Netflix

Netflix’ten sıkıldınız ve aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizi bilmiyor musunuz?
  Netflix nasıl iptal edilir?   Netflix, isteğe bağlı filmleri izlemek için harika bir platform fakat bazen yeni keşiflere yelken açarız. Netflix’ten farklı olarak Amazon Prime veya NowTV‘ye bakabilirsiniz(her ikisinin..
Netflix geçmişiniz sizi rahatsız ediyor mu?
  Netflix Geçmişi Nasıl Silinir? Netflix‘in, tüm kullanıcılar için sunduğu inanılmaz TV şovları ve filmleri var. Öyle ki, direnmek zor olabilir. Anında bir diziye sahip olmanın, bir kişinin çözülmesine neden..
Netflix’te yabancı dizi veya film izlerken altyazılara mı ihtiyaç duyuyorsunuz?
  Netflix’te Altyazılar Nasıl Ayarlanır?   Dinlemenin mümkün olmadığı durumlar için Netflix, farklı bir dilde de görüntülenebilen altyazılar eklemenize izin verir. Ayarların yapılması kolaydır. Aşağıda özetlenen işlemin, akış için hangi..
Netflix Filmi Mowgli İçin Yeni Fragman Yayınlandı
Netflix Filmi Mowgli İçin Yeni Fragman Yayınlandı   Dünyanın en büyük yayın platformlarından olan Netflix, yeni içerikler üretmeye devam ediyor. Özellikle hazırladığı diziler ve filmler ile adını duyuran platform, ülkemize..
Netflix’i TV’de mi izlemek istiyorsunuz?
  Televizyonda Netflix Nasıl İzlenir?   Satışa sunulan en ucuz TV’ler bile genellikle bazı akıllı servisleri içerir, ancak gezinmek için ağrılı bir şekilde yavaş olabilirler. Ucuz bir TV veya akıllı..
Netflix’teki ‘gizli’ TV şovları ve filmlerine nasıl erişilir?
  Netflix’teki ‘gizli’ TV şovları ve filmlerine nasıl erişilir? Eğer hevesli bir Netflix kullanıcısıysanız, muhtemelen isteğe bağlı akış hizmetinin sağladığı temel içerik kategorilerinin farkındasınızdır. Bunlar, Belgesellerden Komedilere ve Drama’dan Korku’ya..
Türkiye Netflix İletişim Numarası
Türkiye Netflix İletişim Numarası   Netflix 1997 yılın da R. Hastings tarafından kurulmuş olup, aynı zaman da bu kurucu Neflix’in SEO’sunu da yapmıştır. Netflix’in bazı yazılım geliştiricilerini ise Pure Software..
Netflix’e Türkçe Altyazı Desteği Ekleme
Netflix’e Türkçe Altyazı Desteği Ekleme Türkiye dahil 130 farklı ülkede daha hizmete giren Netflix, lisans anlaşmaları gereği belirli ölçüde içerik desteği sunuyor. Özellikle ilk başlarda içerik sayısının azlığı ve Türkçe..
Netflix Gizli Kodları İle Gizli Film Arşivine Nasıl Ulaşılır?
Netflix Gizli Kodları İle Gizli Film Arşivine Nasıl Ulaşılır?   2016 CES teknoloji fuarında yapılan özel etkinlik sonrasında Netflix Türkiye pazarına girmişti. Ancak şu anda sunulan hizmetin pek çok eksikliği..
Netflix Ofline ( Çevrimdışı) İzleme
Netflix Ofline ( Çevrimdışı) İzleme Netflix’ten uzak duramaz mıyım? Dünyanın en popüler akış platformu, uzun zamandır her şeyi düşünüyor ve akıllı telefonlarda film ve TV dizileri indirmenize izin veriyor. Bu makalede, favori..

Tavsiye

Black Friday Nedir?