Android Haberleri

Android mobil cihazlarda çalışan ve geliştirilebilen yarı açık kaynak kodlu Linux tabanlı ücretsiz bir sistemdir. Kodlar açık kaynak olsa da azda olsa ufak bir kod bölümü Google tarafından kapalı tutulmuştur. Sayfamızda Android işletim sistemi ile alakalı güncel android haberlerine yer verilmiştir. Bir android işletim sistemine sahipseniz ve bir sorun yaşıyor veya bilgi almak istiyorsanız android haberleri olarak bizi takip edebilirsiniz

Yeni Emojiler Androidde neden Görünmüyor
Android İşletim Sistemlerinin Tüm İsimleri
Android Bilinmeyen Kaynaklar Açılmıyor
2018’in en iyi Android uygulamaları
PlayStation Oyunlarını Android Telefonda Oynama
Bu yazımızda sizlere Android cihazlarda PlayStation oynama işleminden bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere bilgisayar oyunları artık yerini akıllı telefonlara devrediyor. Artık birçok kişi bilgisayar üzerinden değil de telefon üzerinden oyun oynamayı tercih..
Seveceğiniz Android Q özellikleri: Katlanabilirler için daha iyi destek sağlıyor
Seveceğiniz Android Q özellikleri: Katlanabilirler için daha iyi destek sağlıyor “Büyük ekran” cihaz kategorisinin tamamı, katlanabilir telefonların burada olduğunu tekrar ziyaret ederek biraz ihtiyaç duyuyor. atlanabilir telefonlar burada. Samsung ve..
Android Mesajlara Gelen Yeni GIF Özeliği
Google tarafından yeni gelen GIF özelliği birçok kişiyi sevindirdi. Sohbet ettiğiniz zaman daha canlı ve eğlenceli geçmesi için mesajlar alanına GIF önerme özelliği geldi. Bu özellik sayesinde sohbet akışlarınız daha..
Android Q yeni işlevler getiriyor!
Android Q’nun en önemli yeniliklerini sizler için derledik. İşte Android Q’nun en önemli yenilikleri ve detayları… Android Q‘nun şuan için hazır olmamasına rağmen, beta sürümünü indirip kullandığımız için deneyim kazandığımızı..
Android Q’da Beam işlevi kaldırıldı!
Google’ın uzun süredir gündemi meşgul eden o iddiaları için üzücü bir haber geldi. O bomba özellik Android Q’da yer almıyor. İşte detaylar.. Android Q’nın çok ciddi yenilikler ile Google I/O..
Android Q Güncellemesi Alacak Huawei Modelleri
Huawei tarafından kısa bir süre .önce Huawei P30 ve Huawei P30 Pro modelleri piyasaya sunulmuşu. Yeni çıkan bu cihazlar, EMUI 9.1 arayüzünü de beraberinde getirdi. Aynı zamanda simgeleri, GPU Turbo..
Apex Legens Mobile için kollar sıvandı!
50 milyon tekil oyuncu barajını aşan ücretsiz Apex Legends oyunu, kısa bir süre içerisinde çok büyük rekorlara imza attı. Daha önceden mobil platforma geleceği söylenen haberler artık netlik kazanmış durumda...
Android 10 Q Beta 3, 21 farklı telefon için hazır!
Google IO 2019 sırasında Android 10 Q Beta 3 sürümünü duyurdu. Bunla beraber yapılan açıklamada Google, 13 üretici ile bir görüşme yaparak 21 model için Android 10 Q Beta 3..
Volvo’dan ilk Android Automotive araç geliyor!
Volvo 2020 yılında elektrikli aracı tüketiciye sunacak ve Polestar 2, Android automotive OS kullanacağı açıklandı. Böylelikle ilk Automotive  OS kullanan araç listesinin başında yer alacak. İşte detaylar… Şimdiye dek bazı..
10.000 mAh Bataryalı Oukitel K12 Telefon Sunuldu!
Çinli üretici tarafından Mayıs ayında piyasaya sunulacak olan akıllı cihaz K12, güçlü bir batarya ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oukitel’in ürün sırasına bakıldığı zaman 4 adet seri ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor...