İnceleme

WhatsApp Uygulamasındaki Sohbetlerde Mesaj Arama İşlemi
WhatsApp uygulaması günümüzde en yaygın olarak kullanılan sosyal medya platformlarından birisidir. Bu uygulama sayesinde sevdiklerinizle internet olduğu sürece bu uygulama üzerinden rahatlıkla mesajlaşabilirsiniz. Mesajlaşmaya ek olarak da sesli ve görüntülü..
Pinterest’te Bir Pano Kapağı Nasıl Değiştirilir?
Pinterest eğlenceli sosyal medya platformlarından biridir. Takipçilerin daha da fazla dikkatini çekmek için resim ekleme işlemi dışında pano kapaklarını da kullanabilirsiniz. Pano kapakları sayesinde Pinterest ön panelleri güzel gösterir. Bu..
Mart Ayının En İyi Android Cihazları Ortaya Çıktı!
AnTuTu, akıllı telefon karşılaştırma platformu olarak bilinmektedir. AnTuTu tarafından Mart ayına ait en iyi Android cihazlar açıklandı. İlk 10 sırada Snapdragon 865 işlemcili cihazlar yerini aldı. Kısa bir süre önce..
Snapchat Çizgi Emojileri Nasıl Değiştirilir?
Popüler sosyal medya uygulaması olan SnapChat, sizin ve kişileriniz arasında olan belirli etkileşimleri, ilişkileri işaret eden emojiler içerir. Emojiler sayesinde keyifli sohbetler sürdülerebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Snapchat uygulamasında yer alan..
Benzer Web Sitelerini Nasıl Ulaşabilirim?
Herhangi bir konu için birçok internet sitesini arama ihtiyacı duyabilirsiniz. İnternet siteleri bazem istediğiniz sonucu sizlere sunmayabilir. Bu tarz durumlarda sitede içerik ile benzer özellikte olan diğer internet sitelerinin içeriklerine..
eFootball PES 2020 Android İndirme Ücretsiz Sunuluyor!
Google Play Store’da Android oyun severler için PES 2020 APK dosyası açıldı. Google Play’da Android oyun severlerin indirilmesi için oyun açıldı. eFootball PES 2020 olarak adı geçen oyunun ücretsiz olarak..
iPhone Klavye Sözcüğünü Temizleme İşlemi
Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazların klavyesinde yer alan sözcükler kayıt altına alınır. Yazı yazarken hata yaptığınız zaman klavye bu durumu düzeltebilir ve klavyede yer alan sözcükler işinize yarayabilir...
Aliexpress’ten Alınan Ürün Ne Zaman Gelir?
İnternet üzerinden alışveriş oldukça hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Alışveriş dönemi değişti ve tek tek aramak yerine oturduğumuz yerden siparişi verip kapımıza gelmesini sağlıyoruz. İnternet üzerinden yapılan alışverişler daha da ilerliyor..
Dünyanın En Değerli Teknoloji Şirketlerinin Marka Değeri!
Bu yazımızda sizlere dünyanın en değerli şirketlerinin marka değerini ve hangi sektörden kazandıklarını sizlerle paylaşacağız. Merak edilen ve herkes tarafından tanınan markaların değerleri büyük bir kitle tarafından merak edilmektedir. 2019..
90 Bin TL’nin Altında Olan İkinci El Otomobiller!
Bu yazımızda sizlere 90 Bin TL’nin altında olan ikinci el otomobillerden bahsedeceğiz. Sizlere marka ve modelleri ile beraber ikinci el otomobilleri sizlerle paylaşacağız. İkinci el otomobil arayışı içerisindeyseniz ve bütçeniz..