WhatsApp eski sürüm yükleme 2019

/ 21 Nisan 2019 / 10.591 / 1 Yorum
WhatsApp eski sürüm yükleme 2019

Son günlerde kullanıcılar WhatsApp’ın getirmiş olduğu güncellemeler ile sistemde bir ağırlaşma ve yeni özelliklerin eski özellikleri götürmesi üzerine sorun yaşamakta. Peki whatsApp’ın eski sürümleri nasıl yüklenir? İşte detaylar…

Sizlerin son zamanlarda bizlere çok fazla WhatsApp sorusu sormanız halinde böyle bir içeriği derledik. Yeni güncellemelerle başınız dertte mi? Yeni gelen hikaye durumlarından hoşlanmadınız mı? Sizlerde WhatsApp’ın eski sürümlerini kullanabilir ve dönebilirsiniz. Peki bu işlem nasıl oluyor? WhatsApp yardım konusunda sosyal medyada son zamanlarda bu soru çok fazla sorulmaya başladı. Lafı fazla uzatmadan işleme başlayalım..

whatsapp eski sürüm yükleme

WhatsApp’ın eski sürümünü yükleme işlemi hem iOS hemde Android kullanıcıları için bulunuyor. Ancak bu durum biraz karışık bir işlem oluyor. Eski sürüm yükledikten sonra istediğinizi yapmanız mümkün. Ancak bu işlemlerde biraz sıkıntı çekebilirsiniz.

Özellikle iPhone 4S kullanıcıları WhatsApp kullanamadıkları için eski sürüm yüklemek istiyor. Bunun için de eski sürüm nasıl yüklenir merak ediyor.

Android telefonlarda ise APK olarak indirmek mümkün olduğundan yüklenip kurulması mümkün. Bunun için “https://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/whatsapp-2-17-60-release/” üzerinden uygulamayı indirin ve kurun.

Ancak Apple model telefonlarda Jailbreak olması gerekiyor. Eğer jailbreak yetkisi yoksa uygulamayı dışarıdan yükleme iznimiz olmayacaktır. Jailbreak işlemi karışık ve ciddi riskler taşıdığı için bu yazıya dahil etmek istemiyorum.

Sizlerinde bu veya buna benzer soruları olursa eğer, alt kısımda yer alan yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz

WhatsApp eski sürüm yükleme 2019 (1 Yorum)