Android Cihazlar

Sitede android işletim sistemi kullanan telefon, tablet vb tüm cihazlar ile ilgili yeni haberler ve bilgiler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Google Home ses verilerini nasıl silebilirsiniz?
  Google Home ses verileri nasıl silinir?   Evinizdeki bir şeyle konuşabileceğiniz ve favori müziğinizi çalmaya, ışıkları kontrol etmeye ve mikrodalganızı harekete geçirmeye kadar her şeyi yapabileceğiniz an, geleceğin gerçekten..
Android’de herhangi bir şarkıyı alarm olarak nasıl ayarlayabilirim?
  Android’de herhangi bir şarkı alarm olarak nasıl ayarlanır?   Sabah kalkmak nadiren bir zevktir çoğu zaman o alarm seslerinden nefret ederiz, ancak en sevdiğiniz şarkının sesini alarm sesi yapmak..
Android telefonunuzun depolama alanı yetersiz mi geliyor?
  Android’de Daha Fazla Depolama Nasıl Yapılır?   Bu günlerde telefonlar genellikle standart olarak en az 32 GB veya 64 GB depolama alanı ya da bir bütçe modeli satın almanız..
Android’de Fortnite nasıl kurulur?
  Android’de Fortnite nasıl kurulur?   İOS , konsol ve PC’deki büyük başarının ardından, Epic Games’in popüler oyunu Fortnite Battle Royale‘in artık Android‘de mevcut olduğunu duyurdu. Mobil bağlantı noktasının PC,..
Android sistem nasıl hızlandırılır?
  Android cihazlarda sistemi hızlandırma yöntemleri   Android, performansı ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde dünyanın en çok kullanılan platformlarından biridir, ancak yazılım veya donanım kalitesinden bağımsız olarak, bir cihaz bir..
Xiaomi Mi Lazer Projektörü ABD’de şu anda mevcut
  Xiaomi Mi Lazer Projektörü fiyatı nedir?   Duvardan 5 ila 50 cm uzakta yerleştirilebilen ultra kısa mesafeli bir projektördür ve 1080p çözünürlükte 150 inç kareye kadar görüntü üretebilir. Xiaomi..
İOS ve Android için ücretsiz Office uygulamaları
  Ücretsiz Office uygulamaları nasıl indirilir? Microsoft‘un şu anki Office stratejisi, Android ve iOS gibi çeşitli cihazlarda Word, Excel ve PowerPoint için mobil uygulamalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz anlamına gelir. Aşağıdaki..
Xiaomi, AirPods klonu AirDots’u duyurdu!
  Xiaomi,  AirDots’u 30 dolardan az fiyata satacak!   Apple’dan ilham alan Çinli üretici Xiaomi, yeni AirDots‘u duyurdu. AirPod benzeri bir kulaklık seti olan bu cihazı 30 dolardan az bir fiyata..
Androidiniz için Amazon App Store nasıl yüklersiniz?
  Android için Amazon App Store nasıl yüklenir? Google Play’in ötesine baktığınızda, Amazon App Store başlangıç ​​noktasıdır. Burada ücretli uygulamaların yanı sıra binlerce ücretsiz uygulama da alabilirsiniz. Amazon her gün..
Huawei Watch GT başarılı mı yoksa çıkmaza mı giriyor?
  Huawei Watch GT inceleme   Huawei‘in en yeni Watch GT akıllı saatiyle taşınabilir elektronik segmentinde farklı bir adım daha. Klasik ve yakışıklı görünüyorlar, dairesel bir ekrana ve 650 dolar..

Tavsiye

Black Friday Nedir?