Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri denildiğinde akla gelen ilk site olmasak da gönüllerde yer edinmek için teknolojik haberleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı bir görev olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Teknoloji haberlerini birinci kaynaklardan ve çeşitli haber kaynaklarında alarak yayımlıyoruz. Biz bir android sitesiyiz, fakat unutmayın ki android de bir süper teknolojidir:)

Yurt Dışından Kaç tane Telefon Getirilebilir 2017
İnternetsiz Radyo Müzik Dinleme Uygulaması
Ücretsiz Olan WhatsApp’tan Facebook Bu Yöntemle Para Basacak!
Ücretsiz Olan WhatsApp’tan Facebook Bu Yöntemle Para Basacak! Facebook tarafından yapılan satın alma ile bu platformun altına giren WhatsApp sürekli yapılan güncelleme ile kendisini yenilemeye devam ediyor. Bilindiği üzere WhatsApp..
2019 iPhone Modelleri
2019 iPhone Modelleri Dünyanın en çok satılan akıllı cep telefonu modelleri arasında yer alan ve satışa sunduğu her modelinde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran iPhone merakla beklenen yeni modelleri üzerinde..
En Güzel / Popüler Telefon Rengi Hangisi?
En Güzel / Popüler Telefon Rengi Hangisi? Akıllı cep telefonu sektöründe yaşanan rekabet her geçen gün bir üst boyuta taşınmaya devam ederken bu rekabette öne çıkmak isteyen markalar farklı yenilikler..
GIF ve Çıkartma Özelliği WhatsApp Web’e Geliyor
GIF ve Çıkartma Özelliği WhatsApp Web’e Geliyor Tüm dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp cep telefonlarından sonra mobil sürümü ile masaüstü bilgisayarlara da gelmişti. Uygulamanın masaüstü versiyonunun ismi ise..
Kurdaki Artış Cep Telefonlarına Yansıdı!
Cep Telefonu Fiyatları Neden Yükseldi? Son günlerde akıllı cep telefonu sektörü birbiri ardına büyük markaların zam haberleri ile sarsılmaya devam ediyor. Özellikle de son 2 aylık süreçte cep telefonlarına büyük..
Snapchat Ses Tanıma Özelliği İle Deprem Yaratacak!
Snapchat Ses Tanıma Özelliği İle Deprem Yaratacak! Snapchat ünlü sosyal paylaşım siteleri Twitter, Facebook ve İnstagram ile girdiği büyük var olma savaşı içerisinde yeni özellikler tanıtarak hayatta kalmaya çalışıyor. Pek..
İnternet Yükleme ve İndirme MBPS Hızı Kaç Olmalı?
İnternet Yükleme ve İndirme MBPS Hızı Kaç Olmalı? İnternetin her geçen gün biraz daha yaygınlaştığı günümüzde yaşanan en büyük sorunlardan biri de düşük internet hızı olarak öne çıkıyor. Özellikle de..
Windows Your Phone Özelliği Kullanıma Sunulacak
Windows Your Phone Özelliği Kullanıma Sunulacak Android ve İOS işletim sistemini kullanana akıllı cep telefonları için geride bıraktığımız günlerde Windows tarafından yeni bir özellik duyurusu yapılmıştı. Windows tarafından yapılan duyuruda..
Facebook Sahte Kimlik Pazarı Haline Geldi
Facebook Sahte Kimlik Pazarı Haline Geldi Dünyanın en büyük sosyal medya ağları arasında yer alan Facebook yüksek kullanıcı sayısının getirdiği güvenlik sorunları ile mücadele etmeye devam ediyor. Son yıllarda sık..
PES 2019 Türkiye Ligi Olacak Mı?
PES 2019 Türkiye Ligi Olacak Mı? Hiç tartışmasın dünyanın en çok oynanan oyunları arasına yer alan PES her sene yenilenen yüzü ile futbolseverlerin gönlünü kazanmayı başarıyor. Türkiye’de de milyonlarca kişi..

Tavsiye

2019 iPhone Modelleri