instagram

Instagram’da Hikayeye Test Ekleme İşlemi
Birçok kişinin tercih ettiği Instagram uygulaması sayesinde eğlenebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızın ya da sayfaların paylaşmış olduğu videolar, fotoğraflar sayesinde keyifli anlar geçirebiliyorsunuz. Son birkaç yıldır eklenen hikaye özelliği sayesinde de, hikaye paylaşarak..
Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Kurtarabilirim?
Popüler sosyal medya uygulamasını kullanan milyonlarca insan bulunuyor. Instagram kötü kullanıcılara karşı önlem alıyor ve dikkatini çeken hesapları Instagram uygulamasından uzaklaştırıyor. Hesapları korumak için ne kadar fazla önlem alınsa da..
Instagram’da Takip Ettiğim Kişi Sayısı Neden Düşüyor?
Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram, her gün daha da çok takipçi kazanıyor ve popülerliğini korumaya devam ediyor. Farklı güncellemeleri sayesinde kullanıcıları kendine çeken Instagram uygulamasında aynı zamanda sorunlar da..
Instagram’a Kullanıcı Cezası Gelecek!
Instagram tarafında kişi yasağı geliyor ve şu an test aşamasında olan bu durum yakında kullanıcılarla buluşacak. Yeni düzenleme sayesinde rahatsız olan kişiler ceza verme özelliğine sahip olacak. Instagram tarafından çıkarılacak..
Instagram Hikayesine Birden Fazla Fotoğraf Ekleme İşlemi
Bu yazımızda Instagram uygulamasında hikaye alanına birden fazla nasıl fotoğraf ekleyeceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Hikayemizde tek bir alana 2-3 tane daha fotoğraf eklemek isteyebilirsiniz. Bu durumu gerçekleştirmek için üçün parti..
Instagram Akış Yenilenemiyor Sorunu
Bu yazımızda Instagram akış yenilenemiyor sorunu yaşayanlar için yardımcı olacağız. Instagram tarafından bazen internet sıkıntısından kaynaklı olarak akış yenilenemiyor sorunu karşımıza çıkar. Akış yenilenemiyor sorunu internet sorunu ile alakalı olarak..
Instagram Üzerinden Hikâye Paylaşımında Bulunamıyorum
Bu yazımızda Instagram üzerinden hikaye paylaşımında bulunamayan kullanıcılarımıza bilgi vereceğiz. Hikâye özelliği ilk olarak SnapChat uygulaması tarafından çıktı, yapılan paylaşımlar 24 saat silinir. Yani hikâye paylaşımınızı arkadaşlarınız, paylaştığınız 24 saat..
Instagram Profiline Girenleri Bulma İşlemi
Bu yazımızda Instagram profilinize bakan kişilerin kim olduğunu nasıl öğreneceğinize dair bilgi vereceğiz. Instagram uygulamasının popülerliği gün geçtikçe artıyor ve kullanıcı sayısı daha da fazlalaşıyor. Durum bu şekilde olunca takipçi..
Instagram Uygulamasında Kimseyi Takip Edemiyorum Sorunu
Bu yazımızda birçok Instagram kullanıcısı tarafından yaşanan sıkıntıdan bahsedeceğiz. Instagram üzerinden karşı tarafı takip ettikten hemen sonra istek yok olur ve tekrar takip et yazısı çıkabilir. Art arda tıklamanıza rağmen..
Instagram’da Beğendiğim Gönderileri Kimler Görebilir?
Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram hakkında merak edilen birçok sorular yer almaktadır. Bazı kullanıcılar tarafından merak edilen sorulardan biri de Instagram üzerinden yaptığım beğenileri başka kullanıcılar görebilir mi ya..