Telefon İncelemeleri

Oppo R15 ve R15 Pro incelemesi ( Arasındaki Farklar )
Lenovo Ideapad 720s İncelemesi
Samsung Galaxy S9 ve S9 + kamera incelemesi
Samsung Galaxy Note9 Geniş inceleme
Samsung Galaxy Note9 Geniş inceleme Giriş Samsung Galaxy Note9 şimdi resmi. Bir sonraki Galaxy Note’un nasıl olacağını tahmin etmek çok zor değil. Bu telefon, Samsung’un şu anda sahip olduğu en ileri..
Xiaomi Mi A2 ve Xiaomi Mi A2 Lite Arasındaki Farklar
Xiaomi Mi A2 ve Xiaomi Mi A2 Lite Arasındaki Farklar Geçen yıl Xiaomi Mi A1 bizim incelememizde, sonuç sayfasında bir yıldızdı. Mi A1’i en ucuz droidlerden en pahalı köpeklere kadar her..
Huawei P20 Pro Geniş İncelemesi
Huawei P20 Pro Geniş İncelemesi Giriş Bu ilkbaharda heyecan verici bir amiral gemisi mevsimi oldu, evet, ama toz çöktükten sonra, kalıcı izlenimler bırakan sadece birkaç cihaz vardı. Bu kısa listenin zirvesinde,..
Huawei Nova 3e Yorumlar Ve Özellikleri
Huawei Nova 3e Yorumlar Ve Özellikleri Huawei markasının en iddialı olduğu modellerden biri olarak öne çıkan Nova 3e modeli özellikler ile göz dolduruyor. Cihazın en önemli özelliği ise ön tarafa..
Samsung Galaxy A6 Plus (2018) incelemesi
Samsung Galaxy A6 Plus (2018) incelemesi   Samsung Galaxy A serisi, dizinin alt ucundaki cam yerine J-style metal ile birlikte geliyor. Ama biz bunu zaten biliyorduk – geçen ayki incelemede A6..
Huawei Y7 Prime (2018) incelemesi
Huawei Y7 Prime (2018) incelemesi Huawei Y7 Prime (2018) ‘i inceledikten sonra, şirket ortalamasının alt orta noktasında bir yere yerleştirilmiş bir telefon olduğu görülüyor. Bu durumda zaten huawei markasının çeşitlilik..
LG G7 ThinQ cep telefonu geniş incelemesi
LG G7 ThinQ cep telefonu geniş incelemesi Giriş LG en son Snapdragon – yay ile bir G serisi telefon bırakıyor! Bazı tedarik zinciri optimizasyonlarımıza veya LG’nin ürün planlamasının size teşekkür..
ZTE Blade V9 incelemesi
ZTE Blade V9 incelemesi Mobil Dünya Kongresi’nin resmi açılışından hemen önce Barselona’da düzenlenen ZTE etkinliği sırasında, Çinli şirket yeni orta sınıf akıllı telefon olan ZTE Blade V9’u piyasaya sürdü. Cihazı..
Huawei P20, P20 Pro ve Mate RS Telefon incelemesi ( Arasındaki Farklar )
Huawei P20, P20 Pro ve Mate RS Telefon incelemesi ( Arasındaki Farklar ) Huawei, P9 ile çift kamera kurulumunu kullanan ilk telefon firması değil, ancak çoklu kamera ile piyasayı kızıştıracak..
Oppo R15 ve R15 Pro incelemesi ( Arasındaki Farklar )
Oppo R15 ve R15 Pro incelemesi ( Arasındaki Farklar ) Oppo, sadece dünyanın en büyük beşinci üreticisinden biri olarak görünüyor, aynı zamanda OnePlus ve Vivo’dan ne beklediğini göstermeye de çalışan..