Avengers: Endgame için yeni fragman yayınlandı!

/ 16 Mart 2019 / 331 / yorumsuz
Avengers: Endgame için yeni fragman yayınlandı!

Marvel dünyasını yakından takip edenlerin uzun zamandır dört gözle beklemiş olduğu sinema filmi olarak bildiğimiz Avengers Endgame filmi için yeni fragman yayınlandı. Fragmanda filmin 26 Nisan 2019’da vizyona gireceği işaret ediliyor. 

Bir aydan daha az bir süre sonra vizyona girecek olan film için yeni bir fragman yayınlandı. Bu fragman ise cevapsız sorulara bazı yanıtlar veriyor. Buna rağmen ise bazı yeni soruların da doğduğunu belirtelim. İşte detaylar…

Avengers: Endgame fragmanı içeriği!

Yeni fragman ile Tony Stark karşımıza çıkıyor. Stark’ı görür görmez ardından Avengers kahramanlarının önceki dünyaya doğru bir müddet yaptığı yolculuktan kesit alınmış. Birçok farklı zaman dilimlerinin gösterildiği fragman ile bazı yeni kostümler de belirtilmiş. Ancak fragman içerisinde en fazla dikkat çeken detay Tony Stark’ın ölmemiş olması oluyor. Fragmanın sonlarına doğru ise kahramanların yapmış odluğu yürüyüşün içerisinde beklenilen bir ismin katıldığı görülüyor. Evet tahmininiz doğru Iron Man’da bu yürüyüş içerisine dahil edilmiş.

Fragmanı 1 ve 1.30 dakika beklerken, 2 dakika uzunluğunda gelmesi herkesi sevindirdi. Yayınlanmış olan fragman ile beyaz perdeye ses getiren Captain Marvel kendini gösteriyor. Açık konuşmak gerekirse Thor ile Captain Marvel‘in karşılaştığını ve dik bakışlarla birbirlerine baktıklarını gördük.

Ayrıca bu filmde fragman sayesinde, önem taşıyan bir kahramanın öldüğünü gördük. Üzücü olan bu olay sonrasında neler yaşanacağı ise merak konusu oluyor. Fragmanı izleyin birde siz yorumlayın…

Avengers: Endgame yeni fragmanı:


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.