Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri denildiğinde akla gelen ilk site olmasak da gönüllerde yer edinmek için teknolojik haberleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı bir görev olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Teknoloji haberlerini birinci kaynaklardan ve çeşitli haber kaynaklarında alarak yayımlıyoruz. Biz bir android sitesiyiz, fakat unutmayın ki android de bir süper teknolojidir:)

Yurt Dışından Kaç tane Telefon Getirilebilir 2017
İnternetsiz Radyo Müzik Dinleme Uygulaması
WhatsApp Grup Görüşmeleri İçin Sesli ve Görüntülü Görüşme Özelliği Geliyor
WhatsApp Grup Görüşmeleri İçin Sesli ve Görüntülü Görüşme Özelliği Geliyor Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında tartışmasız bir numara olan WhatsApp sürekli yeni özellikler getirerek kendisini geliştirmeye devam ediyor. Gruplara yönelik özellikleri..
Apple A12 Yeni iPhone İşlemcisi Oldu
Apple A12 Yeni iPhone İşlemcisi Oldu Akıllı telefon üreticilerin artık işlemcilere ağırlık vermeye başlamaları ile beraber her yeni telefon serisinde kullanılan işlemcilerin kaliteleri de artıyor. Akıllı telefon piyasasında yaşanan rekabette..
Dikkat! Bilgisayarınıza Bitcoin Virüsü Bulaşmış Olabilir
Dikkat! Bilgisayarınıza Bitcoin Virüsü Bulaşmış Olabilir Geleceğin para birimi olarak gösterilen Bitcoin kripto para birimi için bilgisayar korsanlarının da gözdesi konumunda yer alıyor. Son birkaç yıldır bilgisayar korsanlarının ve Bitcoin..
Yalan Dedektörü Uygulaması Nasıl Kullanılır?
Yalan Dedektörü Uygulaması Nasıl Kullanılır? Gerçek yalan dedektörlerinin bile doğruluk payları tartışılırken son dönemde mobil cihazlara indirilen yalan dedektörleri her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaya devam ediyor. Gerçek..
Müjde! Facebook Video Özelliği İle Para Kazanabilirsiniz
Müjde! Facebook Video Özelliği İle Para Kazanabilirsiniz İnternetten video yayınlayarak para kazanmak isteyen kişilere bir fırsatta Facebook tarafından verilecek. Facebook tarafından yapılan açıklamaya göre uygun görülen içerikler için artık sosyal..
Yeni Özellik WhatsApp Güvenliğini Tehlikeye Mi Atıyor?
Yeni Özellik WhatsApp Güvenliğini Tehlikeye Mi Atıyor? Facebook’ta yaşanan veri skandalı sonrası herkes “ne kadar güvendeyiz?” sorusunun yanıtını ararken dev teknoloji markası Facebook’un yan uygulamaları olan güvende azalmaya devam ediyor...
WhatsApp Kullanıcıları İçin 16 Yaş Sınırı Mı Gelecek?
WhatsApp Kullanıcıları İçin 16 Yaş Sınırı Mı Gelecek? Mayıs ayı sonunda yürürlüğe girmesi beklenen yeni bir yasa nedeni ile WhatsApp kullanıcıları için 16 yaş sınırı getirileceği iddia edildi. 25 Mayıs..
Sony, Daha Küçük Dijital Kağıt E-Ink Yazma Tabletini Duyurdu
Sony, Daha Küçük Dijital Kağıt E-Ink Yazma Tabletini Duyurdu Sony, geçtiğimiz yılki Digital Paper E-ink yazı tableti olan DPT-RP1‘e daha küçük bir izleme yaptığını duyurdu . Bugün Sony’nin resmi bloguyla..
5G Telefonlar Geliyor
5G Telefonlar Geliyor Huawei 2019’da 5G Uygumlu gep telefonu geliyor. Huawei firmasının 2019 tarihinde çıkarması hedeflenen 5G akıllı cep telefonu Huawei Mate 30 olarak piyasaya çıkması hedefleniyor. 5G ile ilgili..
Google ARCore nedir?
ARCore için sabırsızlanıyor musunuz? İşte Google ArCore Destekleyen Cep telefonları ARCore, Google’ın artırılmış gerçeklik platformudur. Özel bir sensörler gerektirmez, ancak bir akıllı telefonlarda AR çalıştırmak için özel destek gerektirir. Akıllı telefonunuz..