Twitter

Twitter Gece Modu Özelliği 2019
Bu yazımızda sizlere Twitter üzerinden gece modu özelliğinin nasıl kullanacağından bahsedeceğiz. Twitter tarafından kısa bir süre önce gelen Gece Modu özelliği oldukça beğeni topladı. Sadece Android işletim sistemine sahip cihazlara..
Twitter Videoları Kaydetme İşlemi
Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter ve sorunlarından biri de video kaydetme işlemidir. Twitter üzerinden fotoğraf ya da resimleri kolay bir şekilde kaydedebiliyoruz. Ancak konu video kaydetmeye gelince sorun..
Twitter kaydır beğen özelliği beta kullanıcılar için geldi!
Twitter’da bir süre önce prototip olan twttr karşımıza çıkmıştı. Bu yeni uygulama ile sürekli güncelleme sunan şirketin, kullanıcılardan gelen tepkiler üzerine ana uygulamasına bu özelliği getireceği ifade edildi. İşte detaylar…..
Twitter Sınırları Nelerdir?
Çoğu sosyal medya uygulamasında olan beğeni, takipçi gibi sınırlar aynı zamanda Twitter’da da vardır. Belirli olan limiti geçtiğiniz zaman o uygulama tarafından hesabınız kısa süreliğine askıya alınmaktadır. Eğer bu durum..
Twitter’da Nasıl Fenomen Olursunuz?
  Twitter’da Nasıl Fenomen Olunur? Geçtiğimiz yıllarda büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Twitter, gün geçtikçe fenomen kullanıcıların(fikirlere, sosyal gelişime ve toplumsal olaylara vb.) artması sebebi ile daha kullanışlı hale..
Twitter Gece Modu: Cep Telefonunda veya PC’de Nasıl Kullanılır?
  Uykuya dalmadan hemen önce huzursuzsanız, şansınızı telefondan çekip sosyal medyada gezinmeye başlayabilirsiniz. Twitter’ın gece tercih ettiğiniz sosyal medya platformu olmasının birçok nedeni olabilir . Belki yatakta uzanırken, aniden yaklaşmakta..
Twitter’dan Telefonunuza veya Bilgisayarınıza GIF Nasıl Kaydedilir?
  Animasyonlu GIF resimlerinin yaygın kullanımı, 21. Yüzyılda minnettar olmamız gereken şeylerden biridir. Kendine soruyorsan, GIF nedir? Grafik Değişim Biçimi anlamına gelen bir görüntü dosyası türüdür. Bu görüntüler animasyonlu veya..
Twitter’dan nasıl video indirilir?
  Twitter’dan video indirme Twitter, salt metin bir sosyal site olarak başlayan, video için bir platform olarak bilinmemektedir. Çoğu insan, videolara benzeyen animasyonlu gifler de dahil olmak üzere bugünlerde tweet’lere..
Facebook veya Twitter’da kimliği mi taklit eden birini nasıl rapor edebilirim?
  Facebook veya Twitter’da sahtekarlar nasıl rapor edilir?   Kimliğinizi online ortamda korumak gittikçe zorlaşıyor. Geçmişte Facebook hesabınızı nasıl güven altına alacağınız gibi konuları ele aldık , ancak birisi bir..
Twitter Takipçi Sayısında Düşüş!
Twitter Takipçi Sayısında Düşüş   Dünyanın en sık kullanılan sosyal medya araçlarından Twitter, şimdilerde farklı bir haber ile anılıyor. Mikro blog platformu olarak da nitelendirilen Twitter, epey geniş çaplı bir..