Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri denildiğinde akla gelen ilk site olmasak da gönüllerde yer edinmek için teknolojik haberleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı bir görev olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Teknoloji haberlerini birinci kaynaklardan ve çeşitli haber kaynaklarında alarak yayımlıyoruz. Biz bir android sitesiyiz, fakat unutmayın ki android de bir süper teknolojidir:)

Yurt Dışından Kaç Tane Telefon Getirilebilir?
İnternetsiz Radyo Müzik Dinleme Uygulaması
İnstagramda Ban Yiyip yemediğimizi Nasıl Anlarız
Facebook Portal Tv’nin Fiyatı
Facebook’un yeni ürünlerinin tanıtımı gerçekleşti. Portal Tv’nin Avrupa fiyatı kendini belli etti. Portal Tv’de yer alan görüntülü sohbet özelliği ön planda yerini aldı. Şirket Portal Tv ile dikkat çekti. Şimdilik..
Dual Wi-Fi Nedir?
Bu yazımızda Dual Wi-Fi’nin ne olduğu hakkında sizlere yardımcı olacağız. Dual Wi-Fi iki ayrı kablosuz ağa bağlanmayı sağlayan teknolojidir. Gelecek olan bu teknoloji sayesinde yeni bir dönem yaşanacaktır. Bu teknolojinin..
iPhone’larda gelen çağrıyı reddetme işlemi!
iPhone kullanıcıları telefonlarına gelen çağrıları nasıl red edebilir? Bunu merak ediyor. Bugün sizlere iPhone kullanıcıları için kilit ekranında olduğunuzda nasıl çağrıları red edebilirsiniz? Bunu anlatacağız… iphone gelen çağrıyı reddetme  işlemi!..
YouTube İzlenme Süresini Görme İşlemi
YouTube uygulaması sayesinde filmlerin, dizilerin ve müziğin keyfini çıkarabiliyoruz. Mobil cihazlarda en çok kullanılan uygulama arasında ilk sırada yer alan YouTube uygulaması, izlenme süresini de kullanıcılara sunuyor. Bazen uygulama açık..
Huawei Map Kit Nedir?
Huawei cihazların harita uygulaması olan Map Kit yakında kullanıcılar ile buluşturulacak. Uzun süredir ABD ile arasında olan gerginlik gündemden düşmüyor ve Huawei kendi işletim sistemini oluşturmak için çaba sarf ediyor. ABD..
Hormony OS Honor Televizyon Piyasaya Sunulacak!
Huawei şirketine ait olan Hormony OS Honor televizyon piyasaya sunulacak. Bu işletim sisteminin ilk olarak televizyonda kullanılması oldukça şaşırtıcı bir durum ve bu yazılım ilerleyen dönemlerde telefonlar için de kullanılabilir...
Night Sight Kamera Nedir?
Night Sight, Google’ın Pixel 3 modeliyle tanıtmış olduğu yapay zekanın kullanıldığı karanlık fotoğraf çekimlerinde HDR+ mod ile ışığın yetersiz olduğu yerlerde aydınlatma özelliğidir. Işığın az olduğu ortamlarda kendini belli eder..
HongMeng Os Android mi?
Bıraktığımız günlerde Huawei tarafından yaşanan sıkıntıyı biliyorsunuz. HongMeng Os Huawei’nin yeni işletim sistemi olarak karşımıza çıkacak. ABD’nin yapmış olduğu kısıtlamalar sonucu zorlanan Huawei, kendi yolunu çizme kararı aldı. Daha sonra..
Game of Thrones Beyond The Wall İndirmesi Açılacak!
Mobil oyun olarak karşımıza çıkacak olan Game of Thrones Beyond The Wall indirmeye açılacak. 2019’un sonlarına doğru indirebileceğimiz bu oyun, hediye olarak ön kayıtlı Android ve iPhone cihazlarda başlayacaktır. Game..
Windows Defender artık Microsoft Defender Antivirüs oldu!
Artık Windows Defender’a veda ediyoruz. Son gelen bilgilere göre karşımızda artık Microsoft Defendir Antivirus uygulaması gelecek. Bundan böyle standart entegreli yazılım yerine çok daha kapsamlı ve işe yarar bir yazılıma..