Android Telefonlar

Sitede android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar ile alakalı güncellemeler, yeni çıkan cep telefonları, android sürüm güncellemeleri ve haberler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Telefonun Yavaş Şarj Alma Sorununun Çözümü
Xiaomi Mi A2 ve Xiaomi Mi A2 Lite Arasındaki Farklar
Huawei Nova 3e Yorumlar Ve Özellikleri
Samsung Galaxy A6 Plus (2018) incelemesi
Xiaomi Redmi Note 7 Pro Format Atma Ve Sıfırlama
Telefonumuz donanımsal veya yazılımsal hatalar verdiğinde onları sıfırlamayı veya format atmayı düşünürüz. Aynı şekilde telefonumuzu satmak istediğimizde de verilerimizin karşı tarafın eline geçmesini önlemek için cihazımızı sıfırlamayı ve format atmayı..
Honor V20 Format Atma Ve Sıfırlama
Telefonlarımızda donma, yavaşlama vb. sistemsel hatalar meydana geldiğinde ya da satmak istediğimizde telefonumuzu sıfırlar ya da format atarız. Bu gerekli ve olması gereken bir durumdur ancak bu işlemleri yaparken dikkat..
Samsung Galaxy S10 Format Atma Ve Sıfırlama
Telefonlarımız donduğunda, yavaşladığında, birtakım sistemsel hatalar meydana geldiğinde yada telefonumuzu satmak istediğimizde, onları sıfırlarız ya da onlara format atarız. Biz size bu yazımızda samsung galaxy s10 cihazına format atma ve..
Sony Xperia L3 Format Atma Ve Sıfırlama
Telefonumuz bozulduğunda, donduğunda, yavaşladığında, bazı sistemsel hatalar verdiğinde onları sıfırlama, format atma ya da ikinci el adı altında satmayı planlarız. Bu yazımızda da Sony Xperia L3  cihaza format atma ve..
Samsung Galaxy M20 Format Atma Ve Sıfırlama
Telefonlarımız donduğunda ya da sistemsel birtakım hatalar verdiğinde sıfırlama ve format atma işlemlerini gerçekleştiririz. Biz siz bu yazımızda Samsung Galaxy M20 telefonuna format atma ve sıfırlama işlemi nasıl yapılır onu..
Huawei Y7 Pro Format Atma Ve Sıfırlama
Telefonlar kullanıcıya zamanla donma, yavaşlama veya bir takım hata mesajları içeren sıkıntılar çıkarabilir. Bu anlarda akla gelen ilk şey telefonlara format atma veya onları sıfırlamaktır. Ancak dikkat etmeniz gereken bir..
Android Telefona Antivirüs Kurmaya Gerek Var mı?
Belirli periyotlarda Android cihazların çeşitli güvenlik endişelerine yönelik bazı haberler ile karşılaşıyoruz. Peki tüm bunlar için endişelenmeli misiniz ve buna karşı herhangi bir adım atmalı mısınız? İşte merak edilen tüm..
Xiaomi Mi 5 format nasıl yapılır?
Bu konumuzda Xiaomi Mi 5 model akıllı telefonlara nasıl format atılır? Konusunda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Sizin de sorularınız olursa soru & cevap sayfamıza sorularınız gönderebilirsiniz. Xiaomi Mi..
Android Telefonum 32 Bit Veya 64 Bit Mi Nasıl Öğrenirim?
Bu yazımızda android işletim sistemli telefonlarınızı kaç bit olduğunu nasıl öğreneceğinizi anlatacağım. Bilgisayarlarda olduğu gibi telefonlarda da günümüzde yeni teknolojinin getirdiği üst performanslar nedeniyle donanımların yeterli gelmesi amaçlı ve daha..
2020’de en iyi gelecek Android Telefonlar
2020’de en iyi gelecek Android telefonlar neler? Bugün sizlere 2020 yılı içerisinde gelecek olan güzel telefonları derledik. İşte detaylar… Her yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde de onlarca telefon modeli..