iPhone

Eba TV Sistemden Atma Sorununa Çözüm!
Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiden dolayı, hepimiz evlerimize kapandık ve bütün işlerimiz evden yapmaya başladık. En çok etkilenen kesimlerden biri ise öğrenciler oldu. Online eğitimle, eğitimlerini yürütmeye çalışan öğrenciler..
Snapchat’te Eski Snap’leri Görüntüleme
Eski attığımız snapleri tekrar görmek, ya da birilerinin attıkları snapleri belli bir süre sonra tekrar görmek isteyebiliriz. Bunun için birçoğumuzun aklında bu snapları nasıl kaydedeceğimizi düşünenler var. Bu yazımızda bunları..
Kilit Ekranında Youtube’u Oynatma
Youtube herkesin kullandığı dev bir platform haline gelmiş durumda ve youtube geliştiricileri de sürekli olarak yeni özellikler eklemekte. Kullanıcılar bu denli çok kullanılan youtube’u telefon ekranı kilitli iken de kullanmak..
Whatsapp Son Görülme Saatiniz Yanlış Mı Görünüyor? İşte Çözümü!
Dünyaca ünlü ücretsiz mesajlaşma uygulmaası whatsapp’ta bazen kullanıcılara hatalar sunabiliyor. En büyük sorunlardan biri ise son görülme saatini yanlış olması. WhatsApp uygulamasında mesaj görüldü özelliğini aktif ettiğinizde karşıya giden mesajların..
İPhone ve iPad’de PS5 DualSense Denetleyicisini Nasıl Kullanırım?
Sony’nin PlayStation 5’i, 4K teknolojisiyle donatılmış, üst düzey konsol deneyimi sunan bir kit. Ancak onları daha da üst düzeye çıkarmak isterseniz DualSense denetleyicilerini kullanabilirsiniz. Özellikle bunu İPhone ve iPad’de kullanmak..
iPhone 12 Sar Değeri
Öncelikle sizlere sar değerinin tanımını yapalım. Sar değeri, “özgül soğurma değeri” olarak isimlendirilmektedir. Akıllı telefonların yaydığı radyasyonları ve zararları herkes tarafından bilinmektedir. İşte sar değeri, bu yayılan dalgaların emilimini gerçekleştirir...
Apple’da İtunes Hatası!
App Store uygulama indirirken “Bu Apple kimliği daha önce itunes store’ da kullanılmadı” hatası alanların çoğu genellikle yeni bir hesap açmak da ya da mevcut id yerine farklı bir id..
iPhone 12 Mini Ve Pro Max Taksitli Fiyatı
COVID gelgesinde kalan Apple’ ın yeni iPhone modeli ülkemizde satışa çıktı. 4 Modelle satışa sunulan cihazlarda farklı fiyatlarla dikkat çekmekte. Fiyat aralığı birbirine yakın olan modellere ek olarak birde yüksek..
iPhone 12 Türkiye Fiyatı Açıklandı! iPhone 12 Ne Kadar? İşte Fiyatlar
Geçtiğimiz günlerde Apple tarafından düzenlenen Hi Speed etkinliğinde tanıtılan iPhone 12 serisi ön siparişe açıldı. iPhone 12 Türkiye fiyatı belli oldu. iPhone 12 ne kadar? iPhone 12 Türkiye fiyatı nedir?..
Geçmişten Günümüze iPhone Fiyatları ve Asgari Ücrete Oranları
iPhone 3G’den iPhone 11’e kadar, geçmişten bugüne satışa sunulan iPhone’ların fiyatlarını, o zamanın asgari ücreti ile birlikte sizin için bir araya getirdik. iPhone Fiyatları ve Asgari Ücret 1. iPhone 2007..