Huawei

Huawei P Smart 2019 Özellikleri ve Fiyatı
Huawei, Katlanan Akıllı Telefon Geliştiriyor
Huawei Arama Yönlendirme
Meşgul olduğumuzda ya da çok yoğun bir tempoda çalışıyorsak ve gelen her telefona yetişemiyorsak arama yönlendirme tam bir hayat kurtarıcı oluyor. Biz size bu yazımızda Huawei çağrı yönlendirme nasıl yapılır..
En iyi Huawei Mate 20 Pro ipuçları ve püf noktaları
  Huawei Mate 20 Pro ipuçları ve püf noktaları   Mate 20 Pro‘nun büyük hayranlarıyız. Çarpıcı kameralara sahip ve farklı renklerde harika görünüyor. Huawei, çoğu üreticiden daha fazla Android ile..
Huawei’den Android’e karşı müthiş bir atak!
  Huawei, Kirin OS’un geliştirilmesini onayladı!   Huawei başkan yardımcısı Bruce Lee, şirketin Android‘i Kirin OS lehine bırakma isteğini doğruladı. Şimdi Çinli üreticinin alternatif işletim sistemi “orta geliştirme” aşamasındadır. Lee’nin..
Huawei P Smart 2019 Özellikleri ve Fiyatı
Huawei P Smart 2019 Özellikleri ve Fiyatı   Son birkaç yılda Türkiye piyasasında büyük bir yer edinen akıllı telefon üreticisi Huawei yakın bir zamanda tanıtımını yaptığı Huawei P Smart 2019..
Huawei, Katlanan Akıllı Telefon Geliştiriyor
Huawei, Katlanan Akıllı Telefon Geliştiriyor   Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri arasına girmeyi başaran Huawei, şimdilerde oldukça heyecan verici bir haber ile gündemde. Sızan bilgilere göre şirket, katlanabilir ekran..