Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri denildiğinde akla gelen ilk site olmasak da gönüllerde yer edinmek için teknolojik haberleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı bir görev olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Teknoloji haberlerini birinci kaynaklardan ve çeşitli haber kaynaklarında alarak yayımlıyoruz. Biz bir android sitesiyiz, fakat unutmayın ki android de bir süper teknolojidir:)

Yurt Dışından Kaç Tane Telefon Getirilebilir?
Nubia Z20 Hangi Şirketin Markası?
Oppo Cihazda Şebeke Olmadan Arama Yapma İşlemi
Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max
Samsung’un en yeni ve güçlü modeli Galaxy Note 20 Ultra ile iPhone 11 Max’i kıyasladık.  Bildiğiniz gibi Note 20 Ultra ile 11 Pro Max en güçlü iki akıllı telefon. iOS’dan..
Nubia Z20 Hangi Şirketin Markası?
Akıllı cihazların sektöründe yeni markalar yerini her geçen gün alıyor ve bu markalardan biri olan Nubia markası, Nubia Z20 modelinde inceleme yapacağız. Nubia Z20 modelinde hangi donanım özellikleri ile üretileceği, hangi..
Oppo Cihazda Şebeke Olmadan Arama Yapma İşlemi
Bu yazımızda Oppo cihazlarda şebeke olmadan arama yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Çinli şirket tarafından yapılan hamle diğer akıllı telefonlara göre farklı olan bir sistem. Yapılan sisteme göre telefonun çekmediği alanlarda arama işlemi..
Facebook Portal Nedir?
Facebook, akıllı asistan yani Portal adını verdiği bir ürün ile pazara giriş yaptı. Facebook tarafından popüler olan bu uygulama yapay zeka destekli cihazları olan Portal ve Portal + Facebook kullanıcıları..
Galaxy Note 10’a Android 10 Güncellemesi Geliyor!
Samsung tarafından Galaxy Note 10 Android 10 güncellemesi açıldı. Note 10 Plus ve 5G için yeni sürümün indirilmeye başlandığını da belirtelim. Türkiye’ye yakında ONE UI 2.0 bulunacak. Android güncellemesi ile..
Samsung’dan ters çentik patenti şaşırttı!
Samsung’un kısa süre önce ters çentik ekran patenti aldığı ortaya çıktı. Tasarım konusunda açıkçası şık durmayan bu çentik tasarımı sadece bir fikir gibi kalacak diyebiliriz. Akıllı telefonlarda son zamanlarda çentik..
Facebook Portal Tv’nin Fiyatı
Facebook’un yeni ürünlerinin tanıtımı gerçekleşti. Portal Tv’nin Avrupa fiyatı kendini belli etti. Portal Tv’de yer alan görüntülü sohbet özelliği ön planda yerini aldı. Şirket Portal Tv ile dikkat çekti. Şimdilik..
Dual Wi-Fi Nedir?
Bu yazımızda Dual Wi-Fi’nin ne olduğu hakkında sizlere yardımcı olacağız. Dual Wi-Fi iki ayrı kablosuz ağa bağlanmayı sağlayan teknolojidir. Gelecek olan bu teknoloji sayesinde yeni bir dönem yaşanacaktır. Bu teknolojinin..
iPhone’larda gelen çağrıyı reddetme işlemi!
iPhone kullanıcıları telefonlarına gelen çağrıları nasıl red edebilir? Bunu merak ediyor. Bugün sizlere iPhone kullanıcıları için kilit ekranında olduğunuzda nasıl çağrıları red edebilirsiniz? Bunu anlatacağız… iphone gelen çağrıyı reddetme  işlemi!..
YouTube İzlenme Süresini Görme İşlemi
YouTube uygulaması sayesinde filmlerin, dizilerin ve müziğin keyfini çıkarabiliyoruz. Mobil cihazlarda en çok kullanılan uygulama arasında ilk sırada yer alan YouTube uygulaması, izlenme süresini de kullanıcılara sunuyor. Bazen uygulama açık..