instagram

Instagram’da Kaybolan Mesaj (DM) Nasıl Atılır?
Birçok sosyal medya da olduğu gibi instagram’da da kullanıcıları elde tutmak için kaybolan mesaj özelliği mevcut. Biz size bu yazımızda instagram’da mevcut olan kaybolan mesaj özelliğinden bahsedeceğiz. -Öncelikle sohbet mesajını..
Instagram’da Kişi Etiketleme Sorunu
Instagram neredeyse hayatımızın bir parçası olmuş ve hemen hemen herkesin hesabının olduğu bir sosyal medya platformudur. İnsanlar burada eğlenceli vakit geçirirken zaman zaman birtakım sıkıntılarla da karşılaşabilirler. Bu sıkıntılardan biri..
Instagram’da Açılmayan Videolara Çözüm!
Instagram neredeyse herkesin kullandığı bir sosyal medya platformudur. Burada her ne kadar keyifli vakitler geçirsekte birtakım sorunlarla karşılaşabilmekteyiz. Bu sorunlardan biri de videoların oynanmayışı. Peki bu sorun nasıl çözülür? Eğer..
Instagram Profilinize Kim Baktı Öğrenmek İster Misiniz?
Son zamanlarda en çok sorulan sorulardan biri de instagram profilime kim baktı? sorusu oluyor. Gerçekten profilinize kimin baktığını anlayabilir miyiz? Bunları gösteren üçüncü taraf uygulamalar gerçek mi? Birlikte bu soruların..
Instagram Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?
Instagram hepimizin aktif olarak kullandığı bir sosyal medya platformu ve bir kere giriş yaptığımızda bir daha gir çık yapmaya gerek kalmıyor Ama es kaza uygulamayı yeniden yüklemek zorunda kalırsak yeniden..
Instagram İzni Verilen Uygulamaları Nasıl Kaldırırız?
Instagram hepimiz için çok eğlenceli ve çok güzel vakit geçirdiğimiz bir sosyal medya uygulamasıdır. Bunun yanından indirdiğimiz bazı uygulamalar instagram izni ister ancak bu izinler hesaplarımız için çok tehlikeli olabilir...
Instagram Mağazası Açma
Instagram artık sadece eğlence için değil aynı zamanda iş içinde kullanılan bir platform haline geldi. Burada insanlar yaptıkları işleri sergileyebiliyor, daha fazla kitleye ulaşabiliyorlar. Peki bu instagram mağazaları nasıl açılır?..
Instagram’da Yeni Dönem!
Instagram hemen hemen herkesin kullandığı bir sosyal medya platformu ve sürekli güncellenmeye, yeni özellikler eklemeye devam eden bir ağ. İnsanlar burada sevdikleriyle görüntülü konuşabilir, postlar paylaşabilir ve hikayeler atabilir. Sürekli..
Instagram Hesabıma İzinsiz Girenler İçin Ne Yapmalıyım?
Instagram hemen hemen herkesin kullandığı geniş bir sosyal medya ağıdır. Ancak bu kadar çok kişinin bunu kullanması birçok kullanıcıyı güvenlik açısından rahatsız ediyor. Son zamanlarda gelen soru ise instagram hesabıma..
Instagram Fotoğrafları İndirme
Instagram hemen hemen herkesin çok aktif bir şekilde kullandığı sosyal ağ platformudur. Burada insanlar mesajlaşabilir, görüntülü konuşabilir, hikayeler atabilir. Herkes burada çok keyifli vakit geçirirken kimi insanlar buradaki fotoğrafları indirmenin..