Youtube yorumlarını onaylı hale getirmek

/ 4 Nisan 2019 / 745 / yorumsuz
Youtube yorumlarını onaylı hale getirmek

Bugün sizlere YouTube kanalına sahip olan kişiler için paylaşımların altına yapılan yorumların onaya nasıl düşebileceğini göstereceğiz. Onaylı yorumlar için bilmeniz gerekenler nedir? Bunları anlatacağız.

Youtube kanalına sahip olan kişiler videolarının daha üst bir sıraya çıkması için takipçi veya abone sayısı ile izlenme sayısının çok fazla olmasını istemektedir. Ancak bunların yanı sıra videolara yapılan yorumlarda çok fazla önem teşkil ediyor. Bunların yanı sıra kanala abone olan kişilere her bin abonede bir sonra on bin daha sonra yüz binde bir özel video yayınlayın ve teşekkür etmeyi unutmayın.

YouTube Yorum Onay Filtreleme İşlemi

Youtube’da onay filtresi için kanalınıza giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan hemen sonra aşağıdaki adımları takip edin;

  • İlk olarak sağ üst kısımdan “içerik oluşturucu stüdyosu” kısmına tıklayın
  • Şimdi sol panelde yer alan “Topluluk” kısmına tıklayın
  • Bu pencerede alt kısımda “Topluluk ayarları” kısmına tıklayın
  • Burada varsayılan ayarlar kısmını resimdeki gibi ayarlayın. Yani tüm yorumları incelemek üzere beklet seçeneğini seçin ve kaydedin.

Bu işlemden sonra bekleyen yorumlar onay için nereye düşecek ve nereden onay verilecek bunu ayarlayın. Bunu da aynı şekilde Topluluk ve Yorumlar kısmında, yayınlanan yorumların inceleme için bekletilenler ve spam sekmesinde üç farklı seçenek olduğunu göreceksiniz. Bu kısımda inceleme için bekletilen yorumlar kısmından yorumları toplu yada tek tek onaylaya bilirsiniz. Anlattıklarımıza resim ile destek verip sizler için anlattık.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.