Android Haberleri

Android mobil cihazlarda çalışan ve geliştirilebilen yarı açık kaynak kodlu Linux tabanlı ücretsiz bir sistemdir. Kodlar açık kaynak olsa da azda olsa ufak bir kod bölümü Google tarafından kapalı tutulmuştur. Sayfamızda Android işletim sistemi ile alakalı güncel android haberlerine yer verilmiştir. Bir android işletim sistemine sahipseniz ve bir sorun yaşıyor veya bilgi almak istiyorsanız android haberleri olarak bizi takip edebilirsiniz

Android İşletim Sistemlerinin Tüm İsimleri
Yeni Emojiler Androidde neden Görünmüyor
Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Donma Sorunu Çözüldü
Akıllı Telefon Seçme Sihirbazı Nasıl Seçilir
2018 Antutu En İyi Telefonlar Listesi Açıklandı
2018 Antutu En İyi Telefonlar Listesi Açıklandı Akıllı telefon sektöründe her geçen gün yeni bir model sahne almaya devam ederken piyasaya yeni telefon modellerinin girmesi ile beraber Antutu’da listesini güncelledi...
Yeni Android İşletim Sisteminin Adı Popsicle Mi Olacak?
Yeni Android İşletim Sisteminin Adı Popsicle Mi Olacak? Yeni işletim sistemini geliştirmeye devam eden Google son Android sürümü için yeni ipuçları vermeye devam ediyor. Ürettiği her yeni işletim sistemine farklı..
Google Arama uygulamasında Filmler için Değerlendirme Karşılaştırma Seçenekleri sunuyor
Google Arama uygulamasında Filmler için Değerlendirme Karşılaştırma Seçenekleri sunuyor Yeni Google Arama güncellemesi, filmleri derecelendirmelere, zamanlamalara ve konuma göre karşılaştırmayı kolaylaştırır Google, Arama uygulamasına yeni bir güncelleme getirdi. Güncelleme, film..
Google Açıklama Yaptı : 13 Nisan’da Goo.gl Url Kısaltma Servisini Kapatıyoruz
Google Açıklama Yaptı : Goo.gl Url Kısaltma Servisini Kapatıyoruz URL kısaltıcıları, Twitter gibi sosyal medya ağlarının ve son derece daraltıcı 140 karakter sınırının arttırmasıyla 2009 yılının başlarında geri döndü. Sosyal medya..
Meizu 15 ve 15 Plus Yıldız Cep telefonları Geliyor
Meizu 15 ve 15 Plus Yıldız Cep telefonları Geliyor Meizu, şirketin 2003 yılında kurulduğundan bu yana 15 yıl sonra 2018 yılında büyük bir dönüm noktası kutluyor. Bu vesileyle uygun bir..
T-Mobile’ın Galaxy S8 Active’i de Oreo’yu aldı
T-Mobile’ın Galaxy S8 Active’i de Oreo’yu aldı AT & T’den sonra T-Mobile, ağındaki Samsung Galaxy S8 Active üniteleri için Oreo güncellemesini kullanıma sunmaya başladı. Güncelleme G892USQU1BRC4 sürümü olarak geliyor ve..
LG G7 Cep telefonu Özellikleri ve Fiyatı / RGBW ekran, 16MP F / 1.5 çift kamera İle Geliyor
LG G7 Cep telefonu Özellikleri ve Fiyatı / RGBW ekran, 16MP F / 1.5 çift kamera İle Geliyor Henüz resmi kanallar tarafından telefon onaylanmasada LG G7 Cep telefonu yeni görüntüleri ve..
YouTube alternatifi En iyi video oynatıcılar
YouTube alternatifi En iyi video oynatıcılar YouTube, İnternet’in video içeriği için en popüler platformu olabilir, ancak herkes bundan memnun değildir. Farklı içerikler, daha az sayıda reklam, indirme veya arka planda oynatma..
Hindistan’da Android Oreo (Go Edition) ile Nokia 1 piyasaya çıktı
Hindistan’da Android Oreo (Go Edition) ile Nokia 1 piyasaya çıktı Nokia, Hindistan’daki Nokia 1 akıllı telefonunu piyasaya sürdü . Nokia’nın Google’ın yeni Android Oreo (Go Edition) platformuna dayanan ilk telefonu...
Microsoft Edge web tarayıcısı artık hem iPad hem de Android tabletlerde mevcut
Microsoft Edge web tarayıcısı artık hem iPad hem de Android tabletlerde mevcut Microsoft, Edge web tarayıcısının artık Apple’ın iPad’lerinin yanı sıra Android tabletlerde kullanılabileceğini açıkladı. Resmi  blog yazısında”Artık siz de,..