Android Cihazlar

Sitede android işletim sistemi kullanan telefon, tablet vb tüm cihazlar ile ilgili yeni haberler ve bilgiler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Google ARCore nedir?
ARCore için sabırsızlanıyor musunuz? İşte Google ArCore Destekleyen Cep telefonları ARCore, Google’ın artırılmış gerçeklik platformudur. Özel bir sensörler gerektirmez, ancak bir akıllı telefonlarda AR çalıştırmak için özel destek gerektirir. Akıllı telefonunuz..
En İyi Hızlı Şarj Cihazı Tavsiyeleri 2018 ( 3.0 Uyumlu )
En İyi Hızlı Şarj Cihazı Tavsiyeleri 2018 ( 3.0 Uyumlu ) Quick Charge 3.0, yeni Qualcomm yonga setine sahip olan her akıllı telefonda destekleniyor . Bunun anlamı  telefonunuzu destekleme şansı..
Motorola’dan Moto Stereo Hoparlör Geliyor
Motorola’dan Moto Stereo Hoparlör Geliyor  Motorola Z serisi akıllı telefonlar için yeni Moto Stereo Hoparlör modunu duyurdu. Diğer modlarda olduğu gibi, tüm Z serisi telefonlarla çalışmak üzere tasarlandı. Motorola Moto..
2018’in en iyi Android akıllı saatleri
2018’in en iyi Android akıllı saatleri Herkesin ihtiyaçlarına ve zevklerine hitap eden bir dizi yeni Android akıllı saat başlatıldı. Büyük soru şu: Sizin için doğru olan akıllı saat hangisi? En..
Android cihazınızda Wi-Fi sinyalini nasıl artırabilirsiniz?
Android cihazınızda Wi-Fi sinyalini nasıl artırabilirsiniz? Wi-Fi’nizin genelde olduğundan çok daha fazla pil tükettiğini fark ederseniz veya her zaman bağlanmış gibi gözüküyor ancak internet tam olarak yıldırım hızında değil, o..
Android Cihazlarda Telefonu Bul Özelliği Nasıl Kullanılır?
Android Cihazlarda Telefonu Bul Özelliği Nasıl Kullanılır? Akıllı telefon kullanıcıları tarafından en çok beğenilen özelliklerden biride “telefonu bul” özelliğidir. Oldukça yüksek fiyatlara satılan telefonların kaybolması ve çalınmasına karşı özel bir..
APK dosyası nedir ve nasıl yüklenir?
APK dosyası nedir ve nasıl yüklenir? Bir Android cihazınız varsa, bir noktada bir APK dosyasını duymuş olabilirsiniz ve muhtemelen bir APK’nın ne olduğunu merak etmişsinizdir. Kaçak uygulamalar indirmeye başlamak veya..
Android’de dosya ve fotoğraf nasıl gizlenir?
Android’de dosya ve fotoğraf nasıl gizlenir? Fotoğraf galeriniz WhatsApp resim spam’i veya müzik arşivinizdeki albüm kapakları ile aşırı yüklenirken rahatsız edici olabilir. Görmek istediğiniz fotoğrafları bulmak için gezinmek zorunda kalmak..
Android ana ekranınızdan Google Arama çubuğunu nasıl kaldırabilirsiniz?
Android ana ekranınızdan Google Arama çubuğunu nasıl kaldırabilirsiniz? Google, kullanıcıları kilitlemeyi sürdürme teşviğine sahiptir. Bu nedenle, Google Arama çubuğu, her yeni Android cihazının ana ekranında yer kaplayan varsayılan bir yerleşiktir...
Android Telefonlarda açılış animasyonu nasıl özelleştirilir?
Android Telefonlarda açılış animasyonu nasıl özelleştirilir? Akıllı telefonunuzu özelleştirmek isterseniz, muhtemelen farklı başlatıcıları denediniz ve cihazınızın temasını birkaç kez değiştirdiniz. Ancak, cihazınızdaki açılış animasyonunu hiç değiştirmeyi denediniz mi? Akıllı telefonunuzdaki..