Sony Xperia L3 Format Atma Ve Sıfırlama

/ 15 Mart 2021 / 4.023 / yorumsuz
Sony Xperia L3 Format Atma Ve Sıfırlama

Telefonumuz bozulduğunda, donduğunda, yavaşladığında, bazı sistemsel hatalar verdiğinde onları sıfırlama, format atma ya da ikinci el adı altında satmayı planlarız. Bu yazımızda da Sony Xperia L3  cihaza format atma ve bu cihazı sıfırlamayı anlatacağız ancak her zaman dediğimiz gibi bu işlemlerden önce telefondaki verilerin yedeğini mutlaka alınız ve şarjının %50 olduğundan emin olun.

Guest Review. The Sony Xperia L3 by Liam Burke. #Sony #Xperia #L3 |  techbuzzireland

Sony Xperia L3 Format Atma
Bu işlem için telefonumuzun menüsünü kullanacağız.
-Menü
-Ayarlar
-Yedekle ve sıfırla
-Fabrika verilerine sıfırla
-Herşeyi sil
-Sil

Roxfit Sony Xperia L3 Simply Standing Book Case - Black

Sony Xperia L3 Sıfırlama
Bu işlem için ise telefonumuzun donanım tuşlarını kullanacağız. Bu şekilde sıfırlama ve format atma işlemlerini gerçekleştirmiş olursunuz.
 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular

Yorum yaz