Android Telefonlar

Sitede android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar ile alakalı güncellemeler, yeni çıkan cep telefonları, android sürüm güncellemeleri ve haberler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Ucuz iPhone 6 BİM Mağazalarına Geliyor!
Ucuz iPhone 6 BİM Mağazalarına Geliyor! Türkiye’nin en büyük zincir mağazaları arasında yer alan BİM son dönemde satışa sunduğu teknolojik cihazlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bunlardan biride iPhone 6..
AnTuTu Testlerine Göre En İyi 10 Telefon Hangisi?
AnTuTu Testlerine Göre En İyi 10 Telefon Hangisi? Android işletim sistemini kullanan cihazlar için özel hız testleri uygulayan AnTuTu pek çok farklı marka ve modeli birbiri ile karşılaştırmaya devam ediyor...
Huawei Markalı Cep Telefonları Arasından Hangisi Seçmeliyim?
Huawei Markalı Cep Telefonları Arasından Hangisi Seçmeliyim? Sunmuş olduğu üst segment özelliklere rağmen ekonomik fiyatları ile dikkat çeken Huawei her geçen gün model yelpazesini de genişletiyor. Pek çok modele ev..
Telefonların SAR Değerleri 2019
Telefonların SAR Değerleri 2019 Akıllı telefonlar tarafından yayılan radyasyon değerleri SAR değeri olarak ifade edilmektedir. Bu değer aslında pek çok kişi tarafından bilinmese de sağlık açısından son derece önemli olması..
BlackBerry 2 Yeni Klavyesiz Telefon İle Huzurlarınızda
BlackBerry 2 Yeni Klavyesiz Telefon İle Huzurlarınızda Kendisine has klavyeye sahip olan cep telefonu modelleri ile ünlenen BlackBerry büyük bir ilke imza attı ve akıllı telefon sektörünü etkisi altına alan..
Android 9.0 Pie Güncellemesi Alacak telefon ve Tabletler
Android 9.0 Pie Güncellemesi Alacak telefon ve Tabletler Beta sürümü dışında, Android 9.0 Pie nihai olarak son yinelemesine ulaştı. Bu, Google’ın hazırladığı yeni özellikleri keşfedebileceklerinden bazı insanlar için mükemmel bir haber. Tabii..
Dünyanın 5G Destekli İlk Telefonu Lenovo’dan Geliyor
Dünyanın 5G Destekli İlk Telefonu Lenovo’dan Geliyor Akıllı cep telefonu sektörü içerisinde yaşanan rekabet günden güne şiddetlenirken Lenovo rakiplerini geride bırakmak için büyük bir adım attı. 5G teknolojisini destekleyen ilk..
Honor 9 Lite A101 Fiyatı Ne Kadar Olacak?
Honor 9 Lite A101 Fiyatı Ne Kadar Olacak? Son dönemde satışa sunduğu düşük fiyatlı teknoloji ürünleri ile adından söz ettiren A101 mağazaları bu seferde Honor 9 Lite akıllı cep telefonu..
Akıllı Telefon Batarya Ömrü Ne Kadar?
Akıllı Telefon Batarya Ömrü Ne Kadar? Telefon satın almak isteyen kişilerin önem verdikleri konuların başında batarya ömrü gelmektedir. Akıllı telefonların en çok eleştirilen yanlarından biri olan kullanım süreleri kadar batarya..
Alcatel 3 Türkiye Fiyatı Ne Kadar?
Alcatel 3 Türkiye Fiyatı Ne Kadar? 18:9 ekran boyutu ile dikkat çeken Alcatel 3 telefonu için talep edilen Türkiye fiyatı sonunda açıklandı. Bir dönemin en çok satan cep telefonu markası..