Youtube Telefonu Geliyor

/ 30 Kasım 2017 / 653 / yorumsuz
Youtube Telefonu Geliyor

YouTube Kendi Telefonunu İle Şaşırtacak

Dünyanın en çok kullanılan video paylaşım sitesi olan YouTube her geçen gün büyümeye devam ederken sosyal platform yakaladığı bu başarıyı başka alanlara taşıyarak daha fazla kazanmanın yollarını arıyor.

Tek Bir Tuşla YouTube Uygulamasına Ulaşabilecekseniz

Yapılan son anket çalışmaları ile dikkat çekici bir detayda ortaya çıkmış oldu. Talebin YouTube sitesinin kendisinden mi geldiği henüz kesinlik kazanmasa da sosyal medya platformuna özel bir telefonun yapılacağı iddia edildi. Google tarafından üretileceği belirtilen telefonun YouTube sitesinin kendisine has özelliklerine odaklanması bekleniyor. Örneğin telefonunuzu yan tuttuğunuzda telefonunuz size çok sayıda video öneriyor. Yine telefon gövdesinin hemen yan tarafında olan donanımsal bir tuş sayesinde tek bir tuşa dokunarak hemen YouTube uygulamasına ulaşmanıza izin veriyor.

İddia Android Authority İle Gün Yüzüne Çıktı

İddianın ilk ortaya çıkışı ise Android Authority sayesinde oldu. Bu platformda yer alan bir okur kendisine bu tip bir telefon hakkında yapılan anket gönderildiğini iddia ederken anketin varlığı aslında bu tip bir düşüncenin olduğunu da kesin olarak ortaya koyuyor. Google küçük anketler yaparak bu fikrini test ederken almış olduğu olumlu geri dönüşlerin fazla olması halinde projesini gerçeğe dönüştürecek gibi görünüyor. YouTube Edition ismi ile anılan telefonun 6,01 büyüklüğe sahip olan ekranı ile satışa sunulacak olan telefonun 360 dolar ila 400 dolar arasında değişmesi bekleniyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.