Galeri

Türk Telekom Mobil İnternet Ayarı Nasıl Yapılır?
Türk Telekom Mobil İnternet Ayarı Nasıl Yapılır? TTNET ve Avea platformlarının birleşmesinin ardından iki farklı platformun bir araya getirilmesi nedeni ile bir dizi değişiklikte meydana geldi. Türk Telekom ve Avea..
İPhone Numara Gizleme Özelliği Nasıl Kullanılır?
İPhone Numara Gizleme Özelliği Nasıl Kullanılır? Özel hayatta mahremiyet her geçen gün biraz daha kan kaybederken elektronik cihazlardaki verilerin kaydedildiğinin ortaya çıkarılması büyük bir skandalın ortaya çıkmasına neden olmuştu. Arama..
Modem WiFi Şifresi Nasıl Değiştirilir?
Modem WiFi Şifresi Nasıl Değiştirilir? Cihazlarımıza internet akışını sağlamak amacı ile kullandığımız modemlerimiz internet servis sağlayıcısı tarafından verilen özel şifreleri ile gelmektedir. Bu şifreler güvenliği sağlamak adına karmaşık sayı ve..
Re-Volt3 Araba Yarış Oyunu İndir
Re-Volt3 Araba Yarış Oyunu Google Play Storda Uzaktan kumandalı arabalar her zaman çok eğlenceli olmuştur. Oyunun geliştiricisi olan Wego Interactve Volt3 Android telefonlar için Re-Volt3 uygulamasını getirdi. Oyunun Resmi lansmanı..
Essential Android cep telefonu
Android Mucidi Yılın Akıllı Telefonu İle Bombayı Patlatıyor Eski Google çalışanları arasında yer alan Android işletim sisteminin kurucularından Andy Rubin 2017 yılına bomba gibi düşeceği iddia edilen yılın akıllı telefonu..
Facebook eski Anıları Görmek İstemiyorum
Facebook Geçmişinizi Geçmişte Bırakın! “Tarihte Bugün” başlığı altında sürekli geçmişten gönderileri ısıtıp ısıtıp önünüze koyan Facebook’a dur demek istiyorsanız, bu oldukça basit! Uzun süredir hayatımızın içinde olan Facebook, haliyle geçmişte..
LG G6  Cep Telefonu Türkiye Fiyatı Nedir
 Merakla beklenen LG G6, 19 Nisan’dan itibaren 3 Bin 699 Tl. etiket fiyatıyla Türkiye Pazarına giriyor. LG tutkunları tarafından Türkiye’de satılması merakla beklenen LG G6’nın satışa sunulacağı tarih ve fiyatı..
Blackberry Keyone Cep telefonu Görüntüsü ve Özellikleri
Blackberry Keyone Android Cep Telefonun Özellikleri BlackBerry’nin beklenen Android telefonu KeyOne’ın çıkış tarihi belli oldu. BlackBerry KeyOne, kaydırmaya ve dokunmaya duyarlı QWERTY klavyesi ile geliyor. BlackBerry KeyOne Android Telefonun Çıkış..
Windowsta Kayıt Defterinin geri Yükleme Yedeğini Alma
Windowsta Kayıt Defterinin Yedeğini Alma Rehberi Detaylı Anlatım Windows’un kalbi olan Kayıt Defteri’nin yedeğini almayı ve geri yüklemeyi gösteriyoruz! Windows işletim sisteminize sayısız yazılım kurup kaldırıyor olabilirsiniz. Windows’un yazılımlar hakkındaki..
Sisili Günlerde Nasıl Net Fotoğraf Çekilir
Sisli havada çarpıcı fotoğraflar Sisli Havalarda Güzel Fotoğraf Çekme Yöntemleri Sabah sisi, doğru güneş ışığı ayarlamasıyla sürreal bir görünüm kazanabilir Sisli havalarda fotoğraf çekmek zorlu bir mücadele demektir. Sisli ortamı..