Netflix

Netflix Kullanıcı Sayısında Herhangi Bir Sınır Var Mı?
Netflix, evlerimize kapandığımız, 1 seneyi aşkın bu sürede hobi olarak edindiğimiz en güzel şeylerin başında geliyor. Peki bu uygulamanın kişi kullanım sırası var mı? Bu aldığınız pakete göre değişiyor. Eğer..
Netflix 1001 Hatası
Evlere kapandığımız şu günlerde herkes kendine yeni hobiler buldu ve en çok edinilen hobi ise netflix oldu. Ancak bu platform bizi bazen beklenmedik hatalarla karşılaştırıyor. Bunlarda biri de 1001 hatası...
Netflix Tv’de Nasıl İzlerim?
Merhabalar, bu konumuzda netflix tv’den nasıl izlenir hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 2020 yılının Mart ayında patlayan ve hızlı yayılan Korona virüsü nedeniyle evlere kapandığımızda insanlar meşguliyet, uğraşacak şeyler aradı. Herkes..
Netflix Ekran Kilidi Özelliği
Karantina sürecinde Netflix uygulamasının abone sayısı daha da fazla oldu. Netflix uygulaması sayesinde farklı dizi ve filmler keşfedebilirsiniz. Netflix uygulamasında dizi ya da film izlerken aniden ileri ya da geriye..
Netflix’te Yeni Profili Nasıl Eklerim?
Popüler dizi ve film izleme platformu olan Netflix’i izlemek için satın almanız gerekiyor. Karantina sürecinde fazlasıyla tercih edilen Netflix sayesinde dizi ve film keyfini çıkarabilirsiniz. Netflix uygulamasını satın almak isteyen..
Netflix autoplay’i nasıl kapatabilirsiniz?
  Netflix autoplay nasıl kapatılır?   Video akışı hizmetleri size izletmeyi sever. Bunu yapmanın yollarından biri, bir TV şovunu veya filmini bitirdiğinizde ve daha önce sorup sormadığını, hatta kredilerin bitmesini..
Netflix’te Ebeveyn Denetimleri nasıl kurulur?
  Netflix’te Ebeveyn Denetimleri nasıl ayarlanır?   Netflix, kullanıcı profillerini oluşturmanıza her zaman izin vermiştir, bu sadece bir nimet değildir, böylece çocuklarınızı yetişkinlere yönelik içerik izlemelerini durdurabilirsiniz. Ancak şimdi Netflix,..
Netflix’ten sıkıldınız ve aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizi bilmiyor musunuz?
  Netflix nasıl iptal edilir? Netflix, isteğe bağlı filmleri izlemek için harika bir platform fakat bazen yeni keşiflere yelken açarız. Netflix’ten farklı olarak Amazon Prime veya NowTV‘ye bakabilirsiniz(her ikisinin de..
Netflix geçmişiniz sizi rahatsız ediyor mu?
  Netflix Geçmişi Nasıl Silinir? Netflix‘in, tüm kullanıcılar için sunduğu inanılmaz TV şovları ve filmleri var. Öyle ki, direnmek zor olabilir. Anında bir diziye sahip olmanın, bir kişinin çözülmesine neden..
Netflix’te yabancı dizi veya film izlerken altyazılara mı ihtiyaç duyuyorsunuz?
  Netflix’te Altyazılar Nasıl Ayarlanır?   Dinlemenin mümkün olmadığı durumlar için Netflix, farklı bir dilde de görüntülenebilen altyazılar eklemenize izin verir. Ayarların yapılması kolaydır. Aşağıda özetlenen işlemin, akış için hangi..