Samsung

Samsung, Galaxy akıllı telefonlar için gelecekteki yenilikleri anlattı!
  Galaxy akıllı telefonlar için gelecekteki yenilikler   Samsung temsilcileri, resmi forumun kullanıcılarına, Galaxy hattının telefonlarına hangi yeniliklerin eklendiğini ve 2019’da görülmesi gerekenleri yanıtladı. Ana değişiklikler arayüzde gerçekleşti. Samsung Deneyim..
Samsung Galaxy Note 9 resmen beyaz olarak sunuldu!
  Galaxy Note 9 ”Alp Beyazı” olarak çıkıyor   Bir haftadan fazla bir süre önce, Twitter’da beyaz bir Galaxy Note 9‘un sözde resmi bir basın resmini yayınlamıştı. Bu noktada, bunun..
Samsung ve Niantic’in bir Harry Potter oyunu üzerinde çalıştığı bildirildi!
  Harry Potter Oyunu   Samsung , Fortnite’de zamanlı bir ayrıcalık kazandı ve oyunları bir pazarlama taktiği olarak sürdürmeyi planlıyor. Akıllı telefon devi, son derece popüler Pokemon Go konum tabanlı..
Samsung Galaxy A ve M serisi hakkında: depolama ve renk seçenekleri söylentileri
  Samsung Galaxy A ve M serisi sızıntıları   Samsung ürün hatları yavaş yavaş söylentiler yoluyla açığa çıkartılacaktır. En son giriş seviyesi Galaxy A ve Galaxy M telefonları için söylentilere bakacak..
Samsung’un katlanabilir telefon maliyeti fazla olacak!
  Samsung Galaxy Flex fiyatı ne kadar olacak?   Burada açık konuşalım, hepimiz bu tip telefonların geleceğini biliyorduk. Katlanabilir ekran teknolojisi, muhtemelen son yıllardaki en büyük akıllı telefon devriminin son..
Samsung Ücretsiz Temalar Kısıtlanıyor!
Samsung Ücretsiz Temalar Kısıtlanıyor   Güney Koreli teknoloji devi Samsung, ücretsiz olarak sunulan temalar adına yeni bir karara imza attı. Aslına bakılırsa resmi bir duyuru söz konusu değil fakat ortaya..
Samsung Galaxy yeni modelde 6 kamera ve 5g desteği sunacak!
Samsung Galaxy 6 kameralı model Samsung çalışmaları hakkında ilginç bilgiler ortaya koydu. Galaxy S10 veya esnek cihazın Galaxy Flex olarak adlandırılan, ya da çok basitçe Samsung Flex hakkında ilginç detaylar söz..
Samsung Galaxy M Akıllı Telefon Serisi Geliyor
Samsung Galaxy M Akıllı Telefon Serisi Geliyor   Farklı kod adlarıyla akıllı telefon modelleri tasarlayan Samsung, şimdilerde aileye yeni bir seri eklemeye hazırlanıyor. Ortaya çıkan bilgilere göre düşük donanım özelliklerine..
Samsung Galaxy J4 Core İçin Android Go Desteği
Samsung Galaxy J4 Core İçin Android Go Desteği   Uzun bir süredir tasarladığı akıllı cihazlarında Android işletim sistemini kullanmayı tercih eden Samsung, model fark etmeksizin tüm akıllı telefonlarında da bunu..
Ekrana Gömülü Kamerasıyla Karşınızda Samsung Galaxy A8s
Ekrana Gömülü Kamerasıyla Karşınızda Samsung Galaxy A8s   Bir süredir ekrana gömülü kamera sistemine sahip akıllı telefon modeli üzerinde çalışmakta olduğu söylenen Samsung, yakın bir zamanda yeni bir duyuruya imza..

Tavsiye

Black Friday Nedir?