Android Uygulamalar

Android Uygulama Sayfasındasınız. Android Uygulamalar; android işletim sistemine uygun tüm cihazlara yüklenebilen oyun ve programların tümü .apk uzantılıdır. .apk “Application Package File” yani Uygulama Yükleme Paketi Anlamına gelir. Bizim gibi androidseverlerin görevi, yeni çıkan android uygulamalar, var olan uygulamaların güncellemeri, uygulamalar ile alakalı yaşanan sorunlar ile alakalı bildirilere çözüm bulmaktır.

En İyi Android Müzik İndirme programları
En İyi Android Takvim Uygulamaları
En İyi 7 Android RAM Temizleme Programları İndir
Başkasının İnstagram Hikâyesini Telefona İndirme
Başkasının İnstagram Hikâyesini Telefona İndirme Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşma sitesi olan İnstagram kullanıcı sayısını düzenli olarak arttırmaya devam ediyor. Yeni özellikler ile kullanıcılara farklı yolculuklara çıkma imkânı sağlayan..
Android Silinmeyen Uygulamaları Silme Rootsuz
Android Silinmeyen Uygulamaları Silme Rootsuz Android işletim sistemini kullanan cihazların tümünde yaşanan en büyük sorunlardan biride yüklü olarak gelen uygulamalardır. Bu uygulamaların büyük bir bölümü telefonun içinde standart olarak yüklenerek..
Android cihazlar için el feneri modu nasıl açılır?
Android cihazlar için el feneri modu nasıl açılır? Çoğu akıllı telefondaki flaş modülü,   düşük ışık koşullarında resim çekmek için kullanışlı değildir. Bir el feneri olarak da kullanılabilir. Bu, örneğin, gece geç saatlerde ön kapının kilidini..
GIF ve Çıkartma Özelliği WhatsApp Web’e Geliyor
GIF ve Çıkartma Özelliği WhatsApp Web’e Geliyor Tüm dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp cep telefonlarından sonra mobil sürümü ile masaüstü bilgisayarlara da gelmişti. Uygulamanın masaüstü versiyonunun ismi ise..
Android’de Gece Modu nasıl etkinleştirilir?
Android’de Gece Modu nasıl etkinleştirilir? Ekranlar hayatımızın her yerinde ve her zaman iş ve boş zamanın bir parçası haline gelmiştir. Ekran süresinin sağlık üzerindeki etkilerinin, kısaltılmış dikkat aralıklarından, kesintili uyku döngülerine,..
Döviz Kuru Takip Uygulamaları
Döviz Kuru Takip Uygulamaları Döviz kurunda son dönemde büyük bir hareketlilik yaşanırken bu hareketliliği yakından takip etmek isteyen kişiler farklı çözüm yöntemleri arıyor. Son 1 hafta içerisinde 1 liradan fazla..
Android telefonunuzdaki pusulayı kalibre etme
Android telefonunuzdaki pusulayı kalibre etme Neredeyse herkese oldu. Yolunuzu bulmaya çalışıyorsunuz ve navigasyon uygulamanızdaki ok, doğru yönde işaret etmiyor, keyfi olarak hareket ediyor veya hiç hareket etmiyor. Karşı karşıya olduğunuz yönü öğrenmek..
Park Ettiğiniz yeri unutuyorsanız bu uygulama tam size göre!
Park Ettiğiniz yeri unutuyorsanız bu uygulama tam size göre! Film tiyatrosundan göz kırparak, bir matinayı yakaladığınızı tamamen unuttuğunuzda, böylece gün ışığından başka bir şey yok ve başka bir şeyin aklınızı..
Telefondan Samsung Televizyona Görüntü Nasıl Aktarılır?
Telefondan Samsung Televizyona Görüntü Nasıl Aktarılır? Akıllı cep telefonları ile akıllı telefonlar arasındaki veri alışverişi her geçen gün artmaya devam ediyor. Hem Android hem de İOS işletim sistemini kullanan cihazlar..
Mobil İş Gücü Uygulaması Arayanlara “BİİS”
Mobil İş Gücü Uygulaması Arayanlara “BİİS” İşsizlik oranlarının her geçen gün biraz daha arttığı Türkiye’de geçinmek için pek çok kişi çalışsa dahi ek işler yapmak için çareler arıyor. İş gücü..