nasıl yapılır?

Xiaomi Mi 5 format nasıl yapılır?
Bilgisayara Zoom Nasıl İndirilir Nasıl Yüklenir?
Sony Xperia 1 ll Format Nasıl Atılır?
Spotify Çalma Listesi Oluşturma
Google Fotoğrafları Galeriye Kaydetme
Bazen telefonumuzun hafızası dolar ve yeni fotoğraflar için telefonumuzda yeterince yer kalmaz. o zamanda telefonumuzdaki fotoğrafları yedeklememiz için Google Fotoğraflar yardıma koşar. Peki fotoğraflarımızı Google Fotoğraflardan galeriye nasıl aktarırız? -Akıllı..
Samsung Galaxy Tab S3 Format Atma Ve Sıfırlama
Bu yazımızda sizlere samsung galaxy tab S3 format atma ve sıfırlama işleminden bahsedeceğiz. Ancak her zaman dediğimiz gibi format atma veya sıfırlama işleminden önce yedekleme yapmayı unutmayın ve şarjınızın yeterli..
Oppo A83 Format Atma Ve Sıfırlama
Bu yazımızda sizlere Oppo A83 cihazına format atma ve sıfırlama işlemleri nasıl yapılır onu anlatacağız. Her zaman söylediğimiz gibi cihazlardaki sıfırlama ve donma işlemlerini gerçekleştirmeden önce, telefonunuzdaki verilerin mutlaka bir..
Honor V20 Format Atma Ve Sıfırlama
Telefonlarımızda donma, yavaşlama vb. sistemsel hatalar meydana geldiğinde ya da satmak istediğimizde telefonumuzu sıfırlar ya da format atarız. Bu gerekli ve olması gereken bir durumdur ancak bu işlemleri yaparken dikkat..
Telegram İki Adımlı Doğrulama
Whatsapp gizlilik sözleşmesinden sonra birçok kişi farklı uygulamalara yöneldi. Bunlardan biri de telegram oldu. Ancak bazı kullanıcılar telegramında gizliliğinden, güvenli olup olmayışından tereddüt ediyor. Biz size bu noktada telegramın iki..
Sony Xperia 10 Format Atma Ve Sıfırlama
Cihazlarımız donduğunda. sistemsel hata verdiğinde ya da ikinci el olarak satmak istediğimizde sıfırlama ve format atma işlemlerini gerçekleştirmek zorunda kalırız. Biz size bu yazımızda Sony Xperia 10 cihazına format atma..
ZTE Nubia X Format Atma Ve Sıfırlama
Bu yazımızda sizlere ZTE Nubia X cihazına format atma ve sıfırlama işlemlerinden bahsedeceğiz. Ancak bu işlemleri yapmadan önce mutlaka cihazdaki verilerin bir yedeğini alın ve mutlaka şarjınızın yeterli seviyede olduğundan..
Snapchat’te Boomerang Oluşturma
Snapchat neden sürekli popüler olan uygulamalar arasında? Çünkü yapılan her yeni güncelleme ile kullanıcıları memnun etmekte. Son zamanlarda trend olan şey ise snapchat bounce. Snapchat bounce ile, bir nevi instagram..
İgrabify İle IP Adresi Bulma
Bu yazımızda sizlere karşı tarafın IP adresini nasıl bulacağınızı anlatacağız. Bu tür durumlar genellikle tehdit vb. gibi nedenlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu yöntemde tam olarak adres bulamazsınız ancak hangi ilde,..
Signal Okundu Bilgisi Nasıl Kapatılır?
Whatsapp Messenger ve Telegram gibi mesajlaşma uygulaması olan Signal’de kayda değeri bir kullanıcıya ulaşmış vaziyette. Bazı kullanıcılar diğer mesajlaşma uygulamalarından daha iyi olduğunu bile savunmakta. Ancak signal’de okundu bilgisini kapatmak..