Android Haberleri

Android mobil cihazlarda çalışan ve geliştirilebilen yarı açık kaynak kodlu Linux tabanlı ücretsiz bir sistemdir. Kodlar açık kaynak olsa da azda olsa ufak bir kod bölümü Google tarafından kapalı tutulmuştur. Sayfamızda Android işletim sistemi ile alakalı güncel android haberlerine yer verilmiştir. Bir android işletim sistemine sahipseniz ve bir sorun yaşıyor veya bilgi almak istiyorsanız android haberleri olarak bizi takip edebilirsiniz

Android İşletim Sistemlerinin Tüm İsimleri
Yeni Emojiler Androidde neden Görünmüyor
2018’in en iyi Android uygulamaları
Android Bilinmeyen Kaynaklar Açılmıyor
Samsung Galaxy S10 5G Teknolojiyle Gelecek Mi?
Samsung Galaxy S10 5G Teknolojiyle Gelecek Mi? SamsungGalaxy S10 ailesi yeniden gündemde konuşulmaya devam ediyor. Şimdide bu model 5G için ciddi bir duyuru yapıyor.SamsungGalaxy S10 ailesi tam dört farklı model..
Netflix ’in Desteklediği Telefonların Listesi Açıklandı
Netflix ’in Desteklediği Telefonların Listesi Açıklandı   Son birkaç yıldır iyi bir yükseliş yakalayan Netflix, gerek reklamlarıyla gerekse sunduğu hizmetle vazgeçilmezler listesinde yer alıyor. Birçok kişinin merak ettiği Netflix destekleyen..
Google Play Store’un tasarımı tekrar güncellendi!
  Google Play Store’un tasarımı değişti!   Google, Play Store uygulama mağazasının görünümünü ve hissini denemeye devam ediyor. Bazı kullanıcılar Materyal Teması stilini kullanarak güncellenmiş bir arayüze sahiptir. “Filmler ve..
YouTube Müzik, EQ ayarlarıyla güncellendi!
  YouTube Müzik ekolayzere   YouTube Müzik‘e gelen en son özellik, ekolayzır ayarlarını doğrudan uygulamanın içinden ayarlama yeteneğidir. Değişiklik ilk olarak, uygulamaya birkaç hafta öncesinde indirildiği anda fark edildi ve..
Google Hangouts kapatılıyor mu?
  Google Hangouts’un 2020’de kapatılacağı bildirildi!   Hangouts, Google‘ın ilk olarak 2013 yılında başlatılan sohbet uygulaması, tünelin sonunda ki ışığa yaklaşıyor olabilir. Çıkan bir rapora göre , Hangouts 2020’de bir..
Xiaomi Mİ MİX 3 Forbidden City Edition Aralık ayında satışa sunulacak!
  Xiaomi Mİ MİX 3 Forbidden City Edition   Xiaomi Mi MİX 3 Forbidden City (Yasak Şehir) özel bir sürümü Aralık ayında 5,000 yuan (3748,53 tl) bir fiyata piyasaya sürülecek...
Samsung, Galaxy akıllı telefonlar için gelecekteki yenilikleri anlattı!
  Galaxy akıllı telefonlar için gelecekteki yenilikler   Samsung temsilcileri, resmi forumun kullanıcılarına, Galaxy hattının telefonlarına hangi yeniliklerin eklendiğini ve 2019’da görülmesi gerekenleri yanıtladı. Ana değişiklikler arayüzde gerçekleşti. Samsung Deneyim..
Instagram sadece “yakın arkadaş” listesi ile “hikayeler” paylaşacak!
  Instagram yakın arkadaş listesinde hikaye paylaşımı   Instagram uygulamasının yan menüsünde “yakın arkadaşlar” listesini oluşturabilir. Eklenen arkadaşların listesini yalnızca hesap sahibi görüntüleyebilir. Yeni bir “hikaye” oluştururken, kullanıcı bunu herkesle..
Whatsapa bir yeni özellik daha geldi!
WhatsApp Android Grup Sohbetleri İçin Yeni Özellik Getirdi   Bundan birkaç ay önce WhatsApp tarafından İOS işletim sistemi için WhatsApp tarafında bir yenilik getirmek üzere beta yayımlamaya başlamıştı. Bugün itibari..
Fortnite PUBG’yi Geride Bıraktı!
Fortnite PUBG’yi Geride Bıraktı!   Battle Royale modunu en iyi şekilde oyun severler ile buluşturan hiç kuşkusuz PUBG ve Fortnite oyunları oldu. Dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip olan bu iki..