iPhone

İPhone ve iPad’de PS5 DualSense Denetleyicisini Nasıl Kullanırım?
Sony’nin PlayStation 5’i, 4K teknolojisiyle donatılmış, üst düzey konsol deneyimi sunan bir kit. Ancak onları daha da üst düzeye çıkarmak isterseniz DualSense denetleyicilerini kullanabilirsiniz. Özellikle bunu İPhone ve iPad’de kullanmak..
iPhone 12 Sar Değeri
Öncelikle sizlere sar değerinin tanımını yapalım. Sar değeri, “özgül soğurma değeri” olarak isimlendirilmektedir. Akıllı telefonların yaydığı radyasyonları ve zararları herkes tarafından bilinmektedir. İşte sar değeri, bu yayılan dalgaların emilimini gerçekleştirir...
Apple’da İtunes Hatası!
App Store uygulama indirirken “Bu Apple kimliği daha önce itunes store’ da kullanılmadı” hatası alanların çoğu genellikle yeni bir hesap açmak da ya da mevcut id yerine farklı bir id..
iPhone 12 Mini Ve Pro Max Taksitli Fiyatı
COVID gelgesinde kalan Apple’ ın yeni iPhone modeli ülkemizde satışa çıktı. 4 Modelle satışa sunulan cihazlarda farklı fiyatlarla dikkat çekmekte. Fiyat aralığı birbirine yakın olan modellere ek olarak birde yüksek..
iPhone 12 Türkiye Fiyatı Açıklandı! iPhone 12 Ne Kadar? İşte Fiyatlar
Geçtiğimiz günlerde Apple tarafından düzenlenen Hi Speed etkinliğinde tanıtılan iPhone 12 serisi ön siparişe açıldı. iPhone 12 Türkiye fiyatı belli oldu. iPhone 12 ne kadar? iPhone 12 Türkiye fiyatı nedir?..
Geçmişten Günümüze iPhone Fiyatları ve Asgari Ücrete Oranları
iPhone 3G’den iPhone 11’e kadar, geçmişten bugüne satışa sunulan iPhone’ların fiyatlarını, o zamanın asgari ücreti ile birlikte sizin için bir araya getirdik. iPhone Fiyatları ve Asgari Ücret 1. iPhone 2007..
iOS 14.2 güncellemesi testi
iOS 14.2 güncellemesi test haliyle kullanıcıların yüklemesine hazır hale geldi. Hem normal kullanıcı hem geliştiricilerin kullanımına sunulan beta versiyonu çok sayıda yeniliği ortaya çıkardı. Shazam ile ilgili önemli hizmet aktif..
iTunes’ten Android Cihazlara Müzik Aktarma İşlemi
Önceki cihazınız iPhone ise ve müzikleriniz iTunes programında yüklüyse bu müzikleri Android cihazlara nasıl aktaracağınız konusunda yardımcı olacağız. Basit adımlar sayesinde Android cihazınıza müzikleri nasıl taşıyacağınızı anlatacağız. Bir iPhone ya..
iPhone Pil Yüzdesini Açma İşlemi
Bu yazımızda iPhone pil yüzdesini nasıl açacağınız konusunda yardımcı olacağız. Yeni bir iPhone cihazı aldığınız zaman cihazın pil yüzdesi görünmez. Pil yüzdesi görünmediği zaman şarjın ne kadar kaldığını bilmemek oldukça..
iPhone Zil Sesi Oluşturma İşlemi
Cihazınıza yeni bir zil sesi oluşturmak istiyorsanız bilgisayara ihtiyaç vardı. Fakat yeni zil sesi oluşturmak için artık bilgisayarla işiniz yok. İndireceğiniz uygulama sayesinde zil sesinizi kolayca oluşturabilirsiniz. GarageBand uygulamasını indirerek..