Android Uygulamalar

Android Uygulama Sayfasındasınız. Android Uygulamalar; android işletim sistemine uygun tüm cihazlara yüklenebilen oyun ve programların tümü .apk uzantılıdır. .apk “Application Package File” yani Uygulama Yükleme Paketi Anlamına gelir. Bizim gibi androidseverlerin görevi, yeni çıkan android uygulamalar, var olan uygulamaların güncellemeri, uygulamalar ile alakalı yaşanan sorunlar ile alakalı bildirilere çözüm bulmaktır.

En İyi Android Müzik İndirme programları
En İyi Android Takvim Uygulamaları
Gönderilen Facebook Mesajları Nasıl Silinir?
  Gönderilen Facebook Mesajları Nasıl Silinir? Hayatımızın bir noktasında, muhtemelen bir mesaj yolladığımız için kendimizi suçlu hissetmişizdir. Daha sonra eylemimizi tekrar gözden geçirmiş  ve o lanet olası mesajı hiç atmamış..
Fortnite Mobile : 5 Temel İpucu öğrenmezseniz eksik kalabilirsiniz
  Fortnite Mobile Temel İpuçları Fortnite: Battle Royale , nerede olursanız olun dünyanın en büyük multiplayer oyununu deneyimlemenize izin vererek, iOS‘ta yavaş yavaş yayılıyor Android oyunudur diye biliriz. Epic Games‘in..
Twitter, An’larda “ek açıklamaları” test ediyor!
  Twitter An’lar kısmında ek açıklamalar Heyecan ve Durgunluk öykülerinde bağlamsal bilgiler sağlayan Anlar‘a küçük ve yeni bir değişiklik geliyor. Twitter kullanıcısı tarafından tespit edilen ve bir dizi Twitter ürün..
instagram hesabınızı hackerlardan nasıl korursunuz?
  instagram hesabımı nasıl güvenli hale getirebilirim? Instagram , hesabınızın korunmasına yardımcı olmak için geçen yıl iki faktörlü yetkilendirme eklendi ve şimdi daha da iyi. İki faktörlü, yetki kodlarını almak..
WhatsApp görüntülü görüşme grup olarak nasıl yapılır?
  WhatsApp’ta grup video araması nasıl yapılır?   Görüntülü arama WhatsApp‘ın kullanıcılarına mesajın duygu,düşünce ve empati yansıtmada ki eksikliğini gidermek, daha iyi iletişimi mümkün kılmak ve ücretsiz bir hizmet vermek..
Haftanın en iyi ve en yeni uygulamaları: Yeni iken onları alın!
  Haftanın en iyi yeni uygulamaları Boş alanınızı telefonunuzda kullanışlı bir hale çevirmenin zamanı geldi. Her hafta olduğu gibi, editörlerimizin ve topluluk üyelerimizin dikkatini çeken en yeni ve güncellenmiş uygulamalardan..
Google Pay Hakkında Herşey
  GOOGLE PAY NEDİR? Google Pay ; telefonlar, saatler ve masaüstleri için Google tarafından geliştirilen dijital bir cüzdan ve çevrimiçi ödeme sistemidir.Google Pay profili oluşturmak oldukça basittir. GOOGLE PAY NASIL..
Hangi otomobil üreticileri ve modelleri Android Auto’yu destekliyor?
  Android Auto hangi araçlarda kullanılıyor?   Yeni bir araba almak mı üzeresiniz? Neden akıllı telefonunuzla uyumluluğunu kontrol etmiyorsunuz? Bir Android cihazınız varsa, Android Entegrasyon için Google iş ortağı üreticilerinin..
WhatsApp’da yeni ‘okundu olarak işaretle’ özelliği nasıl kullanılır?
  WhatsApp’da okundu olarak işaretle özelliği nasıl kullanılır? İleriye dönük etiketlerden grup görüntülü görüşmeye kadar, Facebook‘un anlık mesajlaşma platformu WhatsApp son birkaç haftada birçok yeni özellik kazandı. Şirket yakın zamanda..
WhatsApp grup araması ve görüntülü grup görüşmesi nasıl yapılır?
  WhatsApp’da grup olarak sesli ve görüntülü arama nasıl yapılır? WhatsApp grup çağrı özelliği bir süredir beta modunda. Android ve iOS cihazlarda (iPhone / iPad). Bu özellik sayesinde, kullanıcılar aynı..