instagram

Instagram Telefon Numarası Değiştirme İşlemi
Instagram konusunda sık olan sorulardan biri de telefon numarasını nasıl değiştirebilirim sorusudur. Eğer siz de telefon numaranızı değiştirdiyseniz ve eski numaranızı silip yenisi yazma işleminin nasıl olacağını bilmiyorsanız sizlere bu..
Instagram’da Daha Çok Müşteriye Ulaşmanın 20 Yolu
  Instagram’da Müşteriye Ulaşma Yolları Instagram‘ın popülaritesi inanılmaz. Mart 2018’de 800 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan bir platformla ilgili tek sorun, yazılarınızın söylemek zorunda olduğunuz (veya satmak) ile ilgilenen kişiler tarafından..
İnstagramda Nasıl Satış yapılır: Stratejiler ve Başarı İçin İpuçları!
  1 milyardan fazla kullanıcısı olan Instagram, bir sosyal medya platformunun güç merkezidir. Perakendeciler için aktif olması gereken önemli bir platform. Instagram pazarlama sadece görsel bir ilk platform sağlamakla kalmaz,..
Instagram Takipçilerinden Kurtulmak Mı İstiyorsun?
  Instagram’da takipçiler nasıl kaldırılır? Instagram derin hesap yönetimi araçları mevcuttur. Takipçileri manuel olarak kaldırabileceksiniz. Bu özellik bir süredir özel hesapları olan kullanıcılar için mevcuttu, ancak şimdi herkes için mevcut...
İnstagram da direkt mesaj nasıl atılır
Instagram üzerinde DM nasıl gönderilir? Instagram’ı açın ve hesabınıza giriş yapın. Kağıt uçağa sağ üst köşedeki Artı işaretini kullanarak alıcılarınızı seçin Mesajınızı yazın, bir fotoğraf seçin veya bir fotoğraf çekin..
Markanız İçin En İyi Instagram Hashtag’lerini Nasıl Bulunur
  Markanızı iyileştirmek veya takipçilerinizi büyütmek isteyin, en iyi Instagram hashtag‘lerini bulmanın ve kullanmanın etkisi göz ardı edilemez. Instagram hashtag oyununuz pazarlama stratejinizde önemli bir bileşen olmalıdır . Kullandığınız etiketler..
instagram hikaye yükleme sorunu ( Çözüm )
Ağustos ayında, Facebook’un sahip olduğu fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram , Snapchat Stories’e benzer bir özellik olan Instagram Hikayeler adlı canlı bir video seçeneğini sundu . Kullanıcılar, video ve fotoğraf içeriği..
Instagram’da daha fazla takipçi nasıl edinilir?
  Instagram’da takipçi nasıl edinilir? Fotoğrafları paylaşmak için Facebook‘un sahip olduğu sosyal ağ uygulaması Instagram, popülerliğini artırıyor. Aslında, GlobalWebIndex’e göre, dünyanın en hızlı büyüyen sosyal medya sitesi. Ünlüler, markalar ve..
Instagram’da Konumu Nasıl Kaldırabilirsiniz?
  Instagram’da Konum Nasıl Kaldırılır? Formula Bir yıldızı Jenson Button ve eşi Jessica Michibata kendilerini manşetlerde buldular ve maalesef iyi nedenlerle değillerdi. Pariste, tatildeyken St Tropez’deki bir Villa soyuldu, hırsızların..
Instagram’a Video Eklerken Sesi Nasıl Kaldırabilirsiniz?
  Instagram’a Video Eklerken Ses Nasıl Kaldırılır? Çoğu zaman, sesini sosyal medyaya eklediğiniz videolarla birlikte tutmak istiyorsunuz, ancak bazen yapmıyorsunuz. İşte Instagram‘a eklediğiniz herhangi bir videodan sesi nasıl kaldıracağınız. Bu..