Android Uygulamalar

Android Uygulama Sayfasındasınız. Android Uygulamalar; android işletim sistemine uygun tüm cihazlara yüklenebilen oyun ve programların tümü .apk uzantılıdır. .apk “Application Package File” yani Uygulama Yükleme Paketi Anlamına gelir. Bizim gibi androidseverlerin görevi, yeni çıkan android uygulamalar, var olan uygulamaların güncellemeri, uygulamalar ile alakalı yaşanan sorunlar ile alakalı bildirilere çözüm bulmaktır.

En İyi Android Müzik İndirme programları
En İyi 7 Android RAM Temizleme Programları İndir
En İyi Android Takvim Uygulamaları
Android için en iyi drone uygulamaları
Android için en iyi drone uygulamaları Drone’nunuzu uçurmak istiyorsunuz ve mobil cihazınızı deneyime dahil etmek istiyorsanız, bazı uygulamaları indirmeniz gerekecek, ancak hangi uygulamayı yükleyeceğiniz konusunda fikriniz yoksa lütfen aşağıdaki bilgiler..
Android için en iyi 10 güvenlik uygulamaları
Android için en iyi 10 güvenlik uygulamaları Google, Google Apps güvenlik uygulamalarını aradığınızda, bir ton antivirüs ve kötü amaçlı yazılım karşıtı uygulama listesi alırsınız. Ne yazık ki, orada olanların çok..
Akıllı Telefonunuzdan Konum Paylaşamıyor musunuz? Bir çok çözüm yazımızda!
Android Telefonlarda Konum Paylaşma Yöntemleri Android’de konumunuzu paylaşmak, basit ama genellikle gözden kaçan bir özelliktir. Özellikle yeni yerlerdeyken arkadaşlarımızla ve ailemizle nerede olduğumuzu tarif etmeye çalışmak için zaman harcıyoruz ve..
Uygulama izinlerinizi kolayca yönetin
Uygulama izinleri nasıl görüntülenir ve yönetilir? Artık, uygulamaların çalışması için özel izinler gerektirdiğini biliyor olmalısınız. Bu izinlerin neden kullanıldığı ile ilgili bilgiler her zaman açık olmayabilir. Bu makalede, en önemli..
Uber uygulaması araba kiralama, elektrikli bisiklet ve toplu taşıma hizmetleri sunacak
Uber uygulaması yakında araba kiralama, elektrikli bisiklet ve toplu taşıma hizmetleri sunacak Uber’in Bu uygulamasındaki yenilikler neler? Uber, birincil uygulamasına e-bisiklet, araba kiralama ve toplu taşıma hizmetleri sunuyor. Uber şirketi,..
Android Telefonlardan Kaldırılması Gereken Uygulamalar
İşte şimdi kaldırmanız gereken 5 Android uygulama Akıllı telefonlar, sadece depolama alanını değil, aynı zamanda telefonunuzun performansını ve pil ömrünü de etkileyebilecek gereksiz uygulamalar tarafından hızla tüketilir. Şimdi akıllı telefonunuzu..
En İyi Android Telefonlar için Yedekleme Uygulamaları
En İyi Android Telefonlar için Yedekleme Uygulamaları En iyi yedekleme uygulamaları: Uygulama verilerini tekrar kaybetme konusunda asla endişelenme Afet uyarı vermeden grev yapabileceğinden, cihazınızdaki her şeyin bir yedeğini almanız önemlidir...
Android için en iyi kamera uygulamaları
Android için en iyi kamera uygulamaları: Fotoğraflarınızı daha iyi hale getirmek için 10 araç Son yıllarda akıllı telefon kameraları çok daha iyi bir hal alsa da, becerileriniz varsa daha da..
Facebook Messenger 360 derece fotoğraf ve HD video gönderin
Facebook Messenger 360 derece fotoğraf ve HD video gönderin En son Facebook Messenger güncellemesi sadece 360 ​​derecelik fotoğraflar göndermenize değil, aynı zamanda 720p videoları başkalarına göndermenize izin verir. Facebook zaten..
Google Arama uygulamasında Filmler için Değerlendirme Karşılaştırma Seçenekleri sunuyor
Google Arama uygulamasında Filmler için Değerlendirme Karşılaştırma Seçenekleri sunuyor Yeni Google Arama güncellemesi, filmleri derecelendirmelere, zamanlamalara ve konuma göre karşılaştırmayı kolaylaştırır Google, Arama uygulamasına yeni bir güncelleme getirdi. Güncelleme, film..