Oyunlar

En taze android oyunları burada! Yeni çıkan android oyunlarının yanı sıra daha önce var olan oyunlar ile alakalı güncellemer bulunuyor. Dilersenin yeni çıkan oyunları ve oynaış şekillerini kontrol edebilir, var olan oyunlarınızı günelleyebilir veya cihazlarınızda yüklü olan oyunlarınız ile alakalı sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Minecraft’ta nasıl afiş yapabilirsiniz?
  Minecraft’ta afiş nasıl yapılır?   Kimse Minecraft‘ın 2009’da piyasaya sürüldüğünde ne kadar popüler olacağını bilmiyordu, ancak 8 yıl ve 122 milyon satış gerçekleştirdi. Oyun oldukça popüler oldu. Kısmen, ilham..
Fortnite Mobile: Victory Royale için ipuçları ve püf noktaları
  Fortnite Mobile: Victory Royale için ipuçları    Fortnite Mobile Android ve iOS için kullanılabilir ve herkes akıllı telefonlarında popüler savaş royale oyununun keyfini çıkarabilir. Hayatta kalmak ve çevrede kalan..
Oyunlardan zevk almak için sizde FPS’nizi arttırın!
  Oyunlarda FPS Nasıl Arttırılır?   Geliştiricilerin oyunları belirli bir donanım takımı için optimize ettiği bir oyun konsolunun aksine, PC’ler tüm şekil ve boyutlarda gelir. Bazıları ana CPU’ya entegre edilmiş..
Android’de Fortnite nasıl kurulur?
  Android’de Fortnite nasıl kurulur?   İOS , konsol ve PC’deki büyük başarının ardından, Epic Games’in popüler oyunu Fortnite Battle Royale‘in artık Android‘de mevcut olduğunu duyurdu. Mobil bağlantı noktasının PC,..
Fortnite PUBG’yi Geride Bıraktı!
Fortnite PUBG’yi Geride Bıraktı!   Battle Royale modunu en iyi şekilde oyun severler ile buluşturan hiç kuşkusuz PUBG ve Fortnite oyunları oldu. Dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip olan bu iki..
Spider-Man PS4’te Infinity War Iron Spider takımının kilidi nasıl açılır?
  Infinity War Iron Spider takımının kilidi nasıl açılır?   Marvel‘in Örümcek Adamı , bir çizgi roman hayranının rüyasıdır. Oyuna başladığınız gibi Örümcek modu’nu açabiliyorsunuz. Spider-Man‘ın çizgi roman geçmişinden çizilmiş, alternatif..
Samsung ve Niantic’in bir Harry Potter oyunu üzerinde çalıştığı bildirildi!
  Harry Potter Oyunu   Samsung , Fortnite’de zamanlı bir ayrıcalık kazandı ve oyunları bir pazarlama taktiği olarak sürdürmeyi planlıyor. Akıllı telefon devi, son derece popüler Pokemon Go konum tabanlı..
Fortnite iOS’ta 60 fps desteği alıyor!
  Fortnite iOS’ta 60 fps   Epic Games, iOS için Fortnite için bir güncelleme yayınladı ve oyuna saniyede 60 kare hızında oynama seçeneği ekledi. Bu seçenek şu anda sadece iPhone..
Black Mesa Yeniden Geliştiriliyor
  Black Mesa Yeniden Geliştiriliyor   Oyun tarihinin en önemli yapımları arasında yer almayı başaran Half Life, ne yazık ki son çıkan halkasıyla sessizliğe büründü. Yeni bir yapım görmek isteyen..
Yeni PlayStation 4 sahipleri için en iyi 10 oyun
  PS4 için en iyi 10 oyun   Bu yeni PlayStation 4 kullanıcıları için bir nimettir, çünkü bu sağlam katalog, her tür oyuncu için harika bir şey olduğu anlamına gelir...

Tavsiye

Black Friday Nedir?