Android Telefonlar

Sitede android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar ile alakalı güncellemeler, yeni çıkan cep telefonları, android sürüm güncellemeleri ve haberler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Android 8.0’da Yeniden Başlatma Sorunu
Android 8.0’da Yeniden Başlatma Sorunu Android işletim sistemine sahip olan cihazlara gönderilmeye başlanan yeni güncelleme ile beraber pek çok farklı özelliğin tanımlanacağı biliniyordu. Ancak Android 8.0 Oreo güncellemesi bazı telefonlar..
Apple Yeni İşlemcisi A12 7 NM İle Geliyor
Apple Yeni İşlemcisi A12 7 NM İle Geliyor Dünyanın en çok satan akıllı telefon markalarının başında yer alan Apple en çok satan serisi iPhone için çalışmalara devam ediyor. Serinin son..
Xiaomi Mi A1 A101 Mağazalarına Gelecek Mi?
Xiaomi Mi A1 A101 Mağazalarına Gelecek Mi? Xiaomi markasının en çok satılan ve satış rekorları kıran akıllı cep telefonu modeli olan Xiaomi Mi A1 modelinin A101 mağazalarında satışa sunulacağı haberi..
En ucuz Samsung telefonları
En ucuz Samsung telefonları Samsung en iyi Galaxy S ve Galaxy Note serileriyle bilinirken, gerçek şu ki üretici hemen her fiyat noktasında el cihazları sunuyor. Şu anda mevcut olan en..
ZTE Nubia Oyun Telefonu : Red Magic
  ZTE Nubia Oyun Telefonu : Red Magic Nubia’nın Red Magic oyun akıllı telefonu yeni görüntülerde sızdırıldı. ZTE alt marka nubia, Red Magic adlı yeni cihazı ile ‘akıllı oyun telefonu’ alanına..
Moto G6 ve G6 Plus Cep Telefonları Geliyor
Moto G6 ve G6 Plus, kılıfların içinde ve gerçek fotoğraflarda sızdırıldı Artık Moto G6 , G6 Artı ve G6 resimlerde sızdırıldı tahmnen 19 Nisanda resmi olarak piyasaya sunulacak. Moto G6..
5G Telefonlar Geliyor
5G Telefonlar Geliyor Huawei 2019’da 5G Uygumlu gep telefonu geliyor. Huawei firmasının 2019 tarihinde çıkarması hedeflenen 5G akıllı cep telefonu Huawei Mate 30 olarak piyasaya çıkması hedefleniyor. 5G ile ilgili..
Oppo A3 Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri
Oppo A3 Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri Oppo sessizce geçen ay Çin’de A1 cet telefonunu duyurmuştu ve şimdi biraz daha güçlü olan Oppo A3 cep telefonu için bir lansman hazırlığında...
HTC U12 Plus Donanım ve Teknik Özellikleri
HTC U12 Plus Donanım ve Teknik Özellikleri HTC U12 Plus moellerinde son dönemde iki ön iki arka olmak üzere dört kamera ile karşımıza çıkıyor. HTC U12 Plus modeli çentiksiz olacağı görülüyor...
İki Çentikli ZTE Iceberg Cep telefonu
İki Çentikli ZTE Iceberg Cep telefonu ZTE Iceberg telefonu İle ilgili haberler çok daha önce çıkmış olsa da güçlü sızıntılar yeniyeni çıkmaya başladı. Gizli bir şekilde tasarımı oluşturulan ZTE akıllı..