Marshall, yeni bir kablosuz hoparlör serisi tanıttı!

/ 28 Kasım 2018 / 387 / yorumsuz
Marshall, yeni bir kablosuz hoparlör serisi tanıttı!

 

Marshall kablosuz hoparlör

 
Marshall, üç modeli aynı anda içeren yeni bir konuşmacı serisi gösterdi: Acton II, Stanmore II ve Woburn II. Tüm hoparlörler Class D amplifikatörler, dahili bas refleks, ayrı ayrı ayarlanmış hoparlörler, maksimum ses seviyesinde bile bozulma olmadan en iyi ses kalitesi için DSP’yi yükseltmiş ve 10 metreye kadar çıkabilen bir menzile ve Bluetooth 5.0’a sahiptir.

Her üç sistem, iki cihaz arasında eş zamanlı bağlantıyı destekler ve aralarında geçiş yapabilir. Marshall Bluetooth mobil uygulaması aracılığıyla sesi kişiselleştirebilir ve oynatmayı kontrol edebilirsiniz. Program, en uygun ön ayarlı ekolayzer seçmenize, stereo veya surround ses arasında geçiş yapmanıza ve üst paneldeki LED göstergelerin yoğunluğunu ayarlamaya olanak tanır.

Acton II Bluetooth, yeni hattaki en kompakt hoparlördür. İki adet özel D sınıfı amplifikatör ile donatılmıştır, bu sayede çift twitter ve subwoofer yüksek güçte ses sağlar. Bu kadar mütevazı boyutlarda bile, odayı dengeli bir sesle doldurmanız yeterlidir.

Stanmore II Bluetooth, hem büyük hem de küçük tesisler için uygun çok yönlü bir modeldir. Yüksek frekanslı hoparlörler için 15 W gücünde çift sınıf D amplifikatörlerin yanı sıra bir subwoofer için 50 W gücünde bir Sınıf D amplifikatörün kullanımı sayesinde hoparlör, tüm frekans aralığında distorsiyon olmaksızın yüksek kaliteli ses sağlar.

Model WOBURN II, markanın en büyük hoparlör sistemidir. Temiz tiz, güçlü bas ve gerçekçi bir orta menzile sahiptir. İki hoparlör için toplam 110w D sınıfı amplifikatörler ve 5.25 inç çapında çift subwoofer’lar kullanır.

Yeni ürünlerin fiyatı bildirilmiyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular