Android Uygulamalar

Android Uygulama Sayfasındasınız. Android Uygulamalar; android işletim sistemine uygun tüm cihazlara yüklenebilen oyun ve programların tümü .apk uzantılıdır. .apk “Application Package File” yani Uygulama Yükleme Paketi Anlamına gelir. Bizim gibi androidseverlerin görevi, yeni çıkan android uygulamalar, var olan uygulamaların güncellemeri, uygulamalar ile alakalı yaşanan sorunlar ile alakalı bildirilere çözüm bulmaktır.

Google’ın Tablolarda İkizinizi Bulan Özelliği!
Silinmiş Dosyalar Nasıl Kurtarılır
Android için En İyi Dokunarak Oynanan Oyunlar
Ücretsiz TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Yalanı
TikTok takipçi arttırma hilesi yapmaya çalışanların bir kısmında hesaplarında bir dizi sorunlar görülebiliyor. Hatta geçici yasaklama veya kapatılmaya kadar gidilebiliyor. Çoğu sosyal hesaplarda görülen ama bu ağda az karşılaşılan bu..
Android için En İyi Dokunarak Oynanan Oyunlar
Android için En İyi Dokunarak Oynanan Oyunlar Neler? Bugün sizlere Android model cihazlara sahip olan kullanıcılar için dokunarak oyunları derledik. İşte detaylar… Android tartışmasız çoğu telefonun işletim sistemi olarak yer..
Silinmiş Dosyalar Nasıl Kurtarılır
Yanlışlıkla bazı önemli dosyalar silindi mi? Hepsi kaybolmadı. Değerli fotoğraflarınızı, belgelerinizi ve daha fazlasını geri yüklemek için veri kurtarma yazılımını nasıl kullanacağınız. Dosyaları istemeden cihazınızdan silmek çok kolay hale geldi,..
Google’ın Tablolarda İkizinizi Bulan Özelliği!
Google uygulaması Ocak ayından itibaren bir özellik yayınladı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar tablolarda ikizlerini bulabiliyor. Bu özellik Ocak ayında yayınlandı ancak Türkiye’ye gelmemişti. Şimdi ise Türkiye’de de kullanılacak olan bu..
Android Cihazlar için Oyun Club Tavsiyeleri!
Bu yazımızda Android oyun club serisinde yer alan oyunlardan eğlenceli olanları sizlere sunacağız. Android oyun club serisinde birçok kategori altında oyunlar yer almaktadır. En çok tercih edilen oyun türleri ise..
Google Gallery Go Nedir?
Bu yazımızda Gallery Go’nun ne olduğu konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Google tarafından düşük donanım özelliklere sahip sistemler geliştiriliyor. Geliştirilen ve ortaya çıkarılan bu düşük sistemlerden biri de Android Go sistemi...
Android telefonunuzu korumanın kolay yolları
Android telefonunuz yalnızca çevrimiçi olarak hemen hemen her şeyi yapmanıza değil, hayatınızı cebinizde taşımanıza da olanak sağlar. Tüm bu bilgileri tek bir yerde ve her zaman el altında bulundurmak özellikle..
Android telefonunlarda Resim nasılyedeklenir?
Telefonunuzda muhtemelen yüzlerce – binlerce değilse – fotoğrafınız vardır. Bu fotoğrafları telefonunuzdan çıkarmak her zaman tamamen açık değildir, ancak emrinizde birçok seçenek vardır. USB kullanarak Telefonunuzdan bir şeyler çıkarmanın geleneksel..
Android Cihazlarda Dinlediğiniz Müziğin Adını Bulma Programları
Bu yazımızda dinlediğiniz müziğin adını bulmanıza yardımcı olacak uygulamalardan bahsedeceğiz. Cafede otururken ya da radyoda dinlediğiniz bir müzik çok hoşunuza gidiyor ama ismini bulamıyorsanız aşağıda vereceğimiz uygulamalar sayesinde şarkının adını..
2019’un en iyi mesajlaşma uygulamaları belli oldu!
Günümüzde birçok mesajlaşma uygulaması bulunuyor. Bunların başında ise WhatsApp ve Facebook Messenger geliyor. Ancak bu uygulamalar dışında bir kaç kullanabileceğiniz uygulama daha bulunuyor. İşte 2019’un en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamaları…..