Teknik Bilgiler

Teknik bilgiler sayfamıza hoş geldiniz. Burada ağırlıklı olarak android dünyası ile alakalı yaşanan sıkıntıların çözümü, teknolojik ve pratik bilgiler yer alır. Kullanıcılar tarafından sorulmuş ve yanıtlanmamış olan problemlerin çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

Android Cihazdaki Kişilere Resim Ekleme
Android Cihazdaki Kişilere Resim Ekleme nasıl yapılır? Bugün sizlere Android cihaz kullanıcılarının rehberdeki kişilere nasıl resim ekleyebileceğinden bahsedeceğiz. İşte detaylar… Android telefon kullanıcıları bazen arayanları tanımakta zorluk çektiği için veya..
Android’de FaceTime Yapılır mı?
iPhone ve iPad’lerde kurulu olan FaceTime sayesinde hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Popüler olan FaceTime uygulaması bir iPhone ya da iPad ile herhangi biriyle kolay bir şekilde iletişim kurmanızı sağlar...
Android Telefonunuzda Gizli Uygulamalar Nasıl Bulunur?
Android Telefonunuzda Gizli Uygulamalar Nasıl Bulunur? Bugün sizlere android telefonlarda gizli uygulamalar nasıl bulunur? Bu konudan bahsedeceğiz. İşte detaylar… Android telefon kullanıcıları olarak çoğu zaman resim ve fotoğraflarımızı gizlemekteyiz. Bunun..
Android Cihazınız Uygulamaları İndirmez veya Yüklemezse Ne Yapmalı?
Android Cihazınız Uygulamaları İndirmez veya Yüklemezse Ne Yapmalıyız? Bugün sizlere çoğu Android kullanıcısının başına gelen uygulama indirme kurma sorunlarından bahsedeceğiz. Genel anlamda Android kullanıcıları herhangi bir uygulama indirmek istediğinde indirmez..
Android Cihazınızla Fare Kullanma
Android Cihazınızla Fare Kullanma İşlemi Nasıl Yapılır? Bugün sizlere android platformunda fare kullanma işleminden bahsedeceğiz. İşte detaylar… Android telefonlarda fare kullanmak için bazı uygulamalar mevcut. Hatta çok konforlu olabiliyor. Eğer..
Android Ağ Hatası Üzerinde Kayıtlı Değil
“Ağda kayıtlı değil hatası” mobil kullanıcıların çok fazla yaşadığı veya karşılaştığı bir hatadır. Peki bu hata nedir nasıl çözülür? İşte detaylar… Ağda Kayıtlı Değil Hatası Çözümü Aslında bu hata orijinal olmayan..
Pos cihazı 30405 kodu nedir? Neden bu hatayı alırız?
Selamlar bugün sizlere 30405 hata kodu nedir ve yaşanan banka pos sorunlarından bahsedeceğiz. İşte detaylar… Sizlerde kredi kartı kullanıyor ve pos cihazlarında 30405 hatası alıyorsanız eğer bu sorunun nedenini merak..
Instagram hesabımdan çıkış yapamıyorum çözümü nedir?
Selamlar bugün sizlere instagram sorunlarının başında yer alan hesabımdan çıkış yapamıyorum hatasını ele alacağız ve çözümlerinden bahsedeceğiz. Bizlere gelen sizlerin en can sıkıcı sorusu olan hesabımdan çıkış yapamıyorum nedenine ilk..
Facebook Messenger sohbet balonu kapatma
Selamlar bugün sizlere Messenger sohbet balonu nasıl açılır bundan bahsedeceğiz. Yeni yılın ilk aylarında olurken sizlere yeni güncelleme detaylarından da bahsedeceğiz. İşte detaylar.. Facebook kullanıcıları için bazılarına yönelik kullanışlı kimisine..
Instagram hikayelerinde yazılara gökkuşağı efekti verme
Selamlar, bugün sizlere dünya genelinde en popüler uygulama olan Instagram’da hikayeler de yazı kullanımına değineceğiz. Bazen ise yazılarda gökkuşağı rengi verildiğini görüyoruz. Peki nasıl bu efekt veriliyor? İşte detaylar… Instagram..