Teknik Bilgiler

Teknik bilgiler sayfamıza hoş geldiniz. Burada ağırlıklı olarak android dünyası ile alakalı yaşanan sıkıntıların çözümü, teknolojik ve pratik bilgiler yer alır. Kullanıcılar tarafından sorulmuş ve yanıtlanmamış olan problemlerin çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

iPhone XR Sıfırlama İşlemi Nasıl Yapılır?
iPhone akıllı telefonun son modeli olan, tanıtımı yeni gerçekleşen iPhone XR hakkında sıfırlama işleminden bahsedeceğiz. iPhone XR model cihazın ilk günkü gibi olmasını istiyorsanız bunun için format atılması gerekir. Akıllı..
Instagram hikayeleri otomatik kaydetme 2019
Instagram’da hikayeleri nasıl otomatik kaydedilir? Bugün ki, haberimizde sizler için Instagram’ın vazgeçilmez ve bağımlılık sunan özelliği hikayeler için otomatik olarak hikayelerin kaydedilmesi nasıl yapılır onu göstereceğiz. Sizlerinde bildiği gibi Instagram..
Instagram’da bu hikayeye artık ulaşılamıyor hatası
Instagram’da bu hikayeye artık ulaşılamıyor hatası nedir? Bu hikayeye artık ulaşılamıyor sorunun çözümü. Bu haberimizde instagram sorunlarından birini daha ele alıyoruz. “Bu hikayeye artık ulaşılamıyor” hatası nedir? Bu sorunlar nasıl..
Instagram hikaye görüntüleme sırası neye bağlı?
Instagram hikayesini görüntüleyenlerin sıralanması ne anlama gelir? Instagram’da hikayeleri görenlerden ilk sırada olanlar profilime mi bakıyor? Instagram’da bir hikaye paylaştığınız zaman, hikayeyi gören kullanıcıların hep neye göre sıralandığı merak konusu..
Facebook Dating Ne İşe Yarar?
Tinder’da yer alan yakın bölgelerdeki belirtilen özelliklere göre eşleştirme sayesinde yeni kişiler ile tanışma sağlayan özelliğe benzer Facebook Dating, eşleştirme yaparak karşı cinsten arkadaşlar bulmanızı sağlıyor. Belli bir yaş kitlesi,..
Tik Tok şifremi unuttum hesabı nasıl geri alabilirim
Tik Tok şifremi unuttum Tik Tok şifremi nasıl sıfırlayabilirim? İşte Tik Tok için hesap kurtarma işlemlerini sizlere resimli olarak anlatıyoruz. Eğer sizlerde Tik Tok şifremi unuttum diyenlerdenseniz, hesabınızı Facebook, Twitter, Google, Gmail yada..
Turkcell vınn şifresi değiştirme işlemi
Turkcell vınn şifresi nasıl değiştirilir? Turkcell vınn şifre değiştirme nasıl yapılır? Turkcell Vınn şifresini sıfırlamak veya yeniden oluşturmak için sizlere bu işlemi nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Vınn cihazları genel anlamda bir..
Tik Tok şifremi unuttum hesabımı nasıl geri alırım?
Tik Tok şifremi unuttum nasıl sıfırlayabilirim? Tik Tok hesap kurtarma işlemi nasıl yapılır? Tik Tok şifresi nasıl değiştirilir? İşte Tik Tok hakkında hesap kurtarma işlemlerine dair merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt veriyoruz… Tik..
Casper Via A3 Plus format nasıl atılır?
Casper Via A3 Plus format nasıl atılır? Bugün sizlere Casper Via A3 Plus telefonlarınıza nasıl format atacağınızı anlatacağız.  Her geçen gün teknolojinin biraz daha gelişmesiyle beraber birbirinden farklı binlerce akıllı..
Instagram action blocked hatası 2019
Instagram action blocked hatası nedir? Instagram’da action blocked hatası nasıl çözülür? Bugün ki yazımızda sizler için bu hatanın sebebini ve nasıl çözüleceğini anlatıyoruz. İşte detaylar.. Instagram’da action blocked hatasının anlamı..