Android İçin Beklenen HQ Trivia Yayımlandı

/ 3 Ocak 2018 / 622 / yorumsuz
Android İçin Beklenen HQ Trivia Yayımlandı

Android İçin Beklenen HQ Trivia Yayımlandı

İlk olarak Apple tarafından üretilen İOS işletim sisteminde yayımlanan ve büyük ilgi gören HQ Trivia uygulaması sonunda Android işletim sistemine de geldi. Bilgi yarışması konseptinde ilerleyen oyunda canlı yayın esnasında sorulan 12 adet soruyu doğru bilmeniz durumunda para ödülü kazanıyorsunuz. Oyunu indirmeye sunulduğu günden bu yana geçen kısa sürede bu kadar popüler yapan ise para ödülünün gerçek olması. Evet, doğru okudunuz soruları doğru yanıtlarsanız gerçek para ödülü kazanıyorsunuz.

Vine Ekibi Tarafından Hazırlandı

Uygulama daha öncede başarılı projelere imza atan Vine ekibi tarafından hayata geçirildi. Son derece eğlenceli bir ara yüze sahip olan oyun İOS platformunun ardından sonunda Android platformuna da gelmiş oldu. Daha önce beta sürümü ile indirmeye açılan oyun şimdi tam sürüm özellikleri ile tüm kullanıcıların beğenisine sunuldu. Hafta sonunda belirli saatlerde hafta içerisinde ise istenilen her saatte yarışarak para kazanma fırsatı yakalıyorsunuz. Oyun içerisinde yer alan gerçek bir oyuncunun yarışmanın sunucusu olarak belirlenmesi ile yarışma süreci başlıyor. Yarışma içerisinde 12 adet soruyu doğru cevaplamanız gerekiyor.

250 Dolar Para Ödülü Kazanabilirsiniz

Kumar oynanmasına gerek kalmadan gerçek para kazanılmasını sağlayan tek oyun olması ile ünlenen HQ Trivia oyunu için kazanılan para ödülü 250 dolara kadar yükseliyor. Oyun için şu anda geçerli olan en büyük dezavantaj ise Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Yine aynı şekilde bu desteğin yakın bir tarihte gelmesi de ne yazık ki beklenmiyor.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular