YouTube Videoları İzlenme Sayısı Nasıl Artar?

/ 20 Ekim 2018 / 534 / yorumsuz
YouTube Videoları İzlenme Sayısı Nasıl Artar?

YouTube Videoları İzlenme Sayısı Nasıl Artar?

 

YouTube, son zamanlarda oldukça popüler Youtuber kişiler ile dolu olmakta olup, eskiden olsa birisi sizlere bunu söylese asla dönüp bakmadınız. Fakat son zamanlarda ellerde ki akıllı cihazlar ile birlikte günlük en az bir video izlemeden telefonunuzu kapattığınız görülmemektedir. Gerek ilginç videolar, sevimli hayvanlar, oyun videoları, klipler, müzik videoları gibi birçok kategoriden Youtuber kişiler tarafından milyonlarca video paylaşılmakta olup, bunlara gelen tıklama da onlar için oldukça önemlidir. Peki, Youtube videoları izlenme sayısı nasıl artar konusu ise oldukça gündem de yerini alırken, herkes de olan fenomenlik bu konuların aratılmasını sağlamaktadır.

İzlenme Sayısı Nasıl Artar?

Aslında Youtube videoları izlenme sayısı arttırmak için belli başlı birkaç yöntem vardır. Bunlardan ilki yapılan videolar eklenirken iyi bir anahtar kelime analizi yaparak bu şekilde giriş yapılmalıdır. Bunun için Rank Tracker uygulamalarını kullanabilir ve bu şekilde giriş yapabilirsiniz. Yüklediğiniz videoların uzantılarını kontrol etmeli ve eğer ki yüklendikten sonra ABCDE.mov gibi uzantılar yer alıyor ise bunu videoya ait anahtar kelime ile tamamlamalısınız. Aslında bu durum fotoğraflar için yapılan önemli bir unsur olsa da videolar için de önem arz ettiği görülmüştür. Aslında izlenilen videolar kesinlikle şans olmadığı gibi sizin başarınızdır. Bunun için videolara başlık atarken dikkatli olmalı ve muhteşem, yaratıcı bir başlık videolarınızın izlenimi için ideal seçenekler arasında yer almaktadır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.