İnceleme

Samsung Galaxy A9’dan ilk izlenimler
  Samsung Galaxy A9  genel özellikler   Samsung‘dan yeni bir orta sınıf temsilcisi piyasada yerini aldı. Galaxy A9, arkada 4 kamera lensi getiren ilk akıllı telefon unvanına sahip olacak. Başka..
2018’in en iyi tanışma uygulamalarını denediniz mi?
  En iyi tanışma uygulamaları   Dünya çapında yaygın hale gelen bu uygulamalar iletişim kopukluğu yaşanan bu günlerde insanların daha kolay iletişim kurabilme yeteneğini geliştirirken kimi zaman farklı sonuçlara yol..
Telefonda ihtiyacımız olan arka kameralar nelerdir?
  Telefonda ihtiyacımız olan arka kameralar   Huawei ve LG’nin her ikisi de benzersiz arka kamera kurulumları yayınladığı için 2018’in üç kameralı akıllı telefonların başlangıcı olduğunu belirtildi. Samsung, üç yeterli..
Windows Defender: açma, kapama ve çalışıp çalışmadığını denetleme
  Windows Defender Nasıl Kullanılır?   Microsoft, Internet’te gezinirken sizi güvende tutan Windows 10’daki ücretsiz yerleşik bir hizmet olan Windows Defender ile Malware’in artan tehdidiyle aktif olarak mücadele ediyor. Ancak,..
Tatilciler için ev güvenlik ipuçları
  Tatildeyken evinizi nasıl güvende tutmalısınız?   Hırsızların boş mülkleri hedef aldığını bilmek için bir anketin sonucuna ihtiyacınız yoktur. Farkına varamayacağınız şey, bugünlerde sosyal medya kullanmaları. Havuz kenarındaki bir kokteyl..
X-VPN incelemesi: güzel uygulama ama hizmet kaynağı belirsiz
  X-VPN nedir ve nasıl kullanılır?   X-VPN kısaca: P2P izin verilir: Evet İşletme yeri: Hong Kong Sunucu sayısı: 5,000+ Ülke konumlarının sayısı: 28 * Maliyet: 72 $ VPN protokolü:..
Yeni PlayStation 4 sahipleri için en iyi 10 oyun
  PS4 için en iyi 10 oyun   Bu yeni PlayStation 4 kullanıcıları için bir nimettir, çünkü bu sağlam katalog, her tür oyuncu için harika bir şey olduğu anlamına gelir...
Renk bilimi nedir ve neden önemlidir?
  Renk bilimi nedir ve neden önemlidir?   Renk bilimi, kameralar hakkında fikir sahibi olan herkesin araştırdığı konudur. Bu günlerde, gerçek bir kamera veya bir akıllı telefondan, herhangi bir kamera..
Android için en iyi e-posta uygulamaları nelerdir?
  Android için en iyi e-posta uygulamaları   E-posta uzun zamandır kullanımda ve gittikçe yaygınlaşmakta. Anlık olarak bakıldığında pek çoğumuz birileriyle temasa geçmek için kullanmayız ve bu konuma zaten gelemedi...
Logitech K810 Çok Cihazlı klavye incelemesi: Tek eksiği mobil kolaylık
  Logitech K810 Çok Cihazlı klavye incelemesi   Logitech‘in K810, Windows 7 ve üstü, Android ve Apple iOS’u destekleyen altı sıralı QWERTY klavyedir. Çok cihazlı klavyeler, bir gereklilikten çok bir..

Tavsiye

Black Friday Nedir?