nasıl yapılır?

Xiaomi Mi 5 format nasıl yapılır?
Bilgisayara Zoom Nasıl İndirilir Nasıl Yüklenir?
Sony Xperia 1 ll Format Nasıl Atılır?
Spotify Çalma Listesi Oluşturma
Android’de Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?
Kullanıcılara sunduğu özgürlükler ile ön plana çıkan Android işletim sistemi, arka planda kamerayı çalıştırabilmenize olanak sunuyor. Peki ama Android’de gizli video çekimi nasıl yapılır? Bu rehberimizde Android gizli video çekme..
Huawei Mate 20 X Format Nasıl Atılır?
Merhabalar, bu yazımızda Huawei Mate 20 X sıfırlama işleminin nasıl yapılması gerektiğini sizlerle paylaşacağız. Android tabanlı işletim sistemli telefonunuzda formatlama işlemine başlamadan önce cihazınızın mutlaka bir yedeğini alınız. Telefon rehberi,..
OnePlus 2 Format Nasıl Atılır?
Merhabalar, bu konumuzda OnePlus 2 format atma konusunda bilgiler vermeye çalışacağız. Konumuza değinmeden birkaç önemli önbilgi verdikten sonra konumuz OnePlus 2 sıfırlama hakkında bilgimizi aktaracağız. OnePlus 2 başta olmak üzere..
Xiaomi Black Shark Helo Format Nasıl Atılır?
Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi Black Shark Helo format atma konusunda nasıl yapılır, nasıl format atılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Akıllı telefon, tablet, bilgisayar bu gibi işletim sistemine sahip cihazlar virüsler,..
Xiaomi FastBoot Mod Nasıl Kapatılır?
Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi telefon modellerinde Fastboot Mod kapatma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce Xiaomi Fastboot Mod nedir, ne işe yarar bununla ilgili olarak yeni başlayan kullanıcılar için..
HTC Exodus 1 Format Nasıl Atılır?
Merhabalar, bu konumuzda HTC Exodus 1 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktasına değineceğiz daha sonra HTC Exodus 1 sıfırlama konusunu anlatmaya geçeceğiz. HTC..
Pi Network Nedir Ne Kadar Güvenli Nasıl Kullanılır?
Pi Network, yeni dijital paralardan biri olarak piyasaya çıktı ve şu aralar finans sitelerinde uygulamasının indirilmesi için yoğun bir teşvikle karşılaşıyoruz. Tabi kullanıcıların yaptığı reklamlar diyebiliriz. Referans usulü olarak çalışan..
Android’den İpad’e Video Gönderme
Merhabalar, bu yazımızda Android cihazdan ipad cihaza video nasıl gönderilir konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Android veya diğer telefonlarda Bluetooth yardımı ile video transferi çok kolay olmasına rağmen IOS işletim sistemli..
Xiaomi Black Shark 2 Format Nasıl Atılır?
Merhabalar, bu yazımızda Xiaomi Black Shark 2 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli püf noktası verdikten sonra Xiaomi Black Shark 2 sıfırlama konusunda bilgi vermeye..
Bilgisayar Klavyesinde Beğeni İşareti Nasıl Yapılır?
Merhabalar, bu yazımızda bilgisayar klavyesinde beğeni işareti nasıl yapılır bununla ilgili olarak bilgi aktaracağız. Pc ‘de sıklıkla kullanılan özel semboller, karakterler, simgeleri Ctrl, Alt, Alt Gr, Fn, Shift tuşlarını kullanarak..