Facebook

Tiktok Videonuzu Facebook’ta Paylaşma
TikTok artık hemen hemen herkesin kullandığı geniş yelpazeli bir sosyal medya platformudur. İnsanlar burada istedikleri videoları bazı sınırlar dahlinde yayınlayabilir ve geniş bir kitleye sahip olabilir. Üstelik bu platformdan para..
Facebook Grubundan Ayrılma
Facebook eskisi kadar kullanılmasa da sosyal medya listelerinde sırasını kaptırmıyor. Her gün binlerce facebook grubu açılıyor ve insanların bir kısmı bu gruplardan çıkmak istiyor. Ancak nasıl yapacağını bilemiyor. Biz size..
Facebook Engellenenler Listesi
Facebook’u yeni kullanan biri için facebook karmaşık gelebilir. Facebook, dünyanın dört bir yanında hemen hemen herkes tarafından kullanılan, duygu ve düşüncelerin, fotoğrafların paylaşıldığı ve birçok kişi ile iletişime geçilen bir..
Facebook Bu Sen Miydin? Uyarısı!
Facebook’ a tarayıcıyla girdiğinizde ve kısa süre sonra uygulamadan açtığınızda böyle bir uyarı veriyorsa bilin ki bu kişi sizsiniz. Çoğunlukla başka il yazdığından kullanıcılar hesaplarına girildiğini düşünürler. Örnek resimde Elazıg..
Facebook’taki Doğum Gününüzü Arkadaşlarınızdan Gizleme
Kurucusu ve Ceosu Mark Zucberg olan Facebook uygulaması en yaygın olan sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Bu uygulama arkadaş edinebileceğiniz, edindiğiniz arkadaşlarla mesajlaşabileceğiniz , hikaye atabileceğiniz, fotoğraf ve video paylaşabileceğiniz..
Facebook Mesajlarını E-Postaya Gönderme Veya Yönlendirme!
Facebook üzerinden iletileri e-posta hesabınıza yönlendirebilmek isteyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Facebook mesajlarını e-posta ya da yönlendirme işlemini nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Facebook iletileri siz silene ya da süreleri dolana..
Facebook’ta arkadaş ‘listeleri’ nasıl oluşturulur?
Sosyal ağlar Facebook, hayatınızdaki en son haberleri ve fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmeldir. Sosyal ağlar Facebook , hayatınızdaki en son haberleri ve fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmeldir. Peki ya sarhoş..
Facebook Kullanıcı Adını Girerken Hata Oluştu!
Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook uygulamasında genellikle kullanıcı adı değişikliğinde karşınıza ‘Kullanıcı adın belirlenirken bir hata oluştu: Beklenmedik bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene’ şeklinde uyarı..
Facebook Videolarının Kalitesi Nasıl Ayarlanır?
Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook’ta videoların kalitesinin nasıl ayarlanacağı konusunda yardımcı olacağız. Facebook videolarında varsayılan kaliteyi ayarladığınız zaman. Normal olan kaliteyi Facebook üzerinden videolarınıza sunmuş olur. Facebook’ta oynattığınız..
Facebook ‘Bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil’ Sorunu
Sosyal medya uygulamaları arasında liderliğini koruyan Facebook’ta yaşanan sorun hakkında yardımcı olacağız. Facebook’ta karşınıza ‘bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil’ şeklinde bir uyarı çıkarıyorsa, nasıl çözebileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz...