Android Uygulamalar

Android Uygulama Sayfasındasınız. Android Uygulamalar; android işletim sistemine uygun tüm cihazlara yüklenebilen oyun ve programların tümü .apk uzantılıdır. .apk “Application Package File” yani Uygulama Yükleme Paketi Anlamına gelir. Bizim gibi androidseverlerin görevi, yeni çıkan android uygulamalar, var olan uygulamaların güncellemeri, uygulamalar ile alakalı yaşanan sorunlar ile alakalı bildirilere çözüm bulmaktır.

Android için En İyi Dokunarak Oynanan Oyunlar
Silinmiş Dosyalar Nasıl Kurtarılır
Google’ın Tablolarda İkizinizi Bulan Özelliği!
Whatsapp’ta Mesaj Düzenleme
Whatsapp geliştiricileri 2017’den bu yana sürekli uygulama için güncelleştirme çalıştırmaları yapmaktadırlar. Sürekli geliştirmeye çalışıyorlar. Özellikle whatsapp’ta gönderilen yanlış mesajın düzenlenmesi ile ilgili. Biz size hem Android’de hemde İOS cihazlarda whatsapp..
Android’de GPS Konumumuzu Değiştirebilir Miyiz?
Bazen bazı uygulamaları kullanabilmek için konumumuzu değiştirmek isteriz ancak bunun nasıl yapılacağı hakkında çoğumuzun pek bir fikri yoktur. Biz size bu yazımızda GPS’teki konumunuzu nasıl değiştireceğimizi anlatacağız. Sahte GPS konumu..
Android’de Uygulamaları Kaldırma İşlemi
Bazen yanlış indirdiğimiz uygulamaları ya da artık kullanmayacağımız uygulamaları cihazımızdan kaldırmak isteriz ancak bunun nasıl yapıldığını bilemeyebiliriz. Biz size bu yazımızda bunun nasıl yapılacağını anlatacağız. Android cihazda bir uygulamayı kaldırmak..
SIM Kartsız Whatsapp Kullanmak Mümkün Mü?
Whatsapp hemen hemen herkesin kullandığı bir ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama herkes tarafından bir hayli beğenilmekte. Uygulamayı kullanabilmek için ise telefon numarası gerekli. Peki telefon numarası olmadan yani SIM’siz whatsapp kullanılabilir..
Eba TV Sistemden Atma Sorununa Çözüm!
Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiden dolayı, hepimiz evlerimize kapandık ve bütün işlerimiz evden yapmaya başladık. En çok etkilenen kesimlerden biri ise öğrenciler oldu. Online eğitimle, eğitimlerini yürütmeye çalışan öğrenciler..
Snapchat’te Eski Snap’leri Görüntüleme
Eski attığımız snapleri tekrar görmek, ya da birilerinin attıkları snapleri belli bir süre sonra tekrar görmek isteyebiliriz. Bunun için birçoğumuzun aklında bu snapları nasıl kaydedeceğimizi düşünenler var. Bu yazımızda bunları..
Kilit Ekranında Youtube’u Oynatma
Youtube herkesin kullandığı dev bir platform haline gelmiş durumda ve youtube geliştiricileri de sürekli olarak yeni özellikler eklemekte. Kullanıcılar bu denli çok kullanılan youtube’u telefon ekranı kilitli iken de kullanmak..
Kodlama Bilmeden Android Uygulaması Yapabilir Miyiz?
Eskiye baktığımızda mobil uygulama yapmak çok zor görünüyordu ancak gelişen teknolojiyle artık eskisi kadar da zor değil. Eğer doğru adımları takip ederseniz sizde kodlama bilmeden android uygulaması yapabilirsiniz. Peki bu..
TikTok’tan Videoları İndirme
Tiktok, hemen hemen hepimizin kullandığı bir platform. Giderek daha da popüler olmaya devam ediyor. Bazı kullanıcılar bu platformda beğendikleri videoları indirmek istiyorlar. Peki bunu nasıl yaparız? TikTok aslında bunu yapmanızdır...
Android İçin Müzik Çalar Uygulamaları!
Hiç lafı uzatmadan sizler için derlediğimiz android için müzik çalar uygulamaları listesine hemen göz atalım! 1. Deezer Müzik Android’in en iyi uygulaması ile müzik indirebilir, çevrimiçi kullanılabilir ve istediğiniz gibi..