Youtube’dan instagram’a video yükleme

/ 28 Nisan 2019 / 795 / yorumsuz
Youtube’dan instagram’a video yükleme

Bugün sizlere instagrama video yükleme hakkında bazı değişik konulardan bahsedeceğiz. YouTube platformunu ne bilmeyen nede kullanmayan biri yoktur diye düşünüyoruz. Peki YouTube’da görmüş olduğumuz videoları instagrama yükleyip paylaşma durumu mevcut mu? İşte detaylar…

Youtubeden instagrama video yükleme konusunda bir buton yer almıyor. Ancak çok fazla merak edilen instagrama direk video yükleme konusunda bazı açıklamalar yaparak sizlerin instagrama youtube videoları yüklemesi için bazı yollardan bahsedeceğiz. Lafı fazla uzatmadan konumuza geçelim.

Youtube’den instagrama video yükleme

  • İlk olarak “http://tube2gram.com/” adresini bilgisayarınızdan açın. Daha sonra aşağıda yazdığım adımları uygulayın;
  • Twitter Video, İnstagram Video, kısmında yer alan Order sekmesine tıklayarak 1 dakikalık video indirmesini başlatalım.
  • Açılan pencerede Youtube video linkini yapıştıralım. Ardından Star Download diyerek indirmeyi başlatalım.
  • Belli bir süre sonra “Download Video yada Download on mobil sekmesi karşımıza çıkacak.
  • Mobil platform için QR kodu okutarak instagrama videoyu direk yükleyebilirsiniz.

Çok basit bu yöntem ile saniyeler içerisinde youtubeden instagrama video yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yinede sizlere tavsiyemiz, bu işlemi instagrama kendiniz manuel bir şekilde resmi uygulaması üzerinden yüklemeniz. Çünkü tüm bu ve bunun gibi uygulamalar birgün instagram hesabınızın çalınmasına neden olabilir.

Peki siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.