Android Telefonlar

Sitede android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar ile alakalı güncellemeler, yeni çıkan cep telefonları, android sürüm güncellemeleri ve haberler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Telefonun Yavaş Şarj Alma Sorununun Çözümü
Xiaomi Mi A2 ve Xiaomi Mi A2 Lite Arasındaki Farklar
Samsung Galaxy A6 Plus (2018) incelemesi
Oppo F9 / F9 Pro Detaylı Geniş incelemesi
Xiaomi Mi 5 format nasıl yapılır?
Bu konumuzda Xiaomi Mi 5 model akıllı telefonlara nasıl format atılır? Konusunda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Sizin de sorularınız olursa soru & cevap sayfamıza sorularınız gönderebilirsiniz. Xiaomi Mi..
Android Telefonum 32 Bit Veya 64 Bit Mi Nasıl Öğrenirim?
Bu yazımızda android işletim sistemli telefonlarınızı kaç bit olduğunu nasıl öğreneceğinizi anlatacağım. Bilgisayarlarda olduğu gibi telefonlarda da günümüzde yeni teknolojinin getirdiği üst performanslar nedeniyle donanımların yeterli gelmesi amaçlı ve daha..
2020’de en iyi gelecek Android Telefonlar
2020’de en iyi gelecek Android telefonlar neler? Bugün sizlere 2020 yılı içerisinde gelecek olan güzel telefonları derledik. İşte detaylar… Her yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde de onlarca telefon modeli..
TikTok Smartisan Pro 3 fiyatı çok uygun özellikleri nedir?
TikTok’dan fiyat ve performans telefonu olan Smartisan Pro 3 modeli kısa süre önce satışa çıktı. Uzak doğu pazarından gelen bu yeni telefonunun ülkemizde piyasası olur mu olmaz mı henüz bir..
Galaxy Note 10 vs Galaxy S10 +: Hangisini Satın Alabilirsiniz?
Samsung Galaxy S10 + , size sunacak çok şey ile büyük bir telefon, ancak yeni Galaxy Note 10 daha büyük ve şimdi iki ekran boyutunda geliyor . Burada, bilmeniz gereken..
Samsung’dan ters çentik patenti şaşırttı!
Samsung’un kısa süre önce ters çentik ekran patenti aldığı ortaya çıktı. Tasarım konusunda açıkçası şık durmayan bu çentik tasarımı sadece bir fikir gibi kalacak diyebiliriz. Akıllı telefonlarda son zamanlarda çentik..
Android’de selfie fotoğrafını ters çevirme
Özçekimler çekerken Android akıllı telefon genellikle yansıtılmış bir fotoğrafta varsayılandır. Onları nasıl doğru yuvarlayacağınız. Çoğu telefon, ön bakan kamerayla çekilmiş fotoğrafları aynen önizlemede göründüğü gibi kaydeder. Ancak bu, aslında yaşam..
Galaxy S10’un Yapabileceği 10 Harika Şey
  Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 + zarif özelliklerle dolu güçlü telefonlar. Arkadaki dev Infinity ekranını, hızlı yazılımı ve üçlü kameraları seveceksiniz, ancak S10’un sunduğu tek şey bu değil...
Android telefonunuzu korumanın kolay yolları
Android telefonunuz yalnızca çevrimiçi olarak hemen hemen her şeyi yapmanıza değil, hayatınızı cebinizde taşımanıza da olanak sağlar. Tüm bu bilgileri tek bir yerde ve her zaman el altında bulundurmak özellikle..
Oyun Telefonunu Diğer Telefonlardan Farklı Kılan Nedir?
Birkaç kayda değer “oyun telefonu” geçtiğimiz yıl mobil pazara çarptı. Ama herhangi bir telefon oyun oynayabilir, değil mi? Peki anlaşma nedir? Burada ilginç bir değişim görüyoruz. Akıllı telefonlar, oyunlar için..