iPhone

iTunes’ten Android Cihazlara Müzik Aktarma İşlemi
Önceki cihazınız iPhone ise ve müzikleriniz iTunes programında yüklüyse bu müzikleri Android cihazlara nasıl aktaracağınız konusunda yardımcı olacağız. Basit adımlar sayesinde Android cihazınıza müzikleri nasıl taşıyacağınızı anlatacağız. Bir iPhone ya..
iPhone Pil Yüzdesini Açma İşlemi
Bu yazımızda iPhone pil yüzdesini nasıl açacağınız konusunda yardımcı olacağız. Yeni bir iPhone cihazı aldığınız zaman cihazın pil yüzdesi görünmez. Pil yüzdesi görünmediği zaman şarjın ne kadar kaldığını bilmemek oldukça..
iPhone Zil Sesi Oluşturma İşlemi
Cihazınıza yeni bir zil sesi oluşturmak istiyorsanız bilgisayara ihtiyaç vardı. Fakat yeni zil sesi oluşturmak için artık bilgisayarla işiniz yok. İndireceğiniz uygulama sayesinde zil sesinizi kolayca oluşturabilirsiniz. GarageBand uygulamasını indirerek..
iPhone Rehberde Toplu Kişi Silme İşlemi
Bu yazımızda iPhone toplu rehber silme işleminden bahsedeceğiz. Toplu olarak rehberinizde yer alan kişileri silme işlemini bilmiyorsanız bu yazımızda yardımcı olacağız. Rehberinizde yer alan kişileri tek tek silmek yerine hızlı..
iPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme İşlemi
Bu yazımızda iPhone cihazlarda internet olmadan müzik dinleme işleminden bahsedeceğiz. İnternetin olmadığı alanlarda da müzik dinlemek isteyebiliriz. İnternet paketiniz az kaldığında ya da internetinizi harcamak istemediğiniz bir ortamda müzik dinlemek..
İPhone’unuzdaki Tüm Alarmları Silme veya Devre Dışı Bırakma
  İphone’da Alarm Nasıl Devre Dışı Bırakılır? İPhone‘un Saat uygulaması bir seferde yalnızca bir alarmı kapatabilir veya silebilir. Ancak, çok fazla alarmınız varsa ve hepsini silmek istiyorsanız Siri size yardımcı..
İPhone şifrenizi nasıl sıfırlayabilirsiniz
  iPhone’unuz sonsuz miktarda güvenli bilgi depolar. Kredi kartı numaralarınızın kaydedilmiş olmasına, bankacılık bilgilerinin saklanmasına ya da iş e-postanıza giriş bilgilerinin otomatik olmasına bakılmaksızın, bu ayrıntıların her zaman güvenli ve..
Bir iPhone’da Ekran kaydı nasıl yapılır
Benim gibiyseniz, arkadaşlarınız ve aileniz onların tüm teknolojik ihtiyaçları için size gelir. İPhone’umu Bul’u , Snapchat’teki bir kişiyi nasıl sileceğinizi veya Bluetooth’u yeni bir otomobille nasıl eşleştireceğinizi sormak isteyip istemediğiniz..
Siri Kısayolları Nedir ve Nasıl Kullanırım?
  Siri kısayolları nedir ve nasıl kullanırım? Siri Kısayolları , iOS12‘deki yeni özelliklerden biridir. Tek bir dokunuşla veya sesli komutla tetikleyebileceğiniz iPhone veya iPad‘inizdeki belirli görevleri (veya görev dizilerini) otomatikleştirmenizi..
WhatsApp’ta Sohbet Arka Planı Nasıl Değiştirilir?
  WhatsApp’ta Sohbet Arka Planı Nasıl Değiştirilir? Varsayılan olarak, WhatsApp sohbet mesajlarınız için oldukça tuhaf ve çocukça bir geçmişe sahiptir. İyi haber, değiştirebilmeniz. İşte nasıl. Buradaki örneğimizde bir iPhone kullanıyoruz,..