Teknik Bilgiler

Teknik bilgiler sayfamıza hoş geldiniz. Burada ağırlıklı olarak android dünyası ile alakalı yaşanan sıkıntıların çözümü, teknolojik ve pratik bilgiler yer alır. Kullanıcılar tarafından sorulmuş ve yanıtlanmamış olan problemlerin çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

PUBG Mobile: Adınızı ve görünümünüzü nasıl değiştirirsiniz
PUBG Mobile: Adınızı ve görünümünüzü nasıl değiştirirsiniz En sevilen Battle Royale tarzı oyunlardan biri olarak , Android oyuncular PUBG Mobile‘a dalış yaparak PC’den cep telefonuna mükemmel bir geçiş sağlıyor. Oyun..
Google Play Store’da Otomatik Uygulama Güncellemelerini Durdurma Yöntemleri
Google Play Store’da Otomatik Uygulama Güncellemelerini Durdurma Yöntemleri Android telefonlarınızda bazı zamanlarda telefonunuzda yüklü olan uygulamaların belirli zamanlarda kendi kendine otomatik olarak güncellenmesi kimi zaman içinden çıklamayacak bir duruma bizi..
Çevrimiçi görünmeden WhatsApp mesajına nasıl cevap verilir
Çevrimiçi görünmeden WhatsApp mesajına nasıl cevap verilir Ayrıntıya girmeyeceğiz, fakat bazılarınızın çevrimiçi görünmeden bir WhatsApp mesajına cevap vermeniz gerekebilir. Bu yazıda, whatsapp mesajlarına çevrim çin olmadan nasıl cevap verebileceğiniz ile..
Samsung Galaxy yedekleme ve geri yükleme rehberi
Samsung Galaxy yedekleme ve geri yükleme rehberi Galaxy cihazınızı düzenli olarak yedeklemek, can sıkıcı ama kesinlikle gerekli bir süreçtir. “Tüm fotoğraflarımı kaybettim” veya “Tüm iletişimimi kaybettim” hepimizin aşina olduğu durumlardır...
Akıllı Telefonunuzdan Konum Paylaşamıyor musunuz? Bir çok çözüm yazımızda!
Android Telefonlarda Konum Paylaşma Yöntemleri Android’de konumunuzu paylaşmak, basit ama genellikle gözden kaçan bir özelliktir. Özellikle yeni yerlerdeyken arkadaşlarımızla ve ailemizle nerede olduğumuzu tarif etmeye çalışmak için zaman harcıyoruz ve..
“Ekran yer paylaşımı algılandı” hatası nasıl düzeltilir?
“Ekran yer paylaşımı algılandı” hatası nasıl düzeltilir? Bu sorun sıkça rastlanmasada göz ardı edilemeyecek bir problem olması kaçınılmazdır.”Ekran yerleşimi algılandı” mesajını aldınız ve ne yapmanız gerektiğine dair bir fikriniz yok...
Uygulama izinlerinizi kolayca yönetin
Uygulama izinleri nasıl görüntülenir ve yönetilir? Artık, uygulamaların çalışması için özel izinler gerektirdiğini biliyor olmalısınız. Bu izinlerin neden kullanıldığı ile ilgili bilgiler her zaman açık olmayabilir. Bu makalede, en önemli..
Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Batarya Tasarrufu Yapmanın Yolları
Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Batarya Tasarrufu Yapmanın Yolları Samsung’un 2018 için yeni bayrak gemilerini inceledikten sonra, bataryanın beklendiği kadar dayanıklı olmadığı farkedildi. Bu nedenle bu makalede, hızlı düzeltmelerden..
Google Play Store hata kodları nasıl düzeltilir?
Google Play Store hata kodları nasıl düzeltilir? Bu sana hiç oldu mu? İlginç bir uygulama bulup, Google Play Store’dan rastgele görünen sayıları içeren şifreli bir hata mesajı almak için uygulamayı..
Com.google.process.gapps hatası alıyorsanız bunları yapın
Com.google.process.gapps hata verdi işlemi nasıl çözülür makalemiz aşağıda belirtilen hatalardan birine sahip olanlar içindir: ‘Maalesef, süreç com.google.process.gapps durdu‘ ve ‘com.google.process.gapps beklenmedik bir şekilde durdu‘. Bunlar aynı sorunla ilgilidir ve aslında..