Genel Haber

PUBG Mobile çocuk uyarı sistemi hazır!
PUBG mobile’de artık bildirim dönemi ile beraber çocuklara oyun içerisinde uyarı ekranları geliyor. Bu uyarılar ise çok oyun oynadığı zaman oyunun durdurulması gibi veya kapatılma uyarısı olacak. PUBG mobile sizlerinde..
2019’un en iyi mesajlaşma uygulamaları belli oldu!
Günümüzde birçok mesajlaşma uygulaması bulunuyor. Bunların başında ise WhatsApp ve Facebook Messenger geliyor. Ancak bu uygulamalar dışında bir kaç kullanabileceğiniz uygulama daha bulunuyor. İşte 2019’un en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamaları…..
WhatsApp Web’e görüntülü arama gelebilir?
WhatsApp Web için yeni haberler geliyor. Kısa süre önce WhatsApp’ın Web platformuna görüntülü konuşma özelliğinin geleceği işaret edildi. Facebook’un bir konferansı bulunuyor ve ekran görüntüsü yasağı da getirilmiş durumda. İşte..
WhatsApp uçtan uca şifreleme nedir?
WhatsApp’ta yer alan uçtan uca şifreleme nedir? Ne işe yarıyor? İşte detaylar… WhatsApp ile beraber bir çok mesajlaşma uygulaması uçtan uca şifreleme özelliğini kullanıyor. 2016 yılında başlayan bu özellik, Apple..
Volvo’dan ilk Android Automotive araç geliyor!
Volvo 2020 yılında elektrikli aracı tüketiciye sunacak ve Polestar 2, Android automotive OS kullanacağı açıklandı. Böylelikle ilk Automotive  OS kullanan araç listesinin başında yer alacak. İşte detaylar… Şimdiye dek bazı..
Telefonlara ÖTV zammı geldi! %50 ZAM!
Akıllı telefonlardan alınan ve hepimizin yakından tanıdığı ÖTV oranları tekrar belirlendi. Bunla beraber hurda teşviki otomobil bedelleri de baştan değerlendirildi. Akıllı telefonlarda ÖTV oranları kısa süre önce Resmi Gazete ile..
WhatsApp ürün kataloğu özelliğini getirdi!
WhatsApp, ufak işletmeler için bir yeni özelliği daha getirdi. Ürünlerin direkt olarak mesajlaşma platformu üzerinden sunulması için ürün kataloğu adında yeni bir özelliği açıkladı… Facebook bu yıl içerisinde düzenlenen F8..
Xiaomi üçlü ön kamera patenti aldı!
Xiaomi’den üçlü ön kamera patenti dikkatleri çekmeyi başardı. İşte tüm detaylar… Her geçen gün akıllı telefon sektöründe arka kamera sayısı artış göstermeye başladı. İlk zamanlarda bir adet olan arka kamera..
Avengers: Endgame filmine ait en güzel duvar kağıtları 2019
Sizlere Avengers: Sonsuzluk savaşında bazı karakterlerin mobil duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Mobil cihazlarınız için kullanabilirsiniz. işte o görüntüler…..
Instagram şifreleri güvende olmadığı açıklandı!
Facebook çok önceden sizlerin de bildiği gibi kişilerin düz metin şifreleri ile çok konuşulmuştu. Bu sefer ise Instagram şifreleri için yeniden gündeme geldi. Birçok instagram kullanıcısının şifresi henüz dahi düz..