Telefon İncelemeleri

Xiaomi Mi A2 ve Xiaomi Mi A2 Lite Arasındaki Farklar
Samsung Galaxy A6 Plus (2018) incelemesi
Huawei Nova 3e Yorumlar Ve Özellikleri
LG V40 ThinQ [Mini] İnceleme: Donanım, Tasarım ve Kamera
  LG V40 ThinQ [Mini] İnceleme: Donanım, Tasarım ve Kamera   Ekim, büyük Android OEM’lerinden gelen yeni telefon duyurularının ayıydı. Ay, toplam beş kameraya sahip olmak için manşetleri ele geçiren..
Merhaba ve güle güle: Telefonlardaki Çentikler Tarih mi olacak?
  Çentik yakında tarih olacak!   Yaklaşık bir yıl önce, neredeyse herkes bunun ortaya çıkacağını bilemezdi: bir akıllı telefondaki çentik. Ancak iPhone X ile Apple, ekranın küçük girintisini popüler hale..
Dünyanın ilk katlanan telefonu FlexPai
  Dünyanın ilk katlanan telefonunu Royole markası sundu! Samsung, kendi katlanabilir akıllı telefon-tablet melezini tamamladıktan birkaç gün uzakta olabilir , fakat tüketici elektroniği şirketi Royole, kendi esnek ekranlı cihazı ile..
Telefon Karşılaştırmaları: OnePlus 6 vs OnePlus 6T
  OnePlus 6 ve OnePlus 6T karşılaştırması OnePlus 6 ve OnePlus 6T bu karşılaştırma biraz farklı yapılacak. Böylece adından da anlaşılacağı gibi birbirine çok benziyorlar. Her iki modeli birlikte tartışacağım ve..
Facebook, Hesap Silmek İçin Süreyi İki Katına Çıkardı!
Facebook, Hesap Silmek İçin Süreyi İki Katına Çıkardı!   Facebook, en çok kullanılan sosyal medya siteleri arasında ilk sırada gelirken, son zamanlarda oluşan düşüş ise gözlerden kaçmıyor. Bunun nedeni ise..
iPhone XS Performansı Testi Ortaya Çıktı
iPhone XS Performansı Testi Ortaya Çıktı   Bir süre önce resmi olarak tanıtılan iPhone XS, şu anda en çok merak edilen akıllı telefon modelleri arasında yer alıyor. Apple’ın yeni nesil..
Samsung Galaxy Note 9 kamera incelemesi
Samsung Galaxy Note 9 kamera incelemesi   Olumlu İyi pozlama  Beyaz dengesi hemen hemen her zaman doğrudur  Büyük Portre Modu performansı  Yiyecek Modu inanılmaz  Canlı renkler Olumsuz Kötü dinamik aralık..
Samsung Galaxy Watch Geniş İncelemesi
Samsung Galaxy Watch Geniş incelemesi   Giriş Akıllı saatler – pek çok kişi tarafından kuzu ve bir fad olarak reddetti. Zayıf pil ömründen dolayı inananlar bile yatırım yapmaktan uzak duruyorlar. Yeni Galaxy..
Oppo F9 / F9 Pro Detaylı Geniş incelemesi
Oppo F9 / F9 Pro Detaylı Geniş incelemesi Giriş Oppo F9 / F9 Pro, son derece popüler Oppo orta sınıf serisinin bir başka taksitidir. Ailenin ilk telefonu, arkadaki çift kameralı ve..
Samsung Galaxy Note 9 ve Samsung Galaxy Note 8 Karşılaştırması
Samsung Galaxy Note 9 ve Samsung Galaxy Note 8 Karşılaştırması Samsung markasının amiral modelleri arasında yer alan Samsung Galaxy Note serisinin son üyesi satışa sunuldu. Markanın son üyesi olan Samsung..

Tavsiye

Black Friday Nedir?