İnternet Kazandıran Uygulamalar Hangileri Bilmek İster Misiniz?

/ 26 Mart 2021 / 1.667 / yorumsuz
İnternet Kazandıran Uygulamalar Hangileri Bilmek İster Misiniz?

Herşeyin internet sayesinde yapıldığı şu dönemde bedava internet kazandıran uygulamaları bilmek ister misiniz? O halde yazımızı okumaya devam edin!

Turkcell dijital operatör uygulaması indir

1. Turkcell Dijital Operatör
Pek çok kampanya ve bedava internet dağıtan uygulamaların başında gelen bu operatör, salla kazandan tutunda daha birçok yerde bedava internet veren turkcell, uygulamalar arasında en iyisi.

BiP - Vikipedi

2. BİP
Son yıllarda bir hayli yükselişe geçen bu uygulama, kullandıkça kullanıcılarına internet kazandırıyor.

Paycell Nedir Nasıl Kullanılır Öneri Ve Şikayetler - Bitcon Borsa Güncel  Son Dakika Para

3. PayCell
harcama yaptıkça puan kazandıran ve kazandığınız puanları birçok şeye çevirebilmenize imkan sağlayan paycell internet kazanmak için kullanacağınız uygulamalardan biridir.

Vodafone Yanımda'ya Nerede Girdiğinize Bu Aralar Dikkat Edin :) - YouTube

4. Vodafone Yanımda
Vodafone abonelerinin kullandığı uygulama sayesinde hediye çarkını çevirmek iyi olacaktır. Eğer şanslıysanız bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler'de tüm hesaplar tek girişte

5. Türk Telekom Online İşlemler
TT kullanıcılarının yaptığı hareketleri kolayca takip edebildiği bu platformda, internet kazanmanız için yapmanız gereken tek şey her hafta sil süpür kampanyasına katılmak olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular

Yorum yaz