Teknoloji Haberleri

Teknoloji haberleri denildiğinde akla gelen ilk site olmasak da gönüllerde yer edinmek için teknolojik haberleri en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı bir görev olarak benimsediğimizi belirtmek isteriz. Teknoloji haberlerini birinci kaynaklardan ve çeşitli haber kaynaklarında alarak yayımlıyoruz. Biz bir android sitesiyiz, fakat unutmayın ki android de bir süper teknolojidir:)

Yurt Dışından Kaç Tane Telefon Getirilebilir?
İnternetsiz Radyo Müzik Dinleme Uygulaması
İnstagramda Ban Yiyip yemediğimizi Nasıl Anlarız
Twitter kaydır beğen özelliği beta kullanıcılar için geldi!
Twitter’da bir süre önce prototip olan twttr karşımıza çıkmıştı. Bu yeni uygulama ile sürekli güncelleme sunan şirketin, kullanıcılardan gelen tepkiler üzerine ana uygulamasına bu özelliği getireceği ifade edildi. İşte detaylar…..
WhatsApp’a Tatil Modu Gelecek!
Çoğu kişinin kullandığı en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp yeni gelen özellikleriyle kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. Sadece mesajlaşma değil aynı zamanda görüntülü konuşma, sesli arama gibi özellikler de milyonlarca..
Yerli ve sesli asistan Yaani kısa süre önce tanıtıldı!
Turkcell’in Teknoloji Zirvesi bu yıl 10. defa düzenlendi. Etkinlik ‘sen yap diye’ sloganı ile herkese kapısını açarak, Türkiye ve dünya genelinden gelen basın çalışanlarının yer aldığı etkinlik kapsamında Turkcell mühendislerinin..
Facebook Türkiye için Reklam Vergisi Başladı!
Facebook kullanıcılarının reklam yayınlamalarına yönelik reklam vergisi getirildi. 1 Nisan 2019 günü gelen bu vergi sistemi hakkında kullanıcıların meraklı bakışları gündeme oturdu. Facebook‘un topluluk konusunda çok büyük şirketlere ve kullanıcılara..
BİM, Galaxy J7 Prime 2’yi satışa sunuyor!
Türkiye’nin zincirler marketi olan BİM, bu hafta Samsung Galaxy J7 Prime 2’yi kullanıcıların beğenisine sunacak. Akıllı telefonun fiyatı ne kadar olacak? İşte detaylar… BİM mağazaları akıllı telefon tutkunları için yeni..
Netflix Türkiye mobil paket fiyatları belli oldu!
Netflix, Türkiye’de ekonomik fiyatlı yeni mobil paketlerini duyurdu. İşte Netflix için yeni paket ve fiyat detayları hakkında detaylar… Tüm dünya genelinde popüler film ve dizi izleme platformu olarak bilinen Netflix,..
AnTutu Mart ayı performans listesini yayınladı
Kısa süre önce yapılan testler ile AntuTu platformu Mart ayı için en fazla performans sunan Android model akıllı telefonları belirledi. Özellikle Xiaomi Mi 9’un Galaxy S10 model telefonun önüne geçtiğini..
e-Devlet ile GSM mobil hat aboneliği hizmeti başladı!
E-devlet hizmetlerine bir yeni hizmet daha eklendi. Artık E-devlet üzerinden GSM aboneliği yapılabilecek. Mobil hat aboneliği için kullanıcılar başvurularını e-devlet üzerinden sağlayabilecek. İşte detaylar.. Gelişen teknolojinin eserlerinden yola çıkarak e-Devlet..
Huawei’den FreeBuds Lite kablosuz kulaklık çok iddialı!
Kısa süre önce Huawei’nin tanıtmış olduğu P30 ailesinden ziyade kablosuz kulaklığını da tanıtmıştı. FreeBuds Lite tanıtılan ürünler arasında çok fazla dikkat çekti. İşte detaylar… Gelişen teknoloji sadece telefonlar için değil..
Microsoft Edge tarayıcısı için yeni özellikle geliyor!
Windows işletim sistemi kurulumunda varsayılan tarayıcı olarak karşımıza çıkan Microsoft’un tarayıcısı Edge, kullanıcılarını memnun edecek birkaç yeni özelliğe ev sahipliği yapıyor. Windows işletim sistemlerini kurmuş olduğumuz cihazlarımızda varsayılan bir şekilde..