Android Cihazlar

Sitede android işletim sistemi kullanan telefon, tablet vb tüm cihazlar ile ilgili yeni haberler ve bilgiler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Google Pay Hakkında Herşey
  GOOGLE PAY NEDİR? Google Pay ; telefonlar, saatler ve masaüstleri için Google tarafından geliştirilen dijital bir cüzdan ve çevrimiçi ödeme sistemidir.Google Pay profili oluşturmak oldukça basittir. GOOGLE PAY NASIL..
Hangi otomobil üreticileri ve modelleri Android Auto’yu destekliyor?
  Android Auto hangi araçlarda kullanılıyor?   Yeni bir araba almak mı üzeresiniz? Neden akıllı telefonunuzla uyumluluğunu kontrol etmiyorsunuz? Bir Android cihazınız varsa, Android Entegrasyon için Google iş ortağı üreticilerinin..
Android İçin Düşük Boyutlu 4 Web Tarayıcısı
Android İçin Düşük Boyutlu 4 Web Tarayıcısı   Akıllı telefonlar, zamanla eskiyerek kullanımı zorlaşan ürünler haline gelebiliyor. Bu tarz bir durum karşısında yeni modele terfi etmeniz gerekebilir. Ancak bunun yerine..
iPhone ve Android telefonlarda Wi-Fi hotspot şifresini nasıl değiştirirsiniz?
  iPhone ve Android akıllı telefonlarınızdaki Wi-Fi hotspot şifresini nasıl değiştirirsiniz?   Veri bağlantınızın başkaları tarafından yetkisiz olarak erişilmesini önlemek için hotspot’unuzda bir Wi-Fi şifresi ayarlamak çok önemlidir. Parola korumalı..
Android Wear akıllı saatlerinde Google Haritalar nasıl kullanılır?
   Akıllı saatlerde Google Haritalar nasıl kullanılır? Android Wear akıllı saatinizde adım adım yol tarifleri almak çok kolay. Ayrıca Android Wear 2.0 ile akıllı telefonunuzun GPS yerleşik olması durumunda akıllı..
Wearables hakkında bilmeniz gereken 12 terim
  Wearables özellikleri nelerdir? İster fitness izleyicileri, akıllı kol saatleri, ister bağlı kıyafetler veya genel olarak giyilebilir cihazlar hakkında konuşuyor olsanız da, daha önce hiç görmediğiniz bazı teknik terimlerle karşılaşabilirsiniz...
İndirilen dosyalarınızı Android’de nasıl bulabilirsiniz?
  Android dosyaları Android‘i kullanmaya alışkın olanlarınız için komik bir soru gibi görünebilir, ancak yeni başlayanlar, bir kez indirildikten sonra dosyalarını bulmaya çalışıyorlar. Bu makalede, indirilen dosyalarınızı Android cihazınızda kolayca..
Akıllı saatinizi telefonunuzun uzaktan kumandası olarak kullanın
  Akıllı saatinizi telefon uzaktan kumandası olarak kullanma   Android telefonunuz veya tabletiniz için bir uzaktan kumanda olarak akıllı saatinizi kullanmak gibi bazı daha temel şeylere girmenin zamanı geldi. Bugünkü..
Google Pixel Tablet Slate Sızıntıları
  Google Pixel Slate Tablet   Google‘ın, yüksek çözünürlükte beklenen Pixel Slate olarak adlandırılan ve yakında çıkması beklenen Chrome OS tableti, Microsoft‘un Surface Pro ürün grubunu andıran bir aygıt ortaya..
Google Lens Hayatınızı Kolaylaştıracak
  GOOGLE LENS NASIL KULLANILIR? Google Lens‘i kendi yerel kamera uygulamalarına dahil eden on ek Android cihazdan birine sahipseniz, fotoğraf makinenize girip sağ alttaki simgeyi görerek bu özelliğe kolayca erişebilirsiniz...