YouTube Music Aboneliğini İptal Etme İşlemi

/ 10 Aralık 2019 / 227 / yorumsuz
YouTube Music Aboneliğini İptal Etme İşlemi

Bu yazımızda sizlere YouTube Music aboneliğini iptal etme konusunda sizlere yardımcı olacağız. YouTube Music büyük potansiyele sahip bir müzik servisidir. Kısa bir süre önce ülkemizde de aktif olan YouTube Music, deneme sürümünü de ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Reklam olmadan kesintisiz bir şekilde müzik dinleme olanağı sunmaktadır.

Deneme sürümü ücretsiz olan uygulamanın aylık abonelik fiyatı da 13,99 TL’dir. YouTube Music aynı zamanda Apple Music ve Spotify gibi rakipleri de bulunmaktadır. Eğer YouTube Music’i indirdikten sonra memnun kalmazsanız deneme sürümü sona ermeden önce aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. YouTube Music aboneliğini iptal etme işlemi de oldukça basittir.

YouTube Music uygulamasını iptal etmek için uygulamaya girin. Daha sonra YouTube Music uygulamasının sağ üst kısmında yer alan profil fotoğrafına basın. Açılan sayfa üzerinden ‘ücretli üyelikler’ seçeneğine basın. Bu işlem sonrasında karşınıza abonelik sayfası açılacaktır. Bu alan üzerinden ‘devre dışı bırak’ seçeneğine basıp ardından ‘iptal et’ seçeneğine basarak YouTube music üyeliğinizi iptal etmiş olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.