Teknik Bilgiler

Teknik bilgiler sayfamıza hoş geldiniz. Burada ağırlıklı olarak android dünyası ile alakalı yaşanan sıkıntıların çözümü, teknolojik ve pratik bilgiler yer alır. Kullanıcılar tarafından sorulmuş ve yanıtlanmamış olan problemlerin çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

Netflix şifresi nasıl değiştiririlir?
  Orada, 5. Black Mirror sezonunu izlemeye hazırsınız ve oturum açma ekranını geçemiyorsunuz çünkü şifrenizi unuttunuz. Kendinizi dövmeyin – ortalama olarak bildirildiği üzere , hepsinin şifre gerektirdiği 90 çevrimiçi hesaba..
2019 En Düşük Radyasyonlu Cep Telefonu (Düşük SAR Puanı)
Bu yazıda, 2019 yılında satın alabileceğiniz en düşük radyasyonlu cep telefonlarını ve akıllı telefonları kapsayacağım. Her ne kadar EMF radyasyonuna maruz kalma söz konusu olduğunda, telefonların güvenliğinin mutlak en iyi..
Windows 10’da RAW Görüntü Dosyaları Nasıl Açılır
Windows 10 sonunda, Mayıs 2019 Güncelleştirmesi sayesinde RAW görüntüler için yerleşik desteğe sahip . Mağaza’dan bir uzantı yüklemeniz yeterli olacaktır. RAW dosyalarını daha eski Windows sürümlerinde de açmak için başka..
PS4 arka plan müziğini nasıl Devre dışı bırakılır/Kapatılır?
Bu rahatsız edici film müziğine sessizliği tercih ediyoruz ve diğer PS4 oyuncularının da yaptığı gibi görünüyor Sony’nin PlayStation 4’ü (üst seviye PS4 Pro ile birlikte) bugüne kadar toplam 92 milyon..
WhatsApp İki Adımlı Doğrulama Şifresi
Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp güncellemeleri ile daha da çok kullanıcı kazanıyor. Bazen WhatsApp hesabınızın güvende olmadığını hissedebilirsiniz. Hesabınızı güvende tutmak için de iki faktörlü kimlik doğrulamasını aktif hale getirebilirsiniz...
Samsung’un Gece Modu Çalışmıyor Sorunu
Gece Modu Samsung cihazlarda S9 ve Note 9 modellerinde sorun çıkarmaktadır. Bu mod kamera ile çıkan teknoloji ile beraber geldi. Gece modu özelliği ışığın yetersiz olduğu alanlarda ya da kameranın..
Telefon Numarası Hangi Operatöre ait Sorgulaması
Bu yazımızda telefon numarasının hangi operatöre ait olduğunu merak ediyorsanız bunu nasıl öğreneceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Telefonunuza gelen aramanın hangi operatöre ait olduğunu merak edebilirsiniz. Bazı yöntemler sayesinde hangi operatöre..
Samsung Ağ Ayarlarını Sıfırlama İşlemi
Bu yazımızda Samsung cihazların Galaxy ve Note serilerinde ağ ayarlarını nasıl sıfırlayacağınız konusunda yardımcı olacağız. Ağ ayarlarını sıfırlama işlemini anlatmadan önce ağ ayarlarının ne olduğu hakkında bilgi verelim. Ağ ayarları,..
Telefonun Ekranına Hava Durumunu Nasıl Eklenir?
Tabletinizde ya da cihazınızda hava durumu ekranınızdan silindiyse nasıl geri getireceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Anlatacağımız işlemler telefon modelinize ya da tabletinize göre değişiklik gösterebilir. Bazı cihazlarda widget ekleme bölümü farklı..
WhatsApp Yıldızlı Mesaj Nedir?
Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, güncellemeler ile beraber gelen özellikleri sayesinde milyonlarca insanın beğenisini kazanıyor. Bu yazımızda ise WhatsApp uygulamasında yer alan yıldızlı mesajların ne olduğuna dair bilgi vereceğiz. Yıldızlı..