Android Cihazlar

Sitede android işletim sistemi kullanan telefon, tablet vb tüm cihazlar ile ilgili yeni haberler ve bilgiler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Samsung Galaxy A90 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi
Samsung Galaxy A90 cihaza sahipseniz ve ekran görüntüsü alma işleminin nasıl olduğunu bilmiyorsanız bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Ekran görüntüsü alma işlemi genellikle beğendiğimiz görüntü olduğu zaman ya..
Samsung Galaxy M30s Format Atma İşlemi!
Bu yazımızda sizlere Galaxy M30s cihazınıza nasıl format atacağınız konusunda bilgi vereceğiz. Format atma işlemi cihaza donma, virüs bulaşması, ikinci el satışlarda, servise gönderme gibi durumlarda gerçekleştirilir. Eğer siz de..
Android Cihazlarda Önceden İndirilen Uygulamalara Bakma
Bu yazımızda sizlere Android cihazlara önceden indirdiğiniz uygulamaları nasıl göreceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Telefonunuzu fabrika ayarlarına dönderme ihtiyacı duyabilirsiniz ve önceden yüklü uygulamaları tekrar yüklemek isteyebilirsiniz. Anlatacağımız yöntem sayesinde Android..
İOS’tan Android’e Geçiş – Bilmeniz Gerekenler!
Bu yazımızda sizlere iPhone’dan Android’e geçenlerin bilmesi gerekenler konusunda sizlere bilgi vereceğiz. iOS işletim sistemi ve Android işletim sistemi iki farklı sistem olduğu için değişiklik yaptığınızda sorun yaşayabilirsiniz. Bu yazımızda..
Huawei Mate 20 Lite Hard Format Atma İşlemi!
Bu yazımızda sizlere Huawei Mate 20 Lite Hard Format atma işlemi konusunda yardımcı olacağız. Vereceğimiz adımlar sayesinde cihazınıza format atma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Eğer siz de Huawei Mate 20 Lite..
Gmail şifremi unuttum Android
Gmail uzun süredir birçok kişi tarafından kullanılan uygulamalardan biridir. Gmail uygulamanız sayesinde birçok uygulamaya giriş yaparsınız. Hesabına girdiğiniz şifreleri unuttuğunuz zaman hesabınız kurtarmak için gmail sayesinde kurtarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gmail..
En İyi Su Geçirmez Android Telefonlar
Telefonların su geçirmesi canınızı fazlasıyla sıkabilir. Eğer siz de bu duruma takıntılı biriyseniz ve kendinize su geçirmeyen telefon arıyorsanız, bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Bazı iPhone ve Android..
Android’de ekran kapalıyken Gizli Video Çekme Nasıl Yapılır?
Teknoloji her gün daha da fazla gelişiyor ve hayal ettiğimiz şu özellik de olsa keşke dediğimiz özellikler tek tek bulunuyor. Android cihazlar iOS cihazlara göre daha da geniş kapsamlı cihazlardır...
Android Uygulama Yükleme Sorunu!
Play Store üzerinden uygulama yüklerken ya da uygulama güncellemesi yaparken yaşanan problemlerden biri de uygulama yükleme sorunudur. Eğer siz de bu konuda sorun yaşıyorsanız bu yazımızda sizlere yardımcı olacağız. Bu..
Android Cihazlarda storage/emulated/0 Klasörünü Bulma İşlemi!
Cihazınıza indirilen resimleri ya da videoları bulabilmek için storage/emulated klasörünün yerini bilmeniz gerekiyor. Bu klasörün yerinin nerede olduğunu bilmeyen birçok kullanıcı bulunmaktadır. Eğer siz de bilmeyenler arasındaysanız telefonda storage nerede..