İnceleme

Dolby Atmos Nedir?
MPEG Dosyası Nedir ve Nasıl Açarım?
Snapchat Çizgi Emojileri Nasıl Değiştirilir?
Popüler sosyal medya uygulaması olan SnapChat, sizin ve kişileriniz arasında olan belirli etkileşimleri, ilişkileri işaret eden emojiler içerir. Emojiler sayesinde keyifli sohbetler sürdülerebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Snapchat uygulamasında yer alan..
Benzer Web Sitelerini Nasıl Ulaşabilirim?
Herhangi bir konu için birçok internet sitesini arama ihtiyacı duyabilirsiniz. İnternet siteleri bazem istediğiniz sonucu sizlere sunmayabilir. Bu tarz durumlarda sitede içerik ile benzer özellikte olan diğer internet sitelerinin içeriklerine..
eFootball PES 2020 Android İndirme Ücretsiz Sunuluyor!
Google Play Store’da Android oyun severler için PES 2020 APK dosyası açıldı. Google Play’da Android oyun severlerin indirilmesi için oyun açıldı. eFootball PES 2020 olarak adı geçen oyunun ücretsiz olarak..
iPhone Klavye Sözcüğünü Temizleme İşlemi
Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazların klavyesinde yer alan sözcükler kayıt altına alınır. Yazı yazarken hata yaptığınız zaman klavye bu durumu düzeltebilir ve klavyede yer alan sözcükler işinize yarayabilir...
Aliexpress’ten Alınan Ürün Ne Zaman Gelir?
İnternet üzerinden alışveriş oldukça hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Alışveriş dönemi değişti ve tek tek aramak yerine oturduğumuz yerden siparişi verip kapımıza gelmesini sağlıyoruz. İnternet üzerinden yapılan alışverişler daha da ilerliyor..
Dünyanın En Değerli Teknoloji Şirketlerinin Marka Değeri!
Bu yazımızda sizlere dünyanın en değerli şirketlerinin marka değerini ve hangi sektörden kazandıklarını sizlerle paylaşacağız. Merak edilen ve herkes tarafından tanınan markaların değerleri büyük bir kitle tarafından merak edilmektedir. 2019..
90 Bin TL’nin Altında Olan İkinci El Otomobiller!
Bu yazımızda sizlere 90 Bin TL’nin altında olan ikinci el otomobillerden bahsedeceğiz. Sizlere marka ve modelleri ile beraber ikinci el otomobilleri sizlerle paylaşacağız. İkinci el otomobil arayışı içerisindeyseniz ve bütçeniz..
İngilizcesini Geliştirmek İsteyenlerin Kullanacağı Uygulama!
Bu yazımızda İngilizce kelime bilgisini geliştirmek isteyen kullanıcılarımız için bir uygulama tavsiyesinde bulunacağız. Bu uygulamanın adı Atlas uygulamasıdır. Atlas uygulamasını indirerek İngilizcenizi pratikleştirebilirsiniz. Aynı zamanda egzersiz de yapabilirsiniz. Fakat uygulamanın..
Farklı Mesajlaşma Uygulaması olan Yahoo Together!
Yahoo uygulamasını bilmeyen yoktur. WhatsApp ve Messenger gibi mesajlaşma uygulaması olan Yahoo’ya yeni bir uygulama daha eklendi. Yahoo Together adında olan bu uygulama diğer mesajlaşma uygulamalarına göre daha da farklı...
Retrika Uygulamasının Amacı Nedir?
Retrika uygulaması bir neslin kullandığı filtre uygulamasıdır. Bu uygulamayı indirerek çekmiş olduğunuz resimlere efekt verebilirsiniz. Retrika kamerasını kullanarak filtreli çekimler yapabilirsiniz. Farklı filtreleri sayesinde farklı kareler yakalayabilirsiniz. Öz çekim yaptığınız..