Telefon İncelemeleri

Xiaomi Mi A2 ve Xiaomi Mi A2 Lite Arasındaki Farklar
Huawei Nova 3e Yorumlar Ve Özellikleri
Samsung Galaxy A6 Plus (2018) incelemesi
Oppo F9 / F9 Pro Detaylı Geniş incelemesi
Samsung Galaxy Note 20 Gizli Özellikleri
Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra modelleri hakkında bilgi vereceğiz. Samsung Galaxy Note 20 serisi geçen hafta tanıtıldı. Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra özellikleri ile..
Galaxy Note 10’u Yeniden Başlatma İşlemi
Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus’ın nasıl kapatılıp yeniden başlatılacağını açıklayacağız. Kendinize Note 10 cihaz aldıysanız ve nasıl kapatıp açacağınızı bilmiyorsanız sizlere yardımcı olacağız...
Telefon Tercihi Samsung mu iPhone mu?
Bu yazımızda birçok kullanıcı tarafından merak edilen iPhone mu Samsung mu sorusunun detaylarını paylaşacağız. Yeni bir cihaz almak isteyen kullanıcılar, cihaz tercihinin iPhone ya da Samsung olması konusunda kararsız. Samsung..
Xiaomi Cihazda Bildirim Simgeleri Görünmüyor Sorunu
Xiaomi cihaza sahipseniz ve telefonunuza bildirim gelmiyorsa bu konuda sizlere yardımcı olacağız. Simgeler görünmüyor ise MIUI uygulaması bu sorun için çözüm olacak. Xiaomi cihazlarda son dönemlerde ortaya çıkan bildirimlerin görünmeme..
Galaxy S10 + vs Galaxy S9 +: Arasındaki Farklar
  Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 + çıkış tarihi sadece birkaç hafta uzakta ve potansiyel alıcılar hangi telefonun kendileri için doğru olduğuna ya da beklemeye değip değmeyeceğine karar vermeye..
Google Pixel 3 serisi için ipuçları ve püf noktaları
  Google Pixel 3 ipuçları ve püf noktaları   Google’ın Pixel 3 ve Pixel 3 XL modeli henüz şirketten gelen en umut verici telefonlar. Her iki telefon da Android 9.0 Pie’a..
LG V40 ThinQ [Mini] İnceleme: Donanım, Tasarım ve Kamera
  LG V40 ThinQ [Mini] İnceleme: Donanım, Tasarım ve Kamera   Ekim, büyük Android OEM’lerinden gelen yeni telefon duyurularının ayıydı. Ay, toplam beş kameraya sahip olmak için manşetleri ele geçiren..
Merhaba ve güle güle: Telefonlardaki Çentikler Tarih mi olacak?
  Çentik yakında tarih olacak!   Yaklaşık bir yıl önce, neredeyse herkes bunun ortaya çıkacağını bilemezdi: bir akıllı telefondaki çentik. Ancak iPhone X ile Apple, ekranın küçük girintisini popüler hale..
Dünyanın ilk katlanan telefonu FlexPai
  Dünyanın ilk katlanan telefonunu Royole markası sundu! Samsung, kendi katlanabilir akıllı telefon-tablet melezini tamamladıktan birkaç gün uzakta olabilir , fakat tüketici elektroniği şirketi Royole, kendi esnek ekranlı cihazı ile..
Telefon Karşılaştırmaları: OnePlus 6 vs OnePlus 6T
  OnePlus 6 ve OnePlus 6T karşılaştırması OnePlus 6 ve OnePlus 6T bu karşılaştırma biraz farklı yapılacak. Böylece adından da anlaşılacağı gibi birbirine çok benziyorlar. Her iki modeli birlikte tartışacağım ve..