Teknik Bilgiler

Teknik bilgiler sayfamıza hoş geldiniz. Burada ağırlıklı olarak android dünyası ile alakalı yaşanan sıkıntıların çözümü, teknolojik ve pratik bilgiler yer alır. Kullanıcılar tarafından sorulmuş ve yanıtlanmamış olan problemlerin çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

Kablosuz Bağlantıyı Güçlendirme
İnterneti Nasıl Efektif Kullanırız? Teknolojinin gelişmesi ile beraber şüphesiz ki internet kullanımında yaşanan artış da gözle görülür bir şekilde yukarı doğru ivme kazanmaya devam ediyor. Şüphesiz ki interneti daha verimli..
Youtube da Bir Hata Oluştu Tekrar Deneyin
Youtube Tekrar Dene Hatası, Youtube da Bir Hata Oluştu Tekrar Deneyin Şüphesiz ki hepimizin video izleme, içerik bulma, müzik dinleme, dizi takip etme gibi aktiviteleri gerçekleştirmek için kullandığı popüler platformlar..
iPhone Şarjı Erken Bitiyor Sorunu Neden Yaşanır?
iPhone Şarjı Erken Bitiyor Sorunu Neden Yaşanır? Dünyanın en çok satan cep telefonu modellerinden biri olan iPhone telefonlarda sıklıkla görülen sorunlardan biride hızlı şarj bitme sorunudur. Bu sorunlar bazen batarya..
Google Chrome İnternet Bağlantısı Yok Hata Çözümü
Google Chrome İnternet Bağlantısı Yok Hata Çözümü Bazen cihazlara bulaşan virüsler nedeni ile İOS ve Android telefonlarda Google Chrome çalışmıyor ya da internet bağlantısı yok hatası verebilmektedir. Yine Windows bilgisayarlarda..
Facebook Açılmıyor Giremiyorum 2018 Sorunu Nasıl Çözülür?
Facebook Açılmıyor Giremiyorum 2018 Sorunu Nasıl Çözülür? Bilgisayar ve cep telefonu kullanıcıları dönem dönem Facebook hesaplarına ulaşmak istediklerinde Facebook açılmıyor ya da Facebook giriş yapılamıyor hata iletisi ile karşı karşıya..
Turkcell BiP Web İnternet Nasıl Kullanılır?
Turkcell BiP Web İnternet Nasıl Kullanılır? Yapılan son güncelleme ile beraber Turkcell BiP Web uygulaması mobil platformdan masaüstü bilgisayarlara da indirilmiş oldu. Yapılan güncellemenin ardında pek çok kişi de bu..
WhatsApp Business Özellikleri Nelerdir?
WhatsApp Business Özellikleri Nelerdir? İşletmelerin kurmuş oldukları ağ sayesinde müşterileri ile daha sağlıklı ve daha hızlı iletişim kurmalarını sağlamak adına WhatsApp tarafından geliştirilen hizmetlerden biri de WhatsApp Business uygulamasıdır. Normal..
İphone Kalıcı Silme Programı Nedir, Nasıl Kullanılır?
İphone Kalıcı Silme Programı Nedir, Nasıl Kullanılır? Apple tarafından en çok satılan cep telefonu modelleri arasında yer alan iPhone 5S, iPhone 6S, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 8, iPhone X..
İnstagram Otomatik Yorum Filtreleme Özelliği Nasıl Kullanılır?
İnstagram Otomatik Yorum Filtreleme Özelliği Nasıl Kullanılır? İnstagram kullanıcılarının en çok şikâyet ettikleri konuların başında yer alan gönderilerin altına yazılan küfür ve hakaret içerikli yorumlara karşı sonunda beklenen adım atıldı...
Sponsorlu Hikâyeler Facebook Nedir?
Sponsorlu Hikâyeler Facebook Nedir? Sosyal medyanın tartışmasız lideri olan Facebook her geçen gün yeni bir özelliği devreye sokarak kullanıcı sayısını arttırmaya çalışmaya devam ediyor. Özellikle de Facebook mobil uygulama özelliklerini..