Huawei Arama Yönlendirme

/ 11 Mart 2021 / 1.491 / yorumsuz
Huawei Arama Yönlendirme

Meşgul olduğumuzda ya da çok yoğun bir tempoda çalışıyorsak ve gelen her telefona yetişemiyorsak arama yönlendirme tam bir hayat kurtarıcı oluyor. Biz size bu yazımızda Huawei çağrı yönlendirme nasıl yapılır onu anlatacağız.

huawei çağrı yönlendirme ile ilgili görsel sonucu

Huawei Çağrı Yönlendirme
-Telefon uygulamasını açınız
-Üç noktaya dokun
-Ayarlar
-Arama yönlendirme
-Her zaman yönlendir
Yukarıda adımları uyguladıktan sonra açılan ekranda hangi durumda çağrı yönlendirilmesi yapılması gerektiğini seçiyorsunuz;
-Meşgul olduğunda
-Ulaşılamadığında
-Yanıtlanmadığında

Yukarı adımları uyguladığınızda sizde aramalarınızı yönlendirmiş olacak ve yoğun temponuzdan az da olsa sıyrılmış olacaksınız. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz