İnceleme

OPPO Reno5 Pro 5G Destekli Model Özellikleri
Yeni model OPPO Reno5 Pro’ un özellikleri gün yüzüne çıktı ama fiyat konusunda henüz bir bilgi yer almıyor. Beklentiye göre Pro haricinde Lite ve standart seride geliyor. Modelin adı netleştiği..
ZTE Nubia Z17 MiniS Sıfırlama İşlemi
Bu yazımızda sizlere ZTE Nubia Z17 MiniS cihazınızı fabrika ayarlarına nasıl döndereceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. Format atma işlemi genellikle donma, kasma, virüs bulaşması gibi nedenlerden dolayı ya da ikinci el..
Photoshop da istenmeyen ögeleri kaldırma
Son zamanlarda Instagram uygulamasının kullanımının yaygınlaşması ile beraber fotoğraf çekme sıklığı da artmış durumda. Ancak fotoğraf çekme işlemi arttıkça insanların bu konuda ki problemleri de ortaya çıkmaya başladı. Örneğin gittiğiniz..
Eski Tabletleri Değerlendirme!
Bu yazımızda eski tabletleri nasıl değerlendireceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. Evinizde, ofisinizde eski ve kullanmadığınız tabletler ile ne yapabileceğiniz, nasıl değerlendireceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Eski tabletinizi film izlemek için kullanabilirsiniz. Boş..
Samsung Kurtarma Modu
Bu yazımızda sizlere Samsung Kurtarma Modunu nasıl açacağınız konusunda yardımcı olacağız. Kurtarma modu, Android cihazlarda ya da tabletlerde sistem sorunlarını çözmek için kullanılan yöntemdir. Samsung kurtarma modunu siz de kullanmak..
YouTube İlişkilendirilmiş Website Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır?
Bu yazımızda sizlere YouTube uygulamasında ilişkilendirilmiş web adresini nasıl ekleyeceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. İçerik paylaşımı gerçekleştirdiğiniz zaman videolar içinde site link çıkışı sağlanması için web sitenizde video içinden link çıkışı..
WhatsApp Uygulamasındaki Sohbetlerde Mesaj Arama İşlemi
WhatsApp uygulaması günümüzde en yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir. Bu uygulama sayesinde sevdiklerinizle internet olduğu sürece bu uygulama üzerinden rahatlıkla mesajlaşabilirsiniz. Mesajlaşmaya ek olarak da sesli ve görüntülü..
Pinterest’te Bir Pano Kapağı Nasıl Değiştirilir?
Pinterest eğlenceli sosyal medya platformlarından biridir. Takipçilerin daha da fazla dikkatini çekmek için resim ekleme işlemi dışında pano kapaklarını da kullanabilirsiniz. Pano kapakları sayesinde Pinterest ön panelleri güzel gösterir. Bu..
Mart Ayının En İyi Android Cihazları Ortaya Çıktı!
AnTuTu, akıllı telefon karşılaştırma platformu olarak bilinmektedir. AnTuTu tarafından Mart ayına ait en iyi Android cihazlar açıklandı. İlk 10 sırada Snapdragon 865 işlemcili cihazlar yerini aldı. Kısa bir süre önce..
Snapchat Çizgi Emojileri Nasıl Değiştirilir?
Popüler sosyal medya uygulaması olan SnapChat, sizin ve kişileriniz arasında olan belirli etkileşimleri, ilişkileri işaret eden emojiler içerir. Emojiler sayesinde keyifli sohbetler sürdülerebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Snapchat uygulamasında yer alan..