Android Uygulamalar

Android Uygulama Sayfasındasınız. Android Uygulamalar; android işletim sistemine uygun tüm cihazlara yüklenebilen oyun ve programların tümü .apk uzantılıdır. .apk “Application Package File” yani Uygulama Yükleme Paketi Anlamına gelir. Bizim gibi androidseverlerin görevi, yeni çıkan android uygulamalar, var olan uygulamaların güncellemeri, uygulamalar ile alakalı yaşanan sorunlar ile alakalı bildirilere çözüm bulmaktır.

En İyi Android Müzik İndirme programları
2017 En İyi Android Ücretsiz Antivirüs Uygulamaları
En İyi 7 Android RAM Temizleme Programları İndir
En İyi Android Takvim Uygulamaları
Akıllı Cep Telefonu İçin İndirebileceğiniz En İyi 5 Koşu Uygulama Önerisi
Akıllı Cep Telefonu İçin İndirebileceğiniz En İyi 5 Koşu Uygulama Önerisi Daha sağlıklı bir yaşam için günlük aktivite miktarının arttırılması önerilirken yine kilo vermek isteyen kişilerin de düzenli olarak spor..
Yeni Akıllı Telefonunuza İndirmeni Gereken 10 Ücretsiz Uygulama Önerisi
Yeni Akıllı Telefonunuza İndirmeni Gereken 10 Ücretsiz Uygulama Önerisi Yılbaşı ile yepyeni bir cep telefonu satın aldıysanız ya da sevdikleriniz tarafından akıllı cep telefonu hediyesi aldıysanız yeni cep telefonunuzu çok..
Truecaller Güncellendi
Truecaller Güncellendi Google Play Store üzerinden 250 milyon kullanıcıya ulaşan popüler Android uygulaması Truecaller, aldığı güncelleme ile geliştirmeler ve hata düzeltmeleri ile karşımıza çıkıyor. Uygulamanın aldığı yenilikler arasında en dikkat..
Microsoft Planner Nedir?
Microsoft Planner Nedir? Microsoft Planner uygulaması, şirket tarafından Trello ve Asana gibi ekip planlayıcısı servisleri ile rekabet etmek adına piyasaya sürüldü. Tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulan Microsoft Planner, çevrimiçi olarak..
Yandex Çevrimdışı Navigasyon Özelliği
Yandex Çevrimdışı Navigasyon Özelliği Yandex Navigasyon kullanıcılarının uzun zamandır hayalini kurduğu çevrimdışı navigasyon özelliği sonunda kullanıma sunuldu. Kullanıcılar, mobil cihazlarında internet bağlantısı olmasa bile navigasyon özelliğini kullanabilecek. Anketlerde Bir Numaraydı..
Instagram’a Hashtag Takip Özelliği Geldi
Instagram’a Hashtag Takip Özelliği Geldi Fotoğraf ve video paylaşım ağı olan Instagram, sürekli olarak kendini yenileyip, geliştirerek daha fazla kullanıcıya ulaşıyor. Bu kez gelen yenilik sayesinde Instagram’da hashtag takip etmek..
Google Haritalar Sayesinde Durak Kaçırmak Yok
Google Haritalar Sayesinde Durak Kaçırmak Yok Google Haritalar uygulamasına gelecek olan yenilik sayesinde kullanıcılar, toplu taşıma araçlarından inmeleri gereken yeri garanti altına alıp, durak kaçırmanın önüne geçecek. Canlı Yol Takibi..
Yeni Taksi Platformu: iTaksi
Yeni Taksi Platformu: iTaksi Mayıs ayında “İstanbul’un yerli ve milli akıllı ulaşım sistemi” mottosu ile karşımıza çıkan iTaksi uygulaması resmi olarak kullanıma sunuldu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, uygulamanın..
WhatsApp Yeni Özelliği İle Karşınızda!
WhatsApp Yeni Özelliği İle Karşınızda! Dünya genelinde sayıları 1 milyarı aşan kullanıcı tarafından tercih edilen anlık mesajlaşma platformu WhatsApp kendisini geliştirmeye devam ediyor. Günlük hayatımızın adeta ayrılmaz bir parçası haline..
Instagram’ın Mesajlaşma Kısmı Ayrılıyor
Instagram’ın Mesajlaşma Kısmı Ayrılıyor Instagram, ana uygulamanın içinde yer alan mesajlaşma bölümünü, Direct adlı uygulama ile ayırarak piyasaya sunuyor. Uygulama, bir süreliğine altı farklı ülkede pilot olarak yayınlanacak. Yayınlanacak olan..