Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri denildiğinde akla gelen ilk site olmasak da gönüllerde yer edinmek için teknolojik haberleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı bir görev olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Teknoloji haberlerini birinci kaynaklardan ve çeşitli haber kaynaklarında alarak yayımlıyoruz. Biz bir android sitesiyiz, fakat unutmayın ki android de bir süper teknolojidir:)

Nubia Z20 Hangi Şirketin Markası?
Yurt Dışından Kaç Tane Telefon Getirilebilir?
Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max
Dizüstü Asus Pc Web Kamerası Ters Gösteriyor Sorunu Çözümü
Merhabalar, bu konumuzda benimde yaşadığımız ve çözdüğümüz bir dizüstü bilgisayarda web kamera sorunu hakkında çözüm yolunu vermeye çalışacağız. Web kamera fiziksel bir zarar görmediyse yazılımsal bir sorun olma ihtimali yüksektir...
mso.dll Hata Çözümü
Bu konumuzda mso.dll hatası nasıl çözülür bununla ilgili olarak sorularınıza cevaplar vermeye çalışacağız. mso.dll hata mesajı alıyor iseniz mso.dll dosyasının virüsler nedeni ile zarar görmesi veya yanlış yüklemelerden kaynaklı sorunsal..
Mad Max sistem gereksinimi nelerdir
Merhabalar, bu yazımızda oyun severler için Mad Max sistem gereksinimleri nelerdir bununla ilgili yazımızda sizlerle paylaşacağız. Kullandığınız dizüstü, masaüstü bilgisayarlar sistemi kaldırabilir mi? donanımlar yeterli gelir mi bunlar her yeni..
Turkcell Vinn Wifi mw40v Şifre Sıfırlama
Merhabalar, bu yazımızda Turkcell vinn wifi mw40v kullananlar için şifre sıfırlama işleminin nasıl yapılır, nasıl yapılmış tarzında bilgi vereceğiz. Tarafımıza gelen sorulardan biri de bu. Bizde bu konuda sizlere yardımcı..
Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve iPhone 11 Pro Max
Samsung’un en yeni ve güçlü modeli Galaxy Note 20 Ultra ile iPhone 11 Max’i kıyasladık.  Bildiğiniz gibi Note 20 Ultra ile 11 Pro Max en güçlü iki akıllı telefon. iOS’dan..
Nubia Z20 Hangi Şirketin Markası?
Akıllı cihazların sektöründe yeni markalar yerini her geçen gün alıyor ve bu markalardan biri olan Nubia markası, Nubia Z20 modelinde inceleme yapacağız. Nubia Z20 modelinde hangi donanım özellikleri ile üretileceği, hangi..
Oppo Cihazda Şebeke Olmadan Arama Yapma İşlemi
Bu yazımızda Oppo cihazlarda şebeke olmadan arama yapabileceğinizden bahsedeceğiz. Çinli şirket tarafından yapılan hamle diğer akıllı telefonlara göre farklı olan bir sistem. Yapılan sisteme göre telefonun çekmediği alanlarda arama işlemi..
Facebook Portal Nedir?
Facebook, akıllı asistan yani Portal adını verdiği bir ürün ile pazara giriş yaptı. Facebook tarafından popüler olan bu uygulama yapay zeka destekli cihazları olan Portal ve Portal + Facebook kullanıcıları..
Galaxy Note 10’a Android 10 Güncellemesi Geliyor!
Samsung tarafından Galaxy Note 10 Android 10 güncellemesi açıldı. Note 10 Plus ve 5G için yeni sürümün indirilmeye başlandığını da belirtelim. Türkiye’ye yakında ONE UI 2.0 bulunacak. Android güncellemesi ile..
Samsung’dan ters çentik patenti şaşırttı!
Samsung’un kısa süre önce ters çentik ekran patenti aldığı ortaya çıktı. Tasarım konusunda açıkçası şık durmayan bu çentik tasarımı sadece bir fikir gibi kalacak diyebiliriz. Akıllı telefonlarda son zamanlarda matadorbet..