Android Uygulamalar

Android Uygulama Sayfasındasınız. Android Uygulamalar; android işletim sistemine uygun tüm cihazlara yüklenebilen oyun ve programların tümü .apk uzantılıdır. .apk “Application Package File” yani Uygulama Yükleme Paketi Anlamına gelir. Bizim gibi androidseverlerin görevi, yeni çıkan android uygulamalar, var olan uygulamaların güncellemeri, uygulamalar ile alakalı yaşanan sorunlar ile alakalı bildirilere çözüm bulmaktır.

En İyi Android Müzik İndirme programları
En İyi Android Takvim Uygulamaları
En İyi 7 Android RAM Temizleme Programları İndir
Android 9.0 Nasıl Yüklenir, Hangi Cihazlara İndirilir?
Android 9.0 Nasıl Yüklenir, Hangi Cihazlara İndirilir? Android işletim sisteminin son sürümü olan Android 9.0 sürümü için tanıtımlar tüm hızı ile devam ediyor. Android Oreo işletim sistemi olan Android 8.0..
Android P Güncellemesi Alacak Cihazlar Hangileri?
Android P Güncellemesi Alacak Cihazlar Hangileri? Google tarafından yayımlanan son güncelleme olan Android P Güncellemesi ya da bilinen diğer ismi ile Android 9.0 güncellemesi indirmeye açıldı. Android 9.0 güncelleme alacak..
Android iPhone Seçmen Sorgulama Uygulaması
Android iPhone Seçmen Sorgulama Uygulaması Seçimlere son derece az bir süre kalması seçmen sorgulama işlemlerinin de önemini arttırıyor. İşlemlerin çok daha kolay bir şekilde yapmak isteyen kişiler için e-devlet üzerinden..
WhatsApp Kullanıcıları İçin 16 Yaş Sınırı Mı Gelecek?
WhatsApp Kullanıcıları İçin 16 Yaş Sınırı Mı Gelecek? Mayıs ayı sonunda yürürlüğe girmesi beklenen yeni bir yasa nedeni ile WhatsApp kullanıcıları için 16 yaş sınırı getirileceği iddia edildi. 25 Mayıs..
Android için en iyi drone uygulamaları
Android için en iyi drone uygulamaları Drone’nunuzu uçurmak istiyorsunuz ve mobil cihazınızı deneyime dahil etmek istiyorsanız, bazı uygulamaları indirmeniz gerekecek, ancak hangi uygulamayı yükleyeceğiniz konusunda fikriniz yoksa lütfen aşağıdaki bilgiler..
Android için en iyi 10 güvenlik uygulamaları
Android için en iyi 10 güvenlik uygulamaları Google, Google Apps güvenlik uygulamalarını aradığınızda, bir ton antivirüs ve kötü amaçlı yazılım karşıtı uygulama listesi alırsınız. Ne yazık ki, orada olanların çok..
Akıllı Telefonunuzdan Konum Paylaşamıyor musunuz? Bir çok çözüm yazımızda!
Android Telefonlarda Konum Paylaşma Yöntemleri Android’de konumunuzu paylaşmak, basit ama genellikle gözden kaçan bir özelliktir. Özellikle yeni yerlerdeyken arkadaşlarımızla ve ailemizle nerede olduğumuzu tarif etmeye çalışmak için zaman harcıyoruz ve..
Uygulama izinlerinizi kolayca yönetin
Uygulama izinleri nasıl görüntülenir ve yönetilir? Artık, uygulamaların çalışması için özel izinler gerektirdiğini biliyor olmalısınız. Bu izinlerin neden kullanıldığı ile ilgili bilgiler her zaman açık olmayabilir. Bu makalede, en önemli..
Uber uygulaması araba kiralama, elektrikli bisiklet ve toplu taşıma hizmetleri sunacak
Uber uygulaması yakında araba kiralama, elektrikli bisiklet ve toplu taşıma hizmetleri sunacak Uber’in Bu uygulamasındaki yenilikler neler? Uber, birincil uygulamasına e-bisiklet, araba kiralama ve toplu taşıma hizmetleri sunuyor. Uber şirketi,..
Android Telefonlardan Kaldırılması Gereken Uygulamalar
İşte şimdi kaldırmanız gereken 5 Android uygulama Akıllı telefonlar, sadece depolama alanını değil, aynı zamanda telefonunuzun performansını ve pil ömrünü de etkileyebilecek gereksiz uygulamalar tarafından hızla tüketilir. Şimdi akıllı telefonunuzu..