nasıl yapılır?

Google Fotoğrafları Galeriye Kaydetme
Xiaomi Mi 5 format nasıl yapılır?
Xiaomi FastBoot Mod Nasıl Kapatılır?
Telefonun Şifresini Kaldırma
İki Telefonda Aynı Whatsapp’ı Kullanma
Whatsapp hesabınızı ikinci bir telefonda kullanmak isteyebilirsiniz. Ancak teknik olarak bu mümkün değil çünkü whatsapp aynı numara üzerine iki farklı cihaz üzerinden hesap açmaz. Ancak yine de bunu yapmanın çok..
Android’lerde Eski Bildirimleri Görme
Telefonlarımıza bildirim geldiğinde istemsizce hemen bakma isteği duyarız. Ancak es kaza meşgul olduğumuzda gelen bildirimi yanlışlıkla sildiğimizde ne olduğunu merak ederiz. İşte tam bu noktada eski bildirimleri görmenin bir yolunu..
Mail Adresinin Sonunda ‘xyz’ Yazısı Ne Demek?
Tarafımıza yöneltilen en çok sorulardan biri de mail adresimin sonunda yazan ‘xyz’ ne demek oldu. Bizde size bu yazımızda bunun ne demek olduğunu anlattık. Mail adresinizin sonunda ‘xyz’ yazıyorsa yüksek..
İşletim Sistemiyle Uyumlu Olmayan Programların Kullanımı
Bilgisayarlarda belirli donanımlar mevcuttur ve kullanabileceğiniz programlar bu donanımlarla uyumlu olmalıdır. 64 ve 32 bit seçenekleri ile uyumlu olan programları bilgisayarınızda kullanabilirsiniz ancak 32 bit bilgisayara 64 bit’lik bir program..
Paypal Ödemesi İptal Etme
Paypal, çevrimiçi para gönderme hizmetidir. Bu uygulama sayesinde para gönderme işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Ancak bazen kullanıcılar ödemelerini iptal etmek isterler ve bunun nasıl yapılacağını bilmeyenler var. Biz size bu yazımızda..
Youtube Aboneliği İptal Etme
Youtube şimdiye kadar gelmiş geçmiş en büyük ve en popüler video platformudur. Burada herkes istediği konu hakkında sayısız videolara ulaşabilir. Hatta youtube’a aylık abone bile olabilirsiniz. Ancak bazı kişiler abonelikten..
Google Fotoğrafları Galeriye Kaydetme
Bazen telefonumuzun hafızası dolar ve yeni fotoğraflar için telefonumuzda yeterince yer kalmaz. o zamanda telefonumuzdaki fotoğrafları yedeklememiz için Google Fotoğraflar yardıma koşar. Peki fotoğraflarımızı Google Fotoğraflardan galeriye nasıl aktarırız? -Akıllı..
Samsung Galaxy Tab S3 Format Atma Ve Sıfırlama
Bu yazımızda sizlere samsung galaxy tab S3 format atma ve sıfırlama işleminden bahsedeceğiz. Ancak her zaman dediğimiz gibi format atma veya sıfırlama işleminden önce yedekleme yapmayı unutmayın ve şarjınızın yeterli..
Oppo A83 Format Atma Ve Sıfırlama
Bu yazımızda sizlere Oppo A83 cihazına format atma ve sıfırlama işlemleri nasıl yapılır onu anlatacağız. Her zaman söylediğimiz gibi cihazlardaki sıfırlama ve donma işlemlerini gerçekleştirmeden önce, telefonunuzdaki verilerin mutlaka bir..
Honor V20 Format Atma Ve Sıfırlama
Telefonlarımızda donma, yavaşlama vb. sistemsel hatalar meydana geldiğinde ya da satmak istediğimizde telefonumuzu sıfırlar ya da format atarız. Bu gerekli ve olması gereken bir durumdur ancak bu işlemleri yaparken dikkat..