Android Haberleri

Android mobil cihazlarda çalışan ve geliştirilebilen yarı açık kaynak kodlu Linux tabanlı ücretsiz bir sistemdir. Kodlar açık kaynak olsa da azda olsa ufak bir kod bölümü Google tarafından kapalı tutulmuştur. Sayfamızda Android işletim sistemi ile alakalı güncel android haberlerine yer verilmiştir. Bir android işletim sistemine sahipseniz ve bir sorun yaşıyor veya bilgi almak istiyorsanız android haberleri olarak bizi takip edebilirsiniz

Android İşletim Sistemlerinin Tüm İsimleri
Yeni Emojiler Androidde neden Görünmüyor
Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Donma Sorunu Çözüldü
2018’in en iyi Android uygulamaları
Sahte replika telefon nasıl anlaşılır?
Sahte replika telefon nasıl anlaşılır? İnternet’te yeterince zaman geçirin ve bir korku hikayesine sahte bir telefona yüzlerce dolar harcayan bazı talihsiz ruhlara rastlamak zorundasınız. Dışından yepyeni bir Samsung Galaxy S9 gibi görünebilir , ama gerçek..
Android P Serisinin İsmi Pistachio(Antep Fıstığı) Mu Olacak?
Android P Serisinin İsmi Pistachio (Antep Fıstığı) Mu Olacak? Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemlerinden biri olarak kabul edilen Android işletim sistemi yeni sürümleri ile kullanıcılara farklı özellikler sunmaya devam..
En iyi Android Temaları
En iyi Android Temaları: Akıllı telefonunuzu inanılmaz görünmesini sağlayın   Android görünümünüzü oluşturmanın ve harika hissetmenin pek çok yolu var, ancak en kolay olanı bir Android teması indirerek. Aşağıda, hepsi bir..
Android Bilinmeyen Kaynaklar Açılmıyor
Android Bilinmeyen Kaynaklar Açılmıyor Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemlerinden biri olarak öne çıkan Android işletim sistemi aynı zamanda üçüncü şahıs uygulamaları için diğer işletim sistemlerine oranla daha kolay yükleme..
Honor 10 Türkiye’de Ne Zaman Satılmaya Başlayacak?
Huawei Honor 10 Ne Zaman Türkiye’de? Dünyanın en çok satılan ve ekonomik fiyatları ile dikkat çeken akıllı telefon markaları arasında yer alan Huawei tarafından üretilen Honor 10 için beklenen müjdeli..
Android Temmuz Güvenlik Güncellemesi Yayımlandı
Android Temmuz Güvenlik Güncellemesi Yayımlandı Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemlerinden biri olmasının yanı sıra en çok saldırılara maruz kalan işletim sistemi de olan Android işletim sistemi için yeni güvenlik..
LG Q6 Android 8.1 Güncellemesi Başladı
LG Q6 Android 8.1 Güncellemesi Korede Başladı Güney Kore’deki kullanıcılar, LG Q6 ünitelerinin Android Oreo‘yu zaten aldıklarını ve işletim sisteminin getirdiği genel özellikleriyle birlikte LG’nin bazı yeni özellikler de sunduğunu..
Samsung Telefonların Mesajlar Bölümündeki Açık Ciddi Boyutlarda
Samsung’un Mesaj Hatası Ciddi Boyutlarda Samsung markasının akıllı telefonları son zamanlarda oldukça ciddi bir suçlama ile karşı karşıya kalmış durumda. Bazı akıllı telefonların mesajlar bölmesinde ortaya çıkan güvenlik açığı kullanıcıların..
Android Cihazlarda RAMPage Açığı Tespit Edildi!
Android Cihazlarda RAMPage Açığı Tespit Edildi! Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olmasının yanı sıra en fazla güvenlik açığı tespit etilen işletim sistemi olarak kötü bir üne sahip olan Android..
Dünyanın En Büyük Telefon Üreticisi Hangi Marka?
Huawei İkinci Sıraya Yerleşecek Mi? Huawei’nin en yetkili isimlerinden bir tanesi olan Richard Yu 2016 tarihinde yaptığı açıklamada firmanın Apple’ı telefon üretme sektöründe geride bırakarak 2019 yılına dünyanın en büyük..