Teknik Bilgiler

Teknik bilgiler sayfamıza hoş geldiniz. Burada ağırlıklı olarak android dünyası ile alakalı yaşanan sıkıntıların çözümü, teknolojik ve pratik bilgiler yer alır. Kullanıcılar tarafından sorulmuş ve yanıtlanmamış olan problemlerin çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

Metin2 Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?
Selamlar bugün sizlere Metin 2’de arkadaş ekleme işlemi hakkında detaylı bilgi aktaracağız. İşte detaylar… Metin 2 oyunu sizlerin bildiği gibi arkadaş ekleyebileceğiniz ve beraber oynayabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor...
Youtube’da kanalın en eski videosu nasıl görülür?
Selamlar, bugün sizlere Youtube’dan bir kanalın en eski videolarını nasıl görebileceğinizi anlatayım. İşte detaylar… Youtube’da kanalların en beğenilen yada en eski videolarını nasıl görebileceğinizi merak ediyor musunuz? Daha önceden sizlere..
Youtube’da Kanalın En Çok İzlenen Videolarını Görme İşlemi!
Selamlar, bugün sizlere Youtube’dan bir kanalın en çok izlenen videolarını nasıl görebileceğinizi anlatayım. İşte detaylar… Youtube’da kanalların en beğenilen yada en eski videolarını nasıl görebileceğinizi merak ediyor musunuz? Daha önceden..
Sürücü Belgelerinin (Ehliyet) Geçerlilik Süreleri Ne Kadar?
Selamlar bugün sizlere sürücü belgesi geçerlilik süresi ne kadar bu konudan bahsedeceğiz. İşte detaylar… Günümüzde Otomobil, kamyon, motosiklet, traktör vb. araçları kullanmak için bir ehliyetin yani sürücü belgesinin olması gerekiyor...
Facebook Messenger görüntülü arama nasıl yapılır?
Merhaba, Facebook üzerinden anlık mesajlaşma uygulaması olan Messenger’de görüntülü konuşma özelliği bu sıralar çok sık gündeme geliyor. Ancak bu özellik tüm kullanıcılara gelmiş durumda değil. Son güncelleme ile beraber Android..
Android Wifi Sorunu Nasıl Çözülür?
Merhaba bugün sizlere Android mobil cihazlarda Wifi sorunu nasıl çözülür? Bu konudan bahsedeceğiz. Kimi zaman Wifi ağını Android cihazlarımız hiç görmeyebiliyor. Kimi zaman ise Android cihazlarımız da değişik sorunlar görülebiliyor...
Android açılış şifresini unuttum nasıl sıfırlarım?
Android akıllı telefon ile tablet kullanıcılarının bir çok kez mobil telefonlarında giriş şifresi yada kilit desenini unuttuğunu biliyoruz. Özellikle desen şifresini kullanan yeni kişiler bu desene alışmadıkları için hemen unutabiliyorlar...
Geekbench nedir? Geekbench ne işe yarar?
Geekbench ve ne işe yarar? Bugün sizlere Geekbench hakkında kısa ve anlayabileceğiniz için gerekli bilgileri vermek istiyoruz. Geekbench’in şuan son sürümü 5.1 kısa süre önce yayınlanmış durumda. İşte detaylar… Geekbench..
Google Chrome 79 için ciddi bir uyarı geldi!
Google’un Chrome 79 kurmak isteyen veya önem uyarısı açıklamasını merak edenler için bazı bilgileri içeren bu yazımızı dikkatle okumanızı rica ediyoruz. Bağlantılı olan birçok uygulama ve oyunların verileri silinmiş olabilir…..
Xiaomi TV satış rakamları belli oldu!
Xiaomi TV genel anlamda fiyat ve özellik bakımından ceplere çok fazla hitap ediyor diyebiliriz. Kendi ülkesinde en fazla satan TV markası olarak bilinen Xiaomi Türkiye’de de iyi bir pazar durumuna..