Twitter

Twitter’da Yeni Özellik: Sesli Mesaj!
Twitter dünyaca ünlü milyonlarca kullanıcıya sahip olan bir sosyal medya uygulamalarından biridir. Sürekli geliştirilen uygulama son zamanlara en çok sevinilen özelliği sesli mesaj özelliğini kullanıcılara sundu. Twitter’a yeni gelen bu..
Twitter Bağlantılı Hesapları Kaldırma İşlemi
Twitter uygulamasında bulunan uygulama izinlerini kaldır seçeneğini birçok Twitter kullanıcısı bilmiyor. Çoğu kullanıcı tarafından yanlışlıkla eklenen uygulama hesaplarına bağlı kaldığını bilmiyor. Eğer siz de bilerek ya da bilmeden yaptığınız bağlantılı..
Twitter’da Videolar Nasıl İndirilir?
Bu yazımızda Twitter kullanıcılarına video indirme konusunda yardımcı olacağız. Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter, eskiye göre daha da düşüş yaşadığını söyleyebiliriz. Belirli bir kitlesini koruyan Twitter aynı zamanda..
Twitter Gece Modu Özelliği 2019
Bu yazımızda sizlere Twitter üzerinden gece modu özelliğinin nasıl kullanacağından bahsedeceğiz. Twitter tarafından kısa bir süre önce gelen Gece Modu özelliği oldukça beğeni topladı. Sadece Android işletim sistemine sahip cihazlara..
Twitter Videoları Kaydetme İşlemi
Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter ve sorunlarından biri de video kaydetme işlemidir. Twitter üzerinden fotoğraf ya da resimleri kolay bir şekilde kaydedebiliyoruz. Ancak konu video kaydetmeye gelince sorun..
Twitter kaydır beğen özelliği beta kullanıcılar için geldi!
Twitter’da bir süre önce prototip olan twttr karşımıza çıkmıştı. Bu yeni uygulama ile sürekli güncelleme sunan şirketin, kullanıcılardan gelen tepkiler üzerine ana uygulamasına bu özelliği getireceği ifade edildi. İşte detaylar…..
Twitter Sınırları Nelerdir?
Çoğu sosyal medya uygulamasında olan beğeni, takipçi gibi sınırlar aynı zamanda Twitter’da da vardır. Belirli olan limiti geçtiğiniz zaman o uygulama tarafından hesabınız kısa süreliğine askıya alınmaktadır. Eğer bu durum..
Twitter’da Nasıl Fenomen Olursunuz?
  Twitter’da Nasıl Fenomen Olunur? Geçtiğimiz yıllarda büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Twitter, gün geçtikçe fenomen kullanıcıların(fikirlere, sosyal gelişime ve toplumsal olaylara vb.) artması sebebi ile daha kullanışlı hale..
Twitter Gece Modu: Cep Telefonunda veya PC’de Nasıl Kullanılır?
  Uykuya dalmadan hemen önce huzursuzsanız, şansınızı telefondan çekip sosyal medyada gezinmeye başlayabilirsiniz. Twitter’ın gece tercih ettiğiniz sosyal medya platformu olmasının birçok nedeni olabilir . Belki yatakta uzanırken, aniden yaklaşmakta..
Twitter’dan Telefonunuza veya Bilgisayarınıza GIF Nasıl Kaydedilir?
  Animasyonlu GIF resimlerinin yaygın kullanımı, 21. Yüzyılda minnettar olmamız gereken şeylerden biridir. Kendine soruyorsan, GIF nedir? Grafik Değişim Biçimi anlamına gelen bir görüntü dosyası türüdür. Bu görüntüler animasyonlu veya..