Android Telefonlar

Sitede android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar ile alakalı güncellemeler, yeni çıkan cep telefonları, android sürüm güncellemeleri ve haberler yer alıyor. Eniyiandroid.com sitesi üzerinde doğru ve hızlı bir android etkileşimi için doğru sayfa-sitede olduğunuzu unutmayın

Android Telefonlarda Yazı Tipi Değiştirme
Android Telefonlarda Yazı Tipi Değiştirme Akıllı telefonlarda ilk olarak varsayılan olarak gelen birçok özellik daha sonra değiştirilir. Yazının değişen özelliklerinden biri de budur. Bu yazıda font ayarlarını sizler için derledik...
Galaxy C10 Plus’ın Özellikleri Burada
Galaxy C10 Plus’ın Özellikleri Burada Galaxy C10 Plus, Antutu benchmark göründü! Galaxy serisi akıllı telefonların aksine, Samsung’un orta menzilli Galaxy C serisi telefonları halktan ve basından fazla dikkat çekmiyor; bu..
Beklenen LG V30 Plus Türkiye Fiyatı Açıklandı
Beklenen LG V30 Plus Türkiye Fiyatı Açıklandı Son dönemde satış rakamlarında istenilen seviyeleri bir türlü yakalayamayan LG yeni modellerinden biri olan V30 Plus modeli için yeni açıklamalarda bulundu. LG V30..
Honor View 10 Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadar?
Honor View 10 Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadar? Teknoloji tutkunlarının yakından takip ettiği CES 2018 fuarı kapsamında ünlü teknoloji markalarının tanıtımları birbiri ardına gerçekleşmeye devam ediyor. Fuarda resmi tanıtım gerçekleştiren..
2020 Yılında Üretilecek Olan Samsung Galaxy Note Böyle Görünecek
2020 Yılında Üretilecek Olan Samsung Galaxy Note Böyle Görünecek Samsung markasının amiral modeli olan Samsung Galaxy Note serisi için yeni modellerin tasarımına devam ederken uzun vadeli yatırım planları yapmaya da..
Ucuz iPhone Hangi Ülkede Satılıyor?
Ucuz iPhone Hangi Ülkede Satılıyor? Dünyanın en çok satılan akıllı cep telefonu modelleri arasında yer alan iPhone modelleri ne yazık ki ülkemizde alınan yüksek vergiler nedeni ile oldukça yüksek fiyatlara..
2018 Nokia 6 Resmi Tanıtımı Gerçekleştirildi
2018 Nokia 6 Resmi Tanıtımı Gerçekleştirildi Akılı telefon teknolojisine geçiş sürecinde ciddi sorunlar yaşayan  ve lideri olduğu pazarı diğer markalara kaptıran Nokia yeni satışa sunduğu modeller ile rakipleri ile arayı..
İkinci Nesil iPhone SE İçin Beklenen Müjde Geldi
İkinci Nesil iPhone SE İçin Beklenen Müjde Geldi Orta seviye akıllı telefon modelleri için artık büyük markalar daha iddialı modeller üretmeye başlarken Apple markası da bu alandaki yarışa dâhil olmaya..
2018 Yılında Satışa Sunulacak Akıllı Telefon Modelleri
2018 Yılında Satışa Sunulacak Akıllı Telefon Modelleri Cep telefonu modelleri sürekli olarak yenilenmeye devam ederken 2018 yılına girişle beraber pek çok markanın yeni modellerini satışa sunacağı tarihler belirlendi. Sektörün öncü..
Sony Xperia XA2 Ultra İçin Yeni Sızıntı Yaşandı
Sony Xperia XA2 Ultra İçin Yeni Sızıntı Yaşandı Akıllı telefon sektörünün önemli markalarından biri olan Sony tarafından geliştirilen son amiral model olan Sony Xperia XA2 Ultra için yeni bir bilgi..