Genel Haber

Netflix İndirmek İçin Ne Yapmalıyız?
Netflix, film platformudur ve filmler, şovlar, programlar hepsi ayrı bir zevk verir. Özellikle evlere kapandığımız şu günlerde yapacak pek bir şeyimiz olmadığından birçoğumuz film ve dizilere sarmış durumda. Peki bu..
Zoom Mikrofon Problemini Çözüyoruz!
Tüm dünyayı etkileyen pandemi nedeniyle hepimiz işimizi evden yapmaya başladık. Hem çalışanlar hem de okula giden öğrenciler için evden yeni bir dönem başladı. Öğrenciler derslerini çalışanlar ise toplantılarını görüntülü uygulamalar..
Hepsiburada Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma
Ppopüler online alışveriş sitesi olan hepsiburada, dev bir alışveriş platformu ve çok sayıda müşterisi bulunuyor. Ancak söz konusu müşteri temsilcisine bağlanmaya gelince müşteriler birçok sorunla karşılaşıyor. En önemlisi ise direkt..
Bonus Kamyası İçin Bimcell’den SMS!
BİMcell hattına geçen kullanıcıların Bimcell’in kendilerine hediye olarak dakika, SMS ve internet verdiğini birçok kişi bilmiyor. Gelin bu konuda sizleri biz bilgilendirelim. Ama bilmeniz gereken önemli bir nokta var ki..
İnternet Kazandıran Uygulamalar Hangileri Bilmek İster Misiniz?
Herşeyin internet sayesinde yapıldığı şu dönemde bedava internet kazandıran uygulamaları bilmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya devam edin! 1. Turkcell Dijital Operatör Pek çok kampanya ve bedava internet dağıtan..
Samsung Smart TV’de Altyazıları Açma
Altyazılar aslında hayatımızda çok önemlidir. Yeni dil öğrenirken altyazılar kullanılabilir. İşitme durumu çok iyi olmayan kişiler için altyazılar kullanılabilir. Peki bu altyazıları nasıl açabiliriz ya da kapatabiliriz? Samsung Smart Tv’de..
Wifi Araması
Telefon ve internet bağlantıları için sinyallerin kuvvetli ve güzel bir şekilde algılaması gerekir. Eğer olmazsa telefon görüşmeleri yapamazsınız. Ancak yeni teknoloji sayesinde telefonun çekmediği alanlarda Wi-Fi araması özelliği sayesinde telefon..
Snapchat’te Yakınlaşmak
Kimileri snapchat’te yakınlaşmanın ne demek olduğunu bilmeyebilir. Genel olarak bu kişinin sizi daha yakından tanımak istemesidir. Birisi sizinle arkadaş olduktan sonra sizi daha yakından tanımak isteyebilir. Birini yakından tanımanın yanı..
YouTube Türkiye Temsilcisi Geliyor!
1 Milyonu aşan abonesi olan sosyal ağların ülkemizde ofis açma zorunluluğu getirilmişti. Çoğu ağdan bir açıklama gelmemişti ve birinci cezadan sonra ikincisi de gelmişti. Netflix ofis konusunda adım atı ve..
Ücretsiz TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Yalanı
TikTok takipçi arttırma hilesi yapmaya çalışanların bir kısmında hesaplarında bir dizi sorunlar görülebiliyor. Hatta geçici yasaklama veya kapatılmaya kadar gidilebiliyor. Çoğu sosyal hesaplarda görülen ama bu ağda az karşılaşılan bu..