Genel Haber

Vivaldi Web Tarayıcısı Android ile Kavuştu!
WhatsApp’tan Para Gönderme İşlemi!
Telefonlara ÖTV zammı geldi! %50 ZAM!
YouTube Algoritma ile Alakalı Sorulara Cevap Verdi!
Popüler video izleme platformu olan YouTube, içerik üreticilerin kafalarını karıştıran bazı soruları cevapladı. Bu haberimizde sizlere sorular ve cevaplanan konular hakkında bilgi vereceğiz.. Merak edilen konulardan ilki YouTube link tıklama..
WhatsApp’tan Para Gönderme İşlemi!
Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, getirdiği güncellemeler sayesinde kullanıcılara daha da iyi deneyim sunuyor. WhatsApp uygulaması özelliklerine yeni bir özellik daha ekledi. Bu özellik ise WhatsApp üzerinden para gönderme işlemi...
Google Chrome İndirme Klasörü Nasıl Değiştirilir?
Dosyaları web’den PC’nize indirdiğinizde, dosyaları otomatik olarak tarayıcınız tarafından ayarlanan bir klasöre otomatik olarak kaydedilir. Ancak, bu konumu kendiniz değiştirmek çok kolaydır. Dosyaları web’den PC’nize indirdiğinizde, dosyaları otomatik olarak tarayıcınız..
Web bağlantı hızı nasıl test edilir?
Geniş bantlı bir pakete kayıt olduğunuzda, ISS’niz size hattınız için tahmini indirme ve yükleme hızları sağlayacaktır. Gerçekten bu hızlara geniş bant hız kontrol cihazı ile ulaştığınızı kontrol etmek kolaydır. İşte..
Facebook’ta arkadaş ‘listeleri’ nasıl oluşturulur?
Sosyal ağlar Facebook, hayatınızdaki en son haberleri ve fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmeldir. Sosyal ağlar Facebook , hayatınızdaki en son haberleri ve fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmeldir. Peki ya sarhoş..
WhatsApp Karanlık Mod Görüntüleri!
WhatsApp’ın kullanıcılara sunduğu karanlık mod beta sürümün öncesinde WhatsApp karanlık mod görüntüleri kendini belli etti. Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcıların uzun süredir beklediği karanlık mod özelliğine ait görüntüleri ortaya..
Vivaldi Web Tarayıcısı Android ile Kavuştu!
Vivaldi’nin Android sürümü uzun süredir kullanıcılarla buluşmayı bekliyordu. Beklenen sonunda gerçekleşti ve Vivaldi, uzun bir bekleyiş ardından Play Store ile buluştu. Opera’nın Ceo’su tarafından 2016 yılında Vivaldi web tarayıcısı kendini..
Kredi kartı aidat iadesi tuzağına düşmeyin!
Kredi kartı aidat iadeleri hakkında bazı açıklamalar yapılmıştı. Aidat iadesi hakkında ve kartınızın iadesini aktarmak için bazı kötü amaçlı kişiler sizlere bir link ulaştırıp, kart hackleme tuzağına düşürmüş olabilir. Sosyal..
YouTuber kamerası Canon IVY REC yakında!
Canon şuana kadar aksiyon kamerası yani mini boyutlu taşınabilir bir kamera üretmeyi pek düşünmüyordu. Bir kaç deneme sonucu küresel onay aldı diyebiliriz. Sektörde yer alan değişimlere ayak uydurmak için, Canon..
Tayyip Erdoğan YouTube Kanalı Açtı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ait YouTube kanalı açıldı. ‘RTErdoğan’ adını taşıyan kanal, kısa bir süre önce erişime açıldı. youtube.com/RTErdogan adresinden Tayyip Erdoğan’a ait olan kanala ulaşabilirsiniz. Kanalın açıldığına dair duyuru..