Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri denildiğinde akla gelen ilk site olmasak da gönüllerde yer edinmek için teknolojik haberleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı bir görev olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Teknoloji haberlerini birinci kaynaklardan ve çeşitli haber kaynaklarında alarak yayımlıyoruz. Biz bir android sitesiyiz, fakat unutmayın ki android de bir süper teknolojidir:)

Türkiye’nin İnternet Kullanım Raporu
Türkiye’nin İnternet Kullanım Raporu   BTK ( Bilişim Teknolojileri Kurumu ) verilerine göre Türkiye internete nereden bağlanıyor, mobil ve sabit aboneler ortalama olarak ne kadar veri kullanıyor, Türkiye’nin aylık internet..
Ücretsiz ve En İyi URL Kısaltma Servisleri
Ücretsiz ve En İyi URL Kısaltma Servisleri   İnternet teknolojisini yakıntan takip ediyorsanız ve sürekli olarak aktif bir şekilde internet üzerinden bir şeyler izliyor, takip ediyor veya bakıyorsanız bu gördüklerinizi..
Twitter, An’larda “ek açıklamaları” test ediyor!
  Twitter An’lar kısmında ek açıklamalar Heyecan ve Durgunluk öykülerinde bağlamsal bilgiler sağlayan Anlar‘a küçük ve yeni bir değişiklik geliyor. Twitter kullanıcısı tarafından tespit edilen ve bir dizi Twitter ürün..
Haftanın en iyi ve en yeni uygulamaları: Yeni iken onları alın!
  Haftanın en iyi yeni uygulamaları Boş alanınızı telefonunuzda kullanışlı bir hale çevirmenin zamanı geldi. Her hafta olduğu gibi, editörlerimizin ve topluluk üyelerimizin dikkatini çeken en yeni ve güncellenmiş uygulamalardan..
Hangi otomobil üreticileri ve modelleri Android Auto’yu destekliyor?
  Android Auto hangi araçlarda kullanılıyor?   Yeni bir araba almak mı üzeresiniz? Neden akıllı telefonunuzla uyumluluğunu kontrol etmiyorsunuz? Bir Android cihazınız varsa, Android Entegrasyon için Google iş ortağı üreticilerinin..
Sahte viral video olduğunu nasıl anlayabilirim?
  Sahte viral video nasıl tespit edilir? İnternetin abur cubur halinden dolayı yayılan muhtemelen görmezden gelmeniz gereken videolardır. Videoyu izlediğinizde, “Bu gerçek olamaz ,” diye bağırıyorsunuz, fakat yayılan bu videolar..
Bilgisayarınızı nasıl düzgün şekilde yedeklersiniz?
  Bilgisayar nasıl düzgün şekilde yedeklenir? Bulut depolama ve yerel yazılımlardaki gelişmelerle bilgisayarınızı yedeklemek her zamankinden daha kolay. Hiçbir yedekleme sistemi mükemmel olmayacak ve her zaman bir şeyin ters gidebileceği..
Google, 4.3 milyar € değerinde Android cezasına itiraz ediyor
  Google Android cezasına itiraz ediyor   Google, Android işletim sistemini bir arama motoru olarak “baskınlığını güçlendirmek” için kullandığı iddia edilen bir kayıtla 4.3 milyar € para cezasına maruz kaldı...
Lenovo, 18 Ekim’de çift selfie kameralı S5 Pro’yu tanıtacak
  Lenovo S5 Pro’yu tanıtacak   Lenovo akıllı telefon portföyüne yeni bir cihaz ekliyor; Çinli üretici, yeni Lenovo S5 Pro‘yu tam yedi gün içinde Pekin’de, Çin için özel bir etkinlikte..
Fan Gürültüsünden Bıktıysanız Çözüm Burada
Fan hızı nasıl kontrol edilir? Fanların sabit sesi, bir PC kullanırken rahatsız edici olabilir. Sönümün hızını kontrol ederek gürültüyü evcilleştirebilmenizin birkaç yolunu gösteriyoruz. Fanlar, bir şeylerin ısınmaya başladığında bileşenleri soğuturken..