Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri denildiğinde akla gelen ilk site olmasak da gönüllerde yer edinmek için teknolojik haberleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı bir görev olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Teknoloji haberlerini birinci kaynaklardan ve çeşitli haber kaynaklarında alarak yayımlıyoruz. Biz bir android sitesiyiz, fakat unutmayın ki android de bir süper teknolojidir:)

Türk Telekom Yalın İnternet Fiyatları Ne Kadar?
Türk Telekom Yalın İnternet Fiyatları Ne Kadar? İnternet kullanıcı sayısı her geçen gün artarken yaşanan bu artış internet servis sağlayıcıları arasındaki rekabetin de her geçen gün artmasına neden oluyor. Yaşanan..
Google Uçuşlar Üzerinden Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?
Google Uçuşlar Üzerinden Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır? Her geçen gün havayolu ulaşımını tercih eden kişilerin sayıları artarken artan talep ile beraber havayolu ulaşımı hizmeti veren şirket sayısı da artmaya..
İnstagram İşletme Profili Nedir?
İnstagram İşletme Profili Nedir? İnstgramın kurulum amacı kişilerin fotoğraf video ve sohbet edeceği bir sosyal iletişim aracıdır. İnstagram zamanla genişledi insanlar tarafından çok sevildi ve tutuldu. Milyonlarca resim ve video..
Nasıl Oyun Yapılır?
Nasıl Oyun Yapılır? Grafik işlemcilerin muazzam hız gücüne ulaşması ve sürekli olarak kendilerini geliştirmeleri ile beraber oyun sektörü de güç kazanmaya devam ediyor. Son yılların en hızlı büyümesine imza atan..
Dünyanın En Hızlı İnternetini Hangi Ülke Kullanıyor?
Dünyanın En Hızlı İnternetini Hangi Ülke Kullanıyor? Özellikle de oyun ve film indirme işlemlerinde internet indirme hızı büyük bir önem taşırken bu hız ne kadar yüksekte alt yapı teknolojisinin o..
Ücretsiz Windows 10 İçin Son Günler
Ücretsiz Windows 10 İçin Son Günler Microsoft tarafından sunulan Windows 10’u ücretsiz indirme teklifi, 31 Aralık 2017 tarihinde sona eriyor. Bu sürenin sona ermesinin ardından 2018 yılında belli aralıklar ile..
Facebook’ta Otomatik Etiketleme Özelliği
Facebook’ta Otomatik Etiketleme Özelliği Facebook, Face ID teknolojisine benzer bir teknoloji sayesinde ek bir güvenlik getiriyor. Yenilik sayesinde paylaşılan fotoğraflarda yüz tanıma özelliği ve buna bağlı olarak otomatik etiketleme geliyor...
İslam Karşıtı Twitter Hesabı Engellendi
İslam Karşıtı Twitter Hesabı Engellendi Müslüman karşıtı videolar paylaşan ve Kasım ayında paylaştığı videolar Donald Trump tarafından retweetlenen İngiliz Jayda Fransen’in hesabı engellendi. Bu durum, Twitter’ın yeni nefret önleme kurallarının..
5G’nin Daha Erken Çıkması İçin Çalışmalar Yapılıyor
5G’nin Daha Erken Çıkması İçin Çalışmalar Yapılıyor Qualcomm önderliğinde tüm şirketler bir araya gelerek 5G teknolojisinin daha erken çıkması için ortak bir standart oluşturmaya çalıştılar. 2019’a Yetiştirilmeye Çalışacaklar Qualcomm’un önderlik..
Hem Oyun İçi Hem Oyun Dışı İletişim Sunan Kulaklık
Hem Oyun İçi Hem Oyun Dışı İletişim Sunan Kulaklık Plantronics’ten konsola özel açık kulaklık modelleri RIG 100HS ve RIG 100HX, gündeme bomba gibi düşerek geldi. Kendi kitlesini oluşturmuş konsol oyunları..