Android Telefonlar

Sitede android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar ile alakalı güncellemeler, yeni çıkan cep telefonları, android sürüm güncellemeleri ve haberler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

En İyi Xiaomi Telefonları
Telefonun Yavaş Şarj Alma Sorununun Çözümü
Arama Yönlendirme Nasıl Yapılır?
Galaxy S10 + vs Galaxy S9 +: Arasındaki Farklar
  Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 + çıkış tarihi sadece birkaç hafta uzakta ve potansiyel alıcılar hangi telefonun kendileri için doğru olduğuna ya da beklemeye değip değmeyeceğine karar vermeye..
Galaxy Not 9’un Yapabileceği 15 Harika Şey
  Samsung Galaxy Note 9 , pek çok zarif özelliği olan hızlı ve güçlü bir akıllı telefon. Ve arkadaki 6,4 inç büyüklüğündeki ekranı veya telefoto çift kameraları sevecekseniz de, bu..
Arayan Özel Numaralar Nasıl Engellenir?
  Özel Numaralar Nasıl Engellenir? Bilinmeyen ve özel numaralar arasında bir fark var. Arayan kişi listenizde değilse, genellikle isim yerine bir numara görüntülenir. Özel numaralarla, arayan numara gizlenir (gizli) böylece..
En iyi Huawei Mate 20 Pro ipuçları ve püf noktaları
  Huawei Mate 20 Pro ipuçları ve püf noktaları   Mate 20 Pro‘nun büyük hayranlarıyız. Çarpıcı kameralara sahip ve farklı renklerde harika görünüyor. Huawei, çoğu üreticiden daha fazla Android ile..
En İyi Galaxy S9 İpuçları
  En İyi Galaxy S9 İpuçları Galaxy S9 ve S9 + inanılmaz telefonlar ama telefonların neler yapabileceğini tam olarak bilmek zor çünkü Samsung bir çok özellik ekliyor. Tüm arabirim ve..
Bim’de Reeder M7S Tablet Fırsatı
Bim’de Reeder M7S Tablet Fırsatı Perakende market zincirlerinden en büyüğü olan BİM marketleri 18 Ocak 2019 tarihinde satışa sunacağı ürünleri içerisinde reeder M7S tabletleri satışa sunacağını açıkladı. Her hafta farklı..
Telefonda “Su Soğutma” Nasıl Çalışır?
Telefonda Su Soğutma Sistemi Nasıl Çalışır? Telefonlar güçlendikçe, daha fazla ısı üretirler. Onları her zamankinden daha soğuk tutmak için daha fazla telefonun “su soğutmalı” olduğunu görmeye başlıyoruz. Fakat bu ne..
Android’den kaybolan veya silinen kişileri nasıl kurtarırım?
  Android’den silinen kişiler nasıl kurtarılır? Android akıllı telefonunuzu değerli kişileriniz için tek depo olarak kullanırsanız, telefon numaralarınızı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ve bu önemli numarayı yanlışlıkla silerseniz, geri..
Samsung Galaxy S10 5G Teknolojiyle Gelecek Mi?
Samsung Galaxy S10 5G Teknolojiyle Gelecek Mi? SamsungGalaxy S10 ailesi yeniden gündemde konuşulmaya devam ediyor. Şimdide bu model 5G için ciddi bir duyuru yapıyor.SamsungGalaxy S10 ailesi tam dört farklı model..
Netflix ’in Desteklediği Telefonların Listesi Açıklandı
Netflix ’in Desteklediği Telefonların Listesi Açıklandı   Son birkaç yıldır iyi bir yükseliş yakalayan Netflix, gerek reklamlarıyla gerekse sunduğu hizmetle vazgeçilmezler listesinde yer alıyor. Birçok kişinin merak ettiği Netflix destekleyen..