Oyunlar

En taze android oyunları burada! Yeni çıkan android oyunlarının yanı sıra daha önce var olan oyunlar ile alakalı güncellemer bulunuyor. Dilersenin yeni çıkan oyunları ve oynaış şekillerini kontrol edebilir, var olan oyunlarınızı günelleyebilir veya cihazlarınızda yüklü olan oyunlarınız ile alakalı sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Steam Oyunlarını Telefonda Nasıl Oynanır?
Uzun süredir beklenen Valve Steam Linki iOS cihazlar ve Apple Tv için kullanıma sunuldu. Steam uygulaması Android cihazlarda yerini almıştı ve birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Apple cihazlar için beklenilen..
Oyun Telefonunu Diğer Telefonlardan Farklı Kılan Nedir?
Birkaç kayda değer “oyun telefonu” geçtiğimiz yıl mobil pazara çarptı. Ama herhangi bir telefon oyun oynayabilir, değil mi? Peki anlaşma nedir? Burada ilginç bir değişim görüyoruz. Akıllı telefonlar, oyunlar için..
PS4 arka plan müziğini nasıl Devre dışı bırakılır/Kapatılır?
Bu rahatsız edici film müziğine sessizliği tercih ediyoruz ve diğer PS4 oyuncularının da yaptığı gibi görünüyor Sony’nin PlayStation 4’ü (üst seviye PS4 Pro ile birlikte) bugüne kadar toplam 92 milyon..
PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi neleri getiriyor?
Sürekli bir güncelleme alan ve yeni özellikler getiren PUBG Mobile için yeni sezon yakında. PUBG Mobile için 0.13.5 güncellemesi olarak gelen yeniliklerin 16 Temmuz günü gelmesi bekleniyor. Ayın tam ortasında..
Yeni Call of Duty, 30 Haziran’da Tanıtılacak!
Activision tarafından kısa bir süre önce Black Ops 4 tanıtımı gerçekleşmişti. Yeni oyununu çıkaran Activision, 30 Haziran’da tanıtımını gerçekleştireceğini duyurdu. 2018 yılında Activision oyunculara Call of Duty: Black Ops 4..
Apex Legens Mobile için kollar sıvandı!
50 milyon tekil oyuncu barajını aşan ücretsiz Apex Legends oyunu, kısa bir süre içerisinde çok büyük rekorlara imza attı. Daha önceden mobil platforma geleceği söylenen haberler artık netlik kazanmış durumda...
PUBG alternatifi bilgisayar oyunları 2019
PUBG gibi bilgisayar oyunları neler? Bugün sizlere PUBG gibi alternatif oyunlar aramamanız için bazı oyunları listeledik. İşte o oyunlar… Bugün sizlere bazıları ücretsiz bazıları da ücretli birkaç oyunu ve detaylarından..
PUBG Erangel haritası için yeni güncelleme geliyor!
Son zamanların en fazla oynanılan oyunu PUBG mobile için yeni güncellemeler düzenli bir şekilde devam ediyor. Son güncelleme ile beraber PUBG Erangel haritası için bir yeni güncelleme geliyor. İşte detaylar…..
Crackdown 3 çıktı, İşte tüm detaylar!
Crackdown 3 kısa süre önce çıktı. Tek oyunculu ve multiplayer olarak oynanılabilen oyun Xbox One ve PC platformu için yayınlandı. Uzun zamandır heyecanla beklenen birçok karmaşaya neden olan oyun, sizlerden..
Pokémon Go arama çubuğunu nasıl kullanabilirsiniz?
  Pokémon Go arama çubuğu nasıl kullanılır?   Pokémon Go‘nun daha hızlı güncellemesinden biri, çantanızdaki Pokémon listesini görüntülerken arama çubuğuna birçok filtrenin eklenmesi oldu. Şimdi yakalamak için çok fazla Pokémon..