İnceleme

İşte Karşınızda Instagram Benzeri Uygulamalar!
Dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan instagramda her gün binlerce kişi saatlerini harcıyor diyebiliriz. peki bu uygulamaya benzeyen başka uygulamalarda var mıdır? İşte böyle düşünüyorsanız bu yazı tam da size..
6112 Portu Hakkında Genel Bilgiler!
Daha önceki yazılarımızda bazı port numaraları ile ilgili bilgiler vermiştik. Şimdiki konumuz ise 6112 portu! 6112 portu Warcraft II ve türev oyunlarının port numarasıdır. İnternet ağı kullanılarak oynanılan bu oyunda..
Yuppi Hesabı Silme
Günlük hayattaki stresten, sıkıntıdan bunalan insanlar sosyal medya platformlarında ya d bu tür uygulamalarda vakit geçirirler. Bu tür insanların kullandığı bir platform olan Yuppi de arkadaş edinme, sohbet etme ve..
53 Portu Hakkında Genel Bilgi
Bu yazımızda sizlere 53 portu ne demek, kısaca bilgi vermeye çalışacağız. 53 port, 53 DNS portu olarak bilinmektedir. Yani alan adı hizmetleri veren sunucular diğer istemcilere IP adresinin ne olduğunu..
Telegram’da Nasıl Durum Atarız?
Whatsapp’ın gizlilik sözleşmesi ile birlikte kullanıcılar farklı mesajlaşma uygulamalarına yönelmeye başladı. En çok kullanılan uygulama ise bu noktada telegram oldu. Telegram kullananların en çok merak ettiği konu ise whatsapp gibi..
Snapchat İçin İpuçları
Bazı kişiler için snapchat en iyi sosyal medya uygulaması olarak görülüyor. Herkes snapchat’i çok iyi bilip işlevselliğini çok iyi bilirken kimileri de bu özelliklerden bihaber. İşte snapchat için en iyi..
Alarm İçin En İyi Uygulamalar
Tüm gün yorgunluğu veya gece uyumayışınız sebebiyle sabahları uyanmak zor olabilir. Ya da küçük bebeğiniz varsa ve erken uyanmak zorundaysanız etkili Bir alarma İhtiyacınız olabilir. Bizde sizlere bunun için en..
OPPO Reno5 Pro 5G Destekli Model Özellikleri
Yeni model OPPO Reno5 Pro’ un özellikleri gün yüzüne çıktı ama fiyat konusunda henüz bir bilgi yer almıyor. Beklentiye göre Pro haricinde Lite ve standart seride geliyor. Modelin adı netleştiği..
ZTE Nubia Z17 MiniS Sıfırlama İşlemi
Bu yazımızda sizlere ZTE Nubia Z17 MiniS cihazınızı fabrika ayarlarına nasıl döndereceğiniz konusunda bilgi vereceğiz. Format atma işlemi genellikle donma, kasma, virüs bulaşması gibi nedenlerden dolayı ya da ikinci el..
Photoshop da istenmeyen ögeleri kaldırma
Son zamanlarda Instagram uygulamasının kullanımının yaygınlaşması ile beraber fotoğraf çekme sıklığı da artmış durumda. Ancak fotoğraf çekme işlemi arttıkça insanların bu konuda ki problemleri de ortaya çıkmaya başladı. Örneğin gittiğiniz..