PlayStation

PC’de PS5 DualSense Denetleyicisi Kullanma
Oyun oynamayı sevenlerdenseniz ve Dualsense denetleyicinizi bağlayıp oynamak istiyorsanız, doğru adrestesiniz ancak kötü bir hbaer var ki bu denetleyiciyi her bilgisayar kaldırmıyor. Yine de, favori PC oyunlarınızı oynatmak için DualSense..
Oyunları SD Karta Taşıma
Konsolumuzun hafızası dolduğunda, oyunları SD karta taşımak en mantıklısıdır. Ancak birçok kullanıcı bunun nasıl yapıldığını bilmez Biz size bu yazımızda bunun nasıl yapıldığını anlatacağız. Bir oyunu SD’ye aktarma işlemi eskiden..
İPhone ve iPad’de PS5 DualSense Denetleyicisini Nasıl Kullanırım?
Sony’nin PlayStation 5’i, 4K teknolojisiyle donatılmış, üst düzey konsol deneyimi sunan bir kit. Ancak onları daha da üst düzeye çıkarmak isterseniz DualSense denetleyicilerini kullanabilirsiniz. Özellikle bunu İPhone ve iPad’de kullanmak..
Playstation 4’te Oturum Nasıl Kapatılır?
Playstation 4’te aynı anda dört tane oturum açabilirsiniz ancak yeni bir oturum daha açmak istediğinizde sistem beşinciye izin vermez. Bu durumda açık olana oturumlardan bir tanesini kapatmanız gerekir. Peki playstation..
Playstation Plus Collection Nedir?
Ülkemizde en çok kullanılan oyun konsollarından biri olan ve şu an Playstation 5’i piyasaya çıkaran şirket yeni güncellemelere hazırlanıyor. Daha önceki serilerde oynadığınız oyunları Collection özelliği sayesinde Playstation de oynayabileceksiniz...
PS4 arka plan müziğini nasıl Devre dışı bırakılır/Kapatılır?
Bu rahatsız edici film müziğine sessizliği tercih ediyoruz ve diğer PS4 oyuncularının da yaptığı gibi görünüyor Sony’nin PlayStation 4’ü (üst seviye PS4 Pro ile birlikte) bugüne kadar toplam 92 milyon..
PlayStation Oyunlarını Android Telefonda Oynama
Bu yazımızda sizlere Android cihazlarda PlayStation oynama işleminden bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere bilgisayar oyunları artık yerini akıllı telefonlara devrediyor. Artık birçok kişi bilgisayar üzerinden değil de telefon üzerinden oyun oynamayı tercih..
Crackdown 3 çıktı, İşte tüm detaylar!
Crackdown 3 kısa süre önce çıktı. Tek oyunculu ve multiplayer olarak oynanılabilen oyun Xbox One ve PC platformu için yayınlandı. Uzun zamandır heyecanla beklenen birçok karmaşaya neden olan oyun, sizlerden..
PS4 oyunlarında para iadesi nasıl alınır?
  PS4 oyunlarında para iadesi nasıl alınır? Geçmişte hepimiz pişmanlık dolu oyun alımları yaptık, ama ya gerçek bir hata olsaydı? Fiziksel malları, satın aldığınız perakendeciye iade etmek nispeten önemsiz bir..
PS4 hard diskini nasıl yükseltebilirsiniz?
  PS4 sabit(hard) diski nasıl yükseltilir? Sabit boyutta artan oyunlarla , özellikle 500GB sürümünüz varsa , sabit sürücüyü PlayStation 4‘te doldurmak kolaydır. Bu nedenle, The Division gibi oyunlara veya No..