Android Telefonlar

Sitede android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar ile alakalı güncellemeler, yeni çıkan cep telefonları, android sürüm güncellemeleri ve haberler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Telefonun Yavaş Şarj Alma Sorununun Çözümü
En İyi Xiaomi Telefonları
En İyi 10 En İyi Samsung Galaxy S9 Kılıfları
Samsung Galaxy A9’dan ilk izlenimler
  Samsung Galaxy A9  genel özellikler   Samsung‘dan yeni bir orta sınıf temsilcisi piyasada yerini aldı. Galaxy A9, arkada 4 kamera lensi getiren ilk akıllı telefon unvanına sahip olacak. Başka..
Android telefonunuzu uzaktan kumanda olarak nasıl kullanabilirsiniz?
  Android telefonu kumanda olarak kullanmak   Android telefonunuzun veya tabletinizin TV’niz için uzaktan kumanda olarak kullanabileceği birçok farklı yol vardır. İster bazı telefonlarda bulunan InfraRed blaster’i kullanıyor olsun, isterse..
Telefonda ihtiyacımız olan arka kameralar nelerdir?
  Telefonda ihtiyacımız olan arka kameralar   Huawei ve LG’nin her ikisi de benzersiz arka kamera kurulumları yayınladığı için 2018’in üç kameralı akıllı telefonların başlangıcı olduğunu belirtildi. Samsung, üç yeterli..
Huawei P Smart 2019 Özellikleri ve Fiyatı
Huawei P Smart 2019 Özellikleri ve Fiyatı   Son birkaç yılda Türkiye piyasasında büyük bir yer edinen akıllı telefon üreticisi Huawei yakın bir zamanda tanıtımını yaptığı Huawei P Smart 2019..
LG V40 ThinQ [Mini] İnceleme: Donanım, Tasarım ve Kamera
  LG V40 ThinQ [Mini] İnceleme: Donanım, Tasarım ve Kamera   Ekim, büyük Android OEM’lerinden gelen yeni telefon duyurularının ayıydı. Ay, toplam beş kameraya sahip olmak için manşetleri ele geçiren..
vivo, 2020’de piyasaya sürülecek ilk ticari olarak hazır cihaz olan 5G’yi konuşuyor!
  vivo 5G’li telefon   5G, hiç şüphesiz, 2019’un sıcak konusu olacak, bu yüzden vivo gibi büyük üreticiler, yeni teknoloji ile akıllı telefonları test ediyor. ICT Teknolojisi üzerine düzenlenen Uluslararası..
Samsung Galaxy A ve M serisi hakkında: depolama ve renk seçenekleri söylentileri
  Samsung Galaxy A ve M serisi sızıntıları   Samsung ürün hatları yavaş yavaş söylentiler yoluyla açığa çıkartılacaktır. En son giriş seviyesi Galaxy A ve Galaxy M telefonları için söylentilere bakacak..
Samsung’un katlanabilir telefon maliyeti fazla olacak!
  Samsung Galaxy Flex fiyatı ne kadar olacak?   Burada açık konuşalım, hepimiz bu tip telefonların geleceğini biliyorduk. Katlanabilir ekran teknolojisi, muhtemelen son yıllardaki en büyük akıllı telefon devriminin son..
Samsung Galaxy A8s güvenlik camı fotoğrafı ön panel tasarımını doğruladı!
  Galaxy A8s   Samsung Galaxy A8s akıllı telefon için çerçevesiz  koruyucu bir camın fotoğrafı bulunuyor. Cihazın sol üst köşedeki ön kameranın altında bir delik bulunan Infinity-O ekranı ile donatılacağına..
LG, 16 lensli bir kamera ile bir akıllı telefon patenti aldı!
  LG 16 lensli kamera patenti    LetsGoDigital kaynağına göre LG, Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi’nde 16 lensden oluşan bir kamera ile bir akıllı telefon için patent aldı...

Tavsiye

Black Friday Nedir?