Oyunlar

En taze android oyunları burada! Yeni çıkan android oyunlarının yanı sıra daha önce var olan oyunlar ile alakalı güncellemer bulunuyor. Dilersenin yeni çıkan oyunları ve oynaış şekillerini kontrol edebilir, var olan oyunlarınızı günelleyebilir veya cihazlarınızda yüklü olan oyunlarınız ile alakalı sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Giriş seviyesi telefonlar için PUBG Lite Geliyor!
Giriş seviyesi telefonlar için PUBG Lite Geliyor! PUBG tarafından kullanıma sunulan ve kısa sürede yoğun ilgi gören PUBG Mobile ne yazık ki düşük donanımlı cihazlarda sürekli sorun yaşatması ve bazı..
En iyi 10 Android korku oyunu
En iyi 10 Android korku oyunu Birkaç yıl önce bu yazıyı ilk yazdığımızda, korku oyunları türü harika değildi. Birkaç iyi olan vardı. Bununla birlikte, kalite bundan sonra hızla bozuldu. Son birkaç yılda Android’de..
Android ve İOS İçin Asphalt 9 Legends Çıktı!
Android ve İOS İçin Asphalt 9 Legends Çıktı! Mobil platform denildiğinde akla ilk gelenler arasında yer alan Asphalt 9 Legends yeni oyunu ile oyun severlerin huzuruna çıkıyor. Tüm dünya genelinde..
En iyi android rpg oyunları tavsiyesi
En iyi android rpg oyunları tavsiyesi Rol Oynayan Oyunlar – daha iyi RPG olarak bilinir – kendinize tam istediğiniz fantastik dünyaya dalma şansı verir. Karakterinizin istatistiklerini geliştirerek, zindanları sürünerek veya..
Android Fortnite Mobile uyumlu telefonlar
Android Fortnite Mobil uyumlu telefonlar Epic Games web sitesinde Android’de Fortnite Mobile ile uyumlu cihazların bir listesi ortaya çıktı. Bu liste, dört çekirdekli bir yonga ve 3 GB RAM içeren..
Bilgisayardan PUBG Nasıl Oynanır?
Bilgisayardan PUBG Nasıl Oynanır? Dünyanın en çok oynanan oyunları arasına adını yazdırmayı başarna PUBG mobil versiyonunun ardından masaüstü bilgisayarlar için geliştirilen versiyonu ile de kullanıcılardan tam not almayı başardı. Dünya..
PUBG Mobil Bilgisayarda Nasıl Oynanır?
PUBG Mobil Bilgisayarda Nasıl Oynanır? Dünyanın en çok oynanan oyunları arasına adını yazdırmayı başaran PUBG Mobil gördüğü ilginin üzerine masaüstü bilgisayarlar ile uyumlu bir versiyon yayınlamıştı. Dünya genelinde milyonlarca kişi..
Android için en iyi VR oyunları
Android için en iyi VR oyunları   Sanal gerçeklik, video oyunlarını tamamen yeni bir dalma seviyesinde tecrübe etmenin harika bir yoludur ve konsollar, PC ve evet, hatta Android için çeşitli..
PUBG Corporation (PUBG Corp.) Yeni Haritayı Yama Olarak Yayımladı
PUBG Corporation (PUBG Corp.) Yeni Haritayı Yama Olarak Yayımladı Dünyanın en çok oynanan oyunlarına hayat veren PUBG Corporation (PUBG Corp.) büyük bir merakla beklenen yeni PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) haritası Sanhok..
PUBG’de Yeni Harita Heyecanı
PUBG’de Yeni Harita Heyecanı Son zamanların belki de en popüler oyunlarından bir tanesi olan PUBG’de yenilikler hız kesmeden kullanıcılara tanıtılmaya devam ediliyor. Özellikle yeni haritaların ortaya çıkması ile beraber oyuncuların..