Oyunlar

En taze android oyunları burada! Yeni çıkan android oyunlarının yanı sıra daha önce var olan oyunlar ile alakalı güncellemer bulunuyor. Dilersenin yeni çıkan oyunları ve oynaış şekillerini kontrol edebilir, var olan oyunlarınızı günelleyebilir veya cihazlarınızda yüklü olan oyunlarınız ile alakalı sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Android Cihazlarda Xbox Kumandası Kullanma
Son zamanlarda mobil oyunlar kendilerini sürekli yeniliyor ve güncelliyor. En çok tercih edilen oyunlar ise genellikle oyun konsollarıyla oynanan oyunlar oluyor. Son zamanların gözdesi Xbox oyunları ise vazgeçilmez olmuş durumda...
Pubg Mobile Sunucu Hatası Sorunu
Pandemiden ötürü eve kapandığımız şu günlerde insanlar can sıkıntılarını gidermek için filmler izliyor, yeni hobiler ediniyor ve oyunlar oynuyorlar. Oyunlarda ise başı çeken Pubg oyunu. Bir başladığınızda başından zor kalkacağınız..
Fall Guys Benzeri Oyunlar (iOS ve Android)
Fall Guys çıkışının üstünden henüz 1 ay geçmesine rağmen Steam’de indirme rekoru kıran bir video oyunudur. Satış miktarı ile dudak uçuklatan Fall Guys, PC platformunda her ne kadar büyük bir..
ANDROİD CİHAZLARDA OYNANABİLEN EN GÜZEL BASKETBOL OYUNLARI!
Android telefonların uygulama alma merkezi olan Google Play Store’da sayamayacağımız kadar fazla basketbol oyunu bulunmaktadır. Basketbol oyunlarına ilgi duyan kişiler bu kadar fazla basketbol oyunu seçeneği arasında kaldığından dolayı sizlere..
Fortnite Google Play’da yer almazsa APK indirilecek!
Fortnite, Google Play üzerinden indirilemediği için APK olarak kullanıcılara sunulabilir. Google ile şirket arasında yaşanan tartışmadan dolayı geliştiriciler uzlaşma yoluna gitmek isterken, Google’ın işleri zorlaştırması APK indirimine yönlendirecek gibi duruyor...
Steam Oyunlarını Telefonda Nasıl Oynanır?
Uzun süredir beklenen Valve Steam Linki iOS cihazlar ve Apple Tv için kullanıma sunuldu. Steam uygulaması Android cihazlarda yerini almıştı ve birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Apple cihazlar için beklenilen..
Oyun Telefonunu Diğer Telefonlardan Farklı Kılan Nedir?
Birkaç kayda değer “oyun telefonu” geçtiğimiz yıl mobil pazara çarptı. Ama herhangi bir telefon oyun oynayabilir, değil mi? Peki anlaşma nedir? Burada ilginç bir değişim görüyoruz. Akıllı telefonlar, oyunlar için..
PS4 arka plan müziğini nasıl Devre dışı bırakılır/Kapatılır?
Bu rahatsız edici film müziğine sessizliği tercih ediyoruz ve diğer PS4 oyuncularının da yaptığı gibi görünüyor Sony’nin PlayStation 4’ü (üst seviye PS4 Pro ile birlikte) bugüne kadar toplam 92 milyon..
PUBG Mobile 0.13.5 güncellemesi neleri getiriyor?
Sürekli bir güncelleme alan ve yeni özellikler getiren PUBG Mobile için yeni sezon yakında. PUBG Mobile için 0.13.5 güncellemesi olarak gelen yeniliklerin 16 Temmuz günü gelmesi bekleniyor. Ayın tam ortasında..
Yeni Call of Duty, 30 Haziran’da Tanıtılacak!
Activision tarafından kısa bir süre önce Black Ops 4 tanıtımı gerçekleşmişti. Yeni oyununu çıkaran Activision, 30 Haziran’da tanıtımını gerçekleştireceğini duyurdu. 2018 yılında Activision oyunculara Call of Duty: Black Ops 4..