Casper Via E3 Sar Değeri

/ 20 Temmuz 2021 / 2.219 / yorumsuz
Casper Via E3 Sar Değeri

Sar değeri, akıllı cihazlar için sık kullanılan bir terimdir. Akıllı cihazlarda SAR değeri “özgül soğurma değeri” olarak isimlendirilmektedir. Akıllı elektronik cihazların, elektromanyetik dalgalarının vücutta emilme oranını anlatan bir değerdir SAR değeri. Sar değeri, W / kg olarak ifade edilmektedir. Biz size bu yazımızda Casper Via E3’ün  SAR değerinden bahsedeceğiz. Bu konuda birçok merak söz konusu.

Casper Via E3 32 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sar Değeri ABD’de 1.6 W / kg değerlerine kadar normal iken AB ülkelerinde bu değer 2 W / kg olarak kabul edilmiştir. Casper Via E3 Play cihazın özelliklerini baz alırsak, 5.71 inç, 32 GB dâhili depolama alanı, 2 GB bellek, batarya kapasitesi 3200 mAh, işlemci frekansı 2 GHZ ve 4.5 G  özelliklerine sahiptir ve bu özelliğe sahip cihazın SAR değeri kafa için 0.68 W / kg iken vücut için 0.766 W/kg olarak gelmektedir. Bu değerler yukarıda verdiğimiz gibi ABD ve AB ülkeleri için normal değerler içinde olduğu için uygundur. Eğer başka telefonların SAR değerini merak ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz