Amazon Pantry’den nasıl alış-veriş yapabilirsiniz?

/ 5 Kasım 2018 / 575 / yorumsuz

 

Amazon Pantry

 

Amazon bir süredir market ürünleri satıyor ama eğer bir Prime üyesi değilseniz alış-veriş yapamıyorsunuz. Peki Amazon Pantry‘den nasıl alışveriş yapılıyor ve süpermarketten para kazanmak için nasıl kullanabileceğiniz hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Amazon Pantry nedir?

 

Amazon Pantry perakendecinin bakkal alışveriş hizmetidir. Bu minimum harcama ile, günlük alışveriş ögelerini düşük fiyatlara sunuyor ve ertesi gün kapınıza teslim ediliyor.

Tüm uygun ögeler Amazon Pantry logosu ile işaretlenmiştir.

Amazon Pantry’ye nasıl üye oluyorsunuz?

 

Amazon Pantry, Amazon Prime‘a özel bir hizmettir, yani Prime’a kayıt olduğunuzda üyelik otomatiktir .

Amazon Prime, Prime Video’ya, Prime Music’e erişim ve Amazon’un tüm geçerli siparişleri için ertesi gün ücretsiz teslimat dahil olmak üzere düzinelerce avantaj sunar. Aylık 7,99 ABD Doları / 12,99 ABD Doları fakat 30 günlük bir deneme için tamamen ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Sıkıntı yaşamak istemiyorsanız ay sonunda iptal etmeyi unutmayın çünkü otomatik olarak ücretlendiriyor.

Daha sonra alışverişe başlamak için Amazon Pantry’ye gidin ve sepetinize ürün eklemeye başlayın.

Amazon Pantry teslimat ücretleri  ne kadar?

 

Süpermarketler size mağaza başına teslimat ücreti alırken Amazon Pantry sanal kutu başına ücret alır ve eklediğiniz her ögeden sonra kutunuzun ne kadar dolu olduğunu size söyler. Bu durum, büyük bir mağazanız yoksa, teslimat masraflarından tasarruf etmeniz anlamına gelir.

Bir kutuyu % 100’e kadar doldurmanız gerekmez ve Amazon, siparişinizi uygun boyutta bir kutuda toplar. Tek bir kutu en fazla 20 kg olabilir, bu da oldukça fazla alışveriş demektir.

Amazon ayrıca , seçilen ögeleri satın aldığınızda size ücretsiz teslimat imkanı sunar.

Prime müşterileri için teslimat ücretleri, ilk kutu için 3,84 $ ve her ek kutu için 1,27 $ olarak hesaplanır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.