En iyi Android Temaları

/ 17 Temmuz 2018 / 1.656 / yorumsuz
En iyi Android Temaları

En iyi Android Temaları: Akıllı telefonunuzu inanılmaz görünmesini sağlayın

 

Android görünümünüzü oluşturmanın ve harika hissetmenin pek çok yolu var, ancak en kolay olanı bir Android teması indirerek. Aşağıda, hepsi bir dizi farklı fırlatıcı için en iyi Android temaları olduğuna inandığımız bir listeyi bir araya getirdik.

 

1.Ocean Dream ASUS ZenUI Theme

ZenUI, temalar için güçlü bir başlatıcıdır çünkü herhangi bir ekstra gerektirmez ve bloatware yolunda çok fazla tedarik etmez. Temaları en kapsamlı olmasa da – simge paketleri genellikle yalnızca en basit uygulamaları (ve önceden yüklenmiş olanları bile içermez) kapsar – yine de kabul edilir ve tutarlıdır.

Okyanus Rüyası’ndaki simgeler, tema ile bağlantı kurmak için akıllıca tasarlanmıştır. Mesajlaşma uygulaması için simge örneğin, bir şişede bir mesaja benziyor. Diğer yandan tarayıcı uygulamasının simgesi bir radardır.

Güzel şeyler, sadece ikon paketlerinin daha geniş olmasını diliyorum. Sonbahar temasına da baktığınızdan emin olun.

 

Okyanus Rüyası’nın görüntüsü gibi mi? Play Store’da edinin .

2. Apex başlatıcısı için Glasklart

Glasklart, Anututu ve Greenify gibi daha az yaygın olan uygulamalar için bile birçok benzersiz simgeye sahiptir ve genel tasarım harikadır. Zeminden inşa edilmemiş olanlar bile burada bir yerlere bakmazlar.

 

Uygulama çekmecesindeki uygulamalar, tek bir beyaz gölgeyle çizilmiş hayaletler gibidir. Adlarını gri arka plana karşı görmek zor, ama onları uygulama çekmecesinden ve ana ekranın dışına çekin ve gerçekten lezzetli görünecekler.

App simgeleri ince, ama ustaca gölgeli, onlara yumuşak ve şık bir görünüm verir. Mor bir palete karşı beyaz ve simli simgeleriyle, Glasklart şiddetle tavsiye edilir.

 

Playstore İndir Glasklart – Icon Pack

 

3. CM Launcher için Beyaz

CM Launcher için beyaz muhteşem. Minimalist arka plan duvar kağıdı içinde gösterilen gerçek güven var; Bir ağacın basit bir kış sahnesi ve ondan uzaklaşan bir kişi. Ancak kartpostal benzeri uygulama simgeleri – özellikle de isim kartı stili adres defteri simgesi – gösteriyi çalacak.

Ayrıca, cıvıldan cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cı aralığına kadar CM başlatıcısı için bir çok temayı da alabilirsiniz. Benim düşünceme göre, White’ın iki tonlu kış sahnesinin altında en güzel olanı.

 

 

4. APUS Launcher için Pinko

Pinko uzun süredir en çok dikkat çeken minimalist ikonlar sayesinde Android favorisi olmuştur. Pinko, tüm uygulamalarınızı renkli ve özenle tasarlanan çevrelere dönüştürür. Çevirici uygulaması, eski moda bir telefonun ağızlıklarına benziyor ve mesajlaşma ile tüm uygulamalar simgeleri, yalnızca birkaç daire grubudur.

 

Arayüzün tamamen farklı görünmesini sağlamaz ve herhangi bir fantezi animasyonu kullanmaz, diğer birçok rakip temadan daha net ve daha sofistike görünen neredeyse retro bir stil yaratır.

Siyah basit iş -APU’LAR Launcher ücretsiz tema Playstor İndir

 

5. Windows Mobile 95 KLWP teması

Belli bir yaştaki pek çok insansı, Windows 95’in tüm anılarında ilk ev bilgisayarlarımızı süsleyen işletim sistemine sahip. Artık akıllı telefonunuzdaki zafer günlerini, tüm akıllı telefonunuzdaki modern işlevler için eski okul simgeleri ve görsellerle ve hatta düşmanlar için ölümcül mavi ölüm ekranıyla birlikte , reddi ThemeThief’in bu muhteşem temasıyla yeniden yaşayabilirsiniz .

 

 

Bu temayı kullanmak için, özel Android temalarını düzenlemenize ve çalıştırmanıza izin veren bir canlı duvar kağıdı üreticisi olan KLWP’ye ihtiyacınız olacak.

KLWP Live Wallpaper Maker Playstore İndir

 

Sizce en iyi Android teması nedir? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular