Genel Haber

World War Z 16 Nisan’da geliyor!
Focus Home Interactive tarafından kısa süre önce World War Z’nin çıkış tarihi sonunda paylaşıldı. Yayıncı  Focus Home Interactive ve geliştiricisi Saber Interactive World War Z’nin 16 Nisan 2019’da PS4, XBox..
Araştırmacılar sosyal ağların yararlı ve olumsuz özelliklerini tespit ettiler!
  Sosyal medya çocukları nasıl etkiliyor?   Sosyal ağlar genellikle depresyon, kıskançlık ve bağımlılıkların insanlarda ortaya çıkmasıyla suçlanıyor, ancak ortaya çıktığı gibi değil, faydaları var. Pew(abd merkezli düşünce kuruluşu) Araştırma..
Yandex.Drive’da bir minibüs kiralayabilirsiniz!
  Yandex.Drive’da minibüs kiralama ücreti ne kadar?   Yıl sonunda, 1.2 tonluk bir yük kapasitesi ile, Yandex.Drive otoparkında 50 Citroen Jumpy aracı görünecek. İlk aşamada, Üçüncü Taşıma Halkası ve Moskova..
Samsung ve Niantic’in bir Harry Potter oyunu üzerinde çalıştığı bildirildi!
  Harry Potter Oyunu   Samsung , Fortnite’de zamanlı bir ayrıcalık kazandı ve oyunları bir pazarlama taktiği olarak sürdürmeyi planlıyor. Akıllı telefon devi, son derece popüler Pokemon Go konum tabanlı..
OnePlus ile McLaren ortaklık duyurdu!
  OnePlus 6T McLaren Edition   OnePlus, genellikle sınırlı sayıdaki akıllı telefonlarda ortaya çıkan çeşitli şirketlerle olan ortaklıklarıyla bilinir. OnePlus 3T Colette, OnePlus 5 JCC+, OnePlus 5T Star Wars ve..
X-Men, Captain America ve Spider Man yaratıcısı Stan Lee öldü!
  Efsane çizgi roman yazarı Stan Lee öldü!   Stan Lee, 12 Kasım 2018 tarihinde 95 yaşında öldü. Ünlü yazarın eğlence endüstrisindeki katkısının abartılmaması bir hayli zordur. Onun kaleminden Dünya..