iPhone

İPhone’unuzdaki Tüm Alarmları Silme veya Devre Dışı Bırakma
  İphone’da Alarm Nasıl Devre Dışı Bırakılır? İPhone‘un Saat uygulaması bir seferde yalnızca bir alarmı kapatabilir veya silebilir. Ancak, çok fazla alarmınız varsa ve hepsini silmek istiyorsanız Siri size yardımcı..
İPhone şifrenizi nasıl sıfırlayabilirsiniz
  iPhone’unuz sonsuz miktarda güvenli bilgi depolar. Kredi kartı numaralarınızın kaydedilmiş olmasına, bankacılık bilgilerinin saklanmasına ya da iş e-postanıza giriş bilgilerinin otomatik olmasına bakılmaksızın, bu ayrıntıların her zaman güvenli ve..
Bir iPhone’da Ekran kaydı nasıl yapılır
Benim gibiyseniz, arkadaşlarınız ve aileniz onların tüm teknolojik ihtiyaçları için size gelir. İPhone’umu Bul’u , Snapchat’teki bir kişiyi nasıl sileceğinizi veya Bluetooth’u yeni bir otomobille nasıl eşleştireceğinizi sormak isteyip istemediğiniz..
Siri Kısayolları Nedir ve Nasıl Kullanırım?
  Siri kısayolları nedir ve nasıl kullanırım? Siri Kısayolları , iOS12‘deki yeni özelliklerden biridir. Tek bir dokunuşla veya sesli komutla tetikleyebileceğiniz iPhone veya iPad‘inizdeki belirli görevleri (veya görev dizilerini) otomatikleştirmenizi..
WhatsApp’ta Sohbet Arka Planı Nasıl Değiştirilir?
  WhatsApp’ta Sohbet Arka Planı Nasıl Değiştirilir? Varsayılan olarak, WhatsApp sohbet mesajlarınız için oldukça tuhaf ve çocukça bir geçmişe sahiptir. İyi haber, değiştirebilmeniz. İşte nasıl. Buradaki örneğimizde bir iPhone kullanıyoruz,..
Micro USB kablosu iPhone, iPad ve iPod touch ile nasıl kullanılır?
  Apple Ürünlerinde Micro USB Kablosu Nasıl Kullanılır? Apple, iPhone, iPad ve iPod’da özel Lightning bağlantısını tanıttığında, ellerinizi uyumlu bir kabloya toplam bir ağrı olarak koydu. Burada, bir MicroUSB kablosu..
Bir Şarkıyı iPhone Zil Sesine Nasıl Dönüştürebilirsiniz?
  Bir Şarkıyı iPhone Zil Sesine Dönüştürme Bir şarkıyı zil sesine dönüştürmek mümkündür ve istediğiniz kısmı seçebilirsiniz. Ücretsizdir, ancak iTunes kullanmanızı gerektirir. Yine de okumayı bırakma. İTunes kullanma fikrinden hoşlanmıyorsanız..
Apple Pay Nasıl Kullanılır?
  Apple Pay Nasıl Kullanılır? Mağazalarda ve restoranlarda ödeme yapma yeteneği hiç şüphesiz Apple Watch‘un en iyi özelliklerinden biri. Saatiniz bileğinizde olduğundan, kartınızı cüzdanınızdan (temassız bir kart bile olsa) bir..
Bir Zip Dosyasını iPhone veya iPad’in Dosyalar Uygulamasıyla Nasıl Açarsınız?
  İPhone veya iPad’in Dosyalar Uygulamasıyla Zip Dosyası Nasıl Açılır? Dosyalar uygulaması zip dosyalarını destekler. Herhangi bir üçüncü taraf uygulaması olmadan bunları açabilir, içeriğini görebilir ve dosyaları çıkarabilirsiniz. Zip dosyaları..
iPhone’da SIM kilidini nasıl ayarlayabilirsiniz?
  iPhone’da SIM kilidi nasıl ayarlanır?   Çoğu kişi iPhone‘unu korumak için bir şifre kullanır (eğer yapmazsan bunu yapmalısın), ancak birkaçı SIM kilidini etkinleştirir. Telefonunuzu kaybedecek kadar şanssızsanız veya çalındığında,..