Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri denildiğinde akla gelen ilk site olmasak da gönüllerde yer edinmek için teknolojik haberleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı bir görev olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Teknoloji haberlerini birinci kaynaklardan ve çeşitli haber kaynaklarında alarak yayımlıyoruz. Biz bir android sitesiyiz, fakat unutmayın ki android de bir süper teknolojidir:)

Sony, Daha Küçük Dijital Kağıt E-Ink Yazma Tabletini Duyurdu
Sony, Daha Küçük Dijital Kağıt E-Ink Yazma Tabletini Duyurdu Sony, geçtiğimiz yılki Digital Paper E-ink yazı tableti olan DPT-RP1‘e daha küçük bir izleme yaptığını duyurdu . Bugün Sony’nin resmi bloguyla..
5G Telefonlar Geliyor
5G Telefonlar Geliyor Huawei 2019’da 5G Uygumlu gep telefonu geliyor. Huawei firmasının 2019 tarihinde çıkarması hedeflenen 5G akıllı cep telefonu Huawei Mate 30 olarak piyasaya çıkması hedefleniyor. 5G ile ilgili..
Google ARCore nedir?
ARCore için sabırsızlanıyor musunuz? İşte Google ArCore Destekleyen Cep telefonları ARCore, Google’ın artırılmış gerçeklik platformudur. Özel bir sensörler gerektirmez, ancak bir akıllı telefonlarda AR çalıştırmak için özel destek gerektirir. Akıllı telefonunuz..
Uber uygulaması araba kiralama, elektrikli bisiklet ve toplu taşıma hizmetleri sunacak
Uber uygulaması yakında araba kiralama, elektrikli bisiklet ve toplu taşıma hizmetleri sunacak Uber’in Bu uygulamasındaki yenilikler neler? Uber, birincil uygulamasına e-bisiklet, araba kiralama ve toplu taşıma hizmetleri sunuyor. Uber şirketi,..
En İyi Hızlı Şarj Cihazı Tavsiyeleri 2018 ( 3.0 Uyumlu )
En İyi Hızlı Şarj Cihazı Tavsiyeleri 2018 ( 3.0 Uyumlu ) Quick Charge 3.0, yeni Qualcomm yonga setine sahip olan her akıllı telefonda destekleniyor . Bunun anlamı  telefonunuzu destekleme şansı..
İntagramdaki Tüm Resim ve Bilgilerinizi Çok Yakında İndirebileceksiniz
İntagramdaki Tüm Resim ve Bilgilerinizi Çok Yakında İndirebileceksiniz Instagram, Techcrunch tarafından hazırlanan bir rapora göre, kullanıcıların kendi verilerinin bir kopyasını indirmelerine izin verme planlarını açıkladı. Böyle bir durumda instagram hesabınızı..
Whatsap Ses Kaydını Daha Kolay Bir Hale Getiriyor
Android için WhatsApp beta, ses kaydını daha kolay hale getdi Facebook’a ait olan WhatsApp, Android’de çok istenen bir özellik içeren yeni bir beta sürümünü kullanıma sunuyor. Güncellemeyi yükledikten sonra, kullanıcı..
Facebookta Maille ve Telefonla Arama Devri Kapanıyor
Facebook, üçüncü taraf erişiminin kullanıcı verilerinden nasıl sınırlandırılacağını açıkladı Birkaç hafta önce Mark Zuckerberg , Facebook platformunun 2016 Amerika Birleşik Devletleri seçiminin sonucunu etkilemek için kullanıldığını fark ettikten sonra bir..
Google Açıklama Yaptı : 13 Nisan’da Goo.gl Url Kısaltma Servisini Kapatıyoruz
Google Açıklama Yaptı : Goo.gl Url Kısaltma Servisini Kapatıyoruz URL kısaltıcıları, Twitter gibi sosyal medya ağlarının ve son derece daraltıcı 140 karakter sınırının arttırmasıyla 2009 yılının başlarında geri döndü. Sosyal medya..
Facebook Kullanıcılarının Hangi Bilgilerini Toplanıyor?
Facebook Kullanıcılarının Hangi Bilgilerini Toplanıyor? Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya devi olan Facebook pek çok iddianın da muhatabı olmaya devam ediyor. Facebook kullanıcılarının birbirleri ile yapmış oldukları özel mesajların..