Android Tabletler

Android Tabletliler Buraya! Sitede android işletim sistemi kullanan akıllı tabletler ile alakalı güncellemeler, yeni çıkan tabletler, android sürüm güncellemeleri ve haberler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Android Tablet Şarj Sorunu Çözümü
2018’in En iyi Android tabletleri
Piyasadaki en iyi 8 Android tablet
Android telefonunuzu nasıl daha hızlı şarj edebilirsiniz? Bir Çok Seçenek İçeride
Android telefonunuzu nasıl daha hızlı şarj edebilirsiniz? Hepimiz bunu yaptık: evden çıktınız ve telefonunuzu şarj etmeyi unuttuğunuzu anlıyorsunuz. Pil seviyesi tehlikeli derecede düşüktür, ancak yedeklemeniz gereken 15 dakikanız vardır, bu..
Tabletlerde Whatsapp Nasıl Kurulur/Nasıl Kullanılır?
Tabletlerde Whatsapp Nasıl Kurulur/Nasıl Kullanılır? Ne yazık ki, varsayılan olarak, WhatsApp hala tabletlerle uyumlu değildir, ancak bu konuda çalışmanın yolları vardır. Bazı çözümler, bir APK’nın yüklenmesi gibi karmaşık manevralar içerir,..
Microsoft Edge web tarayıcısı artık hem iPad hem de Android tabletlerde mevcut
Microsoft Edge web tarayıcısı artık hem iPad hem de Android tabletlerde mevcut Microsoft, Edge web tarayıcısının artık Apple’ın iPad’lerinin yanı sıra Android tabletlerde kullanılabileceğini açıkladı. Resmi  blog yazısında”Artık siz de,..
2018’in En iyi Android tabletleri
2018’in en iyi Android tabletleri Geçtiğimiz birkaç yılda, Android tabletler sadece iPad alternatiflerinden çok daha fazlası oldu ve birçok kişi artık Apple’ın pahalı sayfalarını tercih etti. Hangi Android tabletin satın..
Lenovo Ideapad 720s İncelemesi
Lenovo Ideapad 720s İncelemesi Dizüstü  bilgisayar satın alırken kompakt tasarım özelliklerini beğenen kişilere hitap eden Lenovo Ideapad 720s modelini sizler için inceledik. Son derece güçlü bir kullanımı şık tasarım ile..
Google Chromebook’lara Snapdragon 845 Geliyor!
Google Chromebook’lara Snapdragon 845 Geliyor! Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisini, 2018 model amiral gemisi Android akıllı cep telefonlarının yanı sıra yeni Chromebook modellerinde de göreceğiz gibi gözüküyor. Chromebook Serisi Chromebook serisi,..
Samsung Notebook 9 Serisi Tanıtıldı
Samsung Notebook 9 Serisi Tanıtıldı Dizüstü bilgisayar platformunu genişletme yolunda adım adım ilerleyen Samsung, Notebook 9 serisini tanıttı. Tanıtılan serinin içinde mobil platformda kolayca kullanılabilecek modeller yer alıyor. Üç Yeni..
Düşük Fiyatlı iPad İçin Geri Sayım Başladı
Düşük Fiyatlı iPad İçin Geri Sayım Başladı Tablet sektörünün hiç tartışmasız rakipsiz firması Apple çıkarmış olduğu iPad serisini çeşitlendirmeyi sürdürüyor. Son olarak iPad Pro serisi ile adından söz ettiren ve..
Yeni Seri Lenovo Tab 4 İki Farklı Seçenekle Geldi
Yeni Seri Lenovo Tab 4 İki Farklı Seçenekle Geldi Lenovo Tab serisinin son üyesi Lenovo Tab 4 tüketicilerin beğenisine sunuldu. Yeni seri tablette dikkat çeken en önemli özelliklerden biride çocuklar..
Android Telefonlardan Tablete İnternet Paylaşımı
Android Telefonlardan Tablete İnternet Paylaşımı 3G internet özelliği olmayan tabletler için Android telefonunuzdan tabletinize internetinizi paylaştırmanız mümkün. Genel olarak wifi erişiminin olduğu yerlerde ve telefonlardaki 3G internet özelliği sayesinde rahatlıkla..