Youtube Tam Ekran Olmuyorsa Ne Yapmalıyız?

/ 10 Ekim 2019 / 511 / yorumsuz
Youtube Tam Ekran Olmuyorsa Ne Yapmalıyız?

Dünya çapında çok fazla kullanılan Youtube, bazen sorun çıkartabiliyor. Bu sorunlardan en çok karşılananı ise tam ekran sorunu. Youtube tam ekran sorununu nasıl çözebiliriz bundan bahsedeceğim.

Bu sorun bilgisayarınızda ki tarayıcıdan da kaynaklı olabilir. Kullandığınız tarayıcınız eğer güncel sürümde değilse böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden öncelikle tarayıcılarımızı güncelleyelim. Güncelleme işlemi sağlandıktan sonra aşağıdaki adımları takip edelim.

  • Chrome tarayıcınızı açın ve “chrome://plugins/” komutunu adres çubuğuna yapıştırın ve enter tuşuna basınız.
  •  “Adobe Flash Player” kısmı altında “Devre dışı bırak” yazan yere basın.
  • Tarayıcınızı kapatıp açın. Yüksek ihtimalle tam ekran sorunu ortadan kalkmış olacaktır.
  • Eğer yotube tam ekran olmuyor ise, yayıncı tarafından tam ekran sınırı da getirilmiş olabilir bunu da göz önünde bulundurmak lazım.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.