Oyunlar

En taze android oyunları burada! Yeni çıkan android oyunlarının yanı sıra daha önce var olan oyunlar ile alakalı güncellemer bulunuyor. Dilersenin yeni çıkan oyunları ve oynaış şekillerini kontrol edebilir, var olan oyunlarınızı günelleyebilir veya cihazlarınızda yüklü olan oyunlarınız ile alakalı sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Jurassic World Fallen Kingdom İçin Yeni Fragman Yayımlandı
Jurassic World Fallen Kingdom İçin Yeni Fragman Yayımlandı Beyaz perdenin vazgeçilmez karakteri olan dinozorların başrolünde yer aldığı Jurassic World serisinin son üyesi olan Fallen Kingdom için beklenen yeni fragman yayımlandı...
Zeytin Dalı Harekâtı Mobil Oyun Oldu
Zeytin Dalı Harekâtı Mobil Oyun Oldu Konya’da bulunan Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencileri Zeytin Dalı harekâtını konu alan yeni bir mobil oyun geliştirdi. Oyunun ismini..
Android telefonlar için en iyi dövüş oyunları
Android telefonlar için en iyi dövüş oyunları Ah, dövüş oyununun basit zevkleri: iki rock-sert yarışmacının meydan okuyup üstünlük için dışarı çıkması, genellikle ateş topları, uçan tekmeler ve yol boyunca tekmeleme..
Android Telefonlar için En İyi FPS Oyunları
Android için en iyi 10 FPS oyunu FPS oyunları (birinci şahıs atıcılar), orada en heyecan verici oyun türleri arasındadır. Şimdiye kadarki en popüler türlerden biridir. Buna ek olarak, Halo, Call..
Mobil Oyunlar İçin En iyi Android Telefonlar
2018’de Mobil oyunlar için en iyi android telefonlar Teknik özellikler, her yıl RAM ve işlemcilerin desteklenmesiyle macera devam ediyor. Oyun söz konusu olduğunda, seçenekler hiç bu kadar iyi olmamıştı. En..
Android için en iyi macera oyunları
Android için en iyi macera oyunları Beceri, bulmacalar ve güzel hikayeler: Macera oyunlarının hayranları budur. Bu yazıda, türün en iyisi olduğunu düşündüğümüz şeyle size sunacağız. Android için en iyi macera..
Xiaomi, 13 Nisan’da oyun telefonu için çıkış tarihi olarak onayladı
Xiaomi, 13 Nisan’da oyun telefonu için çıkış tarihi olarak onayladı Bugün bir lansman daveti, Black Shark’ın Razer telefonunun beğenisine karşı rekabet edebilmek için yeni bir oyun merkezli akıllı telefon başlatacağını..
Marvel Strike Force şimdi iOS ve Android’de RPG Ücretsiz
Marvel Strike Force şimdi iOS ve Android’de Ücretsiz Marvel Strike Force artık iPhone, iPad ve Android’de mevcut. Oyun, Marvel evreninden karakterleri içeren RPG’yi oynamak ücretsiz oldu. Strike Force’da süper kahramanlar..
Harry Potter: Hogwarts Mystery APK nasıl indirilir
Harry Potter: Hogwarts Mystery APK nasıl indirilir Harry Potter hayranlarını heyecanlandırmak için zamanı! Jam City, Inc tarafından oluşturulan yeni resmi mobil oyun sonunda resmi olarak (en az Android ve birkaç..
Artık Pokémon Go’da Mew’i yakalayabilirsiniz
Artık Pokémon Go’da Mew’i yakalayabilirsiniz Tümünün en zorlu Pokémon’u olan Mew, şimdi Pokémon Go’da yakalamak için sizi bekliyor. İfadeler kasıtlı olarak belirsiz olmasına rağmen yeni bir dizi görevi tamamlayan Niantic..