Galeri

Corona Aşı Ücreti Tek Doz Fiyatı Açıklandı!
İlk günden beri aşı hakkında çok şeyler söylendi ve şimdilerde ise COVID aşı fiyatı konuşulur oldu. Almanya’ da yer alan ve kurucuları Türk olan bir şirketin aşı çalışmaları ara ara..
Resimde yazı tipi nasıl bulunur ?
Bugün sizlere resimde kullanılan yazı fontu ya da diğer adıyla yazı tipi bulma nasıl yapılır bundan bahsedeceğim. Genellik kullanılan yazı programı Microsoft Office Word ya da zengin metin belgesi programlarında..
Twitter’ a bağlı uygulamalar nasıl kaldırılır ?
Twitter da uygulama izinleri nasıl kaldırılır çok fazla kişi bilmiyor bizde nasıl kaldırılır bugün bu konudan bahsedeceğim. Uygulama izinleri sosyal medyalara bağlı olan uygulamalardır. örneğin Google, Facebook, gibi ağlantıları kullanarak..
Klavyede Endonezya Rupisi Yapma İşlemi
Bu yazımızda klavye üzerinden Endonezya Rupisini nasıl yapacağınızdan bahsedeceğiz. Klavye üzerinde bulunan tuşlar sayesinde farklı işaretleri yapabiliyoruz. Ancak bazı işaretler yoksa yapmak için arama motoruna yazın. Yani arama motoruna Endonezya..
Web sayfalarının kopyasını kaydetme
Bir web sayfasının kopyasını yerel sabit diskinize nasıl kaydedebilirsiniz. SORU Doğrudan bir web sitesine yazdığım, bir arkadaşımın yönettiği ve şu anda kapanmakta olan bir sürü yazım var. Lütfen, yazmamı korumanın,..
Instagram hikayesi eski filtre sorunu
Bugün sizlere instagram hikayelerinde yer alan filtrelerin neden eski filtre olarak göründüğüne ve güncelleme almadığı hakkında sizlerin sorularını cevaplamaya çalışacağız. Instagram’da yer alan filtrelerin eski görünmesi hatası nasıl çözülür? İşte..
Android Opera VPN Kullanımı 2019
Geçtiğimiz dönemlerde Opera Android platformu için ücretsiz bir şekilde VPN uygulamasını başlattı. Windows sistemlerde kullanılan bu VPN hizmeti artık mobil platforma gelmiş bulunuyor. Opera çok uzun bir zamandır kullanıcılarına VPN..
Avengers: Endgame filmine ait en güzel duvar kağıtları 2019
Sizlere Avengers: Sonsuzluk savaşında bazı karakterlerin mobil duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Mobil cihazlarınız için kullanabilirsiniz. işte o görüntüler…..
HTC U11 Plus Fabrika Ayarlarına Döndürme
HTC U11 Plus cihaza sahipseniz ve cihazınızda oluşan yavaşlama sorunu için fabrika ayarlarına çevirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Sadece yavaşlama sorunu için değil, telefonu servise gönderme ya da ikinci el olarak satış..