Genel Haber

YouTube Türkiye Temsilcisi Geliyor!
1 Milyonu aşan abonesi olan sosyal ağların ülkemizde ofis açma zorunluluğu getirilmişti. Çoğu ağdan bir açıklama gelmemişti ve birinci cezadan sonra ikincisi de gelmişti. Netflix ofis konusunda adım atı ve..
Ücretsiz TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Yalanı
TikTok takipçi arttırma hilesi yapmaya çalışanların bir kısmında hesaplarında bir dizi sorunlar görülebiliyor. Hatta geçici yasaklama veya kapatılmaya kadar gidilebiliyor. Çoğu sosyal hesaplarda görülen ama bu ağda az karşılaşılan bu..
Skype Grup Konuşma Limiti
Merhabalar, bu yazımızda Skype grup konuşma üst limiti nedir, kaç kişiyle sınırlıdır? Bununla ilgili son zamanlarda gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Evlere kapandığımız şu aylarda dersleri, toplantıları artık sanal ortamlarda..
Bitcoin Ve Altcoin Düşüşleri Ne Zaman Bitecek?
Corona ile kripto paralar ön plana çıktı ve dijital para hızla hayatımıza girebilir. Dolar’ ın hızla değersiz hale geleceği haberlerini uzun zamandır duymaktayız. Karşılıksız basılan dolarlar bir gün ABD’ yi..
Aşı Randevusu Oluşturma Dolandırıcılığı
Bu aralar aşı çalışmalarının yoğun geçtiği haberlerini kullanan dolandırıcılar aradıkları kişilere aşı randevu takvimi oluşturmak için aradıklarını söylüyor. Özellikle 65 yaş ve üstünü hedefledikleri bilgisini belirtelim. Hatta böyle bir mesaj..
İşlemci { cpu } sıcaklık bilgileri depolanır mı?
Merhabalar, bu yazımızda bilgisayarımızda işlemci sıcaklık değeri kayıt altında tutulur mu? CPU sıcaklık bilgileri log kayıtlarının tutuluyor mu? Konusunda sorular gelmektedir. Daha önceki konularımızda işlemci sıcaklık değerleri hangi düzeyde olmalıdır,..
Karanlık Mod Nedir? Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?
Bildiğiniz üzere karanlık mod şu sıralar her yerde. Android ve iOS buna yönelik çeşitli düzenlemeler yaptı ve uygulamalar da buna uyum sağladı. Pek çok program ve internet sitesi de artık..
Insert Tuşu Nerede Ve Görevi Nedir?
Arkadaşlar bu yazımızda insert tuşu nedir, ne işe yarar, görevi nedir, klavyede nerededir gibi bilgisayar konusunda yeni başlayan kullanıcılarımıza bilgi vereceğiz. Klavyede Insert Tuşu Nerede? Bu tuş genel olarak fazla..
Netplwiz Komutu Nedir Ne İşe Yarar?
Arkadaşlar, bu yazımızda sizlere netplwiz komutu nedir, nerede, nasıl kullanılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Bilgisayarda kullanıcıların kullanıcı adını değiştirmek, açılışta kullanıcıların parolasını kaldırmak veya parola koymak, kullanıcıları kaldırmak için kullanılan..
Genişletilmiş Ek Garanti Satın Almak Mantıklı mı?
Günümüzde bir internet sitesinden ya da teknoloji mağazasından herhangi bir elektronik ürün almak istediğinizde size genişletilmiş ek garanti satmaya çalışan bir satış temsilcisine maruz kalmamanız neredeyse imkansız diyebiliriz. Peki ama..