Galeri

Instagram hikayesi eski filtre sorunu
Bugün sizlere instagram hikayelerinde yer alan filtrelerin neden eski filtre olarak göründüğüne ve güncelleme almadığı hakkında sizlerin sorularını cevaplamaya çalışacağız. Instagram’da yer alan filtrelerin eski görünmesi hatası nasıl çözülür? İşte..
Android Opera VPN Kullanımı 2019
Geçtiğimiz dönemlerde Opera Android platformu için ücretsiz bir şekilde VPN uygulamasını başlattı. Windows sistemlerde kullanılan bu VPN hizmeti artık mobil platforma gelmiş bulunuyor. Opera çok uzun bir zamandır kullanıcılarına VPN..
Avengers: Endgame filmine ait en güzel duvar kağıtları 2019
Sizlere Avengers: Sonsuzluk savaşında bazı karakterlerin mobil duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Mobil cihazlarınız için kullanabilirsiniz. işte o görüntüler…..
HTC U11 Plus Fabrika Ayarlarına Döndürme
HTC U11 Plus cihaza sahipseniz ve cihazınızda oluşan yavaşlama sorunu için fabrika ayarlarına çevirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Sadece yavaşlama sorunu için değil, telefonu servise gönderme ya da ikinci el olarak satış..
iTunes Şarkılar MP3’e Nasıl Dönüştürülür?
  iTunes Şarkıları MP3’e Dönüştürme İTunes‘taki bu gizli özellik ile ücretsiz olarak yapabileceğiniz bir şey için 20 $ ödemenizi sağlamaya çalışan birçok kabataslak “ses dönüştürücü” var. Önceden var olan kütüphanenizde..
En iyi Huawei Mate 20 Pro ipuçları ve püf noktaları
  Huawei Mate 20 Pro ipuçları ve püf noktaları   Mate 20 Pro‘nun büyük hayranlarıyız. Çarpıcı kameralara sahip ve farklı renklerde harika görünüyor. Huawei, çoğu üreticiden daha fazla Android ile..
Bilgisayarınızda Netflix 4K nasıl izlenir?
Bilgisayarda Netflix 4K nasıl izlenir?   Netflix , Stranger Things, Glow, Marco Polo, Orange New Black ve bir dizi filmden hoşlananlar da dahil olmak üzere, zevk almak için uygun 4K içeriğe..
Pokémon Go evrim ögelerini nasıl alabilirsiniz?
Pokémon Go hala kitlesel olarak popülerdir, ancak sadece hardcore oyuncular hala her gün giriş yapmazlar. Daha Gen III canavarlarının son sürümü, Pokédex’lerini Gen II yaratıklarıyla doldurduğundan beri oynamayan pek çok..
En çok satılan cep telefonlarını merak ediyor musunuz?
En Çok Hangi Marka Cep Telefonları Satılıyor? 2018 yılının sonuna geldiğimiz bu günlerde bazı araştırma şirketleri de çalışmalarına hız verdi. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de en çok hangi telefon markası satılıyor,..
Belçikalı istihbarat Telegram’da terörist faaliyet olduğunu söyledi!
  Telegram’da terörist faaliyet iddiası!   Belçika istihbarat teşkilatları, terör örgütlerinin Telegram elçisini propaganda yapmak için aktif olarak kullanmaya başladıklarını bildirdi. Bu, karşı istihbarat VSSE’nin yıllık raporunda belirtilmiştir. Belgede, “birkaç..