Android Tabletler

Android Tabletliler Buraya! Sitede android işletim sistemi kullanan akıllı tabletler ile alakalı güncellemeler, yeni çıkan tabletler, android sürüm güncellemeleri ve haberler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

2018’in En iyi Android tabletleri
Piyasadaki en iyi 8 Android tablet
Android Tablet Şarj Sorunu Çözümü
Marshmallow’da uygulamalarınızı nasıl silebilirsiniz?
  Android Marshmallow’da Bir Uygulama Nasıl Silinir?   İndirdiğiniz her uygulamanın, çözmeyi umduğunuz herhangi bir sorun için mükemmel bir çözüm olduğunu hayal edebilecek olsanız da, gerçek şu ki, her uygulama..
Karşınızda Samsung Galaxy W2019
Karşınızda Samsung Galaxy W2019   Kapaklı telefon modasını sürdürme niyetinde olan Samsung, geçtiğimiz yıl satışa sunduğu W2018 modelinin yeni halini resmi olarak duyurdu. Samsung Galaxy W2019 adıyla tanıtılan cihaz, tuşlu..
Microsoft Surface Pro 6 Teknik Özellikleri
Microsoft Surface Pro 6 Teknik Özellikleri Geliştirdiği yazılımlar ile dünya çapında başarılara imza atan Microsoft, diğer yandan donanım ürünleriyle de önemli başarılar elde ediyor. Bu konuda şirketin geliştirdiği en önemli..
Çift SIM nedir ve nasıl çalışır?
  Çift SIM telefonlarda nasıl çalışır? Çift SIM kart kullanan akıllı telefonlar kullanarak duymuş olabilirsiniz yada ilginizi çekmiş olabilirsiniz, fakat bunların nasıl çalıştığını tam olarak bilmiyorsunuzdur. Belki de herkes bunu..
Arabaya Tablet Nasıl Kurulur?
  Tablet Arabaya Nasıl Kurulur? Android ile ilgili en iyi şeylerden biri, erişiminin yalnızca akıllı telefonlarımız ve tabletlerimizle sınırlı olmamasıdır. İşletim sistemini kullanan bazı benzersiz cihazlar görmemize rağmen, yetenekleri geçtiğimiz..
Palm’ın Yeni Akıllı Telefonu Bir Kez Daha Gündemde
Palm’ın Yeni Akıllı Telefonu Bir Kez Daha Gündemde Geçtiğimiz günlerde sızıntı haberi ile gündeme gelen Palm, benzer şekilde yine gündemde. Öncelerde yeni bir akıllı telefon geliştirdiğine dair haberler ile anılan..
Vivo V11 Pro Telefonu Mu Geliyor?
Vivo V11 Pro sızıntı hayal gücüne çok az kaldı Yaklaşan Vivo V11 Pro hakkında yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Görüntüler su damlası tarzı çentik ve küçük çerçeveler ile bir cihaz..
Android tabletlere Windows nasıl yüklenir
Android tabletlere Windows nasıl yüklenir Satın alabileceğiniz bazı Windows 10 tabletleri olsa da, daha da fazla Android tabanlı tablet var ve bunların çoğu, insanların Windows masaüstünde veya tabletinde olduğu gibi çalışmasına..
Android 9.0 Pie Güncellemesi Alacak telefon ve Tabletler
Android 9.0 Pie Güncellemesi Alacak telefon ve Tabletler Beta sürümü dışında, Android 9.0 Pie nihai olarak son yinelemesine ulaştı. Bu, Google’ın hazırladığı yeni özellikleri keşfedebileceklerinden bazı insanlar için mükemmel bir haber. Tabii..
Huawei MediaPad T3 10 Özellikleri Neler?
Huawei MediaPad T3 10 Özellikleri Neler? Akıllı cep telefonu piyasasında sunduğu cihazlar ile adını her geçen gün biraz daha üst basamaklara taşıyan Huawei markası donanım – fiyat avantajı sunduğu yeni..

Tavsiye

Black Friday Nedir?