Facebook

Facebook’ta arkadaş ‘listeleri’ nasıl oluşturulur?
Sosyal ağlar Facebook, hayatınızdaki en son haberleri ve fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmeldir. Sosyal ağlar Facebook , hayatınızdaki en son haberleri ve fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmeldir. Peki ya sarhoş..
Facebook Kullanıcı Adını Girerken Hata Oluştu!
Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook uygulamasında genellikle kullanıcı adı değişikliğinde karşınıza ‘Kullanıcı adın belirlenirken bir hata oluştu: Beklenmedik bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene’ şeklinde uyarı..
Facebook Videolarının Kalitesi Nasıl Ayarlanır?
Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Facebook’ta videoların kalitesinin nasıl ayarlanacağı konusunda yardımcı olacağız. Facebook videolarında varsayılan kaliteyi ayarladığınız zaman. Normal olan kaliteyi Facebook üzerinden videolarınıza sunmuş olur. Facebook’ta oynattığınız..
Facebook ‘Bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil’ Sorunu
Sosyal medya uygulamaları arasında liderliğini koruyan Facebook’ta yaşanan sorun hakkında yardımcı olacağız. Facebook’ta karşınıza ‘bu sayfa kullanıcı adı almaya uygun değil’ şeklinde bir uyarı çıkarıyorsa, nasıl çözebileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz...
Facebook Messenger Gönderilen Mesajı Silme İşlemi
Facebook uygulaması diğer sosyal medya uygulamaları olmadan önce hayatımızda yer alıyordu. Facebook uygulaması sayesinde fotoğraf ve video paylaşımı yapabiliyoruz, Messenger üzerinden konuşabiliyoruz. Son zamanlarda gelen hikaye özelliği sayesinde durum atabiliyoruz...
Facebook Yüz Tanıma Özelliğini Nasıl Kapatabilirim?
Facebook uygulamasında yüz tanıma özelliği karşı tarafta bir arkadaşınız ya da sizin paylaşmış olduğunuz fotoğrafta etiket yaptığınız zaman tekrar fotoğraf yüklemesi sonucu tanınan bir yüz var ise etiket otomatik olarak..
Facebook’ta Telefon Numarası ile İsim Araması Yapma İşlemi
Bu yazımızda telefon numarası ile numaranın kime ait olduğunu nasıl öğreneceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Eğer bir numaranın kime ait olduğunu merak ediyorsanız bunu Facebook ile öğrenebilirsiniz. Fakat bu durum için..
Facebook Dolandırıcılığının Önüne Nasıl Geçebilirim?
Facebook kurucusu Mark Zuckerberg tarafından temelleri atılan Facebook uygulaması popülerliğini koruyor. Facebook uygulaması 2004 yılından beri hayatımızda ve bu zaman diliminde olan gelişimi önemli olaylardan biridir. Facebook kullanıcılarının bazıları bu..
Facebook Portal Android’e geldi!
2018 yılında sunulan Facebook Portal ve Portal Plus Türkiye’deki kullanıcıları pek etkilememiş olsa bile, dünya çapında sevilen bir ürün oldu. Kısa süre önce ise Facebook Portal için Android uygulaması yayınlandı...
Facebook Dondurulmuş Hesapları Tespit Etme İşlemi
Bu yazımızda Facebook üzerinden dondurulmuş hesapları nasıl tespit edeceğinizden bahsedeceğiz. Belirli bir arkadaş sayısına ulaştığınız zaman çoğu kişinin aktif olmadığını fark edeceksiniz. Aktiflik sayesinde arkadaşlarınızın hesabı dondurup ya da kapattığını..