Teknik Bilgiler

Teknik bilgiler sayfamıza hoş geldiniz. Burada ağırlıklı olarak android dünyası ile alakalı yaşanan sıkıntıların çözümü, teknolojik ve pratik bilgiler yer alır. Kullanıcılar tarafından sorulmuş ve yanıtlanmamış olan problemlerin çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

Google Klavye’yi herhangi bir telefonda nasıl kullanabilirsiniz?
  Google Klavye herhangi bir telefonda nasıl kullanılır? Android‘in en iyi özelliklerinden biri, işletim sisteminin görünümü ve hissi hakkında neredeyse her şeyi değiştirebilme yeteneğidir. Mesajlaşma uygulamaları, e-posta, tarayıcılar, temalar, varsayılan..
Linkedin şifresini nasıl değiştirebilirsiniz?
  Linkedin şifresi nasıl değiştirilir? Kişisel güvenliğinizi korumak için Linkedin şifrenizi değiştirmelisiniz. Linkedin 117 milyon parolanın ihlal edildiğini ve karaborsada satıldığını itiraf etti. İlk başta 6,5 milyon parolanın çalındığı daha..
Yazıcının IP adresini nasıl bulabilirsiniz?
  Yazıcının IP adresi nasıl bulunur? Kablosuz yazıcınıza bağlanmak güzel ve kolay olmalıdır. Başlat‘a tıklayın, ardından Denetim Masası‘na ve ardından Yazıcılar‘a girin. Yazıcınızı sağ tıklayın ve özellikleri seçin. Bağlantı Noktaları..
Google reklamlarını nasıl durdurabilirsiniz?
  Google reklamları nasıl durdurulur? Web’deki reklamları tamamen engellemek kolaydır, ancak Google’ın, ‘ilgi alanına dayalı’ reklamlar olarak adlandırdıklarından vazgeçmenizi ya da size alakalı reklamları gösterebilmesi için ne istediğinizi söylemenizi sağlayan..
Klavyeyi Nasıl Güvenle Temizlerim?
  Klavye Nasıl Güvenle Temizlenir? PC‘nizde veya dizüstü bilgisayarınızda yazarak saatlerce harcamak, klavyenin temizliğini oldukça zayıflatabilir. Peki, cihaza herhangi bir zarar vermeden parlamayı geri döndürmenin en iyi yolu nedir? Klavye..
Xbox Gamertag ve Diğer Hesap Ayarlarını Nasıl Değiştirebilirsiniz?
  Xbox Gamertag ve Diğer Hesap Ayarları Nasıl Değiştirilir? Xbox hesabınızı, giriş bilgilerinizi veya Oyuncu etiketinizi değiştirmek istiyorsanız, birkaç seçeneğiniz vardır. Ayrıntıların bir kısmını Xbox One konsolunun kendisiyle değiştirebilirsiniz, ancak..
Yeni Yıl WhatsApp Sticker’larını Nasıl Oluşturabilirsiniz?
  Fotoğraflardan yeni yıl WhatsApp Sticker’ları nasıl oluşturulur? Facebook‘un sahip olduğu anlık mesajlaşma platformu WhatsApp kısa süre önce Etiketler seçeneğini tanıttı. Yeni özellik, kullanıcıların Messenger ve diğer anlık mesajlaşma uygulamalarında..
Facebook Messenger’da paranızı nasıl gönderebilirsiniz?
  Facebook Messenger’da nasıl para gönderilir? Facebook, Messenger aracılığıyla arkadaşlarınıza ücretsiz para gönderme seçeneğini ekledi. İşte Facebook Messenger’dan nasıl para gönderileceği. Bu özelliğin şimdilik yalnızca ABD’de etkin ve ABD banka..
Telefon numaranızı WhatsApp’ta nasıl değiştirirsiniz?
  WhatsApp telefon numarası nasıl değiştirilir? Çoğumuz WhatsApp Messenger‘ı çok iyi tanıyoruz . Uygulamayı telefonunuza yükleyin, telefon numaranızla doğrulayın, sonra Wi-Fi üzerinden ücretsiz metinler ve resimli mesajlar göndermekle meşgul olun...
Windows 10 için medya kurtarmayı nasıl yapabilirsiniz?
  Windows 10 için medya kurtarma nasıl yapılır? Her zaman kişisel dosyalarınızı ve klasörünüzü yedekleyebilirsiniz, ancak bir şeyin feci şekilde yanlış gitmesi durumunda işletim sisteminizin yedeğini almak her zaman yararlıdır...