instagram

Instagram Hikaye Beyaz Şerit Probleminin Çözümü
Popüler sosyal medya uygulamaları arasında olan Instagram’da beyaz şerit problemi ile karşılaşabilirsiniz. Beyaz şerit problemi sık görülen bir problem değildir. Nadir görülen beyaz şerit problemi ile siz de karşılaştıysanız bu..
Instagram Covid-19 Kural İhlali Çözümü
Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram kullanıcıları bazı sorunlar ile karşılaşabiliyor. Medical bir firma tarafından paylaşılan maske fotoğrafı covid-19 kural ihlali nedeni ile bir uyarı veriyor. Bu uyarıda ise covid19 kural..
Instagram Hikayeleri Nasıl Gizlenir?
Bu yazımızda sizlere Instagram hikayelerini nasıl gizleyeceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. Instagram uygulamasında hikaye paylaşımı yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bazen attığınız hikayeyi bazı kişilerden gizleme ihtiyacı duyabilirsiniz. Instagram uygulaması da bizlere..
Instagram Threads Ne Demek?
Bu yazımızda sizlere Instagram Threads hakkında kısa bilgi vereceğiz. Snapchat ile benzer özellik sağlayan Instagram threads uygulamasını açtığınız zaman karşınıza kamera arayüzü gelir. Bu alanda yakın arkadaş olarak şimdilik 8..
Instagram Hikayelerine Nasıl Bağlantı Verilir?
Bu yazımızda Instagram hikayelerine nasıl bağlantı verileceği konusunda bilgi vereceğiz. Hikaye attığınız zaman alt kısma bağlantı verip kullanıcıların basınca o sayfanın açılmasını istiyorsanız bu konuda sizlere yardımcı olacağız. Ayrıca bu..
Instagram’da Spam Takipçilerden Kurtulma Yolları!
Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da, takipçilerinizde hızlı bir şekilde yükselme olabilir. Takipçileriniz tanımadığınız kişilerden olduğunu fark ettiyseniz bu durum birçok kullanıcının başına gelmektedir. Almanız gereken önlemlerden biri de Instagram’da..
PC’den Instagram Direct Mesajlarını Kontrol Etme
Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram’da aynı zamanda mesajlaşma alanı da bulunmaktadır. Mesajlaşma özelliği sayesinde topluluk tutulmaya çalışılıyor ve yeni özellikler ile dikkat çekiyor. Instagram üzerinden mesaj göndermek, almak ya..
Instagram Canlı Yayın İzlerken Yorumları Kapatma İşlemi!
Instagram üzerinden bir canlı yayın izlediğiniz sırada ekranda yer alan kalpler, emojiler, yorumlar, video izlerken canınızı sıkabilir. Bu yazımızda da sizlere Instagram canlı yayın izlerken yorumları kapatma işlemi konusunda yardımcı..
Threads Uygulaması Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram tarafından yeni bir uygulama geliyor. Threads adında olan bu uygulamayı Facebook ve Instagram kullanacak. Mesajlaşma konusunda farklı bir deneyim sunacak olan Threads, Instagram’da DM..
Instagram’da Kendi Filtrenizi Oluşturacağınız Uygulama!
Instagram için geliştirilen fotoğraf düzenleyici infltr sayesinde atacağınız fotoğrafları daha da güzelleştirerek uygulamaya sunabilirsiniz. iOS işletim sistemi için geliştirilen bu uygulama sayesinde farklı filtrelerle güzel fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. Şu an..