Android Cihazlar

Sitede android işletim sistemi kullanan telefon, tablet vb tüm cihazlar ile ilgili yeni haberler ve bilgiler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Şarj olmayan telefon nasıl şarj edilir?
Şarj olmayan telefon nasıl şarj edilir? Birçoğumuz bir noktada deneyimlediğimiz bir problem – uzun bir günün sonunda telefonunuz ölümün eşiğinde. Eve gel, fişe tak ve … hiçbir şey olmuyor. Bu yeterince sinir..
Android SDK Yükleme Rehberi
Android SDK Yükleme Rehberi Android Yazılım Geliştirme Kiti (SDK), yeni başlayanların dikkatini çekmesi için Android geliştirmenin önemli bir parçasıdır. Birlikte Android uygulamalarını oluşturmaya başlamanız gereken bir dizi dosya mevcut. Sanal aygıt yöneticisi..
Android cihazlar için el feneri modu nasıl açılır?
Android cihazlar için el feneri modu nasıl açılır? Çoğu akıllı telefondaki flaş modülü,   düşük ışık koşullarında resim çekmek için kullanışlı değildir. Bir el feneri olarak da kullanılabilir. Bu, örneğin, gece geç saatlerde ön kapının kilidini..
Android tabletlere Windows nasıl yüklenir
Android tabletlere Windows nasıl yüklenir Satın alabileceğiniz bazı Windows 10 tabletleri olsa da, daha da fazla Android tabanlı tablet var ve bunların çoğu, insanların Windows masaüstünde veya tabletinde olduğu gibi çalışmasına..
Android’de Gece Modu nasıl etkinleştirilir?
Android’de Gece Modu nasıl etkinleştirilir? Ekranlar hayatımızın her yerinde ve her zaman iş ve boş zamanın bir parçası haline gelmiştir. Ekran süresinin sağlık üzerindeki etkilerinin, kısaltılmış dikkat aralıklarından, kesintili uyku döngülerine,..
Android Telefonlarda Simge Boyutunu Değiştirme
Android Telefonlarda Simge Boyutunu Değiştirme Çoğunlukla, Android akıllı telefonunuzdaki uygulama ve özellik simgelerinin boyutu sabittir. Elbette, bu boyutları değiştirebileceğin zamanlar olabilir. Belki onları daha büyük görmek istersiniz, böylece onları daha iyi görebilir,..
Akıllı Telefon Batarya Ömrü Ne Kadar?
Akıllı Telefon Batarya Ömrü Ne Kadar? Telefon satın almak isteyen kişilerin önem verdikleri konuların başında batarya ömrü gelmektedir. Akıllı telefonların en çok eleştirilen yanlarından biri olan kullanım süreleri kadar batarya..
Telefondan Samsung Televizyona Görüntü Nasıl Aktarılır?
Telefondan Samsung Televizyona Görüntü Nasıl Aktarılır? Akıllı cep telefonları ile akıllı telefonlar arasındaki veri alışverişi her geçen gün artmaya devam ediyor. Hem Android hem de İOS işletim sistemini kullanan cihazlar..
Android Fortnite Mobile uyumlu telefonlar
Android Fortnite Mobil uyumlu telefonlar Epic Games web sitesinde Android’de Fortnite Mobile ile uyumlu cihazların bir listesi ortaya çıktı. Bu liste, dört çekirdekli bir yonga ve 3 GB RAM içeren..
Android telefonlardan ekran görüntüsü nasıl çekilir?
Android telefonlardan ekran görüntüsü nasıl çekilir? Ekran görüntüsü, bir şeyi kanıtlamak için veya akıllı telefonunuzun ekranında bir fotoğrafın anlık görüntüsünü hızlıca çekmek için kullanışlı bir araçtır: Android’de, bir ekran görüntüsü..