Teknik Bilgiler

Teknik bilgiler sayfamıza hoş geldiniz. Burada ağırlıklı olarak android dünyası ile alakalı yaşanan sıkıntıların çözümü, teknolojik ve pratik bilgiler yer alır. Kullanıcılar tarafından sorulmuş ve yanıtlanmamış olan problemlerin çözümlerini de burada bulabilirsiniz.

Klavyede ₺ (TL) Simgesi Nasıl Yapılır?
Telefonda Yeşil Çizgiler Nasıl Kaybolur
Kırık akıllı telefonunuzu bir PC’den nasıl kullanabilirsiniz?
Kırık akıllı telefonunuzu bir PC’den nasıl kullanabilirsiniz? Hiç akıllı telefonunuzu kırdın ve ezilmiş, tepkisiz bir dokunmatik ekranda kötü şöhretli örümcek ağında umutsuzluğun var mı? Henüz cihazınıza veda etmek zorunda değilsiniz. İşte akıllı..
WhatsApp’ta Engellendiğimi Anlama Yolları
WhatsApp’ta Engellendiğimi Anlama Yolları Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, dünyada olduğu gibi ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Uzun süredir popülerliğini koruyan uygulama, mobil platformlarda en çok indirilen aplikasyonlar dahilinde..
Telefon Yavaşlama Nedenleri
Telefon Yavaşlama Nedenleri Akıllı telefonunuz son zamanlarda yavaş çalışıyor ve size zorlu anlar yaşatıyor ise belirli bir temizlik aşaması gerçekleştirmeniz gerekebilir. Ayrıca telefon yavaşlama nedenleri, tablet ve bilgisayar gibi cihazlarda..
Android Cihazını Fabrika Ayarlarına Sıfırlama
Android Cihazını Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Akıllı cihazlar insan hayatını bir hayli kolaylaştırdığı gibi kimi zaman oldukça zorlaştırabiliyor da. Bu durumun altında yatan nedenler ise oldukça çeşitlidir. Kullanıcı hatası, zararlı yazılım..
Huawei Müşteri Hizmetleri Numarası
Huawei Müşteri Hizmetleri Numarası Son yıllarda küresel çapta başarılara imza atan Huawei, bir süredir ülkemizde de faaliyet gösteriyor. Yeni akıllı telefon modellerinin yanı sıra akıllı bileklik gibi ürünleriyle de Türkiye..
iPhone Otomatik Yazı Düzeltme Kapatma
iPhone Otomatik Yazı Düzeltme Özelliği Nasıl Kapatılır? Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta olan iPhone akıllı telefonlar, eski yeni pek çok modeliyle varlık gösteriyor. Yazılım temelinde iOS kullanan cihazlar, kolay..
Instagram TV Videolarını İndirmek
Instagram TV Videolarını İndirmek Yakın zamanda yeni bir özellik edinen Instagram, artık çok daha geniş çaplı bir video izleme desteği sunuyor. Ünlü isimlere ve markalara ait paylaşımları Instagram TV özelliği..
Instagram’da Geri Takip Edenler Nasıl Öğrenilir?
Instagram’da Geri Takip Edenler Nasıl Öğrenilir? Popüler sosyal medya platformları arasında yer alan Instagram, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son birkaç yıl içerisinde büyük bir atak gerçekleştiren uygulama, geniş..
Facebook İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nasıl Açılır, Nasıl Kapatılır?
Facebook İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Nasıl Açılır, Nasıl Kapatılır? Sürekli olarak çalınan hesaplar ile ilgili şikâyetler almaya devam eden Facebook hesap güvenliğini arttırma amacı ile ek güvenlik önlemlerini hayata geçirmeye..
SIM kart yuvası nasıl neyle açılır
SIM kart yuvası nasıl neyle açılır   SIM araçlarınızı nerede sakladığınızı hatırlayın – zaman zaman yeni bir telefonla aldığınız küçük metal şeyleri? Hayır, ben de değil ama umutsuzluğa kapılmayın. Neyse ki benim..