PUBG Mobile: Adınızı ve görünümünüzü nasıl değiştirirsiniz

/ 20 Nisan 2018 / 158.486 / 1 Yorum
PUBG Mobile: Adınızı ve görünümünüzü nasıl değiştirirsiniz

PUBG Mobile: Adınızı ve görünümünüzü nasıl değiştirirsiniz

En sevilen Battle Royale tarzı oyunlardan biri olarak , Android oyuncular PUBG Mobile‘a dalış yaparak PC’den cep telefonuna mükemmel bir geçiş sağlıyor.

Oyun harika, ama mükemmel değil. PUBG Mobil hesabımı, adını ve görünümünü oluşturmayla ilgili deneyimleriniz var mı?

Oyunu gerçek isimleriyle kim oynuyor? Kimler isimlerini değiştirmiş bunları da mutlaka merak ediyorsunuzdur.

Pubg Mobile oyununu seviyorsanız isim ve görünüm değiştirme ile ilgili dökümanlarını da bilmenizde fayda var.

PUBG Mobile Görünümünüzü nasıl sıfırlayabilirsiniz?

İyi haber, görünüşünüzü kolayca sıfırlayabilirsiniz. Tencent Games, şeyleri taze tutmak için oynadıkça görünüşünüzü değiştirmek isteyeceğinizi biliyor. Avlama, ilk önce 3,000BP – oyun içi para birimleri veya yağma – kazanmak için sahip olmanız gerektiğidir.

Şu talimatları takip edin:

Uygulamayı ana ekrana açın (ana menü)
Üstteki menüden Envanter’i seçin
Karakterinizin hemen yanında görünen ‘Görünümü Sıfırla‘ düğmesine basın. Bununla ilişkili 3,000BP maliyetin olduğunu göreceksiniz.
Karakterinize istediğiniz değişiklikleri yapın, ardından Tamam’a basın. 3,000BP harcamak istediğinizi onaylamanız istenecektir. Paranız yoksa, oyun hesabınızı kontrol etmeden önce bu kadar kazanırsınız ve paranız olmadığını doğrularsınız.

PUBG Mobile Ad Nasıl Değiştirilir?

Bunu belirledikten sonra oyunda adınızı nasıl değiştiriyorsunuz?

Şanssız olarak her menüde ve oyunda aradım. Ekrana rasgele dokunmayı denedim. Güzelce sordum. Oyun içi sohbete sordum. Mikrofonda diğer oyunculara konuştum. Son olarak, çaresizlik içinde, yardım edip edemeyeceğini görmek için Müşteri Hizmetlerine başvurmayı denedim.

Sonuç ne? Şu an ismini değiştiremezsin, ama bu gelecek bir özellik.

Tencent Gaming bir Çinli şirkettir ve oyun Çin’de dünya çapındaki versiyondan biraz daha hızlı güncellenmektedir. Oyunun Çince sürümünde, güncelleme v0.4.0, adınızı değiştirmek için günde bir kez kullanabileceğiniz bir ‘Ad Kimliği’ kartı içerir.

Güncelleme: Sürüm 0.4.0 şimdi çıktı, bununla birlikte yukarıdaki Çince sürüm ekran görüntüsünde gördüğümüz gibi kimlik rozeti içeren bir Güncelleme Ödülünü de beraberinde getiriyor. Yeniden Adlandırma Kartı, çağrıldığı şekliyle, adınızı günde bir kez değiştirmenize izin verir.

Bir görünüm değişikliği için ödeme yapmak için daha fazla BP nasıl alınır?

Şu anda uygulamada BP satın alamıyorsunuz, sadece kazanın. BP’yi satın almak, oyunda henüz bir ‘özellik’ değil, kilidin açılması için kullanılan oyun içi para etrafında para kazanma özelliğiyle birlikte, şu anda orada olan her bedava oyuna benzer. Mevcut satın alma seçenekleri biraz garip.

Bu arada, eğer BP’ye ihtiyacınız varsa, bunu oyunda yapmak için birçok yol var.

Şimdiye kadar bulduğumuz en büyük şey, hesabınızı Facebook’a bağlayarak 2000BP’yi size veriyor. Şu anda Facebook’taki gizlilik endişeleri göz önünde bulundurulduğunda,  bazı tereddütleri olabilir, ama bu size kalmış.

BP’nin kilidini açacak meşgul tutmak için birçok diğer küçük görevler de vardır. Örneğin, 188BP’yi tamamlamak için posta kutusu aracılığıyla bir geri bildirim anketi sunuldu. Bu BP kazanmanın yollarından sadece birtanesi.

Diğerlerinin çoğu için düzenli olarak oynamaya devam etmelisiniz. BP’nin sunduğu kasaların kilidini açmanıza yardımcı olacak günlük ve haftalık görevler vardır. Bunlar, gün içinde bir oyun oynamak kadar basit, en üstteki 10’u bitirmek için tüm yol olabilir. Bazıları kolay, bazıları biraz daha fazla iş ve çaba gerektirecektir.

Oyunu oynayarak daha fazla kasa açacak ve daha fazla ganimet ve BP alacaksınız. Genellikle daha fazla zamana ve oldukça cömert olan Etkinlikler de vardır. Bir kadroda üç oyun oynayarak veya bir hafta boyunca her gün giriş yaparak 200BP alabilirsiniz. BP’yi kıyafet gibi kozmetik eşyalara harcayabilir ya da görünüşünüzü değiştirmek için tasarruf edebilirsiniz.

Üst seviye oyuncular için, bir sezon boyunca süren bir sıralama sistemi de vardır, sıralamadaki yetenek kademeleri ve benzersiz kozmetik ödülleri. Mevsimler şu anda yaklaşık iki ay sürüyor ve safların arasından geçmek için bolca zamanınız var.

BP almak için hackler ve hileler hakkında konuşulan çok sayıda çevrimiçi site var. Bu, muhtemelen hesabınızın sonunu kaybetmenize neden olabileceğini öne sürüyor. Duvarı harap eden herkesin yasaklandığını hatırlıyor musun?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz

PUBG Mobile: Adınızı ve görünümünüzü nasıl değiştirirsiniz (1 Yorum)