Dizüstü Asus Pc Web Kamerası Ters Gösteriyor Sorunu Çözümü

/ 13 Aralık 2020 / 45.124 / yorumsuz
Dizüstü Asus Pc Web Kamerası Ters Gösteriyor Sorunu Çözümü

Merhabalar, bu konumuzda benimde yaşadığımız ve çözdüğümüz bir dizüstü bilgisayarda web kamera sorunu hakkında çözüm yolunu vermeye çalışacağız. Web kamera fiziksel bir zarar görmediyse yazılımsal bir sorun olma ihtimali yüksektir. Bu nedenle Laptop web kamerası ters gösteriyorsa bu tür sorunlar, hatalar için aşağıda vereceğimiz çözüm önerilerini yerine getirerek çözümlemeye çalışacağız.

ASUS F52Q Laptobun WEB Kamerası Görüntüleri Ters Gösteriyor | Bilgisayar Kullanımı, Hardware, Donanım ve Teknik Bilgiler…

Web Kamerası Ters Gösteriyor
İlk önce bilgisayarımıza Entegre olmuş kameranın sürücüsünü güncellemesini yapmak olacaktır. Bunun için web kameranın sürücü PİD numarasını bularak sürücüsünü bulacağız.
Bunun Aygıt yönetici üzerinden web kamerası sürücünün PİD numarası bulmak için Bilinmeyen Aygıtları Öğrenme yazımızı okuyarak nasıl olduğunu öğrenebilirsiniz.
Aygıt yöneticisini açmak için Windows + R tuşlarına basarak çalıştır penceresine “devmgmt.msc” komutunu yazabilir ve kameralar kısmından USB CAMERA adımlarından aygıtın DEV numarasına göre yola çıkabiliriz.

Bu sorunun genel olarak ASUS K52JT Webcam Ters Görüntü Sorunu bu modellerde sıklıkla yaşandığı tespit edilmiştir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz