mso.dll Hata Çözümü

/ 12 Aralık 2020 / 18.823 / yorumsuz
mso.dll Hata Çözümü

Bu konumuzda mso.dll hatası nasıl çözülür bununla ilgili olarak sorularınıza cevaplar vermeye çalışacağız. mso.dll hata mesajı alıyor iseniz mso.dll dosyasının virüsler nedeni ile zarar görmesi veya yanlış yüklemelerden kaynaklı sorunsal problemlerdir.
Bu konumuzda mso.dll sorunu nasıl çözülür? bununla ilgili olarak genel olarak çözüm yolu olarak mso.dll dosyasını internet ortamından işletim sisteminize Windows 10 , Windows 7 veya bir başka sürüm için 32 bit veya 64 bit yapısına göre indirip aşağıdaki yönergeler izleyerek çözmeye çalışacağız.

mso.dll Problemi Nasıl Çözülür?
-(Windows 95/98/Me) C:\Windows\System (Windows NT/2000) C:\WINNT\System32 (Windows XP, Vista, Win 7, Win 10) C:\Windows\System32 klasörü içine atıyoruz.
-Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.
-Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular

Yorum yaz