Samsung

Şu Anda En Yeni Samsung Telefon Nedir?
Samsung markasının günümüzde büyük ilgi ile karşılanan telefonları mevcuttur. İçerisinde bir çok özellik barındıran Samsung markasına ait telefonlar Apple markasına ait olan iPhonelere rakip olmuş durumdadır. Samsung markasının en yeni..
Samsung Galaxy A8 Sürüm Güncellemesini Nasıl Yapabilirim?
Bu yazımızda Samsung Galaxy A8 cihazın güncellemesinin nasıl yapılacağı konusunda kullanıcılarımıza yardımcı olacağız. Güncellemenin nasıl yapılacağından bahsetmeden önce sürüm güncellemelerinin neden yapıldığına dair açıklama yapacağız. İşletim sistemlerinde sürüm güncellemeleri yani..
Telefonum Neden Isınıyor?
  Telefonum neden ısınıyor? Telefonunuzu birkaç günden uzun süre kullandıysanız, kullanırken, ara sıra ısının sıcak olduğunu muhtemelen fark etmişsinizdir. Bu (neredeyse her zaman) normaldir. İşte bu yüzden olur. Telefonunuzun içinde,..
Galaxy S10 + vs Galaxy S9 +: Arasındaki Farklar
  Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 + çıkış tarihi sadece birkaç hafta uzakta ve potansiyel alıcılar hangi telefonun kendileri için doğru olduğuna ya da beklemeye değip değmeyeceğine karar vermeye..
En İyi Galaxy S9 İpuçları
  En İyi Galaxy S9 İpuçları Galaxy S9 ve S9 + inanılmaz telefonlar ama telefonların neler yapabileceğini tam olarak bilmek zor çünkü Samsung bir çok özellik ekliyor. Tüm arabirim ve..
Samsung’tan Kullanıcı Dostu Monitörler!
  Samsung, üç monitör daha tanıttı!   Samsung üç yeni monitör tanıttı : Space Monitör, CRG9 ve UR59C. Üreticiye göre, bu cihazların her biri en iyi teknolojik çözümleri sunar: ultra..
Samsung, Galaxy akıllı telefonlar için gelecekteki yenilikleri anlattı!
  Galaxy akıllı telefonlar için gelecekteki yenilikler   Samsung temsilcileri, resmi forumun kullanıcılarına, Galaxy hattının telefonlarına hangi yeniliklerin eklendiğini ve 2019’da görülmesi gerekenleri yanıtladı. Ana değişiklikler arayüzde gerçekleşti. Samsung Deneyim..
Samsung Galaxy Note 9 resmen beyaz olarak sunuldu!
  Galaxy Note 9 ”Alp Beyazı” olarak çıkıyor   Bir haftadan fazla bir süre önce, Twitter’da beyaz bir Galaxy Note 9‘un sözde resmi bir basın resmini yayınlamıştı. Bu noktada, bunun..
Samsung ve Niantic’in bir Harry Potter oyunu üzerinde çalıştığı bildirildi!
  Harry Potter Oyunu   Samsung , Fortnite’de zamanlı bir ayrıcalık kazandı ve oyunları bir pazarlama taktiği olarak sürdürmeyi planlıyor. Akıllı telefon devi, son derece popüler Pokemon Go konum tabanlı..
Samsung Galaxy A ve M serisi hakkında: depolama ve renk seçenekleri söylentileri
  Samsung Galaxy A ve M serisi sızıntıları   Samsung ürün hatları yavaş yavaş söylentiler yoluyla açığa çıkartılacaktır. En son giriş seviyesi Galaxy A ve Galaxy M telefonları için söylentilere bakacak..