instagram

Instagram’da Kendi Filtrenizi Oluşturacağınız Uygulama!
Instagram için geliştirilen fotoğraf düzenleyici infltr sayesinde atacağınız fotoğrafları daha da güzelleştirerek uygulamaya sunabilirsiniz. iOS işletim sistemi için geliştirilen bu uygulama sayesinde farklı filtrelerle güzel fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. Şu an..
Spotify’de Olan Şarkıları Instagram Hikayesinde Nasıl Paylaşabilirim?
Bugün ki konumuz Spotitft online müzik platformunda çalan müzikleri Instagram hikayesine nasıl aktaracağız bundan bahsedeceğim. Öncelikle Spotift nedir bundan bahsedelim bilmeyen ya da hiç duymamış arkadaşlarımız olabilir, sonrasında ise Spotift..
Instagram DM’de GIF Gönderme İşlemi
Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram sayesinde birçok özellik kullanabiliyoruz. Bu yazımızda da mesajlarda nasıl GIF kullanacağınız konusunda yardımcı olacağız. Instagram hikâyelerinde GIF özelliğini sıklıkla kullanıyoruz. Paylaştığımız hikâyelere GIF ekleyerek,..
Instagram’da Hikayeye Test Ekleme İşlemi
Birçok kişinin tercih ettiği Instagram uygulaması sayesinde eğlenebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızın ya da sayfaların paylaşmış olduğu videolar, fotoğraflar sayesinde keyifli anlar geçirebiliyorsunuz. Son birkaç yıldır eklenen hikaye özelliği sayesinde de, hikaye paylaşarak..
Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Kurtarabilirim?
Popüler sosyal medya uygulamasını kullanan milyonlarca insan bulunuyor. Instagram kötü kullanıcılara karşı önlem alıyor ve dikkatini çeken hesapları Instagram uygulamasından uzaklaştırıyor. Hesapları korumak için ne kadar fazla önlem alınsa da..
Instagram’da Takip Ettiğim Kişi Sayısı Neden Düşüyor?
Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram, her gün daha da çok takipçi kazanıyor ve popülerliğini korumaya devam ediyor. Farklı güncellemeleri sayesinde kullanıcıları kendine çeken Instagram uygulamasında aynı zamanda sorunlar da..
Instagram’a Kullanıcı Cezası Gelecek!
Instagram tarafında kişi yasağı geliyor ve şu an test aşamasında olan bu durum yakında kullanıcılarla buluşacak. Yeni düzenleme sayesinde rahatsız olan kişiler ceza verme özelliğine sahip olacak. Instagram tarafından çıkarılacak..
Instagram Hikayesine Birden Fazla Fotoğraf Ekleme İşlemi
Bu yazımızda Instagram uygulamasında hikaye alanına birden fazla nasıl fotoğraf ekleyeceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Hikayemizde tek bir alana 2-3 tane daha fotoğraf eklemek isteyebilirsiniz. Bu durumu gerçekleştirmek için üçün parti..
Instagram Akış Yenilenemiyor Sorunu
Bu yazımızda Instagram akış yenilenemiyor sorunu yaşayanlar için yardımcı olacağız. Instagram tarafından bazen internet sıkıntısından kaynaklı olarak akış yenilenemiyor sorunu karşımıza çıkar. Akış yenilenemiyor sorunu internet sorunu ile alakalı olarak..
Instagram Üzerinden Hikâye Paylaşımında Bulunamıyorum
Bu yazımızda Instagram üzerinden hikaye paylaşımında bulunamayan kullanıcılarımıza bilgi vereceğiz. Hikâye özelliği ilk olarak SnapChat uygulaması tarafından çıktı, yapılan paylaşımlar 24 saat silinir. Yani hikâye paylaşımınızı arkadaşlarınız, paylaştığınız 24 saat..