Android Cihazlar

Sitede android işletim sistemi kullanan telefon, tablet vb tüm cihazlar ile ilgili yeni haberler ve bilgiler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Android İçin En İyi MOBA Oyunları [Temmuz 2020]
Moba oyunları çevrimiçi beş kişilik takımlar halinde oynanan savaş tarzı büyük haritalar üzerinde oynanan oyunlardandır. Bu oyunlarda oyuncular kendilerine bir karakter seçer ve beş kişilik takımında herhangi bir görevi üstlenir...
Google Chrome’a Kayıtlı Parolaları Görüntüleme!
Bu yazımızda sizlere Google Chrome’a kaydettiğiniz şifrelerinizi nasıl görüntüleyeceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Google Chrome üzerinden giriş yaptığınız bazı siteler sizde kullanıcı adı ve şifre ister. Giriş işlemleri ardından şifrenizi kaydetmek..
Android Uygulamaları Gizleme
Android cihazlar özelleştirme konusunda birçok seçenek kullanıcılara sunar. Android cihazınızda bazı uygulamaları gizlemek isteyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Android uygulamaları gizleme konusunda yardımcı olacağız. Android akıllı cihazlar genellikle önceden yüklenmiş çeşitli..
Android Rehberde Eksik Kişileri Geri Getirme
Bu yazımızda sizlere Android cihazınızda eksik kişileri nasıl düzelteceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Kişi listenizin eksik olması sizi üzebilir ve bu durumun ters gitmesi fazlasıyla sinirlerinizi bozabilir. Android bir Google ürünü..
Android Uygulama İzinlerini Yönetme
Android cihazınıza uygulama yüklediğiniz zaman diğer uygulamalar üzerinden izin isteyebilir. İndirdiğiniz uygulamanın içeriği ile alakalı olarak film rulonuz, kişi listenizi görüntüleme gibi özel alanlara erişim için izin istemektedir. Bazı izinler..
Samsung Galaxy A90 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi
Samsung Galaxy A90 cihaza sahipseniz ve ekran görüntüsü alma işleminin nasıl olduğunu bilmiyorsanız bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Ekran görüntüsü alma işlemi genellikle beğendiğimiz görüntü olduğu zaman ya..
Samsung Galaxy M30s Format Atma İşlemi!
Bu yazımızda sizlere Galaxy M30s cihazınıza nasıl format atacağınız konusunda bilgi vereceğiz. Format atma işlemi cihaza donma, virüs bulaşması, ikinci el satışlarda, servise gönderme gibi durumlarda gerçekleştirilir. Eğer siz de..
Android Cihazlarda Önceden İndirilen Uygulamalara Bakma
Bu yazımızda sizlere Android cihazlara önceden indirdiğiniz uygulamaları nasıl göreceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Telefonunuzu fabrika ayarlarına dönderme ihtiyacı duyabilirsiniz ve önceden yüklü uygulamaları tekrar yüklemek isteyebilirsiniz. Anlatacağımız yöntem sayesinde Android..
İOS’tan Android’e Geçiş – Bilmeniz Gerekenler!
Bu yazımızda sizlere iPhone’dan Android’e geçenlerin bilmesi gerekenler konusunda sizlere bilgi vereceğiz. iOS işletim sistemi ve Android işletim sistemi iki farklı sistem olduğu için değişiklik yaptığınızda sorun yaşayabilirsiniz. Bu yazımızda..
Huawei Mate 20 Lite Hard Format Atma İşlemi!
Bu yazımızda sizlere Huawei Mate 20 Lite Hard Format atma işlemi konusunda yardımcı olacağız. Vereceğimiz adımlar sayesinde cihazınıza format atma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Eğer siz de Huawei Mate 20 Lite..