Android Uygulamalar

Android Uygulama Sayfasındasınız. Android Uygulamalar; android işletim sistemine uygun tüm cihazlara yüklenebilen oyun ve programların tümü .apk uzantılıdır. .apk “Application Package File” yani Uygulama Yükleme Paketi Anlamına gelir. Bizim gibi androidseverlerin görevi, yeni çıkan android uygulamalar, var olan uygulamaların güncellemeri, uygulamalar ile alakalı yaşanan sorunlar ile alakalı bildirilere çözüm bulmaktır.

En İyi Android Müzik İndirme programları
Huawei HiCare Ne Demek?
Google’ın Tablolarda İkizinizi Bulan Özelliği!
Google uygulaması Ocak ayından itibaren bir özellik yayınladı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar tablolarda ikizlerini bulabiliyor. Bu özellik Ocak ayında yayınlandı ancak Türkiye’ye gelmemişti. Şimdi ise Türkiye’de de kullanılacak olan bu..
Android Cihazlar için Oyun Club Tavsiyeleri!
Bu yazımızda Android oyun club serisinde yer alan oyunlardan eğlenceli olanları sizlere sunacağız. Android oyun club serisinde birçok kategori altında oyunlar yer almaktadır. En çok tercih edilen oyun türleri ise..
Google Gallery Go Nedir?
Bu yazımızda Gallery Go’nun ne olduğu konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Google tarafından düşük donanım özelliklere sahip sistemler geliştiriliyor. Geliştirilen ve ortaya çıkarılan bu düşük sistemlerden biri de Android Go sistemi...
Android telefonunuzu korumanın kolay yolları
Android telefonunuz yalnızca çevrimiçi olarak hemen hemen her şeyi yapmanıza değil, hayatınızı cebinizde taşımanıza da olanak sağlar. Tüm bu bilgileri tek bir yerde ve her zaman el altında bulundurmak özellikle..
Android telefonunlarda Resim nasılyedeklenir?
Telefonunuzda muhtemelen yüzlerce – binlerce değilse – fotoğrafınız vardır. Bu fotoğrafları telefonunuzdan çıkarmak her zaman tamamen açık değildir, ancak emrinizde birçok seçenek vardır. USB kullanarak Telefonunuzdan bir şeyler çıkarmanın geleneksel..
Android Cihazlarda Dinlediğiniz Müziğin Adını Bulma Programları
Bu yazımızda dinlediğiniz müziğin adını bulmanıza yardımcı olacak uygulamalardan bahsedeceğiz. Cafede otururken ya da radyoda dinlediğiniz bir müzik çok hoşunuza gidiyor ama ismini bulamıyorsanız aşağıda vereceğimiz uygulamalar sayesinde şarkının adını..
2019’un en iyi mesajlaşma uygulamaları belli oldu!
Günümüzde birçok mesajlaşma uygulaması bulunuyor. Bunların başında ise WhatsApp ve Facebook Messenger geliyor. Ancak bu uygulamalar dışında bir kaç kullanabileceğiniz uygulama daha bulunuyor. İşte 2019’un en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamaları…..
Google Kamera’ya Öpücük Algılama Özelliği!
Google kamera uygulaması, Pixel 3’ün çıkması ile kendini belli etti. Pixel 3, en iyi çekim modu, gece görüşü ve Photobooth gibi birçok özelliğe sahip oldu. Dün gelen güncelleme ile Google..
iOS için en iyi 2 Twitter uygulaması
iPhone kullanıcıları Twitter uygulamaları çok önceden beri kullanılmaktaydı. Özellikle Twitterific uygulaması çok uzun yıllardır kullanıcıların kullanmakta olduğu bir uygulama oluyor. İşte detaylar.. iPhone için Twitter Twitter’ın kendi uygulaması platformun geliştirdiği..
Facebook’ta birinin engelini nasıl kaldırırım?
  Facebook’ta bir kullanıcının engeli nasıl kaldırılır? Facebook, arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmanın en iyi yoludur. Ancak, olumsuz yanları var ve insanları biraz fazla sinir bozucu hale getirdiklerinde engellemiş olabilirsiniz...