Xbox Live Gold’un Ekim 2018 Oyunları

/ 10 Ekim 2018 / 709 / yorumsuz
Xbox Live Gold’un Ekim 2018 Oyunları

Xbox Live Gold’un Ekim 2018 Oyunları

 

Oyun oynamayı seven kişiler için Microsoft’un sunduğu Xbox Live Gold üyeliklerine bu ay hangi oyunlar ücretsiz olacak merak edilmekte olup, biz sizler için araştırdık.

Microsoft, Xbox Live Gold üyeleri için Ekim ayında hangi oyunları ücretsiz sunacak merak edilmekte olup, Xbox One ile Xbox 360 oyunları neler olacak inceleyelim

Ücretiz Xbox Live Gold Oyunları

 

Geçtiğimiz aylara göre bu ay, normalden daha düşük ve zayıf oyunlar sunulacak olup, bu Xbox Live Gold üyelerinin tepkisini getirebilir. Tabi ki bu bazı kullanıcılar için şikayete neden olsa da bazıları için sevindirici haber olabilir. Xbox Live Gold Ekim 2018 oyunları gelmeden önce Eylül ayında sunulan oyunlara göz atarsak eğer Prison Architect ve Livelock kaliteli oyunlar sunulmuş olup, bu ay bu kalitede oyunlar yoktur.

Xbox Live Gold Ekim Oyunları

 

Bu ay düşük kalitede oyunlar sunulacak olsa da bu oyunların bazıları ise dikkat çekeceği kesindir. Bu ayın oyunlarına göz atmak gerekir ise Xbox Live Gold Ekim ücretsiz oyun olarak;

Xbox One

  • Overcooked! (1- 31 Ekim)
  • Victor Vran (16 Ekim – 15 Kasım)

Xbox 360 (Geriye uyumluluk ile Xbox One’da da oynanabilir)

  • Stuntman: Ignition (1- 15 Ekim)
  • Hitman: Blood Money (16 Ekim – 31 Ekim)

Yukarıda ki oyunları Xbox Live Gold üyeleri ücretsiz olarak bu ay oynama imkanı elde edecektir.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.