Teknik Bilgiler

Teknik bilgiler sayfamıza hoş geldiniz. Burada ağırlıklı olarak android dünyası ile alakalı yaşanan sıkıntıların çözümü, teknolojik ve pratik bilgiler yer alır. Kullanıcılar tarafından sorulmuş ve yanıtlanmamış olan problemlerin çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

LG G6 Dosya Paylaşım Özelliği Nasıl Kullanılır?
  LG G6 Dosya Paylaşım Özelliği Nasıl Kullanılır? LG G6 hızlı bir şekilde başka telefonunuzdan dosya fotoğrafları, kişiler veya diğer tür göndermesine olanak veren bir dosya paylaşım özelliği içerir. Bu,..
Kodi Nedir ve Nasıl Kurulur?
  Kodi Nedir ve Nasıl Kurulur? Akış medyası haberlerine bağlıysanız Kodi adında küçük bir program duymuş olabilirsiniz. Kodi, Xbox Media Player olarak adlandırıldığı 2002’den beri oluşturulmuş ve çok geçmeden, Xbox..
LG G6’da Google Asistan nasıl başlatılır?
  LG G6’da Google Asistan nasıl başlatılır? LG G6, Google Asistan ile geliyor. Google Asistan , internet aramalarınız başlatarak veya sorularınıza hızlı cevaplar almak için güçlü bir dijital yardımcısı olabilir. Asistan’a..
Windows’u kurmak için DVD’nizi kaybettiyseniz üzülmeyin başka bir yol var
  USB’den Windows Nasıl Kurulur?   Windows‘un USB‘den nasıl kurulacağını, Windows ürün anahtarınızı nasıl bulacağınızı ve Windows ISO dosyalarını nasıl yükleyeceğinizi … yasal olarak açıklayacağız. Eğer Windows DVD’nizi kaybettiyseniz veya..
Netflix’te yabancı dizi veya film izlerken altyazılara mı ihtiyaç duyuyorsunuz?
  Netflix’te Altyazılar Nasıl Ayarlanır?   Dinlemenin mümkün olmadığı durumlar için Netflix, farklı bir dilde de görüntülenebilen altyazılar eklemenize izin verir. Ayarların yapılması kolaydır. Aşağıda özetlenen işlemin, akış için hangi..
Tik Tok Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?
Tik Tok Müşteri Hizmetleri ile Nasıl İletişime Geçilir?   Yürütülen reklam çalışmaları ve çeşitli kampanyalar neticesinde popülerliğini arttıran Tik Tok, şu anda epey geniş bir kitle tarafından aktif bir biçimde..
YouTube’ta Reklamsız Video İzlemek
YouTube’ta Reklamsız Video İzlemek   Dünyanın en popüler video paylaşım platformu YouTube, sahip olduğu içerikler ile gün içerisinde sıklıkla ziyaret ettiğiniz bir site haline gelebilir. Bu gibi bir durumda izleyeceğiniz..
Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Çözümü
Instagram Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir Sorun Oluştu Çözümü   Popüler sosyal medya platformu Instagram, farklı bölgelerde olduğu gibi ülkemizde de bir hayli popüler. Her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan uygulama,..
Web kamerasından izleneceğinizi mi düşünüyorsunuz?
  Web kamerası nasıl devre dışı bırakılır?   Web kameranızı bir dizüstü bilgisayarda, PC’de veya Mac’te olup olmadığı pek önemli değildir. Önemli olan devre dışı bırakmak isteyebileceğiniz birçok neden olabilir...
Windows Kayıt Defterini yedeklemek mi istiyorsunuz?
  Windows Kayıt Defteri    İnternette okuduğunuz ve Kayıt Defterinde değişiklik yapmanızı öneren tüm eğitmenler, başlamadan önce bir yedek oluşturmanızı bildirmelidir. Bu kesinlikle kritik, çünkü ne yaptığınızı bilseniz bile bir..