İnceleme

Dolby Atmos Nedir?
MPEG Dosyası Nedir ve Nasıl Açarım?
90 Bin TL’nin Altında Olan İkinci El Otomobiller!
Bu yazımızda sizlere 90 Bin TL’nin altında olan ikinci el otomobillerden bahsedeceğiz. Sizlere marka ve modelleri ile beraber ikinci el otomobilleri sizlerle paylaşacağız. İkinci el otomobil arayışı içerisindeyseniz ve bütçeniz..
İngilizcesini Geliştirmek İsteyenlerin Kullanacağı Uygulama!
Bu yazımızda İngilizce kelime bilgisini geliştirmek isteyen kullanıcılarımız için bir uygulama tavsiyesinde bulunacağız. Bu uygulamanın adı Atlas uygulamasıdır. Atlas uygulamasını indirerek İngilizcenizi pratikleştirebilirsiniz. Aynı zamanda egzersiz de yapabilirsiniz. Fakat uygulamanın..
Farklı Mesajlaşma Uygulaması olan Yahoo Together!
Yahoo uygulamasını bilmeyen yoktur. WhatsApp ve Messenger gibi mesajlaşma uygulaması olan Yahoo’ya yeni bir uygulama daha eklendi. Yahoo Together adında olan bu uygulama diğer mesajlaşma uygulamalarına göre daha da farklı...
Retrika Uygulamasının Amacı Nedir?
Retrika uygulaması bir neslin kullandığı filtre uygulamasıdır. Bu uygulamayı indirerek çekmiş olduğunuz resimlere efekt verebilirsiniz. Retrika kamerasını kullanarak filtreli çekimler yapabilirsiniz. Farklı filtreleri sayesinde farklı kareler yakalayabilirsiniz. Öz çekim yaptığınız..
Google Konuşmalarımızı mı Dinliyor?
Telefonla oynarken ya da internette gezerken, bir alanda araştırdığımız şey daha sonra farklı bir alanda karşımıza çıkıyor. Ya da almak istediğimiz bir şey hakkında konuştuktan sonra internette gezerken almak istediğimiz..
Tinder Plus Nedir?
Tinder Plus uygulaması sayesinde aranacak kriterleri belirliyorsunuz ve daha sonra rast gele alanına basarak karşınıza çıkacak olan arkadaşlarla sohbet edebiliyorsunuz. Karşınıza çıkacak olan kişiler arasında size uygun olan kişiyi seçiyorsunuz..
Swarm’da Arkadaş Sınırı Var mı?
Bu yazımızda Swarm arkadaş ekleme sınırı konusunda bilgi vereceğiz. Swarm’da bir arkadaş ekleme sınırı vardır ve bu arkadaş ekleme sınırı 1000 kişidir. 1000 kişinin üstünde arkadaş eklemesi yapamıyorsunuz. Ancak arkadaş..
Google Earth Mesafe Ölçme
Bu yazımızda Google Earth mesafe ölçme konusunda yardımcı olacağız. Earth uygulaması mesafeleri kontrol etmek ve farklı boyutlarını tahmin etmek için çizgi ve şekilleri kullanırız. Eğer siz de Google Earth uygulamasında..
Bilgisayarın Kendi Kendine Kapanmasının Nedeni Nedir?
Bu yazımızda bilgisayarı sürekli olarak kapanan kişiler için bilgi vereceğiz. Bazı kişilerin bilgisayarları kendi kendine kapanabilir ve bu durumun birçok sebebi vardır. Bilgisayarın kendi kendine kapanması sinir bozucu bir durum..
Aliexpress’ten Nasıl Ticaret Yapabilirim?
Aliexpress uygulaması sayesinde birçok alanda ürün bularak alışveriş yapabilirsiniz. Ülkemizde de bulunan e-ticaret siteleri vardır ancak bazı müşteriler yurt dışından alışveriş yapmak istiyor ve bu durumun güvenilir olup olmadığını merak..