Android Haberleri

Android mobil cihazlarda çalışan ve geliştirilebilen yarı açık kaynak kodlu Linux tabanlı ücretsiz bir sistemdir. Kodlar açık kaynak olsa da azda olsa ufak bir kod bölümü Google tarafından kapalı tutulmuştur. Sayfamızda Android işletim sistemi ile alakalı güncel android haberlerine yer verilmiştir. Bir android işletim sistemine sahipseniz ve bir sorun yaşıyor veya bilgi almak istiyorsanız android haberleri olarak bizi takip edebilirsiniz

Android İşletim Sistemlerinin Tüm İsimleri
Yeni Emojiler Androidde neden Görünmüyor
2018’in en iyi Android uygulamaları
Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Donma Sorunu Çözüldü
Mark Zuckerberg, Facebook yöneticilerine Android telefonları kullanmalarını emretti!
  Zuckerberg Android işletim sisteminin kullanılmasını istiyor   Facebook CEO‘su Mark Zuckerberg, yönetim ekibine The New York Times‘a göre sadece Android telefonlarının kullanılmasını emretti. Karar, Apple CEO‘su Tim Cook‘un MSNBC..
Google One: Bilmeniz gereken her şey
  Google One nedir?   Google One, bu Mayıs ayında ücretli Google Drive depolama alanı için yeniden markalaşma olarak ilk kez yayınlandı. Ancak, Google One, yeni bir boya katından çok..
Asus Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2 özellikleri sızdırıldı!
  Asus Zenfone Max M2 ve Zenfone Max Pro M2 özellikleri    Hindistan’daki sayısız Asus Zenfone akıllı telefonunun başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra, şirket şu anda mevcut olan Zenfone Max..
Samsung ve Apple Cihazları Güncellemeler ile Yavaşlatılıyor mu?
Samsung ve Apple Cihazları Güncellemeler ile Yavaşlatılıyor mu?   Akıllı telefon ve tablet gibi alanlarda iki dev şirket olan Samsung ve Apple, ne yazık ki olumsuz bir haber ile gündemde...
Android’de kullanılması gereken 5 gizli erişim ayarı
  Android’de 5 gizli erişim ayarı    Android işletim sistemi, bir Samsung, Google Pixel veya Huawei cihazına sahip olmanıza rağmen, işitme güçlüğü çekenler, görme bozukluğu ya da standart işlem gerçekleştirebilecek..
Moto X4, Android 9 Pie güncellemesi Hindistan’da kullanıma sunuldu!
  Moto X4 Android 9 Pie güncellemesi    Moto X4 şimdi Hindistan’da Android 9 Pie güncellemesini alıyor. Bu, bir 1.1GB indirme olarak hava üzerinden(ek olarak) geliyor ve bir kez kurduktan..
T-Mobile, Revvl 2 ve Revvl 2 Plus’ı duyurdu!
  Revvl 2 ve Revvl 2 Plus özellikleri   Geçtiğimiz yılki Revvl ve Revvl Plus‘ın ardından , T-Mobile bugün bir çift yeni Android markalı akıllı telefonlar tanıttı. Revvl 2 ve..
Önümüzde ki günlerde çıkacak Android telefonlar
  Samsung Galaxy S10 Lite için yayınlanmış özellikler ve fiyatlandırma   Geçtiğimiz hafta, Samsung‘un sadece bir bükme akıllı telefonunu değil, aynı zamanda bir selfie kamerası için çeşitli oyuklarla birkaç ekran..
Karşınızda Samsung Galaxy W2019
Karşınızda Samsung Galaxy W2019   Kapaklı telefon modasını sürdürme niyetinde olan Samsung, geçtiğimiz yıl satışa sunduğu W2018 modelinin yeni halini resmi olarak duyurdu. Samsung Galaxy W2019 adıyla tanıtılan cihaz, tuşlu..
Project Fi “Geliştirlmiş Ağ´´ ekliyor!
  Project Fi Güncellendi   Google, yakında yeniden marka olacak MVNO hizmeti olan Project Fi için yeni bir “geliştirilmiş ağ” duyurdu. Bu özellik, ekstra güvenlik ve daha güvenilir bağlantı eklemeye..