Xiaomi Mi 5 format nasıl yapılır?

/ 23 Kasım 2020 / 22.134 / yorumsuz
Xiaomi Mi 5 format nasıl yapılır?

Bu konumuzda Xiaomi Mi 5 model akıllı telefonlara nasıl format atılır? Konusunda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Sizin de sorularınız olursa soru & cevap sayfamıza sorularınız gönderebilirsiniz.
Xiaomi Mi 5 nasıl format atılır? Bu anlatımdan önce cihazın bir yedeğinin mutlaka yedeği almayı unutmayınız. Telefon rehberi, film rulosu, video ve diğer kişisel bilgilerinizin yedeğini alarak işleme öyle başlayınız.
Xiaomi Mi 5 format atma konusunda ikinci uyarımız sıfırlama işlemine geçmeden telefonun şarj oranı %50 altında olmamasına dikkat ediniz.

Xiaomi Mi 5 sıfırlama
-Menü
-Ayarlar
-Yedekle ve Sıfırla
-Fabrika Ayarlarını Sıfırla
-Telefonu Sıfırla
-Her şeyi sil
Xiaomi Mi 5 sıfırlama işlemini yukarıda bu adımları uygulamak suretiyle cihazınızı eski fabrika ayarına geri getirme, döndürme işlemini yapabilirsiniz.
Bunun dışında Xiaomi Mi 5 hard reset atma işlemini telefonun üzerinde bulunan tuşlar sayesinde yapabilirsiniz.

Xiaomi Mi 5 Format Atma
-Cihazı kapatıyoruz.
-Ses Açma+Power Tuşuna birlikte basıyoruz.
-Logo gelene kadar basılı tutuyoruz.
-Recovery ( Kurtarma modu )
-Wipe Data/Factory Reset
Yukarıda adımlarla cihazı eski ilk gün gibi fabrika ayarına döndürme işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu yukarıda verdiğimiz anlatım bilgi amaçlı verilmektedir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular