Xbox

Crackdown 3 çıktı, İşte tüm detaylar!
Crackdown 3 kısa süre önce çıktı. Tek oyunculu ve multiplayer olarak oynanılabilen oyun Xbox One ve PC platformu için yayınlandı. Uzun zamandır heyecanla beklenen birçok karmaşaya neden olan oyun, sizlerden..
Xbox Gamertag ve Diğer Hesap Ayarlarını Nasıl Değiştirebilirsiniz?
  Xbox Gamertag ve Diğer Hesap Ayarları Nasıl Değiştirilir? Xbox hesabınızı, giriş bilgilerinizi veya Oyuncu etiketinizi değiştirmek istiyorsanız, birkaç seçeneğiniz vardır. Ayrıntıların bir kısmını Xbox One konsolunun kendisiyle değiştirebilirsiniz, ancak..
Yeni satın aldığınız Xbox One cihazını nasıl kurabilirsiniz?
  Xbox One nasıl kurulur?   Xbox One, Xbox One S veya 4K etkin Xbox One X‘iniz var. Üst düzey başlıklarla dolu muhteşem bir oyun konsoluna sahipsiniz ve harika dijital..
Windows 10’da Xbox One nasıl oynanır?
  Windows 10’da Xbox One nasıl oynanır?   Windows 10 doğrudan DirectX 12 ve revize Xbox uygulaması tanıtımı ile, doğrudan oyunculara yönelik bir avuç özellikleri sunuyor. Mükemmel Xbox One oyunlarını konsolunuza..
Xbox Live Gold’un Ekim 2018 Oyunları
Xbox Live Gold’un Ekim 2018 Oyunları   Oyun oynamayı seven kişiler için Microsoft’un sunduğu Xbox Live Gold üyeliklerine bu ay hangi oyunlar ücretsiz olacak merak edilmekte olup, biz sizler için..