Facebook

Facebook Portal Android’e geldi!
Facebook’ta birinin engelini nasıl kaldırırım?
Facebook ‘Bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil’ Sorunu
Sosyal medya uygulamaları arasında liderliğini koruyan Facebook’ta yaşanan sorun hakkında yardımcı olacağız. Facebook’ta karşınıza ‘bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil’ şeklinde bir uyarı çıkarıyorsa, nasıl çözebileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz...
Facebook Messenger Gönderilen Mesajı Silme İşlemi
Facebook uygulaması diğer sosyal medya uygulamaları olmadan önce hayatımızda yer alıyordu. Facebook uygulaması sayesinde fotoğraf ve video paylaşımı yapabiliyoruz, Messenger üzerinden konuşabiliyoruz. Son zamanlarda gelen hikaye özelliği sayesinde durum atabiliyoruz...
Facebook Yüz Tanıma Özelliğini Nasıl Kapatabilirim?
Facebook uygulamasında yüz tanıma özelliği karşı tarafta bir arkadaşınız ya da sizin paylaşmış olduğunuz fotoğrafta etiket yaptığınız zaman tekrar fotoğraf yüklemesi sonucu tanınan bir yüz var ise etiket otomatik olarak..
Facebook’ta Telefon Numarası ile İsim Araması Yapma İşlemi
Bu yazımızda telefon numarası ile numaranın kime ait olduğunu nasıl öğreneceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Eğer bir numaranın kime ait olduğunu merak ediyorsanız bunu Facebook ile öğrenebilirsiniz. Fakat bu durum için..
Facebook Dolandırıcılığının Önüne Nasıl Geçebilirim?
Facebook kurucusu Mark Zuckerberg tarafından temelleri atılan Facebook uygulaması popülerliğini koruyor. Facebook uygulaması 2004 yılından beri hayatımızda ve bu zaman diliminde olan gelişimi önemli olaylardan biridir. Facebook kullanıcılarının bazıları bu..
Facebook Portal Android’e geldi!
2018 yılında sunulan Facebook Portal ve Portal Plus Türkiye’deki kullanıcıları pek etkilememiş olsa bile, dünya çapında sevilen bir ürün oldu. Kısa süre önce ise Facebook Portal için Android uygulaması yayınlandı...
Facebook Dondurulmuş Hesapları Tespit Etme İşlemi
Bu yazımızda Facebook üzerinden dondurulmuş hesapları nasıl tespit edeceğinizden bahsedeceğiz. Belirli bir arkadaş sayısına ulaştığınız zaman çoğu kişinin aktif olmadığını fark edeceksiniz. Aktiflik sayesinde arkadaşlarınızın hesabı dondurup ya da kapattığını..
Facebook kapatılan ve dondurulan hesap tespiti
Facebook dondurulmuş hesaplar nasıl anlaşılır. Bugün sizlere Facebook kişilerinin dondurulmuş olanları ve kapatılmış olanlarını nasıl fark edebileceğinizi açıklayacağız. İşte detaylar… Çok fazla arkadaş listeniz bulunuyor ve çoğunun aktif olmadığını mı..
Facebook’ta birinin engelini nasıl kaldırırım?
  Facebook’ta bir kullanıcının engeli nasıl kaldırılır? Facebook, arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmanın en iyi yoludur. Ancak, olumsuz yanları var ve insanları biraz fazla sinir bozucu hale getirdiklerinde engellemiş olabilirsiniz...
Facebook Hikayelerine etkinlik planları geldi!
Facebook hikayelerine yeni özellikler geldi. Facebook insanların henüz gerçekleşmemiş olan etkinlikler hakkında düşüncelerini arkadaşlarıyla paylaşması adına bazı yenilikleri sunuyor. İşte konu hakkında detaylar.. Kullanıcıların çevrimiçi ve çevrimdışı platformda kendilerini yakından..