Galeri

Google Asistan nasıl Etkinleştirilir?
Google Asistan nasıl Etkinleştirilir?   Adroid cihazlar üzerinde bazı uygulamalar kendiliğinden gelmiş olup, cihazınızdan da kalkması mümkün değildir. Bu uygulamalar kullanımı ise imkansız bir durum olup, bazı uygulamalar ise indirmeniz..
iPhone XS düşürme testi: Bu telefon çatlamaz
iPhone XS düşürme testi: Bu telefon çatlamaz Camın her iki tarafında ne kadar dayanıklı olduğunu bulmak için yepyeni bir altın iPhone XS’i kaldırıma dört kez düşürdük. CNET’de geçirdiğim süre içinde..
Sahte Samsung Galaxy S8 nasıl tespit edilir?
Sahte Samsung Galaxy S8 ve S+ hakkında   Şüphesiz en çok beğenilen telefon modelleri arasında yer alan Galaxy S8 ve S8+ piyasada oldukça yaygın fakat orjinal ürünü nasıl satın alabileceğimiz..
Instagram Canlı Yayın Bildirimlerini Kapatma
Instagram Canlı Yayın Bildirimlerini Kapatma Popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram, ilk çıktığı günden bu yana yeni özellikler edinerek yoluna devam ediyor. Uzun bir süre önce canlı yayın..
Whatsapp Mevcut Konumu Paylaş Özelliği Ne İşe Yarar?
Whatsapp Mevcut Konumu Paylaş Özelliği Ne İşe Yarar? Popüler anlık iletişim kurma uygulamalarından olan Whatsapp, bünyesinde pek çok farklı özellik bulunduruyor. Bir süre önce video görüşme yeteneği kazanan uygulama, ayrıca..
İnternet Hızlandırma Yöntemleri
İnternet Hızlandırma Yöntemleri 2019 İnternet üzerinden özellikle de video izlerken ve oyun oynarken kullanıcıları çıldırma noktasına getiren internetin yavaşlaması sorununu çözebileceğiniz farklı yöntemler bulunuyor. Yapacağınız küçük müdahaleler ile interneti hızlandırmak..
Garantili Cihazlarda Tamir Süresi Ve İade Süreci Nasıl İşler?
Garantili Cihazlarda Tamir Süresi Ve İade Süreci Nasıl İşler? Teknolojik cihazlar bozulmaya son derece müsait olan cihazlar olup bu nedenle satın alma sürecinde garanti şartlarına çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Cihazın..
İnstagram Yeşil Nokta Çevrimiçi Görünme Nasıl Kapatılır?
İnstagram Yeşil Nokta Çevrimiçi Görünme Nasıl Kapatılır? Çevrimiçi olan kişilerin yeşil nokta ile kendilerini belli ettikleri sosyal mecra uygulamalarına İnstagram da katılıyor. İnstagram platformuna getirilen yeni özellik ile beraber bundan..
Microsoft Word Arka Plan Resmi Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır?
Microsoft Word Arka Plan Resmi Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır? Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan Microsoft Word programı özellikleri ile büyük bir kullanım kolaylığı sunuyor. Metin yazma programları arasında bir..
İphone’dan Bilgisayara Fotoğraf Atamıyorum Diyorsanız Çözümü Burada!
iPhone Cihazlardan Bilgisayara Fotoğraf Nasıl Aktarılır? Sahip oldukları üstün kamera özellikleri ve teknolojik donanımı ile en çok satılan telefon modelleri arasında her zaman en üst basamaklarda yer almayı başaran iPhone..