Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri denildiğinde akla gelen ilk site olmasak da gönüllerde yer edinmek için teknolojik haberleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı bir görev olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Teknoloji haberlerini birinci kaynaklardan ve çeşitli haber kaynaklarında alarak yayımlıyoruz. Biz bir android sitesiyiz, fakat unutmayın ki android de bir süper teknolojidir:)

Yurt Dışından Kaç Tane Telefon Getirilebilir?
İnternetsiz Radyo Müzik Dinleme Uygulaması
Black Friday Nedir?
Black Friday Nedir?   Son yıllarda ülkemizde de duyulmaya başlanan Black Friday, pek çok kişinin aklında soru işaretleri oluşturuyor. Örneğin Black Friday nedir ve ne zaman başlıyor gibi sorulara rastlamak..
Snapdragon 855 Özellikleri Sızdırıldı
Snapdragon 855 Özellikleri Sızdırıldı   Qualcomm bilindiği üzere Snapdragon son teknoloji işlemcileri ile adından sıklıkla söz ettiren bir teknoloji devi olarak karşımıza çıkıyor. Qualcomm ayrıca yeni Amiral gemisini açıklamasına sayılı..
Lansmandan önce görünüm ve teknik özellikler “Yandex. Telefon”
  Yandex Telefon Genel Özellikleri   Lansmandan önce “Yandex.Telephone” hakkında bilgi yayınladı. Görünümü ile alakalı fotoğraflar ve genel teknik bilgiler var. Genel Özellikler: * Görüntüleme : 5.65 “, 2160 ×..
Yeni nesil AirPod’lar 2020’de piyasaya sürülebilir!
  Yeni nesil AirPod 2020’de çıkabilir!   Analist Min-Chi Kuo, Apple’ın şu anda kablosuz şarj desteği ile AirPods üzerinde çalıştığını ve 2020 yılında güncel bir tasarımla gelecek nesil kulaklıkların görüneceğini..
Microsoft’un katlanabilir akıllı telefonu Andromeda ne zaman çıkacak?
  Microsoft Andromeda ne zaman çıkacak?   Microsoft‘un katlanabilir Andromeda akıllı telefonu hakkında “Bir Yüzeyin altında” adlı bir kitaba göre, teknoloji şirketi bu melezin işlevselliği ile ilgili bazı ilginç bilgi..
Huawei’den Android’e karşı müthiş bir atak!
  Huawei, Kirin OS’un geliştirilmesini onayladı!   Huawei başkan yardımcısı Bruce Lee, şirketin Android‘i Kirin OS lehine bırakma isteğini doğruladı. Şimdi Çinli üreticinin alternatif işletim sistemi “orta geliştirme” aşamasındadır. Lee’nin..
Japon televizyonu 8K’ya geçti!
  Japon televizyonu NHK 8K’ya geçti   NHK, Japonya’nın ilk televizyon kanalını 8K formatında yayınladı. NHK BS8K, her gün 10:00 ile 22:00 arasında çalışacaktır. Kanal uzayda NASA tarafından çekilen müzik..
Toyota, 5G kontrollü insansı bir robot yarattı!
  Toyota T-HR3 insansı robot   Toyota geçen sene tanıtılan T-HR3 insansı robotu önemli ölçüde rafine etti. Başlangıçta, doğrudan kablolu bağlantı ile yönetilebilir, ancak en büyük Japon mobil operatör NTT DOCOMO..
Youtube Premium Artık Ücretsiz Olacak
Youtube Premium Artık Ücretsiz Olacak Youtube Premium bilindiği üzere Google servislerinden birisidir. Youtube için reklamsız bir şekilde izleme sağlanmasını, video indirilmesini ve arka planda çalıştırılması işlemleri için Youtube Premium etkili..
Eyvah! İnstagramda güvenlik açığı mı var?
İnstagram Şifre Çalma Girişimini Doğruladı!   Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haftalarda instagram güvenlik açığı ile gündeme gelmişti. Bu açık için hızlı bir şekilde önlem alınmış olsa bile instagram şifreleri hala tehlikede..