İnceleme

Eski Tabletleri Değerlendirme!
AVI Dosyası Nedir ve Nasıl Açabilirim?
Samsung Kurtarma Modu
Sevdiklerinizle Telefon Araması Yapabileceğiniz Sevimli Uygulamalar!
11 ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakırken bayram arefesine girmiş bulunmaktayız. Pandemiden dolayı bu bayramda diğer bayramlar gibi olmayacak. Sevdiklerimizin yanına gidemeyeceğiz ancak bu bayramı şeker tadında geçirmeniz için sizlere..
Huawei Watch Fit Elegant!
Son zamanların giyilebilir teknoloji aletleri olan akıllı saatler epey popüler ve rağbet görmekte. Şimdilerde ise akıllı saat sektörüne yeni Huawei Watch Fit Elegant katıldı. Gelin cihazı birlikte inceleyelim. Öncelikle cihaz,..
Photoshop Note Aracını Merak Edenler Buraya!
photoshop note, çalışmamızda kısa notlar eklememize yardımcı olur. Sanal olarak aslında birçok kişinin işine yarayacak bir uygulamadır. Kullanımı ise zannedildiği kadar karışık değildir. Not almak için kısayol tuşu (i) harfidir...
USB Aygıtı Tanınmadı Hatasının Çözümü Nedir?
USB aygıtları günlük hayatımızda çok işe yarar. Ancak, özellikle windows işletimli cihazlarda birçok kez ‘USB aygıtı tanınmadı’ sorunuyla karşımıza çıkmaktadır. Peki bu sorun nasıl çözülür? Bu tür sorunlar donanımsal ya..
Kendi Müziğini Yapmak İsteyenler Buraya!
Sizde birçok ünlü ismin yaptığı gibi kendi müziğinizi yapmak ister misiniz? O halde gelin en iyi müzik yapma programlarını birlikte inceleyelim! 1. GarageBand (MacOS Programı) Apple tarafından sunulan ve yeni..
Popüler Mail Uygulamaları!
İletişim günlük hayatımızda çok önemli bir hale gelmiştir ve dijital ortamda bunun bir parçası olmuştur. Tam bu noktada sizler için en iyi mail uygulamalarını biraraya getirdik. 1. Gmail Google’un kendi..
En İyi Android Uygulamaları!
Sizler için ücretsiz en iyi android uygulamaları biraraya getirdik! 1. Whatsapp Google play store’da birçok kullanıcının indirdiği, bu uygulama sayesinde anlık mesajlaşabilir, kolaylıkla fotoğraf veya video gönderebilirsiniz. Ek olarak görüntülü..
AirPods ve AirPods Pro’nun Suya Dayanıklılığı!
Apple tarafından satışa sunulan AirPods ve AirPods Pro, telefonda da olduğu gibi kulaklık alanında da her zaman adından söz ettiriyor. Ancak kullanıcıların kafasını karıştıran şey ise bunların suya dayanıklılığı! AirPods..
Eba TV Sistemden Atma Sorununa Çözüm!
Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiden dolayı, hepimiz evlerimize kapandık ve bütün işlerimiz evden yapmaya başladık. En çok etkilenen kesimlerden biri ise öğrenciler oldu. Online eğitimle, eğitimlerini yürütmeye çalışan öğrenciler..
Telefon Hafıza Kartını Görmüyorsa Ne Yapmalıyız?
Cep telefonlarının kendi depolama alanları dışında harici SD kartlar için de yerleri bulunmaktadır. Ancak bazı kullanıcılar telefonlarının SD kartı görmemelerinden yakınıyor. Peki bu durum nasıl çözülür? -SD kartı bilgisayara takın...