Oyunlar

En taze android oyunları burada! Yeni çıkan android oyunlarının yanı sıra daha önce var olan oyunlar ile alakalı güncellemer bulunuyor. Dilersenin yeni çıkan oyunları ve oynaış şekillerini kontrol edebilir, var olan oyunlarınızı günelleyebilir veya cihazlarınızda yüklü olan oyunlarınız ile alakalı sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Deliçeri Oyunundan Sonra Imagine Codes Swirl İle Karşınızda!
Deliçeri Oyunundan Sonra Imagine Codes Swirl İle Karşınızda! 2017 yılının Mayıs ayında uygulama mağazasında indirmeye sunulan ve kısa sürede rekor indirme rakamına ulaşmayı başaran Deliçeri oyununu yaratan ekip yepyeni bir..
Sonic Runners Mobil Platformlarda!
Sonic Runners Mobil Platformlarda! Sonic efsanesi olan Sonic Runners Adventure oyunu, mobil oyunculuğun önde gelen isimlerinden olan Gameloft ve SEGA tarafından yayınlandı. Efsane oyunun mobil platformlarda yer alması, hayranlarında büyük..
Pokemon GO Oyununda Karşılaşılan 10 Hata ve Bunların Çözümü
Pokemon GO Oyununda Karşılaşılan 10 Hata ve Bunların Çözümü Nintendo tarafından geliştirilen ve tüm dünyaya yayılan Pokemon GO hala tüm dünyaya yayılamadı ve oyun gördüğü yoğun ilgi nedeni ile oynandığı..
Eğlenceli Bulmaca Oyunu: Duple!
Eğlenceli Bulmaca Oyunu: Duple! Matematik ve bulmaca mantığını eşsiz bir şekilde bir araya getiren mobil oyun Duple, 24 Ekim 2017 tarihinde ücretsiz bir şekilde hem iOS hem de Android cihazların..
Oddworld: New ‘n’ Tasty, iOS ve Android’de
Oddworld: New ‘n’ Tasty, iOS ve Android’de Oddworld Inhabitants, yeni Oddworld oyunu olan Oddworld: New ‘n’ Tasty’i hem iOS hem de Android platformlarında kullanıcılara sundu Oyunun Fiyatı 28 TL! Mobil..
Grim Fandango Remastered 48 Saatlik Ücretsiz!
Grim Fandango Remastered 48 Saatlik Ücretsiz! Witcher’ın geliştiricisi CD Projekt Red’in oyun platformu, tatil havasına girdi. Oyuncuları bekleyen inanılmaz indirimlerin yanı sıra gelmiş geçmiş en iyi oyun olan Grim Fandango..
Street Fighter’ın 30. Yıl Paketi(Özel)
Street Fighter’ın 30. Yıl Paketi Street Fighter’ın geliştirici ve yayıncısı olan Capcom, Street Fighter’ın 30. yılına özel bir paket sunmaya hazırlanıyor. Paket, 2018 yılının Mayıs ayında çıkacak olup, şimdiye kadar..
Pokemon Go’yu Bilgisayarda Oynayın
Pokemon Go’yu Bilgisayarda Oynamak İlk çıktığı andan beri büyük ilgi gören, her yaştan oyuncuyu sokaklara döken Pokemon Go; sokaklarda dolaşmayı gerektirmeden bilgisayar üzerinden de oynanabiliyor. Yediden Yetmişe Herkes Sokaklarda Oyunla..
Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Yakalamak
Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Yakalamak Pokemon Go, ilk çıktığı zamandan beri yoğun ilgi görüyor. Her yaştan oyuncusunu sokaklara döken oyundaki en önemli karakterlerden biri olan Pikachu, her oyuncunun en..
Google’ın Gizlediği 4 Eğlenceli Oyun
Google’ın Gizlediği 4 Eğlenceli Oyun Gizli göndermeler barındıran mini oyunlar, son zamanlarda büyük ilgi görüyor. Google da bu alanda yer edinerek Android sistemi ve Web sürümü için gizli oyunlar ekledi...