Oyunlar

En taze android oyunları burada! Yeni çıkan android oyunlarının yanı sıra daha önce var olan oyunlar ile alakalı güncellemer bulunuyor. Dilersenin yeni çıkan oyunları ve oynaış şekillerini kontrol edebilir, var olan oyunlarınızı günelleyebilir veya cihazlarınızda yüklü olan oyunlarınız ile alakalı sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Fortnite Mobile : 5 Temel İpucu öğrenmezseniz eksik kalabilirsiniz
  Fortnite Mobile Temel İpuçları Fortnite: Battle Royale , nerede olursanız olun dünyanın en büyük multiplayer oyununu deneyimlemenize izin vererek, iOS‘ta yavaş yavaş yayılıyor Android oyunudur diye biliriz. Epic Games‘in..
Forza Horizon 4 Tamamen Türkçe Geliyor!
Playground Games Forza Horizon 4 İnceleme   Yarış oyunları arasında hiç tartışmasız dünyanın en iyi yarış oyunu olarak kabul edilen Forza Horizon yine kendisinin rakibi olmaya devam ediyor. Her zaman..
PC’de Android Oyunlar Nasıl Oynanır?
  Bilgisayarda Android Oyunlar Nasıl Oynanır? Belki de dizüstü bilgisayarında alternatif bir hesap açarak korkunç Clash of Clans takımını desteklemek istiyorsun. Belki de Candy Crush Saga‘ya olan bağımlılığınız , zavallı..
Ghostbusters World AR Android ve iOS İçin Geliyor!
Ghostbusters World AR Android ve iOS İçin Geliyor!   Sony, tarafından sunulacak olan Ghostbusters World AR mobil oyunu hakkında bilgiler gelmeye devam ederken bu yıl içerisinde bu oyunun piyasaya sürüleceği..
Xbox Live Gold’un Ekim 2018 Oyunları
Xbox Live Gold’un Ekim 2018 Oyunları   Oyun oynamayı seven kişiler için Microsoft’un sunduğu Xbox Live Gold üyeliklerine bu ay hangi oyunlar ücretsiz olacak merak edilmekte olup, biz sizler için..
Asphalt 9 Legends Güncellemesi
Asphalt 9 Legends Güncellemesi Ücretsiz ve oldukça özellikli oyunlardan birisi olan Asphalt 9, yoğun talep üzerine oyunu güncellemeye karar vermiş olup, Asphalt 9 çıkmasının ardından ilk güncellemesini aldı. Peki, bu..
En İyi İnternetsiz Oynanan Android Oyunları
En İyi İnternetsiz Oynanan Android Oyunları   Akıllı telefon ve tablet gibi cihazlar üzerinde büyük oranda yaygınlık gösteren Android, şu anda küresel çapta en çok kullanılan işletim sistemleri arasında yer..
Android için en iyi bulmaca oyunları
   En iyi bulmaca oyunları   Bulmaca oyunları basit bir fikirle basit bir oyun türleriydi. Zaman öldürmek için keyifli bulmacaları çözersin. Aslında, tüm platformdaki en popüler türlerden biridir. 2048 gibi..
Layton: Curious Village in HD Android’e Geldi
  Layton: Curious Village in HD İndir Profesör Layton ve The Curious Village, bulmaca macera türünü şekillendiren ve ana kaynağa getirmeye yardımcı olan, Nintendo DS‘nin kopuşu, artık ek içerik ve..
Krikey Oyunu Android ’e Geldi
Krikey Oyunu Android ’e Geldi   Gerçek zamanlı oynanabilen aynı zamanda çok oyuncu özelliği bulunan Krikey, uzun bir bekleyişin ardından Google Play Store’de yerini aldı. Artırılmış Gerçekçilik oyunu olan Krikey..