PlayStation

PS4 arka plan müziğini nasıl Devre dışı bırakılır/Kapatılır?
Bu rahatsız edici film müziğine sessizliği tercih ediyoruz ve diğer PS4 oyuncularının da yaptığı gibi görünüyor Sony’nin PlayStation 4’ü (üst seviye PS4 Pro ile birlikte) bugüne kadar toplam 92 milyon..
PlayStation Oyunlarını Android Telefonda Oynama
Bu yazımızda sizlere Android cihazlarda PlayStation oynama işleminden bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere bilgisayar oyunları artık yerini akıllı telefonlara devrediyor. Artık birçok kişi bilgisayar üzerinden değil de telefon üzerinden oyun oynamayı tercih..
Crackdown 3 çıktı, İşte tüm detaylar!
Crackdown 3 kısa süre önce çıktı. Tek oyunculu ve multiplayer olarak oynanılabilen oyun Xbox One ve PC platformu için yayınlandı. Uzun zamandır heyecanla beklenen birçok karmaşaya neden olan oyun, sizlerden..
PS4 oyunlarında para iadesi nasıl alınır?
  PS4 oyunlarında para iadesi nasıl alınır? Geçmişte hepimiz pişmanlık dolu oyun alımları yaptık, ama ya gerçek bir hata olsaydı? Fiziksel malları, satın aldığınız perakendeciye iade etmek nispeten önemsiz bir..
PS4 hard diskini nasıl yükseltebilirsiniz?
  PS4 sabit(hard) diski nasıl yükseltilir? Sabit boyutta artan oyunlarla , özellikle 500GB sürümünüz varsa , sabit sürücüyü PlayStation 4‘te doldurmak kolaydır. Bu nedenle, The Division gibi oyunlara veya No..
PS4 depolama alanınızı nasıl yükseltebilirsiniz?
  PS4 depolama alanı nasıl yükseltilir?   Öncelikle derin bir nefes alın ve bu işleme başlarken tüm öz güveninizi toplayın. Sizlere 13 adımda nasıl yapılacağını göstereceğiz. İlginizi çekebilecek PS4’te VPN..
PC’de PlayStation VR nasıl kullanılır?
  PC’de PlayStation VR  kullanımı   PC destekli VR oyunlarını ve deneyimlerini yaşamak için en iyi yol olmasa da , PlayStation VR kulaklığınızı PC’nizde veya hareket kontrol cihazlarınızda kullanmanın bir..
Nike, PlayStation’ın onuruna yeni bir spor ayakkabı çıkardı!
  Nike PG 2.5 x Playstation spor ayakkabıları    Nike, orijinal Sony oyun konsolunun renklerinde yeni PG 2.5 x Playstation spor ayakkabılarını dünyaya sundu. Şimdiye kadar ışıklı bir logo ve..
Yeni PlayStation 4 sahipleri için en iyi 10 oyun
  PS4 için en iyi 10 oyun   Bu yeni PlayStation 4 kullanıcıları için bir nimettir, çünkü bu sağlam katalog, her tür oyuncu için harika bir şey olduğu anlamına gelir...