ZTE Nubia Oyun Telefonu : Red Magic

/ 18 Nisan 2018 / 913 / yorumsuz
ZTE Nubia Oyun Telefonu : Red Magic

 

ZTE Nubia Oyun Telefonu : Red Magic

Nubia’nın Red Magic oyun akıllı telefonu yeni görüntülerde sızdırıldı.

ZTE alt marka nubia, Red Magic adlı yeni cihazı ile ‘akıllı oyun telefonu’ alanına girmeye hazırlanıyor . Bu 19 Nisan’da resmi hale getirilecek , ancak bu arada burada gösterilen birkaç sızan resim var.

İlk görüntü olarak bulanık olabilir, yine de el cihazının benzersiz tasarımını yapabilirsiniz. Bu arkada çok renkli bir LED şerit olabilir. Parmak izi sensörü, arkadaki tek bir fotoğraf makinesinin neye benzediği altındadır ve telefonun tüm gövdesi açılıdır, böylece oyun oynarken manzaranın tutulması daha kolaydır.

Bu, Xiaomi’nin kısa süre önce açıkladığı Black Shark’ın da birlikte yaptığı bir tema . Red Magic’in, sağ tarafın üstüne, ses seviyesinin ve güç tuşlarının üzerinde kırmızı bir düğme var gibi görünüyor. Oyunla ilgili bir şekilde de olabileceğini düşünüyoruz. 18: 9 ekranı oldukça küçük çerçevelere sahiptir.

ZTE Nubia Oyun Telefonu : Red Magic Özlelikleri

Geçtiğimiz günlerde söylentiler, Red Magic’in spor salonundaki Snapdragon 845 yongaseti hakkında konuştu, ancak şimdi ABD hükümetinin Qualcomm’u ZTE’ye satan bileşenleri satmasını yasakladığı gibi , ne olacağından emin değiliz. Belki de Çinli şirket Red Magic’e yeteri kadar güvenmiştir, ya da belki de SoC’yi bir başkası için değiştirecektir. Her iki durumda da, el cihazı 8GB RAM almalıdır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.