Xiaomi Mi 10T Sar Değeri

/ 21 Temmuz 2021 / 2.760 / yorumsuz
Xiaomi Mi 10T Sar Değeri

Sar değeri, akıllı cihazlar için sık kullanılan bir terimdir. Akıllı cihazlarda SAR değeri “özgül soğurma değeri” olarak isimlendirilmektedir. Akıllı elektronik cihazların, elektromanyetik dalgalarının vücutta emilme oranını anlatan bir değerdir SAR değeri. Sar değeri, W / kg olarak ifade edilmektedir. Biz size bu yazımızda Xiaomi Mi 10T’nin SAR değerinden bahsedeceğiz.

Xiaomi Mi 10T 128 GB 8 GB Gri Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En  Ucuzu Akakçe

Sar Değeri ABD’de 1.6 W / kg değerlerine kadar normal iken AB ülkelerinde bu değer 2 W / kg olarak kabul edilmiştir. Xiaomi Mi 10T Play cihazın özelliklerini baz alırsak, 6.67 inç, 128 GB dahili depolama alanı, 6 GB bellek, batarya kapasitesi 5000 mAh, işlemci frekansı 2.84 GHZ ve 4.5 G özelliklerine sahiptir ve bu özelliğe sahip cihazın SAR değeri kafa için 0.69 W / kg iken vücut için 0.99 W/kg olarak gelmektedir. Bu değerler yukarıda verdiğimiz gibi ABD ve AB ülkeleri için normal değerler içinde olduğundan ötürü uygundur. Düşünceleriniz için sizleri yorumlara bekliyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz