileri kopyalayın.

Bundan sonra ise kanalınızı istediğiniz yerde ifade etmek için yapıştırabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.