Android Telefonlar

Sitede android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar ile alakalı güncellemeler, yeni çıkan cep telefonları, android sürüm güncellemeleri ve haberler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Xiaomi Mi A2 ve Xiaomi Mi A2 Lite Arasındaki Farklar
Telefonun Yavaş Şarj Alma Sorununun Çözümü
Samsung Galaxy A6 Plus (2018) incelemesi
Oppo F9 / F9 Pro Detaylı Geniş incelemesi
Huawei Y7 Pro Format Atma Ve Sıfırlama
Telefonlar kullanıcıya zamanla donma, yavaşlama veya bir takım hata mesajları içeren sıkıntılar çıkarabilir. Bu anlarda akla gelen ilk şey telefonlara format atma veya onları sıfırlamaktır. Ancak dikkat etmeniz gereken bir..
Android Telefona Antivirüs Kurmaya Gerek Var mı?
Belirli periyotlarda Android cihazların çeşitli güvenlik endişelerine yönelik bazı haberler ile karşılaşıyoruz. Peki tüm bunlar için endişelenmeli misiniz ve buna karşı herhangi bir adım atmalı mısınız? İşte merak edilen tüm..
Xiaomi Mi 5 format nasıl yapılır?
Bu konumuzda Xiaomi Mi 5 model akıllı telefonlara nasıl format atılır? Konusunda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Sizin de sorularınız olursa soru & cevap sayfamıza sorularınız gönderebilirsiniz. Xiaomi Mi..
Android Telefonum 32 Bit Veya 64 Bit Mi Nasıl Öğrenirim?
Bu yazımızda android işletim sistemli telefonlarınızı kaç bit olduğunu nasıl öğreneceğinizi anlatacağım. Bilgisayarlarda olduğu gibi telefonlarda da günümüzde yeni teknolojinin getirdiği üst performanslar nedeniyle donanımların yeterli gelmesi amaçlı ve daha..
2020’de en iyi gelecek Android Telefonlar
2020’de en iyi gelecek Android telefonlar neler? Bugün sizlere 2020 yılı içerisinde gelecek olan güzel telefonları derledik. İşte detaylar… Her yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde de onlarca telefon modeli..
TikTok Smartisan Pro 3 fiyatı çok uygun özellikleri nedir?
TikTok’dan fiyat ve performans telefonu olan Smartisan Pro 3 modeli kısa süre önce satışa çıktı. Uzak doğu pazarından gelen bu yeni telefonunun ülkemizde piyasası olur mu olmaz mı henüz bir..
Galaxy Note 10 vs Galaxy S10 +: Hangisini Satın Alabilirsiniz?
Samsung Galaxy S10 + , size sunacak çok şey ile büyük bir telefon, ancak yeni Galaxy Note 10 daha büyük ve şimdi iki ekran boyutunda geliyor . Burada, bilmeniz gereken..
Samsung’dan ters çentik patenti şaşırttı!
Samsung’un kısa süre önce ters çentik ekran patenti aldığı ortaya çıktı. Tasarım konusunda açıkçası şık durmayan bu çentik tasarımı sadece bir fikir gibi kalacak diyebiliriz. Akıllı telefonlarda son zamanlarda matadorbet..
Android’de selfie fotoğrafını ters çevirme
Özçekimler çekerken Android akıllı telefon genellikle yansıtılmış bir fotoğrafta varsayılandır. Onları nasıl doğru yuvarlayacağınız. Çoğu telefon, ön bakan kamerayla çekilmiş fotoğrafları aynen önizlemede göründüğü gibi kaydeder. Ancak bu, aslında yaşam..
Galaxy S10’un Yapabileceği 10 Harika Şey
  Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 + zarif özelliklerle dolu güçlü telefonlar. Arkadaki dev Infinity ekranını, hızlı yazılımı ve üçlü kameraları seveceksiniz, ancak S10’un sunduğu tek şey bu değil...