Samsung Galaxy On Nxt Sar Değeri

/ 7 Temmuz 2021 / 2.467 / yorumsuz
Samsung Galaxy On Nxt Sar Değeri

Son zamanlarda akıllı telefon sektörü oldukça hareketli ve her geçen gün yepyeni telefonlara güne başlıyoruz. Bu durumda da en çok sorulardan biri bu telefonların sar değeri oluyor. Sar değeri, akıllı telefonun vücudumuza yaydığı radyasyona verilen isimdir. Biz size bu yazımızda Samsung Galaxy On Nxt’in sar değeri hakkında bilgi vereceğiz.

Samsung Galaxy On Nxt 64 GB Cep Telefonu Fiyatları, Özellikleri ve  Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sar Değeri ABD’de 1.6 W / kg değerlerine kadar normal iken AB ülkelerinde bu değer 2 W / kg olarak kabul görmektedir. 5.5 inç, 32 GB dahili depolama alanı, 3 GB Bellek, Batarya kapasitesi 3300 mAh, işlemci frekansı 1.6 GHZ ve 4.5 G desteği sunan cihazımız için sar değeri, Kafa için 0.402 W / kg iken Vücut için 1.40 W/kg olarak gelmektedir. Bu değerler yukarıda verdiğimiz gibi ABD ve AB ülkeleri için normal değerler içinde olduğu için uygundur.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz