Xiaomi MIUI 12 Kontrol Panel Ayarı Nasıl Yapılır?

/ 6 Temmuz 2021 / 2.271 / yorumsuz
Xiaomi MIUI 12 Kontrol Panel Ayarı Nasıl Yapılır?

Xiaomi her geçen gün yeni telefonlar çıkarmakta ve bu çıkan telefonlarda bir hayli talep görmekte. MİUİ 12 ile birlikte gelen özellikler arasında yeni kontrol panel ile tasarımda değişerek karşımıza çıkmaktadır. Kontrol paneli kullanıcılara daha kolay bir arayüz sunmaktadır.

Bu kontrol panelleri aynı zamanda İOS işletim sistemlerinde kontrol panellerine de benzemektedir. Biz size bu yazımızda Xiaomi MIUI 12 kontrol paneli ayarı nasıl yapılır onu anlatacağız.Xiaomi MIUI 12 Güncellemesi Alacak Cihazlar (Telefonlar) Belli Oldu -  Haberler Teknoloji

-Öncelikler ayarlara girin.
-Bildirimler & Kontrol Merkezi
-Kontrol merkezi sitili
-Buradan yeni sürüm sitiline geçiş yapabilirsiniz.

Burada ekranı sol taraftan aşağı doğru çektiğinizde ekrana düşen bildirimleri ekranın sağından aşağı doğru çektiğinizde kontrol paneli ayarlarına geçiş yapabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz