Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri denildiğinde akla gelen ilk site olmasak da gönüllerde yer edinmek için teknolojik haberleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı bir görev olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Teknoloji haberlerini birinci kaynaklardan ve çeşitli haber kaynaklarında alarak yayımlıyoruz. Biz bir android sitesiyiz, fakat unutmayın ki android de bir süper teknolojidir:)

Yurt Dışından Kaç Tane Telefon Getirilebilir?
İnternetsiz Radyo Müzik Dinleme Uygulaması
İnstagramda Ban Yiyip yemediğimizi Nasıl Anlarız
En iyi web tarayıcısı: Chrome, Edge, Firefox ve Opera İncelemesi
  Web tarayıcısı, PC’nizdeki en önemli yazılım parçasıdır – en azından çoğu kullanıcı için. Bir iş istasyonunda, numaraları ezme ya da sonraki Yıldız Savaşlarını düzenlemediğiniz sürece, muhtemelen bilgisayarınızın zamanının çoğunu..
Akıllı telefonların SAR değerlerini bulma yolları!
Akıllı telefon alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar oluyor. Bu noktalarda ise işlemci, RAM, kamera performansı gibi birçok özellik yer alıyor. Bir diğer nokta ise SAR değeri oluyor. SAR değeri..
2020 model Volkswagen Golf 8 görüldü!
Volkswagen’ın göz bebeği olan Golf’un yeni kasası Golf 8 2020’de çıkacak. Peki 2020 model Golf 8 nasıl görünecek? İşte detaylar… Volkswagen’ın göz bebeği olan ve tüm dünyada ciddi satışlara ulaşan..
Türk Telekom Full Limitsiz İnternet Paketleri Fiyatları
Türk Telekom Full Limitsiz İnternet Paketleri Fiyatları   Geçtiğimiz günlerde haberimizi detaylı olarak sizlere sunmuştuk. Hatırlanacağı üzere Türk Telekom internet hizmeti ile ilgili olarak bir takım yenilikler yaptı. AKN’siz olarak..
Xiaomi, 45W’a kadar şarj desteği veren Power Bank tanıttı!
  Xiaomi Mi Power Bank 3 Pro   Xiaomi yeni taşınabilir pil Mi Power Bank 3 Pro‘yu tanıttı. Halefinden iki kat daha fazla olan 20 000 mAh’lık bir pil kapasite sunmakta...
Samsung’tan Kullanıcı Dostu Monitörler!
  Samsung, üç monitör daha tanıttı!   Samsung üç yeni monitör tanıttı : Space Monitör, CRG9 ve UR59C. Üreticiye göre, bu cihazların her biri en iyi teknolojik çözümleri sunar: ultra..
2019 Sınırsız Limitsiz İnternet Ücretleri Ne Kadar Olacak?
2019 Sınırsız Limitsiz İnternet Ücretleri Ne Kadar Olacak?   2019 yılı yeniliklerin yılı olması beklenirken, ilk yenilik internet kullanıcıları için geldi. Buna göre ise 2019 yılın da sınırsınız limitsiz internet..
Black Friday Nedir?
Black Friday Nedir?   Son yıllarda ülkemizde de duyulmaya başlanan Black Friday, pek çok kişinin aklında soru işaretleri oluşturuyor. Örneğin Black Friday nedir ve ne zaman başlıyor gibi sorulara rastlamak..
Snapdragon 855 Özellikleri Sızdırıldı
Snapdragon 855 Özellikleri Sızdırıldı   Qualcomm bilindiği üzere Snapdragon son teknoloji işlemcileri ile adından sıklıkla söz ettiren bir teknoloji devi olarak karşımıza çıkıyor. Qualcomm ayrıca yeni Amiral gemisini açıklamasına sayılı..
Lansmandan önce görünüm ve teknik özellikler “Yandex. Telefon”
  Yandex Telefon Genel Özellikleri   Lansmandan önce “Yandex.Telephone” hakkında bilgi yayınladı. Görünümü ile alakalı fotoğraflar ve genel teknik bilgiler var. Genel Özellikler: * Görüntüleme : 5.65 “, 2160 ×..