Android’de ekran kapalıyken Gizli Video Çekme Nasıl Yapılır?

/ 2 Mart 2020 / 37.502 / yorumsuz
Android’de ekran kapalıyken Gizli Video Çekme Nasıl Yapılır?

Teknoloji her gün daha da fazla gelişiyor ve hayal ettiğimiz şu özellik de olsa keşke dediğimiz özellikler tek tek bulunuyor. Android cihazlar iOS cihazlara göre daha da geniş kapsamlı cihazlardır. Yani Android cihazlarda yapamayacağımız, yükleme işlemini gerçekleştiremeyeceğimiz bir durum olma ihtimali çok az.

Bu yazımızda da Android cihazınız kapalı durumdayken video çekimini nasıl yapacağınız konusunda bilgi vereceğiz. Bazen birine şaka yapmanız gerekir, bazen beraber eğlendiğiniz anları video altına almak isteyebilirsiniz. Kameranın bilerek çekim yaptığını gördüğünüz zaman doğal davranmayabilirsiniz. Ayrıca bazı çocuklar kamera görünce yaptığı şeyden vazgeçebilir. Bu durumda devreye gizli video çekimi giriyor.

Eğer siz de ekranınız kapalıyken video çekimini gerçekleştirmek istiyorsanız, bize lazım olan uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır. ‘Secret Video Recorder’ uygulamasını indirebilirsiniz. Secret Video Recorder uygulaması cihazınızın ekranı kapalı olduğu halde çekim yapmaya devam eden bir uygulamadır. Ayarlayacağınız zamanlayıcı sayesinde gizli bir video çekimini gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın içerdiği modlar oldukça basit bir kullanım sağlıyor. Şu an için Android cihazlarda geçerli en iyi gizli video çekim uygulaması diyebiliriz. İçerdiği modlar kapalı olduğu halde çekmeye yarayan bir mod. Uygulamayı indirdikten sonra zamanlayıcınızı kurup gizli çekimlere başlayabilirsiniz. Zamanlayıcı mod sayesinde, mesela yarın saat 13.05’te 10 dakikalık bir video kaydını gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlayacağınız otomatik zaman dilimi sayesinde Android cihazınızda ekran kapalı iken video çekimi gerçekleşir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz