Android Uygulamalar

Android Uygulama Sayfasındasınız. Android Uygulamalar; android işletim sistemine uygun tüm cihazlara yüklenebilen oyun ve programların tümü .apk uzantılıdır. .apk “Application Package File” yani Uygulama Yükleme Paketi Anlamına gelir. Bizim gibi androidseverlerin görevi, yeni çıkan android uygulamalar, var olan uygulamaların güncellemeri, uygulamalar ile alakalı yaşanan sorunlar ile alakalı bildirilere çözüm bulmaktır.

En İyi Android Müzik İndirme programları
Huawei HiCare Ne Demek?
2019’un en iyi mesajlaşma uygulamaları belli oldu!
Günümüzde birçok mesajlaşma uygulaması bulunuyor. Bunların başında ise WhatsApp ve Facebook Messenger geliyor. Ancak bu uygulamalar dışında bir kaç kullanabileceğiniz uygulama daha bulunuyor. İşte 2019’un en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamaları…..
Google Kamera’ya Öpücük Algılama Özelliği!
Google kamera uygulaması, Pixel 3’ün çıkması ile kendini belli etti. Pixel 3, en iyi çekim modu, gece görüşü ve Photobooth gibi birçok özelliğe sahip oldu. Dün gelen güncelleme ile Google..
iOS için en iyi 2 Twitter uygulaması
iPhone kullanıcıları Twitter uygulamaları çok önceden beri kullanılmaktaydı. Özellikle Twitterific uygulaması çok uzun yıllardır kullanıcıların kullanmakta olduğu bir uygulama oluyor. İşte detaylar.. iPhone için Twitter Twitter’ın kendi uygulaması platformun geliştirdiği..
Facebook’ta birinin engelini nasıl kaldırırım?
  Facebook’ta bir kullanıcının engeli nasıl kaldırılır? Facebook, arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmanın en iyi yoludur. Ancak, olumsuz yanları var ve insanları biraz fazla sinir bozucu hale getirdiklerinde engellemiş olabilirsiniz...
iPhone için WhatsApp güncellemesi yenilikleri getirdi!
Facebook’un çatısı altında yer alan WhatsApp, yeni gelecek olan güncellemeler ile yeni özellikleri getirmeye hazırlanıyor. İşte detaylar… Daha önceden platform kendisine Face ID ve Touch ID özelliğiyle şifre veya güvenlik..
Facebook Messenger karanlık tema yayınlandı
Geçtiğimiz yıl Ekim ayı içerisinde Facebook’un Messenger uygulaması için bir karanlık mod desteği sunacağı belirtilmişti. Oldukça fazla beklenen bu özellik sırasında, Facebook bu desteği kullandırmak için neredeyse 4-5 ay kadar..
Google Saat güncellendi, Spotify ve iki alternatif desteği geldi!
Google’ın saat uygulamasını bilmeyen yoktur herhalde. Saat uygulaması geçtiğimiz aylarda Spotify desteğine kavuşmuş ve bu güncellemeyle beraber en sevilen müzik parçalarını, alarm sesiniz olarak kaydedebiliyorsunuz. Son güncelleme ile beraber Google..
Android’de En İyi 5 MMORPG(Online Rol Yapma) Oyunu
  Android’de en iyi online rol yapma oyunları MMORPG, oyun karakteri olarak binlerce kişiyle dolu geniş bir online dünyaya girdiğiniz bir oyun türüdür. Bunlar, sonuna kadar ulaşmadan neredeyse sonsuz oynayabileceğiniz,..
Twitter’da Nasıl Fenomen Olursunuz?
  Twitter’da Nasıl Fenomen Olunur? Geçtiğimiz yıllarda büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Twitter, gün geçtikçe fenomen kullanıcıların(fikirlere, sosyal gelişime ve toplumsal olaylara vb.) artması sebebi ile daha kullanışlı hale..
İyi YouTube Videoları Nasıl Yapılır?
  İyi YouTube Videoları Nasıl Yapılır? “İyi” öznel bir terimdir, ancak platformda içerik oluşturma konusunda ciddilerse, herhangi bir tomurcuklanan içerik oluşturucunun izlemesi gereken bazı kurallar vardır. Düzgün Dişli Kullan Uygun..