Teknik Bilgiler

Teknik bilgiler sayfamıza hoş geldiniz. Burada ağırlıklı olarak android dünyası ile alakalı yaşanan sıkıntıların çözümü, teknolojik ve pratik bilgiler yer alır. Kullanıcılar tarafından sorulmuş ve yanıtlanmamış olan problemlerin çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

Facebook Kullanıcı Adımı Nasıl Değiştirebilirim?
Facebook Kullanıcı Adımı Nasıl Değiştirebilirim? Facebook hesabı açmak isteyen kişilerin öncelikle bir hesap adı belirlemeleri istenmektedir. Belirlenen Facebook kullanıcı adı istenildiği takdirde değiştirilebilmektedir. Peki, Facebook kullanıcı adı nasıl değiştirilir? Facebook..
İnstagram Son Görülme Özelliği Nasıl Kapatılır?
İnstagram Son Görülme Kapatma Nasıl Yapılır? Pek çok anlık mesajlaşma ve sosyal medya uygulamasında olduğu gibi ne yazık ki İnstagram’da da son görülme özelliği geldi. Pek çok kişi hala getirilen..
Bilgisayardan Ses Gelmiyor Sorununun Çözümü
Bilgisayarınızdan bir oyun veya video açtığınızda ses duymuyorsanız ve her şey yanlış bir şey normal görünüyorsa  sağ alt köşesinde bir ünlem işareti veya soru işareti varsa, bilgisayarınızda sorun var demektr..
E-Devlet Şifresi Nasıl Sıfırlanır/Değiştirilir
E-Devlet Şifresini Unuttum Nasıl Değiştirebilirim Şifremi unuttum çözümü nedir? Türkiye Cumhuriyeti, e-devlet ve internet üzerinden şifreyi nasıl sıfırlayabilirim? Bir e-devlet hesabını nasıl açabilirim, bir hesabı açmanın maliyeti nedir ve nereden..
Whatsapp’ta Durumumu Nasıl Gizleyebilirim?
Whatsapp’ta Durumumu Nasıl Gizleyebilirim? Whatsapp uygulamasında nasıl gizleyebileceğimiz konusunda sizinle paylaşacağız. Telefon defterinizde olmayan veya Whatsapp listesinde olmayan kişilerin konum bilgilerinizi almamasını nasıl sağlayabileceğinizi buradan göndereceğiz. Whatsapp son zamanlarda kullanıcılara..
Zyxel P-660N T1A Modem Kurulum ve Bablosuz Ayarları Nasıl Yapılır
Zyxel P-660N T1A Modem Kurulum ve Bablosuz Ayarları Nasıl Yapılır Zyxel P-660N-T1A, P-1302-t10d, VMG3925, VMG1312, 3312, 8924 ve diğer modemler kurulum hemen hemen benzer olduğu için diğer modellerde de bu..
Facebook Virüslerini Nasıl Temizlerim
  Facebook Virüslerini Nasıl Temizlersiniz? İnternet artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bilinen bu teknoloji herkesin cebinde dolaşıyor. İnternet yaygınlaştı ve sosyal medya araçlarının popülaritesi arttı. Sosyal medya araçları en çok..
Firefox Arama Motoru Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?
Firefox Arama Motoru Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır? Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olarak Google ilk sırada yer almaya devam ederken bu arama motoruna rakip olarak gösterilen çok sayıda arama..
Yalın İnternet Nedir?
Yalın İnternet Nedir? Son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkan kavramlardan biride yalın internet kullanımıdır herhangi bir taaddüt yapamadan kullanılan bir sistemdir. Üstelik fiyat olarak ta çok uygundur hem hizmet hem kalite..
Facebook Hesabımı Kalıcı Olarak Silin
Facebook Hesabımı Kalıcı Olarak Silmek İstiyorum Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Facebook uygulamasını kullanmak için öncelikle kendinize bir hesap açmanız gerekiyor. Facebook hesabını farklı nedenlere..