instagram

Instagram Story’lere Müzik Ekleme
Instagram hepimizin kullandığı çok amaçlı bir platformdur ve insanlar burada çok keyifli vakit geçirmektedir. Burada en çok hoşumuza giden  özellik ise instagram hikayeler kısmıdır. Burada herkes anlık olarak ya da..
Instagram’da Yorum Silme
Sosyal medya uygulamaları bazen düşüncelerimizi saygı ve ahlak çerçevesini aşmadan özgür bir şekilde ifade edebileceğimiz mükemmel platformlardır. Instagram’da bu platformlardan yalnızca biri. Ancak bazen bazı durumlarda yaptığımız yorumları geri çekmek,..
İnstagram’da Geçmişte Yaptığım Yorumlar Nerede Saklanır?
Merhabalar, bu konumuzda instagram’da yaptığınız geçmiş yorumları görmek konusunda merak edilen sorular var, onlara cevap vermeye çalışacağız. Dünyaca ünlü popüler sosyal ağlardan biri olan instagram da takipçileriniz olabilir veya takip..
Instagram uygulamalar arası mesajlaşma açılmıyor!
Instagram’ a girdiğinizde “Uygulamalar arası mesajlaşmayla tanış” ekranı ile karşılaşmışsınızdır. Facebook Messenger uygulamasına Instagram’ da eklendi ve artık her iki ağa gelen mesajları bir uygulama üzerinden takip edilebilecek. Günümüzde her..
Instagram Hikaye Beyaz Şerit Probleminin Çözümü
Popüler sosyal medya uygulamaları arasında olan Instagram’da beyaz şerit problemi ile karşılaşabilirsiniz. Beyaz şerit problemi sık görülen bir problem değildir. Nadir görülen beyaz şerit problemi ile siz de karşılaştıysanız bu..
Instagram Covid-19 Kural İhlali Çözümü
Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram kullanıcıları bazı sorunlar ile karşılaşabiliyor. Medical bir firma tarafından paylaşılan maske fotoğrafı covid-19 kural ihlali nedeni ile bir uyarı veriyor. Bu uyarıda ise covid19 kural..
Instagram Hikayeleri Nasıl Gizlenir?
Bu yazımızda sizlere Instagram hikayelerini nasıl gizleyeceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. Instagram uygulamasında hikaye paylaşımı yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bazen attığınız hikayeyi bazı kişilerden gizleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Instagram uygulaması da bizlere..
Instagram Threads Ne Demek?
Bu yazımızda sizlere Instagram Threads hakkında kısa bilgi vereceğiz. Snapchat ile benzer özellik sağlayan Instagram threads uygulamasını açtığınız zaman karşınıza kamera arayüzü gelir. Bu alanda yakın arkadaş olarak şimdilik 8..
Instagram Hikayelerine Nasıl Bağlantı Verilir?
Bu yazımızda Instagram hikayelerine nasıl bağlantı verileceği konusunda bilgi vereceğiz. Hikaye attığınız zaman alt kısma bağlantı verip kullanıcıların basınca o sayfanın açılmasını istiyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olacağız. Ayrıca bu..
Instagram’da Spam Takipçilerden Kurtulma Yolları!
Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da, takipçilerinizde hızlı bir şekilde yükselme olabilir. Takipçileriniz tanımadığınız kişilerden olduğunu fark ettiyseniz bu durum birçok kullanıcının başına gelmektedir. Almanız gereken önlemlerden biri de Instagram’da..