Genel Haber

Facebook’ta arkadaş ‘listeleri’ nasıl oluşturulur?
Sosyal ağlar Facebook, hayatınızdaki en son haberleri ve fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmeldir. Sosyal ağlar Facebook , hayatınızdaki en son haberleri ve fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmeldir. Peki ya sarhoş..
WhatsApp Karanlık Mod Görüntüleri!
WhatsApp’ın kullanıcılara sunduğu karanlık mod beta sürümün öncesinde WhatsApp karanlık mod görüntüleri kendini belli etti. Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcıların uzun süredir beklediği karanlık mod özelliğine ait görüntüleri ortaya..
Vivaldi Web Tarayıcısı Android ile Kavuştu!
Vivaldi’nin Android sürümü uzun süredir kullanıcılarla buluşmayı bekliyordu. Beklenen sonunda gerçekleşti ve Vivaldi, uzun bir bekleyiş ardından Play Store ile buluştu. Opera’nın Ceo’su tarafından 2016 yılında Vivaldi web tarayıcısı kendini..
Kredi kartı aidat iadesi tuzağına düşmeyin!
Kredi kartı aidat iadeleri hakkında bazı açıklamalar yapılmıştı. Aidat iadesi hakkında ve kartınızın iadesini aktarmak için bazı kötü amaçlı kişiler sizlere bir link ulaştırıp, kart hackleme tuzağına düşürmüş olabilir. Sosyal..
YouTuber kamerası Canon IVY REC yakında!
Canon şuana kadar aksiyon kamerası yani mini boyutlu taşınabilir bir kamera üretmeyi pek düşünmüyordu. Bir kaç deneme sonucu küresel onay aldı diyebiliriz. Sektörde yer alan değişimlere ayak uydurmak için, Canon..
Tayyip Erdoğan YouTube Kanalı Açtı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ait YouTube kanalı açıldı. ‘RTErdoğan’ adını taşıyan kanal, kısa bir süre önce erişime açıldı. youtube.com/RTErdogan adresinden Tayyip Erdoğan’a ait olan kanala ulaşabilirsiniz. Kanalın açıldığına dair duyuru..
PUBG Mobile çocuk uyarı sistemi hazır!
PUBG mobile’de artık bildirim dönemi ile beraber çocuklara oyun içerisinde uyarı ekranları geliyor. Bu uyarılar ise çok oyun oynadığı zaman oyunun durdurulması gibi veya kapatılma uyarısı olacak. PUBG mobile sizlerinde..
2019’un en iyi mesajlaşma uygulamaları belli oldu!
Günümüzde birçok mesajlaşma uygulaması bulunuyor. Bunların başında ise WhatsApp ve Facebook Messenger geliyor. Ancak bu uygulamalar dışında bir kaç kullanabileceğiniz uygulama daha bulunuyor. İşte 2019’un en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamaları…..
WhatsApp Web’e görüntülü arama gelebilir?
WhatsApp Web için yeni haberler geliyor. Kısa süre önce WhatsApp’ın Web platformuna görüntülü konuşma özelliğinin geleceği işaret edildi. Facebook’un bir konferansı bulunuyor ve ekran görüntüsü yasağı da getirilmiş durumda. İşte..
WhatsApp uçtan uca şifreleme nedir?
WhatsApp’ta yer alan uçtan uca şifreleme nedir? Ne işe yarıyor? İşte detaylar… WhatsApp ile beraber bir çok mesajlaşma uygulaması uçtan uca şifreleme özelliğini kullanıyor. 2016 yılında başlayan bu özellik, Apple..