Facebook

Facebook Portal Android’e geldi!
2018 yılında sunulan Facebook Portal ve Portal Plus Türkiye’deki kullanıcıları pek etkilememiş olsa bile, dünya çapında sevilen bir ürün oldu. Kısa süre önce ise Facebook Portal için Android uygulaması yayınlandı...
Facebook Dondurulmuş Hesapları Tespit Etme İşlemi
Bu yazımızda Facebook üzerinden dondurulmuş hesapları nasıl tespit edeceğinizden bahsedeceğiz. Belirli bir arkadaş sayısına ulaştığınız zaman çoğu kişinin aktif olmadığını fark edeceksiniz. Aktiflik sayesinde arkadaşlarınızın hesabı dondurup ya da kapattığını..
Facebook kapatılan ve dondurulan hesap tespiti
Facebook dondurulmuş hesaplar nasıl anlaşılır. Bugün sizlere Facebook kişilerinin dondurulmuş olanları ve kapatılmış olanlarını nasıl fark edebileceğinizi açıklayacağız. İşte detaylar… Çok fazla arkadaş listeniz bulunuyor ve çoğunun aktif olmadığını mı..
Facebook’ta birinin engelini nasıl kaldırırım?
  Facebook’ta bir kullanıcının engeli nasıl kaldırılır? Facebook, arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmanın en iyi yoludur. Ancak, olumsuz yanları var ve insanları biraz fazla sinir bozucu hale getirdiklerinde engellemiş olabilirsiniz...
Facebook Hikayelerine etkinlik planları geldi!
Facebook hikayelerine yeni özellikler geldi. Facebook insanların henüz gerçekleşmemiş olan etkinlikler hakkında düşüncelerini arkadaşlarıyla paylaşması adına bazı yenilikleri sunuyor. İşte konu hakkında detaylar.. Kullanıcıların çevrimiçi ve çevrimdışı platformda kendilerini yakından..
Facebook Grup Fotoğrafı Boyut Ölçüsü
Bu yazımızda sizlere Facebook grup boyutunun kaç olması gerektiği konusunda bilgi vereceğiz. Size ait Facebook hesabınızda marka oluşturmak ve kendinizi tanıtmak adına görünürlük, önemli bir kavramdır.  Siz de bu durumu..
Facebook Grubunu Toplu Silme Linki
Bir Facebook’un on yıldan fazla bir süredir var olduğu için, muhtemelen uzun zaman önce unuttuğunuz bazı grupların bir parçasısınız. Facebook’u ortaokul, lise ve kolejden geçirdim ve hala 10. sınıf Habitat..
2019’da Yeni Başlayanlar İçin Facebook Mağazasında Nasıl Satış Yapılır?
  Küçük veya büyük ölçekli bir işletme sahibi olarak, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi müşterilerinize kaç yolla tanıtıyorsunuz? Markanızı bir web sitesi, gazete reklamı ve hatta televizyonda reklam da dahil olmak üzere..
Facebook’ta Adınızı Nasıl Değiştirirsiniz?
  Yani, bir kimlik kriziniz var ve Facebook’ta isminizi nasıl değiştireceğinizi öğrenmek mi istiyorsunuz? Belki de bunun sadece ikinci kısmı doğrudur, ancak her iki şekilde de doğru yere geldiniz. 2009..
Facebook’a Nasıl Video Yüklenir?
Facebook’a nasıl video yüklenir? Akıllı telefonunuzda çektiğiniz bir partide aptalca davranan arkadaşlarınızdan birinin kısa bir klibinden, bir konserden kameranızda çektiğiniz uzun bir video ya da kısa bir klip olsun, paylaşmak..