iPhone

İPhone 8’de ekran görüntüsünü nasıl alabilirsiniz?
  İPhone 8’de ekran görüntüsü nasıl alınır?   İPhone, ekranınızda bulunanların resmini çekebilmek için kullanışlıdır. Bu, online olarak bulduğunuz bir öge, hatırlamanız gereken bir oyun veya bir oyunda en yüksek..
Yeni nesil AirPod’lar 2020’de piyasaya sürülebilir!
  Yeni nesil AirPod 2020’de çıkabilir!   Analist Min-Chi Kuo, Apple’ın şu anda kablosuz şarj desteği ile AirPods üzerinde çalıştığını ve 2020 yılında güncel bir tasarımla gelecek nesil kulaklıkların görüneceğini..
iPhone Zil Sesi Nasıl İndirilir?
iPhone Zil Sesi Nasıl İndirilir?   Özellikle Android işletim sisteminin sunduğu özgürlüğü sunamaması açısından eleştirilen iOS, ne yazık ki zil sesi konusunda bu durumu kanıtlıyor. Android ile karşılaştırıldığında farklı bir..
iPhone Instagram Video İndirmek
iPhone Instagram Video İndirmek   Dünyada olduğu gibi ülkemizde de epey popüler olan Instagram, geniş bir kitle tarafından kullanılıyor. Temel amacın fotoğraf paylaşmak olduğu uygulamada şimdilerde hikaye ekleme ve video..
İPhone tarama geçmişinizden nasıl kurtulursunuz?
  İPhone’da tarama geçmişi nasıl silinir?   Aramalarınızı gizlemek veya başka birinin görmesini istemediğiniz farklı bir şeye bakmak istiyorsanız endişe etmeyin, iPhone tarama geçmişinizi nasıl sileceğinizi sizlerle paylaşacağız. İPhone‘un yerleşik..

Tavsiye

Black Friday Nedir?