Galeri

Bilgisayarınızda Netflix 4K nasıl izlenir?
Bilgisayarda Netflix 4K nasıl izlenir?   Netflix , Stranger Things, Glow, Marco Polo, Orange New Black ve bir dizi filmden hoşlananlar da dahil olmak üzere, zevk almak için uygun 4K içeriğe..
Pokémon Go evrim ögelerini nasıl alabilirsiniz?
Pokémon Go hala kitlesel olarak popülerdir, ancak sadece hardcore oyuncular hala her gün giriş yapmazlar. Daha Gen III canavarlarının son sürümü, Pokédex’lerini Gen II yaratıklarıyla doldurduğundan beri oynamayan pek çok..
En çok satılan cep telefonlarını merak ediyor musunuz?
En Çok Hangi Marka Cep Telefonları Satılıyor? 2018 yılının sonuna geldiğimiz bu günlerde bazı araştırma şirketleri de çalışmalarına hız verdi. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de en çok hangi telefon markası satılıyor,..
Belçikalı istihbarat Telegram’da terörist faaliyet olduğunu söyledi!
  Telegram’da terörist faaliyet iddiası!   Belçika istihbarat teşkilatları, terör örgütlerinin Telegram elçisini propaganda yapmak için aktif olarak kullanmaya başladıklarını bildirdi. Bu, karşı istihbarat VSSE’nin yıllık raporunda belirtilmiştir. Belgede, “birkaç..
Google Asistan nasıl Etkinleştirilir?
Google Asistan nasıl Etkinleştirilir?   Adroid cihazlar üzerinde bazı uygulamalar kendiliğinden gelmiş olup, cihazınızdan da kalkması mümkün değildir. Bu uygulamalar kullanımı ise imkansız bir durum olup, bazı uygulamalar ise indirmeniz..
iPhone XS düşürme testi: Bu telefon çatlamaz
iPhone XS düşürme testi: Bu telefon çatlamaz Camın her iki tarafında ne kadar dayanıklı olduğunu bulmak için yepyeni bir altın iPhone XS’i kaldırıma dört kez düşürdük. CNET’de geçirdiğim süre içinde..
Sahte Samsung Galaxy S8 nasıl tespit edilir?
Sahte Samsung Galaxy S8 ve S+ hakkında   Şüphesiz en çok beğenilen telefon modelleri arasında yer alan Galaxy S8 ve S8+ piyasada oldukça yaygın fakat orjinal ürünü nasıl satın alabileceğimiz..
Instagram Canlı Yayın Bildirimlerini Kapatma
Instagram Canlı Yayın Bildirimlerini Kapatma Popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram, ilk çıktığı günden bu yana yeni özellikler edinerek yoluna devam ediyor. Uzun bir süre önce canlı yayın..
Whatsapp Mevcut Konumu Paylaş Özelliği Ne İşe Yarar?
Whatsapp Mevcut Konumu Paylaş Özelliği Ne İşe Yarar? Popüler anlık iletişim kurma uygulamalarından olan Whatsapp, bünyesinde pek çok farklı özellik bulunduruyor. Bir süre önce video görüşme yeteneği kazanan uygulama, ayrıca..
İnternet Hızlandırma Yöntemleri
İnternet Hızlandırma Yöntemleri 2019 İnternet üzerinden özellikle de video izlerken ve oyun oynarken kullanıcıları çıldırma noktasına getiren internetin yavaşlaması sorununu çözebileceğiniz farklı yöntemler bulunuyor. Yapacağınız küçük müdahaleler ile interneti hızlandırmak..