Android Telefonlar

Sitede android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar ile alakalı güncellemeler, yeni çıkan cep telefonları, android sürüm güncellemeleri ve haberler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Android Oreo’da telefonunuzun Pil Yüzdesi Nasıl Gösterilir?
  Android Oreo’da  Pil Yüzdesi Nasıl Gösterilir? Akıllı telefonunuzun pil ömrü ne kadar büyük olursa olsun , çoğu zaman o küçük gösterge sizi tatmin etmez ve net veriyi görmek istersiniz...
AnTuTu, Eylül ayının en iyi 10 Android telefonunu listeledi
  Eylül ayı için en iyi Android telefonlar   Eylül ayını bitirdikten sonra AnTuTu en iyi 10 Android akıllı telefon hakkında aylık raporunu sundu. Ağustos sıralamasına göre biraz değişiklik var. Asus’un..
Google Pixel cihazlarına Android Pie nasıl yüklenir?
  Google Pixel telefonlarına Android Pie nasıl yüklenir? Yeni Android sürümü bir dizi yeni özellik ve değişiklik sunuyor. Google, Android Pie’nin Pixel 2 , Pixel 2XL , Pixel ve Pixel..
Google Pixel 3 XL’deki çentiği nasıl gizlerim?
  Google Pixel 3 XL’da çentik nasıl gizlenir? Google Pixel 3 XL ön tarafında kamera ve Google stereo hoparlörler olması sebebi ile bileşenlerin bir yerde durması gerekiyor.Alışık olduğumuz üst kısımda..
Android akıllı telefonunuzun kilidi nasıl açılır?
  Android akıllı telefon kilit açma yöntemleri Verileri korumak veya herhangi bir yetkisiz erişimi önlemek için genellikle Android akıllı telefonumuzda PIN, Şifre veya Desen gibi bir çeşit ekran kilidi kullanırsınız...
Samsung Galaxy A9 8 Gb Ram ve 4 Kamerasıyla orta segment bir telefon mu?
  Samsung Galaxy A9 Genel Özellikleri Samsung, Kuala Lumpur ve Milano’da Galaxy A9 (2018) tanııtı. Arkadaki çığır açan bir dört kamera ile (tabii ki AI yardımı ile), 8GB RAM, bol..
Huawei Mate 20x Fiyatı Ne Kadar Olacak?
Huawei Mate 20x Fiyatı Ne Kadar Olacak?   Son birkaç yılda iyi bir yükselişle karşımıza yeni modeller çıkarak Huawei Türkiye pazarında geniş bir yelpazede ürün satışına devam ediyor. Büyük merakla..
Android uygulamalarının hangisinin telefonu yavaşlattığını nasıl öğrenirim?
  Telefonu yavaşlatan Android uygulaması nasıl öğrenilir? Zaman ilerledikçe, yüksek performanslı ve yoğun grafik içeren Android uygulamaları ve oyunları piyasaya damga vuruken sizlerde hemen denemek ve satın almak istiyorsunuz fakat..
Tek bir telefonda çift WhatsApp nasıl kullanılır?
  Telefonda çift WhatsApp nasıl kullanılır? Hemen hemen tüm Android telefonlarda, kullanıcıların tek bir cihazda iki farklı numara kullanmasına izin veren çift SIM kart yuvaları desteği bulunmaktadır. Fakat, resmi olarak..
WhatsApp Desteği Kesilecek İphone Modelleri Açıklandı
WhatsApp Desteği Kesilecek İphone Modelleri Açıklandı Dünya genelinde popüler olarak bilinen ve birçok kişi tarafından kullanılan WhatsApp bilindiği üzere hayatımızın her an yanında kolaylık sağlayan önemli uygulamalardan birisidir. Son zamanlarda..